IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מבחינת כושר גופני כמה קשה להתקבל ליחידות האלו?(צבא)

שבוע טוב לכולם, אז... עדיין לא קיבלתי מנילה, אבל יש לי תאריך גיוס ל26.7 השנה, אני יודע שיש לי פרופיל ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-02-10, 0:38   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

ברירת מחדל מבחינת כושר גופני כמה קשה להתקבל ליחידות האלו?(צבא)

שבוע טוב לכולם,

אז... עדיין לא קיבלתי מנילה, אבל יש לי תאריך גיוס ל26.7 השנה, אני יודע שיש לי פרופיל 97.

הכושר הגופני שלי בוא נגיד, מאוד, מאוד, נמוך (בלשון המעטה - ולא אני לא מעשן).

אני חושב להתחיל להיכנס לכושר, אבל, בזמן שיש לי אני לא בטוח כמה אני יצליח, יש לי גם קצת משקל להוריד...

בעיקרו,ן אני מחפש יחידות קרביות שנראות לי מעניינות, שהכושר הגופני לא בשמיים ואני יצליח להתקבל אחרי קצת אימונים(מה שאומר לצערי לא שלדג, סיירת מטכל, צנחנים, דובדבן, שייטת 13 וכול הקומנדו שלנו)

בעיקרון חשבתי על סיירת גולני, מג''ב, סטילים ?

כמה קשה מבחינה פיזית להתקבל ליחידות האלה?

תודה מראש ושבוע טוב.
מא*ר לו* לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-02-10, 0:46   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

בד"כ מי שרוצה להתקבל ליחידות שדה מובחרות בוחר לעשות מסלול קדם צבאי שכולל הכנות לגיבושים של צה"ל

אבל אם אתה רוצה אתה יכול פשוט להתאמן עם חברים, לרוץ כל יום 2 קילומטר, ולהגדיל בהמשך את הטווח להגדיל סיבולת לב ריאה... גם חדר כושר יכול לתרום בזה...

בקשר למשקל, עד לפני שלושה שבועות בערך הייתי 94 קילו, ב3 שבועות בחדר כושר הורדתי 3 קילו ויש לי עוד כמה קילו להוריד בשביל שיראו את השרירי בטן
(אני 1.81)

בכל אופן אם אתה באמת רוצה לעבור גיבושים עליך להיכנס לכושר עוד לפני הגיבוש, לפחות חודשיים לפני!

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-02-10, 0:59   #3 (קישור ישיר)
IO Member

מג"ב.
אתה תפתח שם כושר טוב גם אם אין לך כושר בשמיים כמו שציינת.
רק הדבר הכי חשוב - אל תישבר גם אם אתה נופל תקום ותמשיך אל תוותר לעצמך. יש לך זמן לפתח כושר זה מספיק זמן לפתח כושר ל2 ק"מ ויותר.
תתחיל לרוץ עם חברים או לבד על בסיס קבוע

אחרי שסיימת טירונות מג"ב תבחר יחידה וצא לגיבוש.

ja7VB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-02-10, 1:00   #4 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מא*ר לו* צפה בהודעה
בעיקרון חשבתי על סיירת גולני, מג''ב, סטילים ?

כמה קשה מבחינה פיזית להתקבל ליחידות האלה?

תודה מראש ושבוע טוב.
שבוע טוב.
אתה קופץ בלי קשר מיחידה ליחידה
כדי להתקבל לסיירת גולני אתה צריך לסמן גולני גבוהה במנילה ולהתפלל שיקבלו אותך לגולני (על כל מקום פנוי יש בערך 3 או 4 שרוצים להתקבל)
ואם תגיע לשם אתה תצטרך לעבור גיבוש יח"טיות בציון גבוהה בכדי להתקבל לסיירת.
הגיבוש עצמו הוא שלושה ימים והוא נחשב די קשה
אין סיכוי לעבור אותו בלי כושר גופני טוב.

מג"ב צריך כולה לסמן במנילה גבוהה ויש סיכוי טוב לקבל :]

סטילים צריך לעבור מבחנים פסיכוטכניים ורפואיים ולעבור גיבוש סטילים/דבורים
הגיבוש עצמו לא נחשב כזה קשה אבל כן צריך להיות בכושר בסיסי כדי לסיים ולעבור אותו.

אם אתה מחפש שירות ביחידה קרבית פשוט תסמן במנילה חי"ר גבוהה ותסמן לך
גולני, גבעתי, נחל, כפיר לפי העדיפויות שלך ולאן שלא תתקבל מהחטיבות האלו אתה תוכל לשרת בגדודים
אחלה שירות קרבי שבעולם :]
IdanBS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-02-10, 1:15   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tal Raz צפה בהודעה
בד"כ מי שרוצה להתקבל ליחידות שדה מובחרות בוחר לעשות מסלול קדם צבאי שכולל הכנות לגיבושים של צה"ל

אבל אם אתה רוצה אתה יכול פשוט להתאמן עם חברים, לרוץ כל יום 2 קילומטר, ולהגדיל בהמשך את הטווח להגדיל סיבולת לב ריאה... גם חדר כושר יכול לתרום בזה...

בקשר למשקל, עד לפני שלושה שבועות בערך הייתי 94 קילו, ב3 שבועות בחדר כושר הורדתי 3 קילו ויש לי עוד כמה קילו להוריד בשביל שיראו את השרירי בטן
(אני 1.81)

בכל אופן אם אתה באמת רוצה לעבור גיבושים עליך להיכנס לכושר עוד לפני הגיבוש, לפחות חודשיים לפני!
אני ליפני בערך שנה וחצי שקלתי 106 קילו עם הזמן ירדתי ל85 קילו+- בלי ספורט בכלל(טעות גדולה)

ועכשיו עליתי 3 סתם... חדר כושר אני יחשוב על זה ברצינות סך הכל חצי שנה לא אמור לעלות הרבה (ויש לי אפשרות אולי להשיג מכון אחר שנחשב פחות טוב אבל בחינם ) אני פשוט צריך להתמיד.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ja7VB צפה בהודעה
מג"ב.
אתה תפתח שם כושר טוב גם אם אין לך כושר בשמיים כמו שציינת.
רק הדבר הכי חשוב - אל תישבר גם אם אתה נופל תקום ותמשיך אל תוותר לעצמך. יש לך זמן לפתח כושר זה מספיק זמן לפתח כושר ל2 ק"מ ויותר.
תתחיל לרוץ עם חברים או לבד על בסיס קבוע

אחרי שסיימת טירונות מג"ב תבחר יחידה וצא לגיבוש.

אני אוהב לחשוב על עצמי שאני לא מוותר מהר ויש לי סיבולת דיי גבוהה נקווה שאני צודק

ואם אני עושה טירונות מג''ב אני יכול אחר כך לבקש סיירת גולני?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Liquid-Love צפה בהודעה
שבוע טוב.
אתה קופץ בלי קשר מיחידה ליחידה
כדי להתקבל לסיירת גולני אתה צריך לסמן גולני גבוהה במנילה ולהתפלל שיקבלו אותך לגולני (על כל מקום פנוי יש בערך 3 או 4 שרוצים להתקבל)
ואם תגיע לשם אתה תצטרך לעבור גיבוש יח"טיות בציון גבוהה בכדי להתקבל לסיירת.
הגיבוש עצמו הוא שלושה ימים והוא נחשב די קשה
אין סיכוי לעבור אותו בלי כושר גופני טוב.

מג"ב צריך כולה לסמן במנילה גבוהה ויש סיכוי טוב לקבל :]

סטילים צריך לעבור מבחנים פסיכוטכניים ורפואיים ולעבור גיבוש סטילים/דבורים
הגיבוש עצמו לא נחשב כזה קשה אבל כן צריך להיות בכושר בסיסי כדי לסיים ולעבור אותו.

אם אתה מחפש שירות ביחידה קרבית פשוט תסמן במנילה חי"ר גבוהה ותסמן לך
גולני, גבעתי, נחל, כפיר לפי העדיפויות שלך ולאן שלא תתקבל מהחטיבות האלו אתה תוכל לשרת בגדודים
אחלה שירות קרבי שבעולם :]
ואללה לא ידעתי שכל כך קשה הגולני 3-4 על מקום? קשה.

באיזה יחידה עדיף לי מאלה שאני ממש, ממש, רוצה ללמוד קרב מגע, ברמה כמה שיותר גבוהה,
זו אחת הסיבות שאני ממש רוצה סיירת גולני.. באיזה עוד יחידות לומדים קרב מגע, ברמה גבוהה ולא בסיסית?

ותודה לכולם
ישן 21-02-10, 1:32   #6 (קישור ישיר)
IO Member

למה אתה נעול כל כך על גולני? אתה רוצה להשתתף במלחמות? כי מג"ב לא ממש עושים את זה.
אין קשר בין מג"ב לגולני
סיירת גולני זו יחידה בתוך גולני
כמו שבצנחנים יש דובדבן למשל.
אתה יכול להגיש תופס 55 ולעבור אבל תכלס לא הייתי ממליץ ממש,נכון שגולני יש להם היסטוריה ארוכה והרבה כבוד אבל לדעתי השירות במג"ב יהיה יותר מהנה.
החלטה שלך
במג"ב אתה לומד קרב מגע זה תלוי ביחידה שתלך אליה. אתה גם שוטר ככה שכמעט בטוח שבטירונות תלמד אבל אל תתפוס אותי במילה
בגלוני אין הרבה מקום כי יש הרבה שרוצים להתקבל ככה שלא כולם מגיעים.

ישלך עוד יחידות בצבא רק תגיד מה אתה רוצה לעשות.

ja7VB לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 21-02-10, 2:19   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

הכי נחשב לכושר בצבא זה ריצה וסיבולת בקרבי, תתאמן תעשה שכיבות סמיכה \ כפיפות בטן \מתח תתחיל בהליכה קלה של חצי שעה\שעה ביום. אצלי באיזור יש את פארק דרום יש שם מתקני כושר שאפשר לנצל אם אין לך כסף להירשם לחדר כושר.

כשאתה מתאמן אתה צריך הרבה חלבונים, פחות פחממות ושומנים במידה ולאכול נכון.
אני התחלתי לאכול סלט גם קוטג' או לחילופין עוף\שניצלים (ולא לאכול אוכל מטוגן , מבושל או מאודה כמו ירקות מאודים , לשתות מיץ גזר. ולהתמיד בכושר...

בשביל להגיע לסיבולת לב ריאה (מה שקרא CARDIO) צריך להתחיל מללכת כל יום בצורה מסודרת איזה חצי שעה\שעה זה שורף קלוריות ובונה שרירים וחומרים בריאים למוח ולתפקוד ובכלל טוב לחיים
מומלץ לאכול לפני האימון כשעה, ואז להתאמן, ולאחר מכן להתקלח ולאכול ארוחה טובה שיש בה ויטמינים טובים לבניה ולתפקוד, מומלץ אחרי האימון ישר לאכול ולא לחכות יותר משעה וחצי כי אז הגוף מחפש חלבונים וברגע שאתה לא אוכל אז אין בניה לשריר ולכן חשוב לאכול לפני האימון, ואחרי האימון!
בהצלחה!

נ.ב. במנילה נדמה לי אתה מקבל את השיבוץ לקרבי לפי הפרופיל, אתה מבקש יום סיירות ויתנו לך גם חוברת יחידות שאתה יכול להציע את עצמך לגיבוש, ובמקרה ואתה מתאים שולחים אותך! רק תבוא מוכן בכושר כי מפקדים מסתכלים ורושמים כל דבר בגיבוש.
אני עשיתי גיבוש צנחנים\דובדבן בזמנו... (2000)

ישן 21-02-10, 3:19   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

בו אני יסביר לך משהו... נכון להיום גולני זה ה-חטיבה הכי מבוקשת בצה''ל על כל בקשה אחת של בנאדם יש 12 מתמודדים ואני לא צוחק אתה מוזמן לבדוק אותי,פעם זה לא היה ככה מאז 2002 מבצע חומת מגן זה כן הפך להיות ככה,פעם זה היה אחד ל3 וגדל ל1 ל6 היום זה 1 ל12 או יותר.
דבר שני לפני שאתה קופץ לסיירת גולני,יש לך מושג כמה בכושר אתה צריך להיות כדי להגיע לסיירת גולני? אתה צריך להיות בנוי לזה מנטלית ופיזית,זה אנשים שכל חייהם מתאמנים מגיל קטן ולא יושבים על התחת וסליחה על הביטוי כן חבר? אני פשוט מספר לך מה מצפה לך.
הייתי מציע לך ללכת למג''ב או הנדסה קרבית זה יותר ריאלי מאשר סיירת גולני,שיהיה בהצלחה.
ישן 21-02-10, 8:36   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

בוקרר טוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ja7VB צפה בהודעה
למה אתה נעול כל כך על גולני? אתה רוצה להשתתף במלחמות? כי מג"ב לא ממש עושים את זה.
אין קשר בין מג"ב לגולני
סיירת גולני זו יחידה בתוך גולני
כמו שבצנחנים יש דובדבן למשל.
אתה יכול להגיש תופס 55 ולעבור אבל תכלס לא הייתי ממליץ ממש,נכון שגולני יש להם היסטוריה ארוכה והרבה כבוד אבל לדעתי השירות במג"ב יהיה יותר מהנה.
החלטה שלך
במג"ב אתה לומד קרב מגע זה תלוי ביחידה שתלך אליה. אתה גם שוטר ככה שכמעט בטוח שבטירונות תלמד אבל אל תתפוס אותי במילה
בגלוני אין הרבה מקום כי יש הרבה שרוצים להתקבל ככה שלא כולם מגיעים.

ישלך עוד יחידות בצבא רק תגיד מה אתה רוצה לעשות.

אני לא ממש נעול על הגולני הזה... אני פשוט רוצה ללמוד קרב מגע ברמה כמה שיותר גבוהה בצבא, והבנתי שבגולני לומדים ככה.. איזה עוד יחידות לומדים קרב מגע ברמה גבוהה?

ציטוט:
הכי נחשב לכושר בצבא זה ריצה וסיבולת בקרבי, תתאמן תעשה שכיבות סמיכה \ כפיפות בטן \מתח תתחיל בהליכה קלה של חצי שעה\שעה ביום. אצלי באיזור יש את פארק דרום יש שם מתקני כושר שאפשר לנצל אם אין לך כסף להירשם לחדר כושר.

כשאתה מתאמן אתה צריך הרבה חלבונים, פחות פחממות ושומנים במידה ולאכול נכון.
אני התחלתי לאכול סלט גם קוטג' או לחילופין עוף\שניצלים (ולא לאכול אוכל מטוגן , מבושל או מאודה כמו ירקות מאודים , לשתות מיץ גזר. ולהתמיד בכושר...

בשביל להגיע לסיבולת לב ריאה (מה שקרא CARDIO) צריך להתחיל מללכת כל יום בצורה מסודרת איזה חצי שעה\שעה זה שורף קלוריות ובונה שרירים וחומרים בריאים למוח ולתפקוד ובכלל טוב לחיים
מומלץ לאכול לפני האימון כשעה, ואז להתאמן, ולאחר מכן להתקלח ולאכול ארוחה טובה שיש בה ויטמינים טובים לבניה ולתפקוד, מומלץ אחרי האימון ישר לאכול ולא לחכות יותר משעה וחצי כי אז הגוף מחפש חלבונים וברגע שאתה לא אוכל אז אין בניה לשריר ולכן חשוב לאכול לפני האימון, ואחרי האימון!
בהצלחה!

נ.ב. במנילה נדמה לי אתה מקבל את השיבוץ לקרבי לפי הפרופיל, אתה מבקש יום סיירות ויתנו לך גם חוברת יחידות שאתה יכול להציע את עצמך לגיבוש, ובמקרה ואתה מתאים שולחים אותך! רק תבוא מוכן בכושר כי מפקדים מסתכלים ורושמים כל דבר בגיבוש.
אני עשיתי גיבוש צנחנים\דובדבן בזמנו... (2000)

כן אני אתחיל ריצות וכאלה, אני אתחיל ללכת ל"אחריי" מי שיודע מזה, סוג של עמותת נוער שמאמנים שם ילדים מגיל 15 עד 19 בכושר קרבי כדי להתקבל לקרבי בצבא.

וטונה שימורים זה טוב לאכול אחרי אימון ? הבנתי שכן אבל אני לא בטוח

לפי מה שאני יודע עברו היום סיירות. יש כל הזמן?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
בו אני יסביר לך משהו... נכון להיום גולני זה ה-חטיבה הכי מבוקשת בצה''ל על כל בקשה אחת של בנאדם יש 12 מתמודדים ואני לא צוחק אתה מוזמן לבדוק אותי,פעם זה לא היה ככה מאז 2002 מבצע חומת מגן זה כן הפך להיות ככה,פעם זה היה אחד ל3 וגדל ל1 ל6 היום זה 1 ל12 או יותר.
דבר שני לפני שאתה קופץ לסיירת גולני,יש לך מושג כמה בכושר אתה צריך להיות כדי להגיע לסיירת גולני? אתה צריך להיות בנוי לזה מנטלית ופיזית,זה אנשים שכל חייהם מתאמנים מגיל קטן ולא יושבים על התחת וסליחה על הביטוי כן חבר? אני פשוט מספר לך מה מצפה לך.
הייתי מציע לך ללכת למג''ב או הנדסה קרבית זה יותר ריאלי מאשר סיירת גולני,שיהיה בהצלחה.

שלא תבינו אותי לא נכון, לא דחוף לי גולני בגלל השם שלה או משהו, רק בגלל הקרב מגע ואימונים שלהם זה מעניין אותי, אני רוצה גולני משלשום בערך.

איזה עוד יחידות לומדים בהם קרב מגע ברמה גבוהה? ושדאות,הישרדות וכל אלה?

תודה לכולם
ישן 21-02-10, 9:23   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
בוקרר טוב

אני לא ממש נעול על הגולני הזה... אני פשוט רוצה ללמוד קרב מגע ברמה כמה שיותר גבוהה בצבא, והבנתי שבגולני לומדים ככה.. איזה עוד יחידות לומדים קרב מגע ברמה גבוהה?

כן אני אתחיל ריצות וכאלה, אני אתחיל ללכת ל"אחריי" מי שיודע מזה, סוג של עמותת נוער שמאמנים שם ילדים מגיל 15 עד 19 בכושר קרבי כדי להתקבל לקרבי בצבא.

שלא תבינו אותי לא נכון, לא דחוף לי גולני בגלל השם שלה או משהו, רק בגלל הקרב מגע ואימונים שלהם זה מעניין אותי, אני רוצה גולני משלשום בערך.

איזה עוד יחידות לומדים בהם קרב מגע ברמה גבוהה? ושדאות,הישרדות וכל אלה?

תודה לכולם
יש בכל החטיבות הקרביות מי סיפר לך שזה רק בגולני =\? נראה לך רק בגולני הם צריכים ללמוד קרב מגע? גם בגבעתי יש גם בהנדסה קרבית ושם במיוחד,יש לי קרוב משפחה מסיירת יע''ל שלפני הצבא לא היה מאומן כלל בקרב מגע ודברים דומים ועכשיו הוא למד בצבא המון.
אגב גם במג''ב יש לפי מה שאני יודע אולי לא ברמה גבוהה אבל אני בטוח שיש. במיוחדת ביחדות כמו מתילן וכו'...
ישן 21-02-10, 9:33   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
יש בכל החטיבות הקרביות מי סיפר לך שזה רק בגולני =\? נראה לך רק בגולני הם צריכים ללמוד קרב מגע? גם בגבעתי יש גם בהנדסה קרבית ושם במיוחד,יש לי קרוב משפחה מסיירת יע''ל שלפני הצבא לא היה מאומן כלל בקרב מגע ודברים דומים ועכשיו הוא למד בצבא המון.
אגב גם במג''ב יש לפי מה שאני יודע אולי לא ברמה גבוהה אבל אני בטוח שיש. במיוחדת ביחדות כמו מתילן וכו'...
כן יש גם בשאר הקרביות אבל ברמה בסיסית לפי מה שהבנתי.. ובסיירת גולני הרמה הרבה יותר גבוהה( ככה הבנתי בכל מקרה.)
ישן 21-02-10, 13:10   #12 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

קרב מגע ברמה גבוהה באמת אתה תמצא רק ביחידות העילית וביחידות שמסתערבות (דובדבן, ימ"ס)
אם תלך למג"ב ותסיים טירונות יש לך גיבושים ליחידות המיוחדות של מג"ב (ימ"ס גם)
אבל התפיסה שלך מוטעת.. אנשים שחושבים "אני ארוויח מהצבא קרב מגע ואני אדע לריב מכות" בחיים לא יגיעו ליחידות האלה
אני ממליץ לך להצטרף לקבוצה של הכנה לצבא ושם אולי תבין ממש קצת מה מחכה לך בעתיד

יום סיירות אתה כבר לא תוכל לקבל וגם יום סיירות לא מבקשים.. מי שיש לו נתונים אישיים מספיק גבוהים ומתאימים מקבל.

אגב לכל חטיבה יש את הפלס"ר (מה שאתה קורא לו סיירת) ששם לומדים קרב מגע ברמה גבוהה יותר מהגדודים
יש סיירת גולני, סיירת גבעתי, סיירת צנחנים, סיירת נח"ל שכל אלה לומדים בערך אותו דבר.
ישן 21-02-10, 13:21   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

ציטוט:

"אחרי" זה בדיוק ההכנה שדיברתי עליה, זה מכין אותך לכל הגיבושים, ומכניס אותך לכושר וסיבולת, וגם כיף לאללה ...

טונה זה מעולה לפני\אחרי אימון יש בזה הרבה חלבונים.
בכללי, אם אתה רוצה להרזות ולהיכנס לכושר כמו שצריך, תסתכל על הרכיבים שיש בכל מאכל שאתה אוכל
ותראה אם יש שם הרבה פחממות ושומנים רוויים, אל תאכל. תעדיף משהו שהוא יותר מלא בחלבונים כגון טונה או קוטג' אפשר גם עם לחם (למרות הפחממות חייב שיהיה לפחות משהו שיהפוך לאנרגיה)
ובכלל ארוחות כאלה התחלתי לאכול לפני חודש, ועובדה שכששמרתי ירדתי 3 קילו ב 3 שבועות

בד"כ רוב אלו שנרשמו ל"אחרי" הם אלו שהגיעו לסיום הגיבושים\יום סיירות בהצלחה.
אני ממליץ בחום! אם אתה רוצה להיכנס לאחד הסיירות...

ישן 21-02-10, 13:41   #14 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

אחריי לא בדיוק מכין אותך לגיבושים..
יש הכנה מסויימת מבחינה פיזית ומנטאלית אבל אם רוצים להתקבל למקומות האלה צריך גם לשלב אימונים בנפרד (אחריי זה פעמיים בשבוע בסה"כ)
ובנוסף, מה לעשות.. צריך שיהיה לך את מה שהם מחפשים
אני מכיר אנשים עם כושר מטורף שסיימו גיבוש מטכ"ל ושייטת 13 בקלות אבל לא התקבלו
ולעומתם כאלה שסיימו את הגיבושים בקושי רב וכן התקבלו
צריך אישיות מסויימת בכדי להתקבל למקומות האלה
ישן 21-02-10, 14:02   #15 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Liquid-Love צפה בהודעה
קרב מגע ברמה גבוהה באמת אתה תמצא רק ביחידות העילית וביחידות שמסתערבות (דובדבן, ימ"ס)
אם תלך למג"ב ותסיים טירונות יש לך גיבושים ליחידות המיוחדות של מג"ב (ימ"ס גם)
אבל התפיסה שלך מוטעת.. אנשים שחושבים "אני ארוויח מהצבא קרב מגע ואני אדע לריב מכות" בחיים לא יגיעו ליחידות האלה
אני ממליץ לך להצטרף לקבוצה של הכנה לצבא ושם אולי תבין ממש קצת מה מחכה לך בעתיד

יום סיירות אתה כבר לא תוכל לקבל וגם יום סיירות לא מבקשים.. מי שיש לו נתונים אישיים מספיק גבוהים ומתאימים מקבל.

אגב לכל חטיבה יש את הפלס"ר (מה שאתה קורא לו סיירת) ששם לומדים קרב מגע ברמה גבוהה יותר מהגדודים
יש סיירת גולני, סיירת גבעתי, סיירת צנחנים, סיירת נח"ל שכל אלה לומדים בערך אותו דבר.

"אני ארוויח מהצבא קרב מגע ואני אדע לריב מכות"

זה ממש לא ככה, אני בכלל לא טיפוס אלים, אני לא רב מכות לא כלום, אבל כל העניין של האומנות לחימה והגנה עצמית תמיד עניין אותי, ואחרי הצבא אני רוצה ללכת למוסד/שב''כ ואם לא אז למשטרה לפחות יחידות מיוחדות וכאלה, בגלל זה אני גם רוצה קרבי וקרב מגע.

אם זה כל הסיירות שלומדים בהם קרב מגע אני אנסה להתקבל אחת מאלה

ציטוט:
"אחרי" זה בדיוק ההכנה שדיברתי עליה, זה מכין אותך לכל הגיבושים, ומכניס אותך לכושר וסיבולת, וגם כיף לאללה ...

טונה זה מעולה לפני\אחרי אימון יש בזה הרבה חלבונים.
בכללי, אם אתה רוצה להרזות ולהיכנס לכושר כמו שצריך, תסתכל על הרכיבים שיש בכל מאכל שאתה אוכל
ותראה אם יש שם הרבה פחממות ושומנים רוויים, אל תאכל. תעדיף משהו שהוא יותר מלא בחלבונים כגון טונה או קוטג' אפשר גם עם לחם (למרות הפחממות חייב שיהיה לפחות משהו שיהפוך לאנרגיה)
ובכלל ארוחות כאלה התחלתי לאכול לפני חודש, ועובדה שכששמרתי ירדתי 3 קילו ב 3 שבועות

בד"כ רוב אלו שנרשמו ל"אחרי" הם אלו שהגיעו לסיום הגיבושים\יום סיירות בהצלחה.
אני ממליץ בחום! אם אתה רוצה להיכנס לאחד הסיירות...
טונה אני גם אוהב לאכול ככה ישר מקופסא
דיברתי עם חבר שהולך לאחריי ומחר יש אימון אני אלך

תודה לכם
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא