IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

נהיגה בשכרות - יש לי כמה שאלות.

בוקר טוב חברים. ככה חודש הבא במרץ חבר הכי טוב שלי אמור להישפט על אלכוהול. הוא נתפס לפני שנה עם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-02-10, 13:10   #1 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ברירת מחדל נהיגה בשכרות - יש לי כמה שאלות.

בוקר טוב חברים.

ככה חודש הבא במרץ חבר הכי טוב שלי אמור להישפט על אלכוהול. הוא נתפס לפני שנה עם כמות של 400 ומשהו בדם שזה נחשב גבוה יחסית. היום בבוקר דיברנו בגלל שהעורך דין שלו התקשר אליו ואמר לו משפט בסגנון " הכי חשוב שנוציא את האופציה למאסר "...

עכשיו הדבר הזה נשמע לי פשוט פלצני, הזוי ומאוד לא אמין. אימא שלו אמרה לו מיד להחליף את העורך דין מאחר והוא לא שילם לו עדיין שום דבר ולא נעשתה עבודה. את הדיון פתחתי על מנת לשאול כמה שאלות, למרות שחיפשתי על דיני תעבורה בגוגל עדיין עדיף למצוא תגובות מאנשים שהיה להם ניסיון עם זה, כי לי אין מעולם לא נסעתי אם שתיתי אין על מה לקחת סיכון.

ככה, אני באמת מבקש שלא להגיב אם אתם לא יודעים דברים בוודאות כי זה נושא קצת קריטי בכל זאת המשפט שלו מתקרב וזה חשוב לי זה חבר הכי טוב שלי.

קודם כל אני יבהיר - זה פעם ראשונה שלו שהוא נתפס על אלכוהול, אין לו שום תיק או משהו חס וחלילה, יש לו דוח אחד על מהירות לפני שנתיים וזהו זה לא משהו קיצוני בכלל. דבר שני הוא מן הסתם שיתף פעולה עם השוטרים, עשה כל מה שנאמר לו אמר להם שהוא שתה, הרכב שלו נגרר ל 30 יום בזמנו וזהו.

עכשיו לשאלות שלי :

מה לעזעזל קשור פה מאסר ? האם בכלל יש את האופציה שיתנו לבן אדם שהוא אזרח שומר חוק מכל בחינה עונש של מאסר על זה שהוא נתפס עם כמות אלכוהול גבוהה מהמותר ? שוב - אני שומע על דברים כאלה כל סוף שבוע, ואני לא מאמין שאנשים נכנסים לבית סוהר כי הם שתו ליטר בירה. האם יש סיכוי שדבר כזה יקרה ?

דבר שני - אני שמעתי כל מיני דברים מאנשים, ולכן אני לא מאמין לכלום עדיין לגבי המכשיר של המשטרה [ הינשוף ], האם זה כביל נכון להיום בבית משפט ? כי אתם יודעים הבן אדם יכול להגיד עד מחר בדיוק כמו חבר שלי שהוא בסדר גמור והוא לא מרגיש שיכור אבל המכשיר אומר אחרת.

ודבר אחרון - האם מקרה דומה קרה למישהו ? אני רוצה אך ורק לדעת את האופציות שעומדות בפני חבר שלי.

תודה רבה, ושוב אני מדגיש אני לא מעוניין בתגובות של "שמעתי מחברה של חברה שלי שככה וככה"... זה אני כל היום יכול לשמוע.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 13:21   #2 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
בוקר טוב חברים.

קודם כל אני יבהיר - זה פעם ראשונה שלו שהוא נתפס על אלכוהול, אין לו שום תיק או משהו חס וחלילה, יש לו דוח אחד על מהירות לפני שנתיים וזהו זה לא משהו קיצוני בכלל.

מה לעזעזל קשור פה מאסר ? האם בכלל יש את האופציה שיתנו לבן אדם שהוא אזרח שומר חוק מכל בחינה עונש של מאסר על זה שהוא נתפס עם כמות אלכוהול גבוהה מהמותר ?

תודה רבה, ושוב אני מדגיש אני לא מעוניין בתגובות של שמעתי מחברה של חברה שלי שככה וככה... זה אני כל היום יכול לשמוע.
בוקר אור.
פעם ראשונה שנתפס על אלכוהול?
פעם אחת יותר מדי.

דו"ח על מהירות לא נחשב אצלך לקיצוני???
אתה בסדר?

"מה לעזאזל קשור פה מאסר?"
אתה רציני ידידי?
לחבר שלך מגיע כלא ושלילת רשיון לצמיתות.
אסור לאנשים כאלה לסכן אנשים אחרים על הכביש.
אסור לחיות כאלה שעברו על החוק ו(מילא הם כי להם לא איכפת מעצמם)מסכנים אנשים תמימים על הכביש ועל המדרכה - להישאר מאחורי ההגה.

כלא.
כלא.
כלא.

"אזרח שומר חוק"..
בהחלט. אפילו יותר מדי - הוא לוקח את החוק לידיים שלו ומשחק ב"אלוהים". מילולית.

לסיום התייחסותי אל ה"חבר" שלך הזה (אויבים טובים יותר ממנו) - כולי תקווה שיקבל זמן בפנים.

לצערי אני קיצוני ראדיקלי בנושא.
למזלי לא הייתי מעולם מעורב בתאונת דרכים הקשורה באלכוהול,
אבל כן הייתי מעורב בתאונת דרכים רצינית מאוד בעבר וחיי ניצלו בנס.
כן כן - ניר רוביו, 036121515 בכביש החוף ליד שפיים, בשנת 98. בדוק במשטרת התנועה אם אתה רוצה.
לדאבוני הרב גם ראיתי תאונות קטלניות אחרות (ליד הבית בהרצליה, ובכבישי ישראל).

מי שחושב שבן אדם ששותה ועולה על ההגה נחשב ל"אזרח שומר חוק", ושזו "סה"כ הפעם הראשונה שנתפס על אלכוהול" כנראה לעולם לא ראה זוועה של שניות אחרי תאונת דרכים.

מלאכי העליון.. המלאכים שלובשים מדים של מגן דוד אדום.. הם יוכלו לאמת את דברי.
------------------------------
------------------------------

בחייכם אנשים טובים..
בחיינו אנשים טובים..
לא לעלות על ההגה אחרי ששותים.
החיים יקרים מדי בשביל שטויות כאלה.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 13:28   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אין לי מה לבדוק, וזה לא מסוג התגובות שרציתי.
בגלל שעברת תאונה וזה נושא רגיש בשבילך אני לא יגיב על זה יותר, ואני לא מסכים איתך שאדם ששתה ליטר בירה מגיע לו כלא כלא כלא.

מי ששתה וגרם לתאונה, נזק תעבורתי, חיי אדם בכלל זה כבר רצח במחינתי אז מגיע לו כלא.
בבקשה אל תגיב בנושא יותר כי את דעתך הבעת, תכבד את זה שזה דיון שפתחתי וזה שאתה מקצר משפטים שלי בשביל שיראו רע זה לא דרך.

חבר שלי שתה ליטר בירה, שזה שני כוסות עלה על ההגה ללא הרגשת שכרות נתפס אחרי 200 מטר, וזהו פה זה נגמר. זה לא דיון של האם מגיע לאנשים כמוהו כלא או לא, זה לא מה ששאלתי.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 24-02-10 בשעה 13:40.
ישן 24-02-10, 13:36   #4 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

חבר, אין לי שום דבר אישי נגדך חס וחלילה.

אגיב ככל החפץ על רוחי בנושאים כאלו רגישים.
צר לי ידידי שזו לא התגובה לה ציפית, אבל ברגע שהחבר שלך עלה על הכביש שיכור - זה האממ אממא של העניין שלי, ושל אחותי, ושל אמא שלי ושל ואבא שלי ושל כל המשפחה שלי ושל החברים הקרובים שלי ושל החברים הרחוקים שלי.

אתה צודק במאה אחוז - אדם ששתה ליטר בירה בהחלט לא מגיע לו כלא כלא כלא.
לעומת זאת.. אדם ששתה ליטר בירה ועלה על ההגה אחרי זה.. כן מגיע לו כלא כלא כלא. ושלילת רשיון אם לא לצמיתות אז לשנים ארוכות ארוכות ארוכות.

לגבי קיצור המשפטים שלך, אין בזה דבר פסול.
ריכזתי את המידע אליו רציתי להגיב.
-----------------------------------------------------------

לסיכום דבריי ותגובתי האחרונה בטראד הזה (באמת סטיתי מהנושא) -
הישמר לך בנסיעה עם 'חבר' שכזה.
אחי היקר - החיים שלך יקרים וללא ערך (לא ניתן לקנות אותם). נקודה.
חבל לסכן אותם בשביל שטות.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 13:37   #5 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

1. אני נשבע שאני רוצח את הבן אדם הבא שעושה ציטוט לפוסט שמעליו שהוא יותר מ2 שורות, Coc תקן בבקשה

2. מבחינת החוק (ובזה אני כן מבין) יש כמות X של אלכוהול שמותרת בדם, לחבר שלך היה יותר מX ולכן הוא בעצם עבר על החוק. כמו כל חוק מוגדר גם עונש על מעשה כזה...
בפועל אבל המציאות שונה מהתאוריה של החוק, הכל תלוי בשופט בעו"ד שלו ובתביעה שלהם

3. עם הינשוף יש שטויות כל שני וחמישי ואתה יכול לקרוא על זה בYNET

4. בגדול הכל תלוי בשופט, בניגוד לעולם המתוקן בישראל אין עונש מינימום
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 13:38   #6 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אני מעדיף לשתוק מאחר ואם הייתי מעמיד את עצמי במקומך אני מאמין שהייתי מתייחס לנושא באותו טון, ואני מצטער אם נפגעת.

אולי זה לא המקום הנכון לפתוח דיון כזה, ויש מצב שטעיתי נחפש דברים על הנושא במקום אחר.
קישור פירסומי
ישן 24-02-10, 14:31   #7 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אתה בפורום ציבורי, פירסמת את ההודעה לעיני כולם. אינך יכל לברור את התגובות שתקבל, ולשלוט בתגובות של האנשים, כל אחד רשאי לכתוב ולהעלות כאן על הכתב כל מה שהוא רוצה, כל עוד הוא אינו פוגע באחר.

לעינינו, נהיגה בשכרות הינה עבירה פלילית חמורה ולכל דבר ועניין. דינה ע"פ החוק הוא שנתיים שלילה או מאסר בפועל.
לשופט יש התחמקות להוריד מכך בהתחשב בנסיבות.
בפועל, רוב המקרים נגמרים ב"התחשבות בנסיבות" עם עונשים קלים משמעותית. וחבל שכך.

חבר שלך נהג חדש/צעיר במקרה?
אם כן, חבר שלך יקבל כנראה עונש כבד מאוד, בית משפט מחמיר מאוד עם נהגים חדשים הנוהגים תחת שכרות.
כמו כן כמות האלכוהול בבדיקה יכולה להשפיע על ההחמרה בהמשך הטיפול משמעותית בעיני השופט.
הכמות המקסימלית היא 240 מ"ג באוויר נשוף, שזה משתנה מאדם לאדם לפי המשקל.
יש גם מרווח סביר לטעות, כלומר בערך עד 270 מ"ג לא יעשו הרבה מכיוון שזה יפול בבית המשפט כמוטל בספק.

בקשר לינשוף עצמו , המכשיר לא חודר לורידים ולא מודד את ריכוז האלכוהול בדם, אלה באוויר הנשוף. הקשר בין הנ"ל מאוד רופף. הרבה מאוד תלוי בין היתר באופן הנשיפה, בזמן שעבר מאז השתייה, באופן איסוף הדגימה וכדומה. לכן אפילו אם שני מכשירים שונים מודדים את הריכוז באוויר בצורה זהה, התוצאות יהיהו שונות.

דעה אישית, פעם הבא שחבר שלך יוציא אפילו 100 שקל למונית (בפועל זה הרבה פחות), זה הרבה פחות ממה שהוא יוציא על טיפולים רפואיים אחרי תאונה.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 24-02-10 בשעה 14:37.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 14:58   #8 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

תראה אני פתחתי דיון, ולא צפיתי כאלה תגובות ואין מה לעשות נכון זה פורום ציבורי.

מצד שני אני בן אדם אמיתי, אני יגיד לכם בדיוק מה אני חושב מאחר וכבר גלשנו, ואני פה פונה גם ל rouvio .

קודם כל לא מאחל לאף אחד לעבור תאונה לא משנה מה הנסיבות, זה חשוב לי להגיד לפני הכול.

עכשיו אני יגיד מה דעתי על מה שנאמר פה :

החוק - אידיוטי.

אני יכול להגיד שאבא שלי למשל שותה כוס יין לפעמים שאנחנו יוצאים למסעדה נגיד עם המשפחה, אוכלים משהו ואז חוזרים הביתה. האם זה הופך את אבא שלי לשיכור ולעבריין תנועה ? החוק אומר שכן. ישנם בדיקות נורמליות שיכולות להעיד על בן אדם מתי הוא שיכור ומתי הוא מסכן את עצמו, ואת הסובבים אותו.

אני נגד [ נחרצות ] ואני אומר את זה שוב ושאף אחד לא יעלב כי זה דיעה אישית שלי, האנשים שיגידו שאבא שלי עובר על החוק למשל במקרה כזה וזה רק אחת מהסיבות שאני לא מאמין בהרבה דברים שקשורים לנושא.

אבא שלי חינך אותי כמו שצריך, אני אישית לא נוהג אחרי כוס יין או כוס בירה אך ורק מהסיבה של סיכון שאני ייתפס. אף אדם לא יכול לבוא ולהגיד לי אתה שתית כוס בירה - אתה עבריין, קצת פרופורציות.

ברגע שאני יהיה עבריין ויעבור על החוק זהו מצב שבו אני יהיה שיכור, ולא מצב שיבואו ויגידו לי סליחה אם אני ישיר מידי אלייך rouvio - אתה שתית כוס בירה מגיע לך כלא, אדם כזה אני מתעלם ממנו לחלוטין. העבריינים האמיתיים שגורמים לתאונות, ונתפסים על אלכוהול פעמים רבות, או שגומרים בקבוק ונוהגים - הם אלה שמקומם בכלא.

הנקודה שלי היא שאדם ששתה כוס יין ועלה על ההגה הוא לא בהכרח אדם שיכור, ולא אף אחד ממכם יכול להחליט על כך. זה שהחוק אומר שהוא עבריין תנועה זה בעיה בחוק. כי אדם ששתה ומרגיש "ראש" או קצת עייפות שלא יעלה על ההגה אני מסכים עם זה.

אז אני רוצה להגיד לך rouvio למרות שלא רציתי להגיד לך את זה מאחר שוב וזה נושא רגיש בשבילך ואני בן אדם בוגר ואני מבין את זה, לבוא ולהכליל ולהגיד על חבר שלי x y z זו הייתה בחירה שלך. אני לא עולה ולא הייתי עולה בחיי בשום נקודה בחיים שלי אם אדם שלא מודע למעשים שלו, אם אדם עייף, או אם אדם שלא שולט בתגובות שלו או במילים פשוטות - שיכור על ההגה. ובנושא של התגובות עצמם - לגבי המהירות למשל : שאני אמרתי לא משהו קיצוני התכוונתי לכך שחבר שלי נתפס על 103 בכביש של 90, מתי לעזעזל מישהו מאיתנו לא נסע 10 קמ"ש מעל המותר ? זה קורה כל יום ותאמין לי שלא בגלל זה יש תאונות, אז להסליף קצת את התגובות שלי זו לא דרך, אני לא ילד חבר שלי אני מבין עניין ויש לי צורך בלהבהיר לך שאני לא בעד או תומך באנשים שנוהגים בשכרות.

את הדיעות שלי אני לא ישנה לא משנה מה יאמר פה, זה לא דבר שאפשר להתווכח עליו בדיוק כמו הדיעות שלך אבל אני כן מכבד דיעות של אחרים ואני יכול להגיד לך בפה מלא - שלמרות כל התאונות הקשות בארץ והמצב החמור, להשוות בין העברייני כבישים לאנשים כמו חבר שלי או כמו אבא שלי או כמוני רחוקים שנות אור מהמציאות היום יומית.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 24-02-10 בשעה 15:09.
ישן 24-02-10, 15:03   #9 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

דבר ראשון, בנוגע לינשוף- מדובר במכשיר לא מדויק בעליל, טווח השגיאה שלו ענק, כ 10 אחוז. אבל גם אחרי הורדה של 10 אחוז מ 400 מ"ג, אתה נשאר עם 360, שזה בהחלט מעל המותר ולא במעט. מי שיש ספק לגביו או לגבי התוצאה נשלח לבדיקת דם. מי שנתפס כשיכור בינשוף זכאי לבקש להיבדק בבדיקת דם גם כן.
ואני חייב להגיד- בניגוד להרבה דברים שהם מפקששים או פשוט עושים הפוך, משטרת ישראל עושה עבודה מצוינת בבדיקה של האנשים שיוצאים מפאבים וכו'. הם לא עושים כל מה שאפשרי בשביל "להפיל אנשים ברשת" ולשלוח למשפט, ויבדקו בנאדם פעמיים ו 3 עד שתהיה תוצאה ברורה.
הבנאדם מרגיש "בסדר גמור" אבל המכשיר והמשטרה אומרים שהוא שיכור?
הוא שיכור. אז גם אם הוא לא הולך על הידיים במעגלים ועושה קולות של תוכי אינדונזי, האלכוהול בדם עושה את העבודה שלו, מאט את זמן התגובה, מעלה רגישות לאור, ומשפיע על כושר השיפוט. על הכביש זה חד וחלק אסון.
בנוגע לאבא שלך וכוס יין בשישי בערב- על כוס יין בודדת (כל עוד לא מדובר על מאג עצבני של חצי ליטר) לא נתפסים שיכורים. בטח שלא על החצי-3/4 כוס של שישי בערב. למרות שאני נגד שתיה ונהיגה באופן גורף, זה בשביל להכניס אותך קצת לפרופורציות.

בנוגע לבית סוהר- לצערי, לא ממהרים לזרוק נהגים שיכורים לכלא, אם אין לו הרשעות קודמות דומות, כנראה שלא ירשמו לו עונש מעצר. כמובן שהדעה שלי היא לתת קצת זמן בכלא לכל מי ששותה ועולה על הכביש, אולי זה ירתיע אותו קצת מלעשות את זה שוב אי פעם.
אחד מקרובי המשפחה שלי שגר בישוב לידי הוא עו"ד לענייני תעבורה, בכל פגישה משפחתית זוכים לשמוע ממנו הרבה סיפורים דומים. אין לחבר שלך הרבה מה לדאוג לגבי כלא, אבל שיתכונן לפרידה מהרשיון, ועם סבירות גבוהה שהוא יצטרך לעשות אותו מחדש.
ולגבי הגישה שלך לעניין ש "לא נגרם נזק אז לא צריך כלא" או משהו כזה- נהיגה בשכרות שקולה ללקחת אקדח ולהתחיל לירות לכל הכיוונים באמצע הרחוב. רוב הסיכויים שלא תפגע במישהו כי רוב האוויר הוא שטח ריק, אבל עדיין- נראה לך הגיוני לעשות את זה?
גם לי כבר היה נסיון מול נהגים שיכורים, בסופ"ש הראשון אחרי שקניתי את האוטו שלי ויצאתי לפגוש חברים, בצומת יגור נהג שיכור דהר פנימה באדום וכמעט גמר לי את החיים. במקרה שנינו משכנו את ההגה לכיוונים הפוכים, אז יצא שאני החלקתי לאמצע הצומת והוא נמרח על המעקה בטיחות. אחרי שבוע בערך התקשרו אלי מהמשטרה להודיע לי שהנהג היה שיכור ועדים אחרים תואמים את הגרסה שלי שהוא זה שנכנס לצומת באדום ולא אני.
ה "עבריינים האמיתיים" הם כל מי שמעז לעלות על ההגה אחרי שיצא לשתות, לא משנה אם פעם ראשונה, שניה או עשירית.
רוצים לצאת לשתות? ממנים נהג תורן. אפשר לקחת שלוק פה ושם (ממשקאות בעלי ריכוז אלכוהול נמוך), אבל שאותו נהג תורן ידאג להגביל את עצמו נגיד לחצי כוס בירה או פחות, שזו כמות שאין מצב בעולם להשתכר בגללה. צריך למחוק כל סיכוי שיקרה משהו.

מי שרוצה לגמור לעצמו את החיים- בבקשה. רק שלא יקח על הדרך מישהו שלא מעוניין.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

נערך לאחרונה על ידי Pika007, 24-02-10 בשעה 15:10.
Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 15:17   #10 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

Pika שוב אתם מסליפים משפטים שאני אומר, או בוחרים לקצר אותם.

מה זאת אומרת לא נגרם נזק אז לא צריך כלא ? תגידו מה אתם עושים צחוק ממני או מעצמכם ? בחיית כאילו תסתכלו על התגובות שלכם ! אני אמרתי שאדם שיכור לא משנה מה הוא גרם או לא גרם כל עוד הוא שיכור, שיתייחסו אליו כאל עבריין שיעשו מה שיעשו.

אדם שהוא לא שיכור, ומגיב לבדיקות הנורמה ויש כאלה ויצא לי לעבור בדיקות שכרות הייתי בחיי גם בארצות הברית וגם בקנדה ושוטרים בארץ יכולים ללמוד ה מ ו ן מאיך שמטפלים בעניינים האלה בניו יורק לגבי עבריינים אמיתיים על ההגה.

תסתכלו איך אתם מגיבים, יש הבדל בין להיות שיכור לבין מכשיר שיגיד 300 ומשהו אחרי כוס בירה ואתה מרגיש בסדר גמור, אני בספק אם אתם מבינים את הכוונות שלי כי אני מרגיש שאתם קצת מנותקים מהמציאות לגבי מי אלו שגורמים לתאונות...... בדיקות לאדם שיכור נעשות = פיזית , עם פנס בעיניים , אם שוטר מנוסה שמודע למצב של הנבדק ולא ילד בן 19 שהתגייס למשטרה כחולה אתמול, ולא מכשיר נשיפה !

מה זאת אומרת שלוק פה שם ממשקאות עם ריכוז נמוך ? מה בדיוק יש בבירה 90 אחוז אלכוהול ? אני שוב מבהיר שאני לא בעד לשתות בשכרות נסו בכל זאת להבין על מה אני מדבר ולא לבחור משפטים שההמשך שלהם קריטי.
ישן 24-02-10, 15:22   #11 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אני חושב שצריך להחזיר לך קצת פרספקטיבה, כרוסי (וכן, גנטיקה משפיעה) אני חסין לכמויות אלכוהול שאנשים אחרים יגיבו אליהן
שיכרות היא מצב יחסי בין בני אדם, החוק לעומת זאת גורף
אם זה המצב אז איך קובעים תקן אחיד? בעזרת מכשירי מדידה (לא משנה אם הם עובדים או לא)

ראיתי את חבר שלי משחק ביליארד אחרי בקבוק וודקה ותאמין לי הוא שיחק יותר טוב מאנשים אחרים, האם הוא שיכור? לפי ההתנהגות שלו לא אבל אם תיתן לו לנשוף לתוך ינשוף המכשיר ישתגע
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 24-02-10, 15:23   #12 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

iakovl אני לא חושב שיש בן אדם שיכול לגמור בקבוק אלכוהול חריף ויעשו עליו בדיקה פיזית, ולא יזהו את זה. אני מדבר על כוס בירה או כוס יין והחבר'ה פה קוטלים אותי... אי אפשר איתם
שוטר מנוסה רואה ומריח שיכור עוד לפני הבדיקה, זה כל הקטע שאני מדבר עליו.
ישן 24-02-10, 15:25   #13 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

מהסיבה הפשוטה... אין הבדל בין בקבוק בירה או כוס יין... יש אנשים שגם את זה לא ישרדו

ובתור אחד שהפעיל מערכות בצבא בשביל בדיקות שכרות (לא ינשוף) יש הבדל בין כוס או 2 לבין מה שיגרום ל400
ישן 24-02-10, 15:28   #14 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אף אחד לא "מסליף" דברים שאתה אומר (ולצורך העניין, גם לא מסלף....), ולא מקצר אותם, נתתי התייחסות מדויקת לכל דבר שאמרת במלואו.
LOL, לעשות בדיקה עם פנס בעיניים? ואז מה? זה לא שהוא לוקח סמים או משהו, אלא אם הוא שתה 20 ליטר בירה, האישונים שלו יתכווצו כמו שצריך. במיוחד שמדובר על מצב שבו בודקים אותו בלילה, שחשוך בחוץ, ופתאום תוקעים לו פנס בפנים. זו בדיקה לא יעילה בגרוש. חוץ מזה, הגבול החוקי בארה"ב גבוה מבארץ, אז מן הסתם הבדיקה תהיה שונה (ועל הדרך, הם גם סובלים מיותר תאונות של נהגים שיכורים. רוצה את זה גם בארץ?)
אני במקרה מתנדב באיזור של הפאבים פה בישוב בימי חמישי בערב, ככה שיש לי היכרות מקרוב עם הבדיקות, עם נהגים שיכורים, עם נהגים שיכורים שטוענים שהם לא שיכורים, ומה שרק תרצה.
כמו שכתבתי לך בתגובה הקודמת- לא משנה אם הבנאדם מרגיש שיכור, משנה כמה אלכוהול יש לו בדם. האלכוהול שבדם שלו מאט את זמן התגובה, משפיע על השיפוט, ומקהה את החושים שלו, גם אם לא עד רמה שהוא מרגיש את זה בבירור- זה מספיק בשביל לגרום לאסון על הכביש.
אמרתי לך קודם- הבנאדם לא מרגיש שיכור והמכשיר אומר שהוא כן?
המכשיר צודק. יש ספקות? בדיקת דם. אם השוטרים לא שלחו אותו לבדיקת דם, כנראה שאין לגביו ספק.

לדעתי זה אתה שמנותק מהמציאות לגבי מי שגורם לתאונות, או בגלל שמדובר בחבר שלך פה, או בגלל שאתה ממורמר שאי אפשר ממש לשתות ולנהוג במדינה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 15:36   #15 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

נתחיל בזה שיש לי חיים יפים, לא ראיתי מרמור עדיין תודה אבל.
חבר הכי טוב שלי ילד גדול, מה שיקבל הוא יקבל אני לא מבין ולא יודע מעבר למה שאנשים מדברים לגבי הענישה בארץ וזה היה תחילת הדיון כי אין לי מושג ורציתי דוגמאות או מישהו שקרה לו שיגיב.

מי שמנותק מהמציאות לגבי למה יש תאונות זה כנראה אתה, אני בסדר גמור בעניין ואם יש משהו הכי שטותי לא משנה באיזה נושא אני קודם כל שואל אם אני לא יודע.

לגבי הבדיקות אלכוהול הפיזיות שאני קורא להם כנראה בשם לא ממש מתאים, בבקשה אל תיכנס לזה מאחר ואני רואה ואין לך שצמץ של מושג מה אתה אומר. אני לא יתווכח איתך על העבודה של השוטרים בארץ כי אתה אומר שאתה מתנדב, ולי אין מושג לגבי הדרך שלהם מעבר לינשוף.

הייתי אחרי הצבא חודשיים בקנדה, ומשם 4 חודשים בארצות הברית.
את הבדיקה אלכוהול שעשו לי ביום השני שהגעתי לניו יורק אני לא אשכח, מאחר והיה לי פנצ'ר ובת דודה שלי שישבה לידי הייתה שיכורה אז סומנתי לבדיקה כנראה.

פנס בעיניים זה הדבר הראשון שהם עושים, עוברים לבדיקה בהליכה, הליכה על רגל אחת, הליכה תוך כדי עקיבה אחרי השוטר, ומשם לבדיקת דם בשביל שלא יהיה ספק ובכלל לא שאלו אותי לגבי זה.
עוד אני יוסיף ששיחררו אותי ולקחו אותי לרכב השוטרים עזרו לי אם הפנצ'ר ואמרו לי יפה לילה טוב.

זה שהעברית שלי גרועה זה משהו אחר, אני לא מנסה יותר מידי לעבוד על זה.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא