IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

התחדשתי בכרטיס X-Fi Titanium

נכון נכון נכון. שכחתי משהו מהותי . אין הבדל בין כבל של 40 ש"ח לכבל של 250 ש"ח כל עוד ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-02-10, 0:24   #46 (קישור ישיר)
IO Pro

נכון נכון נכון. שכחתי משהו מהותי .
אין הבדל בין כבל של 40 ש"ח לכבל של 250 ש"ח כל עוד הכבל הוא קצר.
כלומר נניח עד 5 מטרים. כי לאחר מכן האות מתחיל לדעוך בתווך.

אין שאלה של יותר איכותי או פחות איכותי כבל, זה מוליך ומעביר אפסים או אחדות.
למי שממש מתעניין שיריץ חיפוש בגוגל על כבלים HDMI של MONSTER לעומת ג'נרים ויווכח שאין הבדל בין השניים למרחקים קצרים .
ofir לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-10, 0:29   #47 (קישור ישיר)
IO Pro

כן, זה מעביר 0 ו 1, אבל יש טעויות. גם במחשב שלך יש טעויות כשהמידע עובר.
זה משהו טבעי כשאתה מתעסק עם אותות.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-10, 0:32   #48 (קישור ישיר)
IO Pro

כמובן שיש טעויות, אין תווך אידיאלי (סיב אופטי - האופטימלי). אבל יש מנגנונים וקודים לתיקון השגיאות.
אם לא היה, אז היית מעביר קובץ מA לB ורואה שחסר קבצים, או למשל כתבת מסמך ואתה רואה שחסרים שורות או שורות לא מובנות.
השיטה הפשוטה ביותר זה עם דגל הזוגיות (כמובן שהקידודים שמערכת ההפעלה עושה הם מורכבים יותר).

בגלל זה בטווח קצר זה לא משנה אם תקנה כבל נחושת ג'נרי או כבל מוזהב 24 קראט עם סיכוך או סיב אופטי.
המידע יגיע במלואו מA לB אותו דבר.
ישן 25-02-10, 7:58   #49 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

בוקר טוב בול סיימתי לעבוד.

סטנדרט THX לא נלקח כמובן מאליו, התקן מגיע תוך כדי הבנייה של הרמקולים עוד בשלב ההינדוס בו נקרא לזה, מה שאומר הרבה מאוד ומן הסתם משנה. מה קשור לעזעזל זה כמו בג"ץ וזה חרטה ? מאיפה אתם מביאים את המקורות שלכם אני לא מבין.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-10, 8:20   #50 (קישור ישיר)
IO Member

תתחדש (אם זה עדיין אקטואלי).
גם אני לא האמנתי שיש הבדל כזה גדול בין כרטיסי קול. כשחיברתי את ה Xonar Essence שלי פשוט לא יכולתי להפסיק לשמוע את המוסיקה. האיכות פשוט מכניסה אותך יותר לשיר והכל נשמע יותר מדוייק ואמיתי מאשר בכרטיס OB. גם שמתי לב לעליה בפירוט. (אבל גם אני קצת מאוכזב מהכרטיס- הוא בעייתי כשרוצים לחבר רמקולים 5.1. אבל זה בסדר מבחינתי בסופו של דבר כי זה כרטיס לאוזניות אודיופיליות ולא לרמקולים.)

אם אתה הולך להחליף כרטיס ולקנות משהו שתומך בדולבי דיגיטל כל הדרך, לך על ה-Asus Xonar D2X. (אל תלך על הזונאר אסנס, הוא לא מתאים לרמקולים)

לא יודע על מה אתם מדברים, אני דווקא ראיתי הרבה ביקורות שבהן הזונארס יוצאים עם ידיהם על העליונה בהשוואה לאותו כרטיס של קרייאטיב, והשאר שלהם גם.

בנוגע ל-FLAC, ההבדל הוא לא "וואו" כמו שאמרו פה, אבל יש הבדל. זה פשוט לא הבדל של וואו, זה הבדל של "הו, יותר נוח לאוזן"...
ההבדל הוא שFLAC משמיע את המוסיקה חלק יותר ואמיתי יותר, והדרך היחידה לשים להבדל לדעתי זה עם כרטיס קול כמו אלו שמדברים עליהם פה בשילוב עם אוזניות אודיופיליות רציניות. אחרת אי אפשר לשים לב להבדל, גם לא עם רמקולים. (וזה כולל את ה-Z5550)
ד"א, גם לא בכל שיר אפשר לשים לב להבדלים בין MP3-320 לבין FLAC. ההבדל בא יותר לידי ביטוי בשירים מלאים בפרטים.
OReeh לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-10, 10:22   #51 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

אם אתה עדיין שוקל להחליף כרטיס קול מציע לך לחכות לחוות דעת שלי על ה-Auzen X-Fi Bravura , כרטיס קול תקציבי שאמור ליכלול הכל מהכל

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 25-02-10, 11:21   #52 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
בוקר טוב בול סיימתי לעבוד.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה

סטנדרט THX לא נלקח כמובן מאליו, התקן מגיע תוך כדי הבנייה של הרמקולים עוד בשלב ההינדוס בו נקרא לזה, מה שאומר הרבה מאוד ומן הסתם משנה. מה קשור לעזעזל זה כמו בג"ץ וזה חרטה ? מאיפה אתם מביאים את המקורות שלכם אני לא מבין.
עבודה זה לחלשים, החזקים הולכים לשתות בירה

בכלל, קראתי לא מעט על הTHX, זה ממש סטנדרד רציני. ועובדתית, כשאני מחבר רמקולי עץ טובים של SANSUI (שהאיכות שלהם...כאילו שיואו?!) זה הורס לגמרי את כל הרכב הסאב-לווינים.
לא יודע ממש להסביר את זה, יש משהוא ברמקולים האלו שנותן איכות.

כולכם צודקים שהם לא "הכי איכותיים שיש", אבל לאיזו מטרה? אם אתם מחפשים רמקולים כדי לשחק משחקים, כדי לראות סרטים וכו', הלוג'יטק מעיפים הרבה רמקולים אחרים. בעיקר בגלל הרסיבר שלהם.
אם הייתי מחםש רמקולים למוסיקה ושמיעה איכותית, הייתי אולי שוקל ללכת על המתחרים שלהם עם רמקולים מעץ 2-way או יותר, אבל בלי החיבור הדיגיטלי הזה, אני לא מרוויח יותר מדי.
תאמינו לי כשאני מדבר מנסיון, החיבור הדיגיטלי הזה משנה את כל התמונה.
Creative X-Fi מחובר ע"י DTS למגבר של z-5500 פשוט מוציא סאונד שלא יצא לי לשמוע בבית פרטי לפני זה. הכל כל-כך מדויק, מיקומים של אנשים, פיצוצים... זה משהוא שלא קיים באנלוגי, לא יעזור כלום.
ואם הייתי מחפש מערכת 5.1 שתעשה את אותו דבר באיכות יותר גבוהה, לא הייתי מסיים ב3000 שקל, זה היה יוצא הרבה יותר (אין מה לעשות, רסיבר שיודע קידודים למניהם עולה איזה 2000 של הרמן/קרדון, עוד רמקולים בומבה של איזה Wharfedale...).
תמורה למחיר - זה שם המשחק.
אני בכל אופן, מבסוט מהקניה.

לגבי הכבלים האופטיים:
המוכר בחנות היה מאוד כנה איתי ועל כן אני גם אמליץ עליו פה (החנות נקראת אקספרס TV).
הוא אמר לי שאין הבדל בהעברת אות בין הכבלים עצמם. אבל, הוא הסביר שיש הבדל באיכות החומר. כלומר, כבל ב-40 ש"ח, לא בטוח יחזיק כמה שנים, יש בלאי טבעי של החומר.
כמו שאתם יודעים, יש כבלים ב-250ש"ח שנותנים אחריות לכל החיים. גם הם, הוא הסביר, מתקלקלים בסוף, אבל בשביל זה יש להם אחריות, ובשביל זה משלמים.
הוא אמר שהוא הגיע לאנשים ששעות הוא הסתובב אצלם בלי לדעת מה הבעיה, הכבל ללא פגע או שריטה. ואז אמר "אולי נחליף כבל" ואיזה פלא, זה פתר את הבעיה...
כשמדובר על סיב אופטי, כל עוד הוא מיוצר ע"י חברה רצינית ולא Falastine-Tech אז כנראה שהוא יעשה את העבודה.

נערך לאחרונה על ידי Mr.Fridge, 25-02-10 בשעה 11:25. סיבה: מה הולך פה?!
Mr.Fridge לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-02-10, 14:56   #53 (קישור ישיר)
IO Pro

Mr.Fridge.,
אפשר תמונה של הSansui שלך לעומת הלוג'יטק?
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא