IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מישהו יודע איך להשמין? כן אני יודע שזה נישמע הזוי!.

ציטוט: פורסם במקור על ידי ladybugz אהלן גבר.אני ינסה לפתור לך את הבעיה בתגובה פה.אם תקשיב למה שאני יגיד אני ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-05-10, 3:49   #46 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ladybugz צפה בהודעה
אהלן גבר.אני ינסה לפתור לך את הבעיה בתגובה פה.אם תקשיב למה שאני יגיד אני מבטיח לך שלא רק תעלה במשקל אתה גם תצא עם אחלה גוף.מה יותר טוב מזה?
טוב דבר ראשון אני מדריך חדר כושר ומאמן אישי מוסמך מזה שנתיים כבר ובתחום חדרי הכושר כבר 12 שנה מגיל 13 שדרכתי פעם ראשונה בחדר כושר.
דבר ראשון 80 אחוז מהתגובות פה הם פשוט שטויות במיץ ועוד משהו אף אחד לא רוצה להשמין כי שומן זה דבר רע.אתה רוצה לעלות במשקל שזה משהו אחר.
תכניס לך לראש שבלי אימונים אתה לא תעלה במשקל גם לא בעוד 10 שנים אתה כל כך רזה שהחילוף חומרים בגוף שלך פשוט טיל בליסטי ולא משנה מה תאכל לגוף שלך לא יהיה שימוש בכל כך קלוריות האלה שפשוט הוא יזרוק הכל החוצה (שירותים).כאשר אתה תתאמן הגוף ידרוש את כל הקלוריות האלה לצורך בניית שרירים ואז אתה תעלה במשקל.כמובן שזה תהליך ארוך עד שהגוף מתרגל אבל כל דבר לוקח זמן בחיים.אבקת חלבון זה must בעניין.יש בזה את כל אבניה הבניה שהגוף צריך כל סוגי חומצות האמינו וכמובן החלק המכריע של העליה במסה שזה הפחמימות.אני ממליץ על serious mass מבית אופטימום שהיא בין הגיינרים הטובים בעולם זוכת תארים בכל שנה ושנה,זה בתוספת לפחות 5 ארוחות ביום של פחמימות שומנים(טובים)וחלבונים.ארוחת בוקר וארוחה של לפני שינה הכי מכריעות פה.יהיה לך קשה לאכול כל כך הרבה מן הסתם שאתה תתחיל בקטנה אבל זה הרעיון בשילוב של 4 אימונים בשבוע מינימום כמובן בהדרכה של מאמן.אין לך מה ללכת לתזונאי כי הם לא יכולים לעזור לך פה כי הם לא מבינים בזה פשוט.הם יודעים בכל מה שקשור להורדת שומנים שזה לא נוגע אליך.יש לך תזונאי ספורט שזה כבר סיפור אחר אתה יכול לבדוק תנושא אם בא לך.אל תתייחס גם לBMI כי בכל מה שקשור לפיתוח גוף BMI לא רלוונטי.דוגמא של ארוחה זה 4 פרוסות לחם חיטה מלאה +קוטג' שלם + ירק אחד או שתיים.אפשר גם טיפה שמן זית או כפית חמאת בוטנים מה שציינתי למעלה אלו הם שומנים חיוניים לגוף כגון שמן זית, טחינה, אבוקדו, שקדים אגוזים.אתה לא תאכל ארוחה כל כך גדולה אתה יכול להתחיל עם שתי פרוסות לחם.לאט לאט אתה תעלה וככה גם אם אורז פסטה תפוחי אדמה וחו'...
אז זה הכל בעקרון זה התהליך הכי נכון בעיניי כי לשבת בבית ולדפוק לאפות ופיצות חוץ מלעלות באחוזי שומן ובכולסטרול זה לא יתן לך כלום וכמובן בלי אימונים זה תהליך פי20 יותר ארוך.
בהצלחה.
תגובה עניינית. למרות שתכל'ס אני לא רואה את הצורך באבקות מאסה כמו סיריוס מאס וכו' - אני חושב שעדיף לקחת אבקת חלבון רגילה ולאכול פחמימות
Meir787 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-10, 4:01   #47 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של german103

שלח הודעה דרך ICQ אל german103 שלח הודעה דרך MSN אל german103 שלח הודעה דרך SKype אל german103

בדיוק האשכול שהייתי צריך - ladybugz תודה רבה.
german103 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-10, 4:18   #48 (קישור ישיר)
SAW
IO Member

סמל האישי של SAW

אני בדיוק ההפך ממך חחחח, הגובה שלי הוא 178 ואני שוקל 66 קילו.
אני רוצה לרדת 10 קילו ככה.. אבל אני לא ממש מצליח, מידיי פעם אני יורד אזה שתי קילו אבל אז אני חוזר למצב הקודם. ניסתי לעשות מכון כושר אירובי וכל זה אבל זה לא ממש עזר, נראה לי אני יריץ אפדרין וזהו.
SAW לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-10, 10:34   #49 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אני 1.81 ואני שוקל 67... למה אתה רוצה לרדת מ 66 קילו ? כאילו זה די בריא... אם יש לך
נטייה להשמנה או משהו אז כדאי שתשמור, אבל מעבר לזה 1.78 ו 66 קילו זה ממש אחלה
פשוט תשמור על זה ותעשה ספורט קבוע בשביל הבריאות.

אני אין לי נטייה להשמנה אני אוכל כמו ג'מוס ולא משמין טפו טפו טפו אבל מצד שני אני גם שומר
.. חייב כושר אנשים זה יביא לנו רק טוב בגיל מבוגר יותר, מונע מחלות ועושה לגוף רק טוב
כל עוד זה במידה נכונה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-10, 13:09   #50 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787 צפה בהודעה
תגובה עניינית. למרות שתכל'ס אני לא רואה את הצורך באבקות מאסה כמו סיריוס מאס וכו' - אני חושב שעדיף לקחת אבקת חלבון רגילה ולאכול פחמימות
אבקת חלבון רגילה בנושא עליה במסה ממש לא תעזור זה סתם לזרוק כסף לפח.כמו שאמרתי הדבר העיקרי של עליה במשקל זה פחמימות ולא חלבונים.אפשר לאכול קופסת טונה מאשר לקחת אבקת חלבון לבד זה אותו הדבר.באבקת מסה כמו זו שהזכרתי יש משהו כמו 1250 קלוריות למנה שזה מתחלק ל50 גרם חלבון וכמות מסחרית של 250 גרם פחמימה(כמו לדפוק כיכר לחם),זה מה שיעזור לבחור או בכלל לכל אחד שרוצה לעלות במשקל.אבקות חלבון נטו זה יותר לאנשים שרוצים לחטב ואין להם צורך בפחמימות ובהרבה קלוריות.
ladybugz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-10, 13:21   #51 (קישור ישיר)
IO Member

אני במצב זהה אז אני מבין אותך. 178 בערך ,שקלתי 51 או פחות לפני כמה שנים והיום שוקל כ 56 בגיל 24.
חדר כושר עזר קצת אני חושב.
תאכל טחינה ותעשה כמו שladybugz ואחרים אמרו.
Dragon לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 20-05-10, 16:43   #52 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ladybugz צפה בהודעה
אבקת חלבון רגילה בנושא עליה במסה ממש לא תעזור זה סתם לזרוק כסף לפח.כמו שאמרתי הדבר העיקרי של עליה במשקל זה פחמימות ולא חלבונים.אפשר לאכול קופסת טונה מאשר לקחת אבקת חלבון לבד זה אותו הדבר.באבקת מסה כמו זו שהזכרתי יש משהו כמו 1250 קלוריות למנה שזה מתחלק ל50 גרם חלבון וכמות מסחרית של 250 גרם פחמימה(כמו לדפוק כיכר לחם),זה מה שיעזור לבחור או בכלל לכל אחד שרוצה לעלות במשקל.אבקות חלבון נטו זה יותר לאנשים שרוצים לחטב ואין להם צורך בפחמימות ובהרבה קלוריות.
ומה הבעיה לקחת אבקה רגילה ולאכול תפוחי אדמה ? אותו הדבר בפחות כסף
ישן 20-05-10, 17:05   #53 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
אפשר לדעת מאיפו המסכנה הזאת?
12 שנה של נסיון.זה מאיפה
ישן 20-05-10, 17:09   #54 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
ומה הבעיה לקחת אבקה רגילה ולאכול תפוחי אדמה ? אותו הדבר בפחות כסף
ולא, זה לא אותו דבר כי הוא לא יכול לדחוף 300 תפוחי אדמה ביום.למה אנשים מתעקשים פה שהם כל כך מבינים וגם מה לא הייתי מובן.הוא לא יכול לדחוס 4 אלף קלוריות ביום מאוכל ועוד מאוכל בריא בשביל זה יש תוספי מזון שהוא שותה את זה הרבה יותר פשוט.ואם לא הבנת הוא צריך הרבה פחמימות יותר חשוב מחלבונים בשלב זה בשבילו.אתה יכול לאכול 4 קילו בשר שאתה עושה על האש נכון?אני רוצה לראות אותך אוכל סיר שלם של פסטה.אתה לא מסיים חצי קילו שזה חבילה אחת.
אז תעשו טובה אנשים בלי נסיון בלי רקע שלא יגיבו.כל מה שעניתי זה מנסיון עצמי ולימודים.אני כבר שנתיים מאמן אנשים ומביא אותם לתוצאות זה לא שאני בא ושולף פה דברים סתם.
ישן 20-05-10, 19:51   #55 (קישור ישיר)
IO Networking

נו באמת
לאכול קילו אורז ביום זה ממש לא בעיה. 200 גר' בכל ארוחה זה לא קשה וגם מישהו בלי תאבון "בריא" יכול לאכול את זה.
ישן 20-05-10, 20:04   #56 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אתה די מדבר שטויות מאיר... בלי זלזול.

הוא מסביר לך שהתהליך ללא האבקות יהיה יותר ארוך פי כמה וכמה.. בן אדם עם ניסיון של שנים
בתחום - חבל על המאמץ.
ישן 20-05-10, 20:16   #57 (קישור ישיר)
IO Networking

על סמך מה אתה מבסס את זה ? אתה בא ואומר לי שאני מדבר שטויות אבל בהודעה שלך אין שום תוכן ממשי. במנת הגשה של סיריוס מאס יש בערך 200-250 גר' חזה עוף ו200-250 גר' אורז. זאת ארוחה שכל אחד יצליח לדחוף. אלה אותם ערכים, אותם פחמימות ואותם חלבונים. ההבדל הוא במחיר!
ישן 20-05-10, 20:42   #58 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אתה עדיין מדבר שטויות - בזה שאתה מתווכח עם בן אדם שזה מה שהוא עושה
מגיל 0, הוא לא "עוד" מדריך. שהבאתי אותו לתת כמה שורות זה היה בסיסי ביותר אתה לא ממש ברמה שלו על מנת להתווכח איתו מה הדרך הכי
נכונה ומהירה לעלות במשקל כמו שהבחור שפתח את הדיון שאל, הוא לא רק עשה את זה כמה פעמים במשך חייו הוא גם עושה את זה
לאנשים ביום-יום וזו הדרך חיים שלו מעבר לזה שהוא עובד בזה. אז לבוא ולהגיד דברים
שסותרים את מה שהוא אומר... מבחינתי זה שטויות.

אם אתה מעוניין להתווכח איתו בדיוק על ערכים של אבקות ועל דברים ספציפים וכו' - אני יקרא לו שהוא יהיה כאן ויגיב לך בכיף ויסביר לך איפה אתה טועה.

איתי אין מה להתווכח כי אני לא מבין בנושא על מנת ליצור איזשהו ויכוח... וגם בגלל זה אין
להודעות שלי תוכן למה שאני ידבר על נושא שאני לא מבין בו ? בשביל זה הבאתי מישהו שפיץ..
ישן 20-05-10, 22:06   #59 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
על סמך מה אתה מבסס את זה ? אתה בא ואומר לי שאני מדבר שטויות אבל בהודעה שלך אין שום תוכן ממשי. במנת הגשה של סיריוס מאס יש בערך 200-250 גר' חזה עוף ו200-250 גר' אורז. זאת ארוחה שכל אחד יצליח לדחוף. אלה אותם ערכים, אותם פחמימות ואותם חלבונים. ההבדל הוא במחיר!

אח שלי שוב אתה מדבר שטויות ואתה מטעה אנשים פה.
דבר ראשון ב200 גרם חזה עוף יש משהו כמו 30 גרם חלבון אולי יותר וזה חלבון של בשר לא חלבון מי גבינה מה שיש באבקה זה אחד. עכשיו שתיים עם כל הכבוד אחי אפילו אני במשקל 105 קילו במסה שאני אוכל 6 ארוחות ביום ומגיעה ל5 אלף קלורויות מאוכל בריא לא יכול לדפוק קילו אורז כמו שרשמת מקודם מה אתה שפוי? ועוד הפעם אני יגיד שאתה לא יכול לאכול כל כך הרבה ובאבקה אתה שותה את זה כמו מיץ.1250 קלוריות אתה שותה וזה לא כבד ואתה לא מרגיש את זה.לעומת זאת אחרי קילו אורז(בלתי אפשרי לא יודע מאיפה הבאת את זה) מאשפזים אותך חחח.
לסיכום חברים לא להטעות אנשים סתם ואם אין לכם בסיס לטענות שאתם זורקים פה אז לא לדבר סתם כי אנשים יכולים לנסות את זה ולגרום לעצמם נזק וראיתי דברים כאלה קורים בכמויות.
ישן 21-05-10, 3:41   #60 (קישור ישיר)
IO Networking

200 גר' אורז בכל ארוחה ב5-6 ארוחות זה שפוי מאוד. אני אכלתי ככה בתקופת מאסה.
ב200 גר' חזה עוף יש 60 גר' חלבון. במנת הגשה של סיריוס מאס יש 50. איזה חלבון יותר טוב ? לא יודע להגיד לך. קזאין או איך שלא קוראים לסוג האחר, יש מאמרים לכאן ולכאן.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא