IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

חברים יש ה'! סוף סוף יצאה גרסאת BlueRay לLOTR!

חבר'ה, צפיתי ואני מתכנן לצפות בשאר הסרטים בגרסאות האלו: ספויילר Lord Of The Rings Fellowship Of The Ring Extended 1080p ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-03-10, 17:57   #91 (קישור ישיר)
IO INVESTIGATIONS

סמל האישי של Danny

חבר'ה, צפיתי ואני מתכנן לצפות בשאר הסרטים בגרסאות האלו:
ספויילר

רזולוציה של 1080P, סאונד DTS ושני הראשונים בגרסה המורחבת (מכיוון שלשלישי עדיין אין גרסת HD מורחבת).
מה ההבדל בין אלה לגרסאת BR שתצא בעתיד?

Danny לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-10, 17:59   #92 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

extended 1080p bluray זה החלום
ישן 27-03-10, 19:10   #93 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rouvio צפה בהודעה
שיחקת אותה - תודות!
עכשיו תמיד נוכל לפנות למישהו שבאמת קרא את הנספחים

---------

a blade of Morgul.
מה כל כך מיוחד בלהב, מדוע הפציעות של הלהב נחשבות לחמורות ביותר, ומי הדמות היחידה באריאדור שמסוגלת לטפל בסוג פציעה כזה?
אם איני טועה הלהב הוא החרב של רפאי הטבעת, והוא מכושף או משהו, מי שנדקר מלהב זה הופך לרפא טבעת בעצמו.
הדמות היחידה באריאדור המסוגלת לטפל בדבר כזה היא אלרונד
*רק לפרספקטיבה: ארנור הייתה באיזור ריוונדל-הפלך-ברי, ואפילו קצת דרומה משם...
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
אני, צוות ההנהלה ו-ג.יפית מודים לכם.
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-10, 19:21   #94 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

צודק אבל לא במאה אחוז
הלהב עצמה מכושפת כן, אבל הייחוד שלה הוא שעם הדקירה חלק ממנה נשאר בגוף של הפצוע, וגוררת אותו יותר ויותר לכיוון האופל.

בספר זה מוסבר היטב - בפרק many meetings כאשר פרודו מתעורר בבית של אלרונד.
הוא וגאנדלף משוחחים, ואז גאנדלף מגלה לו למה זה כל כך מסוכן.
וכן - היחידי שמסוגל לטפל בפציעות מהסוג הזה האו אלרונד.

אגב, שאלה שתמיד רציתי לדעת את התשובה עליה (אולי זה רשום בנספחים?)
מדוע אלרונד נחשב half elven ולא elf"מלא"?

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-10, 19:51   #95 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

זה רשום בנספחים
אני מקווה שאתה מכיר את סיפור נומנור (ואם לא אז תגיד ואני אתחיל בתיאור)
בקיצור, אלרונד ואח שלו היו בני תערובת, וניתנה להם האפשרות (כתודה בחלקם לנפילת מורגות' אם איני טועה) לבחור בין להיות אלפים לבין להיות בני אדם נעלים, אלרונד בחר להיות אלף, ואחיו בחר להיות בן אדם נעלה והאלים שם נתנו לו את האי נומנור שם הוא הקים ממלכה של בני אדם נעלים.

*בני אדם נעלים= בני אדם עם חיים ארוכים במיוחד, אראגון, הדונדין, תושבי אומבר ובני גונדור (בחלקם, הם התערבבו עם עמים אחרים במהלך ההיסטוריה) נמנו על סוג זה של בני אדם

הנה קצת על נומנור:
ממלכה מאוד גדולה שהתקיימה מסוף העידן הראשון עד לסוף העידן השני, היא הוקמה בשביל שלבני האדם הנעלים יהיה אי שבו לא יתערבבו עם בני אדם אחרים, הם נחשבו לבני ברית והיו כמעט אלפיים, הדבר היחידי שאסרו עליהם זה להגיע לאמן ולואלינור, אחרת כל האי ישקע. בקיצור הם היו אנשים חשובים, ספנים מעולים והממלכה שלהם הייתה בפריחה ויחסים מאוד טובים עם האלפים, באיזהשהו שלב החלה התרחקות, וכשסאורון נכנס לתמונה כיועץ למלך, הוא הטיף לפלישה לאמן, המלך האחרון יצא בראש צבא ענק, האלים הטביע את האי, השורדים שיצאו משם היו אלנדיל ובניו (יסילדור ועוד אחד שאני לא זוכר את שמו)+ כמה מהנאמנים שלהם, למרות שחורבן נומנור לא פסח עליו, סאורון הצליח לחמוק ממנו כרוח או משהו בסתירה גמורה למה שציפה אלנדיל (ולכן הם בנו את גונדור כ"כ קרוב) ואחרי זמן מה נפתחה המלחמה שסיימה את העידן השני ופתחה את השלישי.
סורי על האי דיוקים פשוט הספר לא נמצא בהישג יד (קבור בתוך ארגז שלפתוח אותו זה מבצע)

נערך לאחרונה על ידי Dontmatter, 27-03-10 בשעה 20:06.
ישן 27-03-10, 20:05   #96 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של WEREWOLF

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dani24592 צפה בהודעה
חבר'ה, צפיתי ואני מתכנן לצפות בשאר הסרטים בגרסאות האלו:
ספויילר

רזולוציה של 1080P, סאונד DTS ושני הראשונים בגרסה המורחבת (מכיוון שלשלישי עדיין אין גרסת HD מורחבת).
ההבדל הוא שאלה ריפים משידורים שנעשו בTV ולא ריפים ממקור כמו דיסק בלו רי
WEREWOLF לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 27-03-10, 21:28   #97 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dontmatter צפה בהודעה
זה רשום בנספחים
אני מקווה שאתה מכיר את סיפור נומנור (ואם לא אז תגיד ואני אתחיל בתיאור)
בקיצור, אלרונד ואח שלו היו בני תערובת, וניתנה להם האפשרות (כתודה בחלקם לנפילת מורגות' אם איני טועה) לבחור בין להיות אלפים לבין להיות בני אדם נעלים, אלרונד בחר להיות אלף, ואחיו בחר להיות בן אדם נעלה והאלים שם נתנו לו את האי נומנור שם הוא הקים ממלכה של בני אדם נעלים.

*בני אדם נעלים= בני אדם עם חיים ארוכים במיוחד, אראגון, הדונדין, תושבי אומבר ובני גונדור (בחלקם, הם התערבבו עם עמים אחרים במהלך ההיסטוריה) נמנו על סוג זה של בני אדם

הנה קצת על נומנור:
ממלכה מאוד גדולה שהתקיימה מסוף העידן הראשון עד לסוף העידן השני, היא הוקמה בשביל שלבני האדם הנעלים יהיה אי שבו לא יתערבבו עם בני אדם אחרים, הם נחשבו לבני ברית והיו כמעט אלפיים, הדבר היחידי שאסרו עליהם זה להגיע לאמן ולואלינור, אחרת כל האי ישקע. בקיצור הם היו אנשים חשובים, ספנים מעולים והממלכה שלהם הייתה בפריחה ויחסים מאוד טובים עם האלפים, באיזהשהו שלב החלה התרחקות, וכשסאורון נכנס לתמונה כיועץ למלך, הוא הטיף לפלישה לאמן, המלך האחרון יצא בראש צבא ענק, האלים הטביע את האי, השורדים שיצאו משם היו אלנדיל ובניו (יסילדור ועוד אחד שאני לא זוכר את שמו)+ כמה מהנאמנים שלהם, למרות שחורבן נומנור לא פסח עליו, סאורון הצליח לחמוק ממנו כרוח או משהו בסתירה גמורה למה שציפה אלנדיל (ולכן הם בנו את גונדור כ"כ קרוב) ואחרי זמן מה נפתחה המלחמה שסיימה את העידן השני ופתחה את השלישי.
סורי על האי דיוקים פשוט הספר לא נמצא בהישג יד (קבור בתוך ארגז שלפתוח אותו זה מבצע)
אם אני לא טועה אראגורן הוא לא בן אדם נעלה כפי שאתה אמרת שכתוב בנספח, הוא חיי המון זמן בגלל המתנה של גלדיראל אליו, האבן הזאת שנקראת Elfstone או Elesser. היא וויתרה על החיים הארוכים שלה בשבילו.
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-10, 22:00   #98 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ZipoX צפה בהודעה
אם אני לא טועה אראגורן הוא לא בן אדם נעלה כפי שאתה אמרת שכתוב בנספח, הוא חיי המון זמן בגלל המתנה של גלדיראל אליו, האבן הזאת שנקראת Elfstone או Elesser. היא וויתרה על החיים הארוכים שלה בשבילו.
אמממ לא.
גלאדריאל לא וויתרה על החיים שלה לטובתו, נכדתה כן (ארוון).
והוא כן בן אדם נעלה, הוא צאצא ישיר למלכים של ממלכת ארתדין שהייתה הממלכה היחידה שנותרה נאמנה למסורת אחרי חלוקת ארנור.
אלסר זה השם המלכותי שהוא השתמש בו אחרי ההכתרה.
*כל מה שאני אומר עכשיו מבוסס על הזיכרון כי לא קראתי את הספרים כמה חודשים טובים...
ישן 27-03-10, 23:27   #99 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אני חושב שאני צריך לשבת על הספרים ולרענן את הזיכרון שלי... עבר הרבה זמן
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-10, 23:48   #100 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dontmatter צפה בהודעה
אמממ לא.
גלאדריאל לא וויתרה על החיים שלה לטובתו, נכדתה כן (ארוון).
והוא כן בן אדם נעלה, הוא צאצא ישיר למלכים של ממלכת ארתדין שהייתה הממלכה היחידה שנותרה נאמנה למסורת אחרי חלוקת ארנור.
אלסר זה השם המלכותי שהוא השתמש בו אחרי ההכתרה.
*כל מה שאני אומר עכשיו מבוסס על הזיכרון כי לא קראתי את הספרים כמה חודשים טובים...
אלסר זה השם של האבן לא של אראגורן....וכן טעות שלי המתנה הייתה מארוון, פשוט זכרתי שהיא הנכדה שלה והתבלבל לי...

עריכה:
אחרי פישפוש קטן בגוגל (אולי טעיתי ואלסר זה אראגורן) הבנתי שאלסר יכול להיות גם אראגורן וגם האבן
ישן 28-03-10, 1:00   #101 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dani24592 צפה בהודעה
רזולוציה, ביט רייט, וDOLBY DIGITAL 6.1 שיהיה בBR.
(ביט רייט למשל בגרסא הקיימת עומד על סביבות 1.5 מגה בשניה, כל עוד BR ממצוע עומד על 8, 9 מגה בשניה. הבדל עצום!)

יעקב - ויפה שעה אחת קודם
אבל דיר בלאק.. את הספרים האלו קוראים רק באנגלית!

donatmatter - שיחקת אותה ידידי. תודה.
איזה כיף! עכשיו אתחיל להציף בשאלות שת-מ-י-ד רציתי לדעת את התשובה עליהן, ולא העזתי לשאול
למשל.. האלפים "הולכים מערבה". מה כוונה? האם הם מתים? האם הם הולכים למקום שלא על פני האדמה? הסבר פרט ונמק..

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-10, 1:07   #102 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

האמת, אני קראתי את הספר בעברית, היה מרתק לא פחות מהאנגלית, היה שווה את זה, למרות שהתרגום לא תמיד מדויק ולא תמיד מובן.
יעקוב יש לך לא מעט לקרוא כדאי שתתחיל!!
רוביו אם אני לא טועה הם הולכים לארץ שבה הם חיים חיי נצח או משהו כזה...אבל זה לפי מה שאני זוכר והזכרון שלי ככה ככה...
ישן 28-03-10, 1:24   #103 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

ציטוט:
(ביט רייט למשל בגרסא הקיימת עומד על סביבות 1.5 מגה בשניה, כל עוד BR ממצוע עומד על 8, 9 מגה בשניה. הבדל עצום!)
BD (לא ריפ) בממוצע זה ביט רייט של 15-18,יכול להגיע עד 40 ויותר
ישן 28-03-10, 1:31   #104 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
יעקב - ויפה שעה אחת קודם
ציטוט:
פורסם במקור על ידי ZipoX צפה בהודעה
יעקוב יש לך לא מעט לקרוא כדאי שתתחיל!!
אני בן אדם עייף, זה כמו לקרוא את מלחמה ושלום המלא (אפשר להרוג אנשים איתו)
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-10, 2:15   #105 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

ציטוט:

יעקב - ויפה שעה אחת קודם

donatmatter - שיחקת אותה ידידי. תודה.
איזה כיף! עכשיו אתחיל להציף בשאלות שת-מ-י-ד רציתי לדעת את התשובה עליהן, ולא העזתי לשאול
למשל.. האלפים "הולכים מערבה". מה כוונה? האם הם מתים? האם הם הולכים למקום שלא על פני האדמה? הסבר פרט ונמק..
הם הולכים לארץ אמן, שהיא ארץ האלים/הגן-עדן של הארץ התיכונה, הם כמו לות'לורין רק הרבה יותר גדולים ופורחים, ולא רק זה, בכללי, זו היא ארץ ברוכה בכל טוב, רק להם ניתנה האפשרות להיות שם, למרות שגימלי גם כן הלך לשם יחד עם לגולס (והם היו הזיכרון החי האחרון של אחוות הטבעת בארץ-התיכונה, אראגורן מת, גם ארוון מתה, סם גם כן חצה את הים, מרי ופיפין מתו בגונדור/רוהן).
רק אלפים יכולים לעבור במחסום הזה שהם הציבו אחרי נפילת נומנור.
סתם בשביל ההבהרה: גאנדאלף הוא לא אלף, הוא סוג של אל...
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא