IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שופינג הלבשה ב-eBay, משתלם?

אהלן אנשים, אני יודע שזה לא פוסט ראשון בנושא אבל בכל זאת מצאתי טעם בלפתוח את הנוכחי משום שהנושא לא ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-03-10, 2:45   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Vainles

ברירת מחדל שופינג הלבשה ב-eBay, משתלם?

אהלן אנשים, אני יודע שזה לא פוסט ראשון בנושא אבל בכל זאת מצאתי טעם בלפתוח את הנוכחי
משום שהנושא לא ממש ברור לי.
כפי שאתם בטח יודעים היום ניתן ליבא דרך האינטרנט (eBay והשאר..) ביגוד, בישום, הנעלה וכו'..
בעשרות דולרים בודדים מה שיוצא בשקלים לאחר מיסים והמרה כ-מאות אם לא פחות שקלים.
עכשיו לשאלה,
מה בערך סדר גודל ההפרש בין מחירי הקניונים למחירי eBay?
האם הפרוצדורה סובכת לענייני הנעלה והלבשה בסדר גודל של פריטים בודדים, ומהו שער המס כי עפ"י האתר של המס כיום כתוב כ-30%, האם זה מדויק?
בשורה התחתונה האם זה משתלם, כי כפי שאני רואה את זה ניתן לרכוש יותר בפחות, נכון?
Vainles לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-10, 2:53   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

סתם לידע כללי בחור בימנו אף אחד כבר לא משתאבד לחנויות המותגים שמוכרות במחירי שחיטה חולצות גינסים וכדומה של מותגים כגון לקוסט טומי וראלף לורן בכמעט 100% ואף יותר מהערך שלהם,היום קונים ישירות מהיבואן במקום לקנות בחנויות המותגים ב500~600 שקל חולצה של טומי אתה קונה ב200 ש''ח ישירות מהיבואן.
אני אישית כבר שנתיים הולך 3~4 פעמים בשנה וקונה 5~6 גינסים והמון חולצות משקיע פעם אחת בקניה של 2.5~3K ומסודר להרבה זמן ה2.5K האלה שווי ערך ל6~7K בחנויות הבגדים הגדולות.
ולגבי היבוא של הבגד לא חושב שזה כל כך משתלם כי אחרי הכל כמה אתה באמת חוסך =\? 50~60 שקל? לא משתלם לדעתי
ישן 05-03-10, 3:08   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Vainles

מה זאת אומרת יבואן? איך אני יוצר קשר עם אחד?

לגבי חו"ל אני ראיתי נעליים ממש יפות של אדידס וחישבתי את אחוזי המס והכפלתי השער הדולר העדכני ויצא לי כ-150 שקל טיפה מעל, נעליים יפות שבחנות בעיר/קניון לא היו מהססים לזרוק לי מחיר כמו 329.
זה אחד הדברים שהדליקו אותי וגם ראיתי קאפוצ'ון של האנס בכ-12 דולר.
ישן 05-03-10, 18:02   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vainles צפה בהודעה
מה זאת אומרת יבואן? איך אני יוצר קשר עם אחד?

לגבי חו"ל אני ראיתי נעליים ממש יפות של אדידס וחישבתי את אחוזי המס והכפלתי השער הדולר העדכני ויצא לי כ-150 שקל טיפה מעל, נעליים יפות שבחנות בעיר/קניון לא היו מהססים לזרוק לי מחיר כמו 329.
זה אחד הדברים שהדליקו אותי וגם ראיתי קאפוצ'ון של האנס בכ-12 דולר.
אישית אני יכול להביא לך דוגמא קלאסית...
קניתי קפוצון של ED HARDY בניו יורק ב2 צבעים ועוד 2 לדוד שלי,כל אחד עלה לי 217$ והיה מבצע ויצא לי שתיהם ביחד 330$ זה הרבה אבל מי שיודע אד הארדי מקורי עולה ככה ואין מה לעשות וזה עוד קולקציה ישנה נחשב שם.
עכשיו מה הרגיז אותי? הייתי בארה''ב לפני כמעט יותר מחצי שנה שקניתי את זה שזה עוד היה סיילים וחיסול של החורף הקודם.
ביקרתי לפני שבועיים בערך בסניף של טאץ דאון פה באשדוד רשת נורמטיבית של מותגים שאוהבת לדחוף מחירים,ראיתי אותו קפוצון של אד הארדי אחד על אחד עם האבנים המשובצות והציורים עליו ב3 צבעים המוכר עוד טען בפניי שזה קולקציה שעכשיו יצאה בחו''ל ובלי למצמץ דרש 1680 ש''ח עבור קפוצון אחד! שסיפרתי לו שקניתי 2 שנה שעברה בארה''ב הוא טען שזה גנוב או זיוף פשוט,יצאתי מהחנות בהלם עד כמה אנשים גנבים יכולים להיות לדרוש פי 2 וחצי מהערך של מוצר לדעתי זה פשוט גניבה ואני לא יודע איך הם ישנים בלילה.
ולגבי היבואנים כבר כמה ביקשו ממני בה''פ אני אשלח לך גם קישורים.
ישן 05-03-10, 18:58   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של תמיר

האמת אני מצטרף לבקשה בעיקר בקשר לחולצות, המחירים פה בארץ מאוד יקרים וכואבים בכיס.

מישהו יודע מאיפה אפשר לקנות חולצות של טומי,לקוסט,נאוטיקה,אמריקן איגל וכל המכופתרות/הצאוורון למינהן במחירים טובים מוזמן להפנות אותי אני אשמח.
ישן 05-03-10, 19:38   #6 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של tamos'

לגבי טומי פולו וכזה אני יודע שיש מחסן של הייבואן שמוכרים שם במחירים יחסית טובים, לא יודע איפה אני יכול לברר.
עוד מקום זה איזה איש, שבא עם בג'ז מפוצץ בבגדים האלה מוכר כל חולצה במחירי שחיטה(קשר עם הייבואן או משהו), בכל מקרה הוא בא לאיזה מקום, מחכים שם מלא אנשים, תוך 20 דקות הכל נמכר. שמעתי את זה לפני כמה שנים אני בספק אם הוא עדיין עושה את זה
tamos' לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 05-03-10, 19:48   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי תמיר צפה בהודעה
האמת אני מצטרף לבקשה בעיקר בקשר לחולצות, המחירים פה בארץ מאוד יקרים וכואבים בכיס.

מישהו יודע מאיפה אפשר לקנות חולצות של טומי,לקוסט,נאוטיקה,אמריקן איגל וכל המכופתרות/הצאוורון למינהן במחירים טובים מוזמן להפנות אותי אני אשמח.
זיופים

איזה בדואי אחד שעובד בשוק הבדואי בב'ש,יש לו הרבה חולצות של נוטיאקה,לקוסט,טומי,בנוסף לזה גם טרנינגים של נייק וטומי ב100 שקלים,אחלה דבר
[וד'א כמובן שהוא לא מוכר את זה בבסטה כי יש בשוק הרבה שוטרים,את מי שהוא מכיר אתה בא אליו מדבר איתו, והוא מפנה אותך לגי'פ שלו עם הבן שלו שמה אתה מודד וכל זה..ומה שאתה בוחר לוקח ועף משמה מהר).

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-10, 20:23   #8 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

יכול להיות גם גנוב, חבר מהולנד אומר שזאת בעיה אמיתית שם, הם גונבים נעליים מחנויות ומוכרים בזול.
בגדים קצת קשה לקנות באינטרנט אבל נעליים אין בעיה, מודדים בחנות, כותבים דגם ומידה מדויקים ומזמינים.

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-10, 21:04   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Vainles

רגע, אתם לא חושבים שבeBay ניתן למצוא אותם בגדים בחצי מחיר, דוגמאת נאוטיקה, טומי וכו'?
עוד משהו שסתם עניין אותי, אתם יכולים לבדוק בעצמכם משקפיי RayBan מקוריות בכ-100+ ש"ח לדגם החדש הפופולרי של משקפי הטייסים הכסופות שבארץ בחנות משקפיים לא ימכרו בפחות מ400, אלא אם יש מבצע 1+1.
MG רעיון לא רע בהחלט, אבל מה עם אני רוצה משהו שאין כרגע בארץ?
ישן 05-03-10, 21:50   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

כל מי שביקש קיבל הפניות ממני בה''פ למקומות שמוכרים ואפשר גם להזמין טלפונית אגב עוד המלצה
באשדוד ובפתח תקווה יש סניפים של OUTLET CENTER שזה חנות ענקיתתתת כמו FACTORY 54 שמוכרים שם את כל המותגים במחירי רצפה אומנם קולקציות ישנות אבל מוכרים הכלללללללללללל מגרביים עד כפפות לידיים כולל חולצות ומכנסי גלישה וגינסים ונעליים
ישן 05-03-10, 22:55   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של תמיר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yacovmateo צפה בהודעה
זיופים

איזה בדואי אחד שעובד בשוק הבדואי בב'ש,יש לו הרבה חולצות של נוטיאקה,לקוסט,טומי,בנוסף לזה גם טרנינגים של נייק וטומי ב100 שקלים,אחלה דבר
[וד'א כמובן שהוא לא מוכר את זה בבסטה כי יש בשוק הרבה שוטרים,את מי שהוא מכיר אתה בא אליו מדבר איתו, והוא מפנה אותך לגי'פ שלו עם הבן שלו שמה אתה מודד וכל זה..ומה שאתה בוחר לוקח ועף משמה מהר).
והאיכות בהתאם, אני יודע איפה אפשר למצוא זיופים. בכל מיקרה S-Man אשמח להפנייה ממוכרים שאפשר לסמוך עליהם ומוכרים נעלים, חולצות וג'ינסים. אולי את הקנייה לחג הזה נעשה דרך איביי ונחסוך קצת כסף.
ישן 06-03-10, 5:30   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

^תעשה לי טובה...,אם אני מראה לך סרגי אחד מזויף ואחד אמיתי אתה לא תבדיל בינהם תאמין לי.[סריגים שאתה קונה בסביב ה400-500 הם אותו דבר כמו ה100 בשוק]

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-10, 13:59   #13 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

ציטוט:
^תעשה לי טובה...,אם אני מראה לך סרגי אחד מזויף ואחד אמיתי אתה לא תבדיל בינהם תאמין לי.[סריגים שאתה קונה בסביב ה400-500 הם אותו דבר כמו ה100 בשוק]
ממש ממש ממש לא!
ראיתי המון חולצות פולו, המון סריגים, המון מכופתרות מזוייפות ושום דבר לא משתווה למקור מבחינת איכות בד
IdanBS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-10, 14:17   #14 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של תמיר

מזל שליקוויד הגיב לפניי. אם אתה חושב שהזבל שמביאים פה לשוק בארץ משתווה לחנות המקורית אתה טועה בגדול. אחרי 3-4 כביסות הזיוף כבר מתחיל להראות סימני מצוקה.
ישן 06-03-10, 15:27   #15 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
ממששש לא בחור תאמין לי שראיתי הרבה זיופים וסריגים אורגינל וזה פשוט לא אותו איכות וזיוף נראה לעין,תגיד לי מותג ואני יגיד לך איך מזהים זיוף ואיך מזהים אורגינל בכל מותג שקיים.
בין אם זה לקוסט,הוגו בוס,טומי,נאוטיקה-למרות שאין הרבה זיופים טובים של נאוטיקה וקל לזהותם.
הפשלה הכי גדולה של אלה שמביאים זיופים זה הזיופים של הלקוסט שהם פשוט באיכות ורמה כל כך ירודה שבנאדם שעם קצת שכל יזהה ממרחק של 10 מטר שזה זיוף.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא