IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

מתלבט אם להתחדש בכרטיס קול משודרג

אהלן, אז כמו שאמרתי בכותרת. אחרי ששידרגתי את כל האגף הטכנולוגי בחדר אני שוקל לשדרג את הכרטיס קול שברשותי כרגע ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-06-10, 3:30   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מתלבט אם להתחדש בכרטיס קול משודרג

אהלן, אז כמו שאמרתי בכותרת. אחרי ששידרגתי את כל האגף הטכנולוגי בחדר אני שוקל לשדרג את הכרטיס קול שברשותי כרגע (און בורד של חברת רילטק ALC889) לכרטיס יותר טוב...
הרמקולים שיש לי הם Z5500 והם מחוברים אנאלוגית למחשב(מהסיבה הפשוטה שהממיר HD מחובר עם כבל קואקס דיגיטלי והPS3 מחובר עם כבל אופטי דיגיטלי... ואין לי עוד חיבורים דיגיטליים במיני רסיבר של המערכת). השימוש של המחשב מגוון וכולל גם צפייה בסרטים(כולל כל הפורמטים החדשים כמובן...) גם מוזיקה וגם משחקים... ככה שעדיף כרטיס כמה שיותר מאוזן ולא אחד שמצטיין רק בתחום אחד...
חשבתי אפילו לקנות סוויץ' שכזה שיפצל לי יציאה אופטית אחת ל2 ולחסוך כמה שקלים רק שאני לא כ"כ מבין בתחום הזה ולכן הגעתי לפה
לגבי התקציב, שוב - בכרטיסי קול לא התעסקתי ובטח שלא יצא לי לשמוע ולהשוות כרטיסים ולכן אין לי הערכה אם כרטיס של 400 שקל יספיק או כרטיס של 1000 ישמע אותו דבר... המליצו לי על האסוס xonar d2x...

אני לא אודיופיל אבל אני כן מחשיב את עצמי כבעל אוזן רגישה ככה שחשובה לי איכות הסאונד! כמו כן, אני לא מקליט או עורך סאונד אז אין לנתונים האלה חשיבות. אותי מעניין רק הסאונד הסופי שאני יוציא עם המערכת הנוכחית ככה שגם כרטיס שמסוגל ליותר ממה שהרמקולים מסוגלים זה מיותר...

מצטער על ההרחבה וכמובן תודה רבה!!
יוגב.
YogevIF לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-10, 3:35   #2 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

x-fi xtreme gamer OR Asus xonar dx/d2x יעשו את העבודה..
הקריאטיב יותר טוב למשחקים, משפר מהירות כי מכיל תמיכה בהאצת חומרה, אבל גם במוסיקה הוא לא רע בכלל (אני משתמש באחד כזה).
היה לי ASUS DX, כרטיס רמה גם, צליל מאוד חזק ונעים, בכל מקרה כל כרטיס קול ברמה הזאת אמור לספק אותך.
ישן 02-06-10, 13:21   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

קודם כל תודה!!!
ולגבי ההמלצה... הD2X עולה כמעט פי 2 לעומת הDX... יש סיבה להבדלי מחיר בינהם... ומה ההבדל בינם לבין הקריאייטיב?! ומה אני אמור להבין מכל כרטיס קול ברמה הזאת?? כבר כתבתי שאני לא מבין בזה ובגלל זה אני בא לשאול... בקיצור - שוב תודה על הרצון אבל הודעה כזאת לא עוזרת לי בכלום כי לא הסברת שום... אין לי כוונה להתווכח ואתה לא חייב לי כלום אבל בשביל מה לשלוח הודעה כללית כמו ששלחת?!
YogevIF לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא