IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

טלויזיה 32 אינץ' בתקציב נמוך - עד 1800 שקל

אהללן חברים אני מחפש המלצה לטלויזיה 32 אינץ', עדיפות לתמיכה ב720P לקנייה בדחיפות דרך אתרי האינטרנט \ חנות מסויימת. עדיפות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-06-10, 19:11   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל טלויזיה 32 אינץ' בתקציב נמוך - עד 1800 שקל

אהללן חברים

אני מחפש המלצה לטלויזיה 32 אינץ', עדיפות לתמיכה ב720P לקנייה בדחיפות דרך אתרי האינטרנט \ חנות מסויימת. עדיפות לטלויזיה שמגיעות עם סטנד והתקנה.

התקציב לטלויזיה הוא עד 1800 שקל, אני יודע שיהיה קשה למצוא בתקציב הזה משהו איכותי - אבל זה לחדר שבו לא צריכים תכני HD (אבל יחובר ממיר תואם) ויצפו בטלויזיה מעט שעות ביום.

כמה הערות:
*אפשר גם פחות מ-32 אינץ', לדוגמא 27 אם אי אפשר למצוא ב32 אינץ' כלום במסגרת המחיר.
*חריגה קטנה של עד 200 שקל גג.
*אני הולך על מחיר ולא על איכות, ככה שלא לנסות לשכנע אותי לעלות את תקציב בתמורה לשיפור באיכות - אני יודע שהטלויזייות ב1800 שקל די גרועות.
OxyGen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-10, 19:50   #2 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

החשמל של המדינה - LCD ופלזמות - "32 - טלויזית LCD סמסונג דגם LA32B350
משהו כזה
אבל שמע, לך לחנות, יכולים לעשות שם מחיר יותר נמוך מהאינטרנט, ב1700 שקל אפשר להשיג די בקלות טלויזיה 32 בימינו (נניח HAIER)
רק שים לב שתקבל אחריות מלאה ל 3 שנים לפחות! בשביל 300שקל הפרש שווה לקנות עם אחריות, אחרת לך תדע, תיקון יעלה לך יותר.
להתקין על הקיר לא סיפור, קודחים עם פטישון או מקדחה רגילה (פטישון אם זה בממ"ד)
יש גם איזשהי חנות ברשת שאפשר להזמין שם התקנה תמורת 90ש"ח אם קונים מהם את הזרוע.
ישן 02-06-10, 19:57   #3 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
החשמל של המדינה - LCD ופלזמות - "32 - טלויזית LCD סמסונג דגם LA32B350
משהו כזה
אבל שמע, לך לחנות, יכולים לעשות שם מחיר יותר נמוך מהאינטרנט, ב1700 שקל אפשר להשיג די בקלות טלויזיה 32 בימינו (נניח HAIER)
רק שים לב שתקבל אחריות מלאה ל 3 שנים לפחות! בשביל 300שקל הפרש שווה לקנות עם אחריות, אחרת לך תדע, תיקון יעלה לך יותר.
להתקין על הקיר לא סיפור, קודחים עם פטישון או מקדחה רגילה (פטישון אם זה בממ"ד)
יש גם איזשהי חנות ברשת שאפשר להזמין שם התקנה תמורת 90ש"ח אם קונים מהם את הזרוע.
אוקיי, אספתי כמה טלויזיות לא ממותגות בסכום של עד 2000 שקל בערך. אני אלך לרשת עולם הקולנוע ומחסני חשמל ונראה אם הם יכולים להציע לי משהו באותו מחיר ואם הם יכולים להמליץ לי גם על סטנד שיתאים גם לטלויזיה וגם לממיר.

בנוגע לחנות שאפשר להזמין גם התקנה -אשמח אם תשלח לי את הקישור (זה לאדם שלא יכול להתקין לבד מסיבות בריאותיות).
OxyGen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-10, 20:00   #4 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

מתקני תליה
בבקשה, מצאתי את החנות, חברה ממש נחמדים, פעם רציתי לשאול שאלה, שלחתי מייל, התקשרו אליי והיו מאוד אדיבים, גם הופתעתי שההתקנה עולה גרושים יחסית לזמן שמשקיעים (לבוא אליך וכו').
רק מה, בקשר לטלויזיה - כשאתה קונה, אל תתפשר על אחריות ( אל תקח רק עם שנה אחת) ! זה מוצר יקר (מעל 1000שקל אז שווה להשקיע עוד כמה גרושים בשביל לקבל 3 שנים מינימום), למה? כי אולי יהיה ספייק(קפיצת מתח) נניח, שום מכשיר מצ'וקמק לא יעזור לך, מהאלה שמוכרים ב50-100ש"ח נגד ברקים וזה, ויילך נניח הספק כח, מה תעשה? תיקון זה מינימום 400ש"ח בימינו

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא