IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

דיון, האם כסף זה הכל בחיים?

הסוכן, אתה זה שלא מביא את הנק', העניין שאני מדבר על זה שאני רוצה להיות מאלה שקונים מה שבא להם, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-04-10, 21:13   #46 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

הסוכן, אתה זה שלא מביא את הנק', העניין שאני מדבר על זה שאני רוצה להיות מאלה שקונים מה שבא להם, מתי שבא להם, איפה שבא להם ועם מי שבא להם, למה לא? אני שונה מביל גייטס? שנינו בני אדם ושנינו נוצרו באותה הדרך, אבל הוא עדיין יכול לקנות מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה. אני רוצה את זה, רק כי בא לי, לא בגלל שום דבר אחר, פשוט בא לי, מה רע? העניין הוא שאני נותן לדחף שלי להנות, מה לעשות אני נהנה מהדברים האלו. לא קרה לך שחשבת "וואי איך בא לי יאכטה\וילה\אי\אחוזה" וכל אלו? מה שאומר שרצית משהו שאין לך, משהו שאין לך ואתה רוצה!! זה העניין, כסף, והרבה ממנו, היה נותן לך את זה
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-10, 21:15   #47 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

^ ועל זה אומרים, מרבה כסף לא ישבע כסף...

שזה אומר שהדחף הזה יגרום לך להשתעבד לכסף, אין מצב שכשיהיה לך כסף לא יהיה לך דחף לבזבז. במקום לחסוך. זה יתרון?

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-10, 21:21   #48 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

מה יתן לך לחסוך מיליונים? קבר יפה יותר?(סלחו לי על הפסימיות...) אתם בעצמכם אמרתם שכסף זה רק חומר, אבל אנחנו רוצים להשיג אותו כדי שנוכל להשתמש בו. לשמור אותו בבנק כדי שהחשבון יראה יפה לא יתן לך כלום, אני כותר על זה כבר מתחילת האשכול, ההנאות של החיים הם ההנאות הקטנות. ד"א המשפט "מרבה כסף מרבה דאגות", אני מעדיף צרות של עשירים מאשר צרות של עניים.
ישן 19-04-10, 21:23   #49 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

סלח לי, אבל עד שלא תבין מה זה להיות אזרח עובד למחיתו, כל מה שאתה אומר על הרבה כסף הוא לא ריאלי. עוד לא זכית בלוטו. וזה בגדר חלום. אתה רוצה מציאות? תעבוד, תקנה אוטו ראשון, ואח"כ תעשה את כל שאר החשבונות. אתה לא צריך להיות עני, פשוט תעבוד, ותקנה. מה רע? כולם עושים את זה.

ישן 19-04-10, 21:24   #50 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

זה כבר תלוי באופי הבנאדם, רדיפה אחרי הכסף בצורה עיוורת רק כדי להשיג עוד ועוד היא לחלוטין לא דבר טוב, בריא ולא גורם אושר.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-10, 21:24   #51 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AgentSmith צפה בהודעה
סתם ערימות של כסף בבנק לא גורמות לאף אחד אושר.
אותי זה יעשה מאושר עד השמיים

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 19-04-10, 21:32   #52 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rouvio צפה בהודעה
אותי זה יעשה מאושר עד השמיים
סימן שגם אתה היית רוצה פיילה של כסף נכון?

טל, אני עובד מאוד, אתה הכסף שלי אני מרוויח לבד, את הרישיון אני עושה לבד ואת המכונית אני אקנה לבד. עכשיו אני אסביר משהו שכנראה לא הסברתי (יצאתי מפגר, חחחח).
השאיפה להרוויח הרבה כסף מביאה איתה שאיפה להגיע רחוק, להרוויח בלוטו זה כיף ומדהים וכל החרטא ברתה הזה, אבל להגיע רחוק וגם להרוויח זה עניין אחר, אני בהחלט מסכים איתך. אבל מה לעשות ששאיפה להרוויח כל חודש איזה חצי מיליון, עזוב אותך חצי מיליון(סתם דוגמא), נתחיל בקטן, 50 אלף כל חודש, תמיד תישאר, והיא עוזר לסחוב את עצמך למקומות גבוהים יותר. לא היית רוצה סתם עכשיו, בצורה ספונטנית להיות זה שמושך בחוטים? להרגיש איך זה כוח? כסף יתן לך את זה, כסף יעניק לך כוח. זו ההשקפה שלי בעקבות הקפיטליסטים במדינה שלנו (*אהם ביבי אהם*), יש להם כוח, ואני רוצה אפילו יותר. אני רוצה לקנות מה שבא לי, רק כי זה יעלה לי אפילו את החיוך הכי קטן, ךרגע זה יהפוך אותי למאושר, זה עשה את שלו...
ישן 19-04-10, 21:34   #53 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ZipoX צפה בהודעה
סימן שגם אתה היית רוצה פיילה של כסף נכון?
מילולית - כן. אני, אתה, כל אחד.
מי שאומר לא או שמתנגד למשפט הזה, בראש ובראשונה משקר לעצמו.

דיון מעולה.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-10, 21:35   #54 (קישור ישיר)
IO Member

ברגע שאהבה וכסף יהיו על אותה משוואה אני אישית לא ירצה את אותה אהבה.
ומצידי לוותר על כל "הכוסיות" שמתעוורות לממון/ומראה.
אני לא יודע מה המעמד הכלכלי של כך מי שהגיב פה ,אך אוכל להעיד על עצמי שאישית כסף יכול להיות לתת לי "תענוג רגעי" שיחלוף אחרי זמן מה ותגלה שיש דברים מעבר לזה.
ולא מעט אנשים עובדים ועובדים, ולא מתחתנים ומגלים שכנראה כסף זה לא הכל.
ודווקא ראיתי שיחות על מיליארדים ואיך שהם חיים לא ממש שונה מאיך שאדם ממוצע חי .
אדם רגיל יחשוב שהם קונים כל רגע איזה BMW M5,וקונים כל דבר שהם רוצים אבל מה התכלית?!
היופי באדם עובד זה הרצון לממש חלום דרך עבודתו.
ברגע שיש לי את הכל בכף ידי זה מאבד את הטעם הטוב.
שלא תבינו לא נכון כסף זה אמצעי חשוב שמעניק כוח [לצערנו],אז צריך לזכור[לשמחתנו] שכולם חוזרים לאותו מקום.
בסופו של דבר מבחינתי הכל, זה אהבה שארצה /משפחה בריאה /ולא לרעוב לפת לחם מאחר.
הכל עניין של קנה מידה ביחס ל..,אם אקח אותי בעל רכב,בעל ממון אישי ואקח איזה מישהו מאפריקה שבקושי לאכול יש לו אז כנראה הוא יגיד לעצמו "אך אם היתי הוא[אני] היתי כל כך מאושר.
אך אגיד לו מנגד עם כל מה שיש לי, יש דברים לצערי שכסף לא קונה.
ומספיק שיום אחד חס וחלילה מישהו מהמשפחה שלך מת, מה שווה שאתה חי 24/7 עם בחורות וטס מאי לאי במטוס הפרטי שלך.
בכל מקרה אדם לא צריך להשתעבד לכסף ,אך צריך לדאוג שיהיה לו מספיק שיהיה עם הרגליים על הקרקע.
חג שמח .
WD 160GB
*Windows VISTA 64BIT SP1
Ofir1988 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-10, 21:39   #55 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אתה רוצה למשוך בחוטים? תקנה בובה על חוטים בחנות טריקים
סתם.
אתה רוצה להיות מצליחן בחיים? תסיים צבא, תעשה טיול, ולך ללמוד מיד מנהל עסקים. או כלכלה.
אתה רוצה לעשות הרבה כסף? תחסוך כסף לפתוח עסק מצליח. בין אם זה לפתוח חנות שווארמה מצליחה, או בין לפתוח חנות מחשבים במרכז הארץ... גם ללמוד מנהל עסקים עולה כסף. אם אבא שלך יכול לעזור לך , שיעזור. אבל תדע שאנשים שרוצים לעשות הרבה כסף בחיים צריכים להיות אנשים שיש להם שכל לעשות את זה. ולא לבזבז את הכסף... כי מזה לא תגיע לשום כלום...

יש לי חבר שפתח עסק, למד מנהל עסקים, והוא מחזיק כרגע בערך 15 עובדים ומשכיר עסקים ובתים , וכל זה הוא עשה בזכות זה שזאת הייתה המטרה שלו, והוא השקיע את זמנו בלהצליח בזה.

ולא כל אדם מתאים לנהל עסקים, אם אתה טוב במתמטיקה ויש לך ראש עסקי, זה טוב.
אתה עדיין צעיר, ולכן לא שמים את העגלה לפני הסוסים. קודם תסיים את מה שצריך , וכשתוכל להתחיל לעבוד תתחיל לעבוד ולחסוך ולעשות מזה משהו... להשקיע במשהו שיצליח לשגשג.

להיות שכיר כל החיים לא יעשה אותך עשיר. לכן זאת הדרך היחידה הריאלית שאני מוצא לנכון. לעבוד קשה בשביל לפתוח עסק מצליח!

ישן 19-04-10, 21:46   #56 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

יש לי דודה בארצות הברית,היא עובדת בחברה של מזון מהיר לבתי ספר,
המנהל מחסן שלהם הוא בן אדם עם פיגור קל,יש לא בערך 4 ג'ינסים קרועים כמה חולצות מלוכלכות
מסתובב עם כובע מכוער בשקל,אין לו חברה אין,המשפחה שלו לא בקשר אחד עם השני,ההורים שלו נפטרו לפני כמה שנים והורישו לכל אחד מהילדים 30 מליון דולר +-[לבן אחד את האחוזת ענק שהייתה להם וכסף לבת את המפעל ולו את רוב הכסף]
ואגב הוא בן אדם נפלא אדיב וחברותי,וסוג של גאון בצורה מוזרה כזו,אין לי כוח להסביר....

תאמין לי שכסף לא קונה הכל וגם לא הרבה
ישן 19-04-10, 22:10   #57 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

אני לא הזכרתי שאני מעונין בכסף שיפול לי מהשמים, כסף צריך להרוויח כמובן אבל אני מקנא באלה שמרוויחים יותר, כמו כל אחד אחר. במקום אחר ובזמן אחר אולי הדעה שלי הייתה שונה אבל בזמן הזה בעל המאה הוא בעל הדעה, אלה החיים...
ישן 19-04-10, 22:20   #58 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
וצדק.
רק שכסף יכול להאריך חיים (לא תמיד, אבל יכול) ולגרום לך להנות יותר בחיים.

אני ההיתי מסכם ככה:
כסף זה לא הכל בחיים, כסף זה האמצעי להשיג כמעט הכל בחיים.
לאדם עשיר יש יותר פוטנציאל להיות אדם בריא יותר ומאושר יותר.
בדיוק מה שאני חושב
ואני חושב שזה באמת מסכם את הסוגיה
כסף הוא בסך הכל אמצעי להשגת דברים ותו לא
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-10, 22:29   #59 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

שוב, להשגת דברים חומריים. וזהו.
אני יש לי תפיסת עולם קצת יותר רחבה, ויש לי כסף. לא מליונים, אבל יש לי מספיק.
כשהייתי "עני" הייתה לי חברה עם אוטו שהייתה מסיעה אותי לכל מקום שהייתי רוצה.
והיא הייתה שווה...
דבר נוסף, היום אנשים בשביל לקנות בית, לוקחים משכנתא, הם לא קונים את הבית, וזהו.
כסף לא גודל על העצים, ולא כולם נולדים לתוך משפחות עשירות. וזה לא פאקטור שקובע אם אתה שווה משהו, או לא שווה משהו.

אני לא מבין למה יש כאלו שמאמינים שחומריות תביא להם הכל.
חוץ מזה שבנאדם עובד יכול לממן לעצמו אוטו, לממן לעצמו פלאפל, לממן לעצמו חברה, לממן לעצמו דברים שהוא רוצה לקנות, ולהמשיך לעבוד!
כשאני הייתי בגילך ZipoX לא היה לי גרוש על התחת. אבל חברה הייתה לי, ויצאנו לסרטים, ולא היה לנו אוטו לצאת, אז היינו נפגשים באוטובוסים, והייתה ביננו אהבה, והכל היה פורח ואושר חבל על הזמן. זה לא שכסף יתן לך את אותו הדבר בדיוק.

מה שאתה יוצר בעולמך זה האושר שלך, כשאתה משיג מטרות בכוחך בלבד, לא שהכסף עושה זאת בשבילך....

ישן 19-04-10, 22:51   #60 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

אתה צודק ב-100% על הקטע של לעבוד ולהרוויח, שוב, אתה לא תופס את הנקודה, אני לא אמרתי שבן אדם לא יכול לממן את עצמו ולממן דברים שהוא רוצה, אבל מי שהוא למשל במעמד הבינוני לא יכול לממן את הדברים הקטנים של החיים ואני מתכוון בזה, למשל קרה לך פעם שהתעוררת יום אחד עם איזה שיגעון בראש? בטוח זה קרה לך כמו לכולם, רצית לעשות משהו, אבל לא עשית, יכול להיות שהתחרטת ויכול להיות שלא, אבל לא עשית את זה בסופו של דבר. הסיבה יכול להיות זמן או ממון (אני לא מוצא דברים אחרים שבאמת ימנעו ממך לעשות זאת), אם היה לך בוחטה יפה של כסף, אז לא היית דואג לעבודה, כי יש לך, ולא היה לך בעיה לקחת חופש, אז הזמן נפטר, וכך גם העניין הכספי. הינה משהו קטן שלא כולם יכולים לעשות, מה לעשות. כמובן שאני חושב שבן אדם צריך אהבה בחיים ולא יכול להסתמך רק על כסף, אבל כסף יכול בהחלט להביא הכל, אם זה טוב? ממש ממש ממש לא אמרתי שכן
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא