IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

בעיה עם דרייבר ATI.

יש ברשותי את הכרטיס HD5850. והגירסא שהייתה מותקנת אצלי היא 10.1 עכשיו היה רשום לי בcatalyst שיש לי גירסא 8.69 ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-02-10, 22:36   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל בעיה עם דרייבר ATI.

יש ברשותי את הכרטיס HD5850. והגירסא שהייתה מותקנת אצלי היא 10.1 עכשיו היה רשום לי בcatalyst שיש לי גירסא 8.69 ואמרו לי שזה בסדר. יש לי WIN7 64BIT והורדתי עכשיו את הדייבר החדש - 10.2, אך לפני זה נכנסתי להסרה והתקנה של תוכניות והסרתי שמה איזה משהו של ATI - אני לא זוכר מה היה השם של זה אבל היה שם רק דבר אחד של ATI, הוא שאל אותי אם ברצוני להסיר את כל התוכניות שמותקנות אצלי במחשב של ATI ואישרתי.

הבעיה היא שהדרייבר לא נמחק בכלל, זאת אומרת הcatalyst עדיין על המחשב שלי וכאילו בכלל לא מחקתי אותו. בגלל שחיפשתי טוב בהסרה של תוכניות האם בטוח אין או ATI שקשור, הייתי משוכנע שאני יכול להתקין את הדרייבר החדש. כך עשיתי ובכונן C יש לי את התיקייה ATI ובה כרגע יש לי שני דרייברים מותקנים כביכול, כי חשבתי שאם אני אתקין את החדש עליו זה ימחוק(קראתי על זה שמישהו עשה ככה). בקיצור בC - ati - Support יש לי שני דרייברים - 10.1 ו10.2. ממה שנראה לי הוא שעדיין ה10.1 עובד כי בCAYALYST עדיין רשום 8.69.

אשמח להסבר מה לעשות, אני לא מבין מה הסיבוך הזה של ההסרה וההתקנה, מה גם ניסיתי להיכנס לתייקיה של הדרייבר אשר שם יש setup.exe ואז זה שואל אותה שפה ונותן לי שני אפשרויות - INSTALL וUNINSTALL הבעיה שכשאני לוחץ על הUNINSTALL זה טוען טוען ולא עושה כלום ;\
SagroN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-10, 22:39   #2 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

אהלן,

עבור בעיון על הרשום בטראד הזה: מדריך שימוש ב Driver Sweeper
הרשום יסייע לך להסיר לחלוטין כל שיירים ושאריות קודמות של הדרייבר, ולמעשה להכין את המחשב להתקנה מחדש של דרייבר חדש.

דווח לנו על הצלחה!

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-10, 22:45   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

חחחח תודה רבה על התשובה המהירה. דבר שני מצטער על המקום שפתחתי את הדיון, לא יודע איך פתחתי במסכים ותצוגה ;\ הייתי בטוח אני בכרטיסי מסך. אז טעות שלי וסליחה. וכן אני אדווח, תודה רבה שוב.
ישן 23-02-10, 23:09   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

התוכנה שהבאת מעולה, היא הסירה את הדרייבר לחלוטין. הבעיה היא כמו שניסיתי למחוק ולא הצלחתי, עכשיו אותו דבר לגבי ההתקנה. תחילה זה מתקין את הcatalyst שאותו הוא מתקין סבבה, אבל אחרי זה הוא מפעיל את אותו ובא להתקין את הדרייבר, עכשיו אני בוחר שפה והוא שואל אותי אם install or uninstall כמו שרשמתי מקודם, הבעיה ששוב כמו מקודם כשאני לוחץ על install זה טוען כמה שניות וכלום לא עולה.. מה אני אמור לעשות עכשיו |:?
ישן 23-02-10, 23:28   #5 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

יש כמה גרסאות לדרייברים של ATI.
אחת כוללת את כל החבילה (דרייבר + תוספות ועזרים), אחת אחרת כוללת רק את הדרייברים, והאחרונה כוללת רק את התוספות.

אחרי הפרוצדורה של הDS, אתה תצטרך להתקין את החבילה המלאה (לינק ישיר כאן).

כשתסיים להוריד, ותתחיל להריץ את ההתקנה הוא ישאל אותך איזה אופן התקנה אתה בוחר (רגיל או מקונפג אישית). תבחר את הרגיל ועקוב אחרי השינויים שעל המסך.
התוכנה תתקין אוטומאטית (וללא התערבותך) ראשית את הדרייבר, ואחריו את כל העזרים.

באמת שלא צריכה להיות בעיה עם הליך כזה.
נסה לבצע אותו. במידה ושוב תיתקל בבעיה במהלך ההתקנה, אודה לך אם תוכל להביא תמונת מסך של הודאת השגיאה. (אחרי הDS התקנה נקיה של דרייבר לא אמורה להוות בעיה!).

עדכן אותנו.

Intel
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:

ישן 24-02-10, 0:44   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

כן זה מה שהורדתי כבר מקודם - הגירסא שכוללת את הכל.. זה שוקל 74 מגה משהו כזה.. הבעיה היא אותה בעיה.. אחרי שלחצתי על INSTALL הווינדוס אומר לי שהתוכנית לא פועלת כהלכה ומציע לי להמשיך או לנסות שוב.. כשאני ממשיך.. טוען וכלום ;\.
קישור פירסומי
ישן 24-02-10, 0:47   #7 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

בדיוק!!
הבא בבקשה תמונת מסך של הודעת השגיאה הזו.

בחלונות 7 יש מערכת שמונעת תקלות בהתקנת דרייברים, ו(כמה שזה מצחיק) אינה קשורה כלל להתקנה עצמה. יש סיכוי סביר שזו ההודעה שאתה מקבל, מתבלבל, והכל נהיה סלט.

ספק את התמונה - נביא לך תשובה

Intel

ציטוט:

ישן 24-02-10, 17:55   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

תודה רבה לך =].
אבל אני מצטער כי אני לא מצליח לתפוס את ההודעה שוב.. כבר ניסיתי מעל ל5-6 פעמים לנסות שוב ולהתקין ופשוט ההודעה לא מופיעה, זאת אומרת כשאני לוחץ על הInstall המחשב טוען כמה שניות ואחרי זה פשוט כלום. ניסיתי לעשות הכל באמת, שיחזור מערכת אתמול עשיתי בגלל שנתקעתי בלי דרייבר - כי גם אתמול לאחרי שהסרתי עם הDS את ה10.1 וכשניסיתי להתקין את ה10.2 לא הצלחתי, אז ניסיתי לחזור ל10.1 שהיה מותקן אצלי - ואותה בעיה, כשאני לוחץ על INSTALL פשוט הופיע לי ההודעה שהתוכנית לא פועלת כראוי והוא ממליץ לי או להפעיל מחדש או להמשיך. ניסיתי את שני האפשרויות ועדיין כלום. אז הבנתי שאני חייב לעשות שחזור מערכת אחרת אני אתקע בלי דרייבר וזה ממש מעצבן, אז עשיתי ועכשיו אני עם 10.1 אבל אני לא יכול להתקין אותו או כל דרייבר של ATI.

אני הייתי בטוח שהדרייבר מתנגש עם איזו תוכנה שפשוט לא מאפשרת לו, אבל ניסיתי הכל. אני עם אנטי ווירוס של ESET וממש הוצאתי את התיקייה מהפרוגרם פיילס ועשיתי ריסטרט כך שהESET אפילו לא הופיע בתהליכים(כי שביטלתי אותו דרך msconfig הוא עדיין עלה, זאת אומרת לא עלה אבל רץ בתהליכים) כך שבוודאות הוא לא פעל. ועדיין למרות ששום תוכנה לא עבדה, עדיין לא עבד - כך שהתנגשות אין מצב באמת שניסיתי כבר הכל ואני די מיואש, הרי יש לי מחשב חדש וכבר בעיות ;\ אבל שוב תודה רבה.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא