IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > חדשות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

חדשות חדשות מעולם המחשבים , חומרה , תוכנה , ציוד היקפי , משחקים , מחשבים ניידים, גאדג'טים וטכנולוגיה

IOPanel : חדשות

תמונה ראשונה של ה Geforce GTX 480 עלתה לרשת

5890 על המדף והסדרה סגורה. זה הכל. אני לא רואה כאן שום מהפכה - רק תשובה מאוחרת יחסית לכרטיסים ה"מהפכניים" ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-03-10, 18:33   #31 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של X-TeNDeR

5890 על המדף והסדרה סגורה. זה הכל.
אני לא רואה כאן שום מהפכה - רק תשובה מאוחרת יחסית לכרטיסים ה"מהפכניים" של AMD (כן, 1600 שיידרים וDX11 בתזמון מוקדם יחסית לשוק נחשב לפחות לדעתי, למהפכה).

זה כבר מעבר לפאנבויזם, תכל'ס.
SE Xperia Arc S - CM10(Fxp222)+Fusion krnl
Now Playing: World Of Tanks, Star-Trek Online, S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky
X-TeNDeR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-10, 10:47   #32 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

מצטער, אבל אני לא מסכים עם אף אחד מכם.

תפסיקו להסתכל "בהשוואה לסדרה 5* של ATI" כי זה! מדובר על שבב מהפכני, משהוא חדש, משהוא שעובד אחרת. כרגע זה כמו פנטיום בתחילת דרכו.

אני מצטער להגיד, nVidia היו הראשונים שהמציאו שבב גראפי, הם הראשונים ששכללו אותו לרמה כזאת שהוא מזכיר מעבד INTEL, ואני מבטיח לכם, שאם AMD ינסו עכשיו "להוציא סדרה חדשה של כרטיסי מסך סדרה 6* מבוססת שבב חדש" יצא להם אותו כרטיס עם מהירויות יותר חזקות.

שמתם לב לנתונים של ה-480? יש לו פחות מהירות מה-5*, יש לו פחות הכל כמעט, ובכל זאת הוא נותן כמו ה5870 ויותר, לתדעי - זאת מהפכה. בעוד שנה הם יצאו עם כרטיס מסך עם שבב גראפי שיכריזו שיתמוך ב-Infinite Graphics וATI יעמדו המומים מזה שהכרטיס שלהם בכלל לא יודע לעמוד בזה ויקרטע...

אין ספק שצריכת חשמל וההשוואה לסדרה הנוחכית של ATI מראים שnVidia לא הצליחו במיוחד, אבל אתה לא קונה בית רק בשביל שיהיה לך איפה לגור - אלא שיהיה נכס למשפחה.
Fermi זה נכס לnVidia. הם המציאו שבב שיכול להגיע ליכולות בלתי יאומנות. עכשיו הם רק צריכים לשכלל אותו מספיק.

הלוואי שיהיה ל-AMD משהוא מעניין בשרוול, אבל זה לא יהיה מספיק. איפה התשובה של AMD ל-ION? איפה התשובה שלהם ל-QUADRO (ואל תגידו FIREGL כי הוא עלוב בהשוואה אליו) ואיפה התשובה שלהם לCUDA? PHYSX? ולשבב החדש הזה שמאפשר עבודה היברידית עם שבב מובנה של אינטל?? גם לזה אין להם תשובה!!!
כל מי שאומר "AMD מבשלים משהוא מעולה בשרוול! nVidia בהפסדים" הוא חתיכת... סלחו לי... התעצבנתי.
nVidia אמנם מכרו פחות, אבל הם עדיין מכרו יותר מ-AMD אפילו בלי כרטיסי מסך לשוק גבוהה חדשים! למה? כי יש להם גם עוד מלא דברים שהם עושים! nVidia עושה דבר חכם ומרחיבה את השוק שלה לכל ענפי המחשבים הקיימים בעוד ATI ו-AMD מתרכזות רק במחשב האישי הביתי של הלקוח הפשוט. ATI, הגיע הזמן להתעורר, אף אחד לא יקנה מחשב נייד שלא ION בעוד שנה אם לא תוציאו משהוא נגדי!

Fermi הוא פריצת דרך, תקראו עליו לעומק ותבינו למה, לא קשה להבין. הדרך שבה הוא מטפל במידע, המהירות שהוא ניגש לזכרון שלו - זה משהוא שATI עדין לא יודעים לעשות. הם רק יודעים למזער ולשאוף למהירויות גבוהות יותר וצריכת חשמל נמוכה. אה כן, ותמיכה מהירה יותר בDX של המחר שבהחלט ראוי לציין את זה לטובה (nVidia תמיד נוטים לאחר בזה, גרועים שכמותם).
בסופו של דבר, מעבד Pentium 4 על 8000Mhz לא יתן ותה תפוקה כמו Core i7 על 3Ghz ולא יעזור כלום - על זה nVidia בונים עכשיו.

שלב הבא של nVidia זה לקחת את כל הזמן שהם צריכים כדי להפוך את FERMI לחסכוני קטן ולא מתחמם - אתגר, אבל הם יעמדו בזה.

בכל אופן, התקווה היא לראות בעוד שנה-שנתיים סדרה של כרטיסי מסך חזקים ומיוחדים מאוד בהשוואה לדור הנוחכי. אם Fermi יגרום גם ל-ATI לרוץ קדימה עם הטכנולוגיה, אז ברוך השם - הגיע הזמן שמישהו יעיר את השוק הזה מהשנת-יופי שהוא חי בה בכמה שנים האחרונות.
ישן 22-03-10, 11:08   #33 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

אני לא מבין למה אתה תופס כל כך מ NVIDIA, היא מחזרה הרבה יותר כרטיסים מ ATI, תראה את ה 250GTS שהוא בעצם 9800GTX+ שהוא בעצם 9800GTX ממוחזר שהוא בעצם 8800GTS 512MB.
בלתי אפשרי להוציא כל שנה ארכיטקטורה חדשה לגמרי ואף אחד גם לא מנסה, חוץ מזה שהכרטיסים של ATI לא ממש ממוחזרים, כדי להוסיף כפול*יחידות עיבוד+להעלות מהירויות צריך לתכנן ליבה חדשה כמעט לגמרי, אחרת למה הם לא עשו את זה לפני שהם הוציאו את ה 4800?
איפה התשובה ל ION? כנראה שאתה לא ממש מעודכן, ל AMD יש מערכת מתחרה שאפילו חזקה מה ION אך צורכת יותר חשמל ומפיצה יותר חום, בסדר זה לא מצליח כמו ה ATOM אבל בכל זאת.
איפה התשובה ל PHYSX? יש את HAVUC או איך שלא קוראים לה.

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-10, 11:38   #34 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של idan4u21

בקיצור אני עדיין לא הבנתי מה יותר חזק 5870 או 480
ותגידו כבר יצא ה5970 כבר יצא ?
VIDEOCARD :480GTX INNO3D
STORGE:RAPTOR300GB+ 2X1500GB + 2X1TB
ATX : NZXT KHAOS
POWER SUPLAY : CORSAIR 750W
DISPLAY : DELL 2408WFP 24"
idan4u21 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-10, 11:39   #35 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

הgtx 480 חזק יותר מה5870 לפי הבאנצ'ים שהביאו עד עכשיו,וכן - ה5970 יצא לשוק יחד עם כל סדרת 5xxx.
ישן 22-03-10, 11:42   #36 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של idan4u21

אבל אני לא רואה שמוכרים אותו בחנויות בארץ (לפחות לא איפה שאני חיפשתי)
קישור פירסומי
ישן 22-03-10, 11:43   #37 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=5970
http://kenlo.co.il/#/p=ProductCatego...cId=153&q=5970
ישן 22-03-10, 11:45   #38 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של idan4u21

כן עכשיו מצאתי אותו גם בפאנדה.
הוא נראה מיפלצתי שווה לקחת אותו על גבי ה480GTX ?
ישן 22-03-10, 11:46   #39 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

לפי הבאנצ'ים כרגע - הוא חזק מהgtx 480,רק אל תשכח שהgtx 480 הוא חד ליבתי (יש משחקים בעייתיים עם כרטיסי מסך עם שני ליבות).
ישן 22-03-10, 11:48   #40 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של idan4u21

כן נראה לי אני יחכה ל480 וזהו בטח הוא גם יעלה פחות
תודה דני
ישן 22-03-10, 12:36   #41 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Fridge צפה בהודעה

תפסיקו להסתכל "בהשוואה לסדרה 5* של ATI" כי זה! מדובר על שבב מהפכני, משהוא חדש, משהוא שעובד אחרת. כרגע זה כמו פנטיום בתחילת דרכו.

אני מצטער להגיד, nVidia היו הראשונים שהמציאו שבב גראפי, הם הראשונים ששכללו אותו לרמה כזאת שהוא מזכיר מעבד INTEL, ואני מבטיח לכם, שאם AMD ינסו עכשיו "להוציא סדרה חדשה של כרטיסי מסך סדרה 6* מבוססת שבב חדש" יצא להם אותו כרטיס עם מהירויות יותר חזקות.

שמתם לב לנתונים של ה-480? יש לו פחות מהירות מה-5*, יש לו פחות הכל כמעט, ובכל זאת הוא נותן כמו ה5870 ויותר, לתדעי - זאת מהפכה. בעוד שנה הם יצאו עם כרטיס מסך עם שבב גראפי שיכריזו שיתמוך ב-Infinite Graphics וATI יעמדו המומים מזה שהכרטיס שלהם בכלל לא יודע לעמוד בזה ויקרטע...

אין ספק שצריכת חשמל וההשוואה לסדרה הנוחכית של ATI מראים שnVidia לא הצליחו במיוחד, אבל אתה לא קונה בית רק בשביל שיהיה לך איפה לגור - אלא שיהיה נכס למשפחה.
Fermi זה נכס לnVidia. הם המציאו שבב שיכול להגיע ליכולות בלתי יאומנות. עכשיו הם רק צריכים לשכלל אותו מספיק.

הלוואי שיהיה ל-AMD משהוא מעניין בשרוול, אבל זה לא יהיה מספיק. איפה התשובה של AMD ל-ION? איפה התשובה שלהם ל-QUADRO (ואל תגידו FIREGL כי הוא עלוב בהשוואה אליו) ואיפה התשובה שלהם לCUDA? PHYSX? ולשבב החדש הזה שמאפשר עבודה היברידית עם שבב מובנה של אינטל?? גם לזה אין להם תשובה!!!
כל מי שאומר "AMD מבשלים משהוא מעולה בשרוול! nVidia בהפסדים" הוא חתיכת... סלחו לי... התעצבנתי.
nVidia אמנם מכרו פחות, אבל הם עדיין מכרו יותר מ-AMD אפילו בלי כרטיסי מסך לשוק גבוהה חדשים! למה? כי יש להם גם עוד מלא דברים שהם עושים! nVidia עושה דבר חכם ומרחיבה את השוק שלה לכל ענפי המחשבים הקיימים בעוד ATI ו-AMD מתרכזות רק במחשב האישי הביתי של הלקוח הפשוט. ATI, הגיע הזמן להתעורר, אף אחד לא יקנה מחשב נייד שלא ION בעוד שנה אם לא תוציאו משהוא נגדי!

Fermi הוא פריצת דרך, תקראו עליו לעומק ותבינו למה, לא קשה להבין. הדרך שבה הוא מטפל במידע, המהירות שהוא ניגש לזכרון שלו - זה משהוא שATI עדין לא יודעים לעשות. הם רק יודעים למזער ולשאוף למהירויות גבוהות יותר וצריכת חשמל נמוכה. אה כן, ותמיכה מהירה יותר בDX של המחר שבהחלט ראוי לציין את זה לטובה (nVidia תמיד נוטים לאחר בזה, גרועים שכמותם).
בסופו של דבר, מעבד Pentium 4 על 8000Mhz לא יתן ותה תפוקה כמו Core i7 על 3Ghz ולא יעזור כלום - על זה nVidia בונים עכשיו.

שלב הבא של nVidia זה לקחת את כל הזמן שהם צריכים כדי להפוך את FERMI לחסכוני קטן ולא מתחמם - אתגר, אבל הם יעמדו בזה.

בכל אופן, התקווה היא לראות בעוד שנה-שנתיים סדרה של כרטיסי מסך חזקים ומיוחדים מאוד בהשוואה לדור הנוחכי. אם Fermi יגרום גם ל-ATI לרוץ קדימה עם הטכנולוגיה, אז ברוך השם - הגיע הזמן שמישהו יעיר את השוק הזה מהשנת-יופי שהוא חי בה בכמה שנים האחרונות.
צר לי לבאס אותך פאנבוי קטנטן, אבל הכרטיסים של NVIDIA אינם מהפכניים בכלל.
איפה ראית שבמפרט של הכרטיס הוא פחות מ5870? זה נכון שATI כותבת שיש ל5870 יותר שיידרים אבל זה לא בדיוק נכון, כי אצל NVIDIA יש 480 שיידרים, שעושים פעולה אחת בכל מחזור שעון, אצל ATI לעומת זאת יש 320 שיידרים שעושים 5 פעולות בכל מחזור שעון.
מה שגורם ל480GTX להתעלות על HD5870 זה העובדה שהקלוק של השיידרים שלו הוא יותר גבוה וגם יש לו יותר שיידרים - אז בשני המקרים יש לנו יותר על הנייר לטובת הNVIDIA, מה שללא ספק פוסל את הטענה שלך.
וגם לQUADRO יש מתחרים - ראה FIREPRO (הFIREGL זה השם הקודם שכבר לא בשימוש).
בנוסף אמרת שAMD מתרכזת בשוק המחשב האישי? אתה טועה שוב, AMD מובילה את שוק הקונסולות גם , היא מייצרת את השבב הגראפי של XBOX360 וגם של WII, שלשניהם ביחד יש פי כמה וכמה מכירות יותר מהPS3 (מבוסס שבב של NVIDIA).

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-10, 12:43   #42 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

רק הזמן יגיד לגבי אם הכרטיסים האלה מהפכניים לדעתי, אם הם יחזיקו חזק מאוד משחקים
שמבוססים על DX11 ויעבדו בטמפרטורות סבירות אז אני חושב שסך הכול הם שיחקו אותה
nvidia... רק הזמן יגיד.

סוף שבוע הזה אנחנו אמורים כבר לראות מספרים אמיתיים.... זה לא רחוק
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-10, 15:52   #43 (קישור ישיר)
IO Member

אני לא יודע, אני נורא מבולבל, בינתיים אני לא רואה סיבה
לקנות את אחד מהכרטיסים הללו במידה וההבדל יהיה אחוזים בודדים.
זה ש NV עושה מהפכה יש לזה דעות בעד ונגד אז אי אפשר להחליט על שום דבר.
חוץ מזה אם הייתם שואלים אותי מה הייתי מעדיף לקנות 5850 או 470 זה באמת אבל ממש
תלוי בביצועים, פליטת החום וצריכת החשמל לא מפריעים לי בכלל, אבל מי שחשב
שלאף אחד זה לא מפריע אז הוא טועה, כי כשיוצרים כרטיס הוא צריך להיות כמה שיותר קטן
וכמה שיותר קר(אפילו אם הוא חלש מהכרטיס המתחרה במידה מסויימת, היתרונות הללו מקנים
יתרון ל OC שיכול להשוות תוצאות ואפילו להתעלות עליהן). אם NV תעמוד באתגר של מזיעור
תהליך הייצור עוד יותר וקירור הכרטיס, בהחלט יש סיבה לקנות את הכרטיסים שלהם.
wavz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-10, 17:44   #44 (קישור ישיר)
T_K
IO Rookie

סמל האישי של T_K

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Fridge צפה בהודעה
אתה טועה ומטעה !
nVidia לא המציאה כלום.
3DFX היו הראשונים שהביאו למהפכת ה 3D שהוציאו כרטיסי מסך יעודיים לשוק המשחקים. כולל הכרטיסים האחרונים שלהם שהיו מרובי ליבות !
היו זמנים ...

<S>
160g WD
Nec DVD/RW
DELL 2408wfp
GIGAWORKS S750 7.1
T_K לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-10, 19:20   #45 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי T_K צפה בהודעה
אתה טועה ומטעה !
nVidia לא המציאה כלום.
3DFX היו הראשונים שהביאו למהפכת ה 3D שהוציאו כרטיסי מסך יעודיים לשוק המשחקים. כולל הכרטיסים האחרונים שלהם שהיו מרובי ליבות !
היו זמנים ...

<S>
צר לי, 3DFX לא המציאו שבב גרפאי הראשון - אני ממליץ לך לקורא יותר.
השבב הגרפאי (GPU) הראשון הומצא ע"י nVidia:
לינק עריכה: תוספת עוד לינק לויקיפדיה

לגבי כל השאר, חבל על הויכוח, אני אשלח אתכם לויקיפדיה לקרוא על הFERMI, לא פורמים ולא שומועות, ויקיפדיה.
בארבע מילים: מעבד, לא רק גראפיקה.

ואני מצטער, אני חובב AMD ביסודי, אבל מגיע לnVidia קצת יותר קרדיט מאשר היא מקבלת ע"י הדיעה הרווחת פה בפורום.

לגבי HAVOK, זה ממש לא פטנט של ATI, יותר כמו חברה שנקנית בימים אלו ע"י INTEL. הוא הופיע לראשונה ב-2000 כפתרון לקונסולות ומשחקי מחשב ומאז לא התפתח הרבה - אין לו לאן. להגיד שלATI יש את HAVOK זאת פשוט טעות נפוצה (מקור).

איך בדיוק המתחרה של ION יכול להחשב "מתחרה" אם הוא צורך יותר חשמל, נותן ביצועים נמוכים יותר, מתחמם יותר, או במילים אחרות - פשוט שבב רגיל שמנסים לשים בלפטופ? ומלבד זאת - איפה הוא? (אני באמת שואל, אני לא מכיר, ב-100% רצינות)

אכן אכןף לAMD יש את הXBOX וה-WII, אבל עדין, nVidia מוכרת יותר מ-AMD, ולא יעזור כלום.

תאמינו לי שאני אשמח אם ATI פתאום יוציאו איזה מפלצת של גרפאיקה, זה רק יהפוך ליותר מעניין את כל השוק המשעמם הזה... אבל לצערי, מאז שהם נקנו ע"י AMD, הם הפכו לבינוניים. ממש כמו AMD.

AMD תמיד יהיו מקום שני למול אינטל, וכנראה גם תמיד מקום שני למול nVidia. אני רק מקווה שזה ישתפר משמעותית כי nVidia יקרים נורא!

ואני חייב לכם סליחה, הייתי ממש עצבני על הבוקר והצאתי הכל פה... מצטער

נערך לאחרונה על ידי Mr.Fridge, 22-03-10 בשעה 19:34.
Mr.Fridge לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא