IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

בגרויות.

שלומות עליכם אנשים יש לי פחד מהבגרויות שיבואו השנה ומכל המגנים אני בכיתה י' ככה שהכל חדש לי אני לא ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-04-10, 10:28   #1 (קישור ישיר)
IO Member

פרצוף אדום בגרויות.

שלומות עליכם אנשים
יש לי פחד מהבגרויות שיבואו השנה ומכל המגנים
אני בכיתה י' ככה שהכל חדש לי אני לא יודע מה זה בגרות ובאיזה קושי כזה... ככה שאני מצד אחד מאוד פוחד להיכשל וכנראה זה יוביל אותי לא לעלות כיתה ומצד שני זה מלחיץ אותי כי זה המון חומר ללמוד.
אני לא מנוסה בלזכור המון חומר,עשיתי אבחון פסיכודידקטי וקיבלתי מותאם בכל המקצועות כולל תוספת זמן ועוד כמה דברים אבל זה לא יהיה פעיל השנה כנראה כי הבאתי את האבחון באיחור וכנראה משחד החינוך לא יקבל את זה.
אני ממש מפחד לא לעלות כיתה זה ממש מלחיץ אותי אני לא רואה את עצמי עושה את הכיתה הזאת שוב. זה יהרוג יפרק ישמיד אותי ולא יתן מוטיבציה ללמוד (לא שעכשיו יש לי מוטיבציה ללמוד אבל למישהו אכפת?)
ותכלס כל זה בשביל תעודת בגרות שהיום יש אנשים עם תעודת בגרות שלא עושים כלום היום (אני מכיר כמה) ככה שלאכול את כל החרA הזה בשביל תעודת בגרות אין לי ברירה זה המינימום.

אז קודם כל איך אני לא יפחד בכלל מהבגרויות? המורים כל הזמן אומרים שזה מאוד קשה ושצריך ללמוד המון וכל הזמן המורים מפחידים אותנו וכו'
ואיך אני בכלל מתכונן לכל כך הרבה בגרויות בזמן קצר? יש לי 5 בגרויות השנה וזה מתקרב
המגנים אחרי פסח ואני לא רואה את עצמי לומד ועובר כל כך הרבה בגרויות...

אין אני ממש מבולבל... ללמוד לכל כך הרבה בגרויות,ואם הכל יסתבך בראש? אם אני לא יעבור אחת מהבגרויות? במיוחד במזרחנות.
כי שנה הבאה כל הזמן אומרים שיהיה קשה פי 2 ונלמד עד 3 מינימום כל יום

ורק שתדעו אני לא במסלול מורחב אלא מב"ר שזה מסלול בגרותי רגיל עם מקצוע אחד מורחב וכל השאר רגיל.

סליחה על החפירה אנשים אני פשוט חייב לדעת איך אני מוריד ממני את כל הלחץ והאי ודאות הזה זה ממש לא למי שלא מכיר את כל זה.

ja7VB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 11:55   #2 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אחי, זה בגרויות זה לא מלחמה.

זה מבחנים בדיוק כמו שעשית עד היום, רק שעל הנייר זה יותר חשוב.

אני יכול להגיד לך דבר אחד חשוב מאוד שאולי עוד יותר ילחיץ אותך אבל המטרה היא בדיוק
ההיפך :

אל תזלזל בלימודים בתיכון. תשקיע מאוד, גם אם אתה עצלן [ כמוני ] תוותר על דברים אחרים.
סה"כ אני אומר לך מניסיון שאני מצטער מאוד שהייתי טיפש ועצלן בתיכון ולא השקעתי ויצאתי
בלי בגרות מלאה. להשלים אחרי זה מקצועות - זה בזבוז זמן, בזבוז כסף, וכל העסק הזה של
להתחיל שוב עם זה אחרי הצבא זה פשוט בעסה.

לי יש מזל אומנם שהשלמתי רק שני מקצועות, אבל יש במכינה אנשים שעושים הרבה יותר
ואף אחד לא רוצה להגיע לזה. בקיצור אתה צעיר, ותנצל את זה אחי לטובה יש לך את כל
הזמן שבעולם ובגרויות זה שטויות ! מי שמשקיע מצליח, זה פשוט ככה.
אם קשה לך במתמטיקה 5 [ אני סתם זורק ] ואתה מרגיש שזה יותר מידי תרד ל 4, אבל
אל תוותר ואל תזלזל.

אני לא מזלזל בבגרויות ואני מבין את הלחץ שלך, אבל אני אומר לך אחי - יש לך ים זמן
אם אתה תהיה רציני אתה יוצא מהתיכון עם אחלה בגרות. לא צריך להיות גאון בשביל זה.

שיהיה בהצלחה אחי, ויש דברים יותר גרועים קח את זה בקלות ותשקיע.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 02-04-10 בשעה 12:02.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 12:00   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

מה המקצועות שיש לך?

בכיתה י' הבגרויות קלות מאוד (אבל זה לא אומר שלא צריך ללמוד הרבה...)
אין לך מה להילחץ, אחרי הבגרות הראשונה כל הלחץ ירד ממך
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 12:03   #4 (קישור ישיר)
IO Member

זה ככה נראה לי - מלחמה גדולה..
המקצועות שיש לי בגרות השנה הם
היסטוריה, אנגלית, מתמטיקה,מזרחנות ולשון.
וזה לא נראה כזה קל.. שמע אני בחור שלא ממש אוהב לשבת וללמוד אני לא אחד כזה.
ובמתמטיקה קשה לי ב3 אין לאן לרדת כבר. מתמטיקה אני ממש גרוע

ישן 02-04-10, 17:35   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

אני גם הייתי במצב שלך בערך שנה שעברה,רק שאצלנו היו בגרויות באנגלית 3 יח'ל,מתמתיקה,תקשוב,פיזיקה.
בסך הכל בגרויות של כיתה י' הם מאוד קלילות,למרות ששנה שעברה בקושי למדתי בבית ספר והיו לי המון חיסורים הצלחתי כמעט בהכל עם ציונים גבוהים(חוץ ממתמתיקה שנכשלתי בשאלון A.)

השנה אני אפילו לא יודע במה אני ניגש לבגרות,ותאמת שכמו לכולם נשבר כבר מהלימודים..,מזל שיש מקצוע היום ככה שאני ככל הנראה הוציא בגרות חלקית+מקצוע.(למזלנו הכל אפשר לתקן בעתיד).

שיהיה לך בהצלחה.

וד'א,יש הרבה בוחנים שהם לייצנים,שבקלות תוכל להעתיק,וגם אם הם יודעים הם לא יגידו לך כלום.(ככה כמעט כל הכתה שלי ואני עברנו את שאלון Cבאנגלית,וגם השנה את D.)

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 23:13   #6 (קישור ישיר)
IO Member

איך הצלחת בהכל עם ציונים כאלו?
נקווה שאני אפול על בוחן סטלן.
שמע בנאדם שלא יודע למה הוא נכנס נלחץ.. ככה אני, אני לא יודע לאן אני נכנס.. זה יהיה קשה? קל? לא יודע.
ועוד משהו - מי שאמר שזו לא מלחמה - זו מלחמה בשבילי על העתיד ולא פחות.. לצערי היום אי אפשר לעשות הרבה בלי תעודת בגרות.

קישור פירסומי
ישן 02-04-10, 23:52   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

תקשיב קודם כל כולם נלחצים מזה. אני לפני שעשיתי בגרויות הייתי לחוץ רצח מזה, הייתי בטוח שאני מתעלף בבגרות הראשונה שלי, אבל אחרי שעשיתי בגרויות רואים שזה לא כל כך נורא- כמו מבחן רגיל ולפעמים איפלו קל יותר. היום אני יכול להגיד לך שיש בגרויות שאני נכנס אליהם פחות לחוץ ממבחן רגיל.

פשוט תנסה כמה שיותר להירגע, תבין שזה טבעי להיות קצת לחוץ ופשוט תעשה את מה שאתה יודע- זה לא מבחן ראשון שאתה עושה, פשוט קח נשימה עמוקה ותעשה מה שאתה יודע לעשות.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 23:57   #8 (קישור ישיר)
IO Networking

אתה לא לומד. אז איך אתה מצפה להצליח ?
שב על התחת ותלמד... אין פתרונות קלים ואין דרכי קיצור. ככה זה, החיים קשים, ובשביל לשרוד אותם צריך כח סיבולת של ספרטני! (ביבר הזכוכית, תפגוש את זה בכיתה י"ב )
Meir787 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-10, 0:02   #9 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

האמת היא שלא, הוא לא יפגוש, חתכו את זה מתכנית הלימוד, כמו כל דבר נורמלי שהיה ב 10 השנים האחרונות.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-10, 3:32   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

בגרויות אינן נוראיות, אומנם מדובר על מבחנים ארוכים אך הן יותר קלות מהלימודים עצמם...
ומה שאתה עושה בכלל אינו בעיה, אני עושה 10 שאלונים השנה (מת' 006, אנגלית E, פיזיקה, לשון, 3 בגרויות מגמה, 2 מדעי המחשב, היסטוריה), ואה, אני לומד עד 5 כל יום (חוץ מימי שני ורביעי שזה ב4).
הבגרויות יעברו לך בקלילות יתרה, במיוחד אם המורים שלך נותנים לך מבחנים יותר קשים מהבגרות...

*כל המקצועות המדוברים חוץ מלשון והיסטוריה (לצערי) הם על 5 יח"ל
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
אני, צוות ההנהלה ו-ג.יפית מודים לכם.
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-10, 6:04   #11 (קישור ישיר)
IO Member

ואיך מתכוננים למספר בגרויות במקביל?

ישן 03-04-10, 6:57   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ja7VB צפה בהודעה
איך הצלחת בהכל עם ציונים כאלו?
אני לוקח תחיים בקלילות,אז ככה שלא ממש משנים לי הציונים.(העיקר מעל 56).
ומה שמצחיק אצלנו,שהבוחן היה הבן של המזכירה של הבית ספר(בית ספר קטן של 120 תלמידים),העתקנו כמו משוגעים אחד מהשני ממש כל שניה כל אחד עבר מקום,חוץ ממתמתיקה שנפלנו על איזה בוחן ממש קשה.

וגם שיש בוחנים קשים,נגיד באנגלית אתה יכול לעשות רק את האמריקאי שזה משהו כמו 40-50 נק' ולעבור.(כמובן שבעזרת מגן סביר של 60 בערך,שאותי תמיד המורים מגישים על זה).

ואיך מתכוננים למספר בגרויות במקביל?,פשוט מאוד לומדים עד כמה שאפשר 5 מקצועות בלבד.(אני לא מאלה שלומד מקצועות אחרים שאין לי עליהם בגרות,גם ככה חוזרים על זה שנה הבאה שיהיה על זה בגרות בסופו של דבר).

וקח הכל בקלילות,היום בלא מעט עבודות גם אם יש לך בגרות חלקית אפשר להביא ת8-10 בלי לעבוד כמו חמור.

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-10, 7:26   #13 (קישור ישיר)
IO Member

גם אני לא מאלה שלומד מקצועות שאין בהם בגרות.
אז זהו שאני לא רוצה בגרות חלקים אני רוצה בגרות מלאה.. לא מעניין אותי הציונים העיקר שזה עובר אני מרוצה.
באנגלית אין לי בעיה ממש יש לי מגן 92 ואני מאמין שזה יעלה. ככה שגם אם אני מקבל 70 בבגרות באנגלית יש לי ציון נורמאלי אחרי.

ישן 03-04-10, 13:25   #14 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

בשביל להסביר את הנקודת מחשבה שלי, הנה קצת פרטים: 5 יחידות בהכל וציון ממוצע של 82 בלי הבונוסים.

1. הבגרות זה הבולשיט הכי גדול שנוצר אי פעם!
2. אם אתה רוצה ללכת ללימודים גבוהים מה שאתה צריך זה פסיכומטרי גבוהה, ויחידות לימוד בנושאים כמו מתמטיקה אנגלית ופיזיקה.
3. אם הפסיכומטרי שלך מספיק גבוהה בעתיד לאף אחד לא אכפת מהבגרות שלך (אני מדבר 700+)
4. זה רק מבחן, שב בצד תשתה כוס ____ (מה שמרגיע אותך) ותבין שזה לא סוף החיים, אפשר לגשת שוב לעשות בגרות... אף אחד לא יהרוג אותך

אצלי אישית לפני כמה שנים כשעשיתי בגרויות לא הייתי מאלו שלמדו יותר מדי אליהם (מכירים את המשפט של המורים "אתה לא ממש את הפוטנציאל שלך" חפרו לי על זה)
אבל מה, הזיכרון שלי לטווח קצר היה די טוב, שבוע לפני בגרות הייתי יושב ומסכם את כל החומר הלימודי לאיזה דף או שתיים (אני מומחה בקצרנות) ואחרי זה בבגרות הופך תשובה של 2 שורות לעמוד וחצי (אני מומחה בפלסוף)

בגרות באנגלית זה בולשיט, או שאתה יודע אנגלית ברמה נורמלית או שלא, לא יודע עכשיו? לא נורא משלימים אחרי זה

מתמטיקה/פיזיקה, פה זה הכאב ראש הכי רציני, פה צריך לא רק לזכור נוסחאות אלא גם לדעת להשתמש בהם

כל שאר המקצועות כמו תנ"ך ספרות היסטוריה, פה זה בולשיט טהור... פשוט תזיין להם במוח (הם אוהבים את זה)

ללמוד למס' בגרויות במקביל זה בעיה למי שאין לו יכולת ריכוז מספקת... בכל מקרה אין לך יותר מ3 בגרויות בשבוע אחד (אלא אם מישהו במערכת החינוך פישל בגדול) קח את החומר, סכם אותו ושב לקרוא אותו שבוע לפני הבחינה לפחות (או שבועיים) כל פעם כמה שעות חומר לבגרות א' הפסקה של שעה חומר בגרות ב' וכו'... יום לפני בגרות לא לומדים, יושבים בבית ונחים

בהצלחה בבגרויות וקח את זה בקלות
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-10, 18:15   #15 (קישור ישיר)
IO Member

לגבי הבגרויות במתמטיקה ופיזיקה -
1. אני לא לומד ולא אלמד פיזיקה.
2. יש לי הקלות ואחת מהן היא דף נוסחאות מורחב במתמטיקה.
והכי פנאן אני יביא כוס ובקבוק וישתה שם
וכן זה באמת הבולשיט הכי גדול שנוצר. כי כל החרא שאתה אוכל מכולם (מהמורים בית הספר והלמידה שצריך לזה) פשוט לא שוות את מה שאתה מקבל אחרי זה
שזה בעצם כלום

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא