IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > חדשות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

חדשות חדשות מעולם המחשבים , חומרה , תוכנה , ציוד היקפי , משחקים , מחשבים ניידים, גאדג'טים וטכנולוגיה

IOPanel : חדשות

XFX נוטשת, לא תשווק את כרטיסי השוק הגבוה של Nvidia

XFX בארצות הברית נחשבת מאד ונותנת אחריות לכל החיים אוליי פה זה לא משנה אבל בגדול NVIDIA בדרך למטה לצערי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-03-10, 2:15   #16 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של marknopfler

XFX בארצות הברית נחשבת מאד ונותנת אחריות לכל החיים אוליי פה זה לא משנה אבל בגדול NVIDIA בדרך למטה לצערי וגם ה480 לא יעצור את הנפילה
הכרטיס שווה ביצועים ל5870 שיצא מזמן הכרטיס מתחמם מאד ומרעיש מאד
יש בעיות בNVIDIA מקווה בשבילם שייתעוררו ועם המחירים שדפקו לכרטיסים החדשים אין להם סיכויי להכנס לשוק חזרה
ביי ביי NVIDIA
marknopfler לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-10, 2:53   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

ציטוט:
פורסם במקור על ידי marknopfler צפה בהודעה
XFX בארצות הברית נחשבת מאד ונותנת אחריות לכל החיים אוליי פה זה לא משנה אבל בגדול NVIDIA בדרך למטה לצערי וגם ה480 לא יעצור את הנפילה
הכרטיס שווה ביצועים ל5870 שיצא מזמן הכרטיס מתחמם מאד ומרעיש מאד
יש בעיות בNVIDIA מקווה בשבילם שייתעוררו ועם המחירים שדפקו לכרטיסים החדשים אין להם סיכויי להכנס לשוק חזרה
ביי ביי NVIDIA
למען האמת הכרטיס מעט חזק מה5870 ויש לו מספר יתרונות, אבל במקרה שלו גם אני חושב שהחסרונות עולים על היתרונות, הוא צורך אשכרה יותר מHD5970 .

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-10, 9:48   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

צר לי לאכזב, אבל הטעות פה היא של XFX לא של nVidia.
זה לא משנה אם אתם חושבים שהכרטיס כן טוב או לא טוב, אם אתה שותף עסקי שרוצה לשמור על השותפות, אתה ממשיך לייצר את הכרטיסים האלו. כל מה שXFX עשו כרגע זה נזק לעצמם. אם nVidia מכריזה שהם לא ימכרו ל-XFX יותר שבבים לעולם - הם יפילו את XFX לקרשים.
עם כל הכבוד, בכרטיסי ATI אין מתחרה לSapphire, ואת זה כווווולם יודעים, בכל מקום בעולם. יש כמה מתלהבים שמעדיפים לקנות ASUA וGIGA או חברות מוזרות אחרות, אבל בכל בנצ'מארק, בכל RMA CHART רואים יפה מאוד שSAPPHIRE פשוט מנצחים.

אז עכשיו באה XFX המושתנת הזאת (סלחו לי על השפה) ומכריזה שהם לא ימכרו את שבב הדגל החדש של החברה שתומכת בהם הכי הרבה?? אני אומר ביי-ביי XFX, אין להם באמת סיכוי בשוק ה-ATI. גם ככה ה-RMA שלהם (בארץ לפחות) היו הרבהההה מעל להגיון.
כדאי להם מהר מאוד להתחרט...
ישן 31-03-10, 10:01   #19 (קישור ישיר)
Vmod Master

סמל האישי של DOCTOR ICE

בשורה התחתונה - עוד סטירה ל-NVIDIA - וחבל ...

XFX הייתה שותפה חשובה של NVIDIA (אחת הרציניות ) בלי קשר לכמות כרטיסים וכו'..
וכמו שאמרו - בחו"ל החברה הזו נחשבת לחזקה (בארץ השוק שלה היה חלש) .

אני מקווה שזה לא ישפיע מדיי על השוק .
ישן 31-03-10, 10:02   #20 (קישור ישיר)
IO Member

Mr.Fridge, לא הבנתי בקשר לתחרות שדיברת, אתה מתכוון ש Sapphire היא החברה היחידה שמייצרת כרטיסים לATI ותפסה עמדה בכירה אצלה?

אני גם לא יודע מאיפה אתה לוקח את זה: "אין להם באמת סיכוי בשוק ה-ATI". אם אתה מתכוון שאם הם עברו ל ATI אין להם סיכוי מבחינה כלכלית? אם לזה התכוונת לדעתי אתה טועה

אם XFX ירצו הם יחזרו ל nVidia לא ירצו בעיה שלהם, אבל עכשיו זה מכה ל nVidia.
AMD PHENOM II X4 945 = GIGABYTE GA-MA790X-UD3P = THERMALRIGHT ULTRA 120 EXTREME = CORSAIR XMS2 DDR2 1066 CL 5-5-5-15 = ATI RADEON 5850 = ZALMAN 750 WATT = SEAGATE 500GB BARRACUDA 7200.12 = SCYTHE FENRISWOLF ALUMINUM
borislol1989 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-10, 10:40   #21 (קישור ישיר)
IO Member

אולי הם עברו ל ATI כי הם ראו שהשוק שלהם הרבה יותר טוב
מ NV. אולי החברה רוצה לחזק את השוק שלה גם במקומות שבהם היא חלשה(ישראל לדוגמא)
wavz לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 31-03-10, 12:33   #22 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

Mr.Fridge זה לא אתה שאמרת שיש לך מקור אמין ו 480 יעלה 2200 ש"ח בארץ ? כמה
שטויות אתה מדבר, זה נהיה כבר שגרתי אני רואה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-10, 12:36   #23 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

שורה תחתונה, מכה או לא, nVidia לא בדיוק תיפול בגלל זה.
תחלס, גם אם GTX4xx תיכשל נחרצות (והיא לא, עובדה שכל הכרטיסים שהיו זמינים למכירה בכל העולם כבר נמכרו) עדין nVidia תעמוד איתן, היא לא חברה סוג ב'...

מכה נכון, אבל לדעתי זה מהלך מוטעה של XFX מבחינה עסקית. nVidia צריכה להגיד להם יפה מאוד ביי ביי ולשלוח אותם ל-ATI.
כמו שאמר מישהוא פה בפורום, הם לא עושים שום דבר מיוחד כמו ASUS למשל. הם לא ממציאים כרטיסים משודרגים. רק לוקחים את הבסיס ונותנים OC קצת ואז הכרטיס נהרס. זה לא רק בארץ, זה בכל העולם ככה. תכנסו אפילו לאתר שלהם ולא תמצאו משהוא מעניין...
לXFX אין באמת סיכוי מול המתחרות שלה, לפחות לא בשוק ה-ATI.
היא תהפוך להיות כמו PALIT בארץ, שנתיים אחריות וכרטיסים שלא שווים יותר מדי.
הלוחות אם שלהם היו מעניינים, אבל גם אותם קצת קטלו בביקורות...
ישן 31-03-10, 17:26   #24 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Fridge צפה בהודעה
צר לי לאכזב, אבל הטעות פה היא של XFX לא של nVidia.
זה לא משנה אם אתם חושבים שהכרטיס כן טוב או לא טוב, אם אתה שותף עסקי שרוצה לשמור על השותפות, אתה ממשיך לייצר את הכרטיסים האלו. כל מה שXFX עשו כרגע זה נזק לעצמם. אם nVidia מכריזה שהם לא ימכרו ל-XFX יותר שבבים לעולם - הם יפילו את XFX לקרשים.
עם כל הכבוד, בכרטיסי ATI אין מתחרה לSapphire, ואת זה כווווולם יודעים, בכל מקום בעולם. יש כמה מתלהבים שמעדיפים לקנות ASUA וGIGA או חברות מוזרות אחרות, אבל בכל בנצ'מארק, בכל RMA CHART רואים יפה מאוד שSAPPHIRE פשוט מנצחים.

אז עכשיו באה XFX המושתנת הזאת (סלחו לי על השפה) ומכריזה שהם לא ימכרו את שבב הדגל החדש של החברה שתומכת בהם הכי הרבה?? אני אומר ביי-ביי XFX, אין להם באמת סיכוי בשוק ה-ATI. גם ככה ה-RMA שלהם (בארץ לפחות) היו הרבהההה מעל להגיון.
כדאי להם מהר מאוד להתחרט...
1- אני לא יודע מה קורה עם סדרה 5, אבל בכל הנוגע לסדרה 4 של ATI, הכרטיסים של ספיר היו מאוד מאכזבים מבחינת רמת רכיבים ואיכות ההרכבה. לא הרבה אחרי שקניתי את הכרטיס הצטערתי על זה שלא קניתי כרטיס של Connect3D שהסדרה אצלם הייתה מורכבת למופת.
2- גרסאות מיוחדות של כרטיסי מסך, כמו ה MARS של אסוס וכו', מוכרות כמה אלפי יחידות גג. זה אחוז זניח בשוק, ולמעשה אין לזה שום השפעה או גריפת רווחים, זה רק "למי יש יותר גדול"
3- ל EVGA יש בממוצע יותר החזרות מ XFX (לא בארץ, בכלל), ו XFX היא השותפה השניה בגודלה של NVIDIA מבחינת מכירות כרטיסי מסך בארה"ב, הנטישה הזו של XFX היא סטירה חזקה ל NVIDIA, כנראה יותר מל XFX.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-10, 22:10   #25 (קישור ישיר)
IO Member

^^ לגבי 1:

אני לא יודע למה אמרתה את זה, אבל עם SAPPHIRE היה לך מקרה פרטי ובכללי היא
חברה מצויינת. מה שקרה לך יכול לקרות בכל חברה.
wavz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-10, 22:34   #26 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

כנראה לא ממש הבנת- אני לא מתלונן ספציפית על הכרטיס שלי ועושה ממנו הכללה לכל סדרה 4 של ספיר.
אני נותן פה את סדרה 4 של ספיר כנתון, ואת הכרטיס הפרטי שלי כמקרה של סתם לקוח מבואס.
עברו בידיים שלי כמה עשרות (אם לא מאות) כרטיסי 4850/4870/4890 של ספיר, כולם היו מורכבים באותה צורה ומאותם רכיבים (מן הסתם זה לא שלכרטיס שלי ישימו רכיבים אחרים מכרטיס אחר), והרמה פשוט מאכזבת.
זה לא שהכרטיסים לא פועלים כמו שצריך, אבל ברצינות, אפשר להשקיע קצת יותר. במיוחד שהכרטיסים שלהם לא בדיוק הכי זולים בשוק.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-10, 11:59   #27 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
כנראה לא ממש הבנת- אני לא מתלונן ספציפית על הכרטיס שלי ועושה ממנו הכללה לכל סדרה 4 של ספיר.
אני נותן פה את סדרה 4 של ספיר כנתון, ואת הכרטיס הפרטי שלי כמקרה של סתם לקוח מבואס.
עברו בידיים שלי כמה עשרות (אם לא מאות) כרטיסי 4850/4870/4890 של ספיר, כולם היו מורכבים באותה צורה ומאותם רכיבים (מן הסתם זה לא שלכרטיס שלי ישימו רכיבים אחרים מכרטיס אחר), והרמה פשוט מאכזבת.
זה לא שהכרטיסים לא פועלים כמו שצריך, אבל ברצינות, אפשר להשקיע קצת יותר. במיוחד שהכרטיסים שלהם לא בדיוק הכי זולים בשוק.
אני לא יודע איך זה בחו"ל, אבל בארץ Sapphire בין החברות הזולות.
בכללי -> ככל שהחברה יותר גודלת והם צריכים לייצר יותר כרטיסים באותו זמן, מן הסתם שאיכות הכרטיסים תרד. אגב, לכל מי שחשב שSapphire זו חברה בלעדית לATI טעה - הם משווקים כרטיסי nVIDIA תחת המותג Zotac שקיבלתי ממנו רושם טוב.
ישן 30-04-10, 21:50   #28 (קישור ישיר)
one
IO Member

לא יודע מה איתכם,
XFX היא אח'לה חברה ויש לה שם טוב,
הכרטיסים שלה אם אינני טועה גם יקרים יותר מחברות אחרות,
ההפסד הוא פה של נבידיה ולא של אף אחד אחר, XFX בטח תרמה לה לא מעט ותמשיך לתרום בהמשך לחברה אחרת שאליה היא תצטרף או מה שלא יהיה.
לנבדיה לשמוע על דבר כזה זה בטח לא מעלה את המורל, ובמיוחד אם XFX תעבור לכיוון של ATI,
היא תקח איתה כמה לקוחות.
זו לפחות מההשקפה שלי, מכה לא קטנה לנבידיה, ובטח ובטח כשהשוק שלה שווה פחות או יותר לזה של AMD.
one לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-05-10, 3:15   #29 (קישור ישיר)
one
IO Member

הלינק בהודעה הראשונה מוביל לעמוד הראשי באתר ולא למאמר ספציפי, גם אחרי חיפוש מעמיק בחדשות באתר עד תחילת חודש מרץ, לא מניב מאמר אחר שמראה על עזיבה של XFX לכיוון של ATI במה שנקרא כרטיסי השוק הגבוהה,
כידוע, XFX משווקת כרטיסי ATI מספר שנים.

יש מאמר מ-Toms Hardware שמוביל לאחד נוסף ב-Legit Reviews
ציטוט:
We just received confirmation that XFX, a division of PINE Technologies, will not be releasing any GeForce GTX 470/480 series graphics cards to the market when the cards become public next month. XFX was not listed as a launch partner for Fermi and did not issue a press release about the upcoming cards, which might come as a shock to many of our readers as they are one of the largest NVIDIA add-in board (AIB) partners in the world!
ציטוט:
XFX said that the decision not to carry this series of GF100 graphics card was their decision and that they will still be carrying NVIDIA products.
והאמת, שיש את ה-480 למכירה:
https://www.sabrepc.com/p-240-xfx-nv...16-retail.aspx
וה-470 גם כן,
https://www.sabrepc.com/p-249-xfx-nv...16-retail.aspx

למרות שזו יכולה להיות טעות :P.
one לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-05-10, 10:00   #30 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

חברים SAPPHIRE זה שייך ל PC-PARTNER , אני לא יודע אם אתם מכירים אבל מי שכן מכיר, מקלל את היום שהכיר אותם. הלוחות אם שלהם היו פשוט זוועתיים בזמנו, לא משנה איזה לוח הם היו בונים, מהירות התעבורה(של זיכרון) שלו הייתה שליש ממהירות של לוח מקביל אחר, (למשל SHUTTLE, או LUCKYSTAR בזמנו). בפנטיום 4 הם השתכללו, חצי מהירות תעבורה. היום כבר לא מביאים את הלוחות שלהם כי בארץ קונים GIGABYTE/BIOSTAR/ASUS/MSI אז אין להם סיכוי עם הזבל שלהם כלכך. אני מדבר איתכם על לוחות שהיו קופאים מדי פעם בהרצת סרט בגלל שהיו בונים אותם דפוק והכי קטע שבביוס בברירת מחדל היו מנתקים HDD BLOCK MODE (תמיכת 32 ביט להרדיסק), בעצם ניתקו את המטמון בשביל שההרדיסק יתאמץ וימות יותר מהר (כל הלוחות שלהם היו ככה).
אבל שתדעו לכם, בגלל הפרש מחיר של 2$ (כן 7 שקל), ראיתי דילרים שלא מבינים שומדבר מהחיים שלהם וקונים את זה ללקוחות תמימים (במקום LUCKYSTAR המצוינת שנסגרה זצ"ל )
לעומת זאת כ.המסך שלהם היו יחסית לא רעים כלכך, אבל אל תטעו, אם לספיר(PC-PARTNER) תהיה הזדמנות למכור לכם זבל ביוקר, הם יעשו את זה בשמחה.
משהו שמרתיח אותי מלא זמן, למה על קירור מחורבן(סלחו לי על השפה), צריך להוסיף 30-50$ כשזה לא שווה אפילו 10$.. VAPOR-X למשל לא כזה להיט. הTOXIC קצת יותר נחמד, אבל 200שקל הבדל? לא הגזמנו בכלל.....
התמחור צריך להיות ככה:
VAPOR-X זול מהמקורי ב10$
TOXIC יקר מהמקורי ב10-20$

* ד"א, אני בטוח שבל"ג בעומר לפני כמה שנים מי ששידרג לאסוס, זרק למדורה את הPC-PARTNER הישן שלו ובכה מרוב עושר.
(חבר שלי שידרג במקרה גם... כמה צחקתי עליו שהוא קנה לוח של PC-PARTNER עד שנמאס לו מהביצועים והוא קנה אסוס)

נערך לאחרונה על ידי doscape, 03-05-10 בשעה 10:13.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא