IOPanel

חזור   IOPanel > משוב > הערות/הצעות לאתר
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

הערות/הצעות לאתר כאן תוכלו להעיר ולהציע רעיונות לשיפור , שינוי לאתר ולצוות האתר , לקבל עזרה לבעיות בגלישה ובגישה לאתר או בנושאים מסוימים וכל תקלה הקשורה לאתר.

משוב : הערות/הצעות לאתר

רצינות וחוסר הענות

אני חדש פה בפורום ובהתחלה נורא התרשמתי. תגובות ענייניות ומקצועיות,ניתן להבין שהאנשים פה הם לא בני עשרה ושהם מאוד מתמצאים ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-06-10, 1:10   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

ברירת מחדל רצינות וחוסר הענות

אני חדש פה בפורום ובהתחלה נורא התרשמתי. תגובות ענייניות ומקצועיות,ניתן להבין שהאנשים פה הם לא בני עשרה ושהם מאוד מתמצאים בתחומם.
אך עם הזמן שעבר מאז הרשמותי לאתר יש שני דברים שדי מציקים לי.
רצינות יתרה,האנשים פה יותר מדי רציניים וקצת פלצניים לטעמי(איני מדבר על פרומי החומרה אלא על הדיבורים). להגיד שמי שלא יודע מה אומר 42 זה חוסר בהשכלה,זה פלצני. להגיד שה | זה מגפה וללכלך על "פליטי FXP" זה התנשאות. אז מה שהרמה פה הרבה יותר גבוהה? זה לא עושה אתכם ליותר טובים.
הדבר השני זה חוסר הענות,כמעט כל נושא שפתחתי נשאר פתוח,כלומר,שאלתי שאלה ואין עונה. נכון שאתם לא חייבים לענות לי אבל בשביל זה קיים הפורום. וגם נמאס לי להקפיץ לבקש שתענו לי.

קחו לתשומת לבכם,

שחר.
shachar189 לא מחובר  
ישן 09-06-10, 1:45   #2 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אם כל אחד יגיע עם גישה כמו שלך שזה מתחיל בקצת פלצני ואז עובר ליותר פתוח ופתוח זה
באמת ייגמר כמו פורום של FXP, ולאור העובדה שזה לא נהיה ככה ויש כאן אנשים כמו שאמרת
רציניים עם תגובות רציניות שמבינים - אז אני מניח שהם רוצים לשמור על האתר ככה ואין בזה
שום דבר פלצני - בול ההיפך, וגם לי יש דם חם לפעמים אם אתה מבין. אז מה ? זה למה אני
לא הולך למקום אחר בגלל הרצינות ואי ההפיכה של הפורומים האלה לכל החרא שיש באינטרנט.

לתשומת לבך... תחשוב מעבר לעצמך, תחשוב מה היה אם עוד 1000 חברים היו באים עם
גישה כמו שלך ורוצים להפוך את זה לפורום יותר משוחרר ובוטה וצחוקים ודאחקות... היה נהיה
כמו כל האחרים.

זה שלא עונים לך לפעמים - אנשים לא נושמים פה 24\7, סבלנות ויענו לך תמיד.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 09-06-10 בשעה 1:51.
cocainhore לא מחובר  
ישן 09-06-10, 1:52   #3 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

א. מה שהוא אמר^^
ב. עברתי עכשיו על רשימה של הדיונים שפתחתה, אני אומר לך בוודאות שלרובם כבר יש תגובה באתר.
יש גבול כמה אפשר לענות בדיוק על אותם דברים.
נניח:
איך מעלים מתח לכרטיס מסך, אם להתקין W7 או לא, או מתי מעלים מתח למה..
RTR לא מחובר  
ישן 09-06-10, 1:59   #4 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אני אגיב בתור משתמש ולא כחלק מההנהלה
1. אנחנו בתור פורום מתגאים במדיניות ה"זרועה הנטויה" שלנו, אנחנו שומרים על כמות אנשים נמוכה יחסית ואיכותית על מנת לא לדרדר את הפורום
2. הדבר הכי בסיסי לפני פתיחת ת'ראד שדן בשאלה מסויימת הוא לחפש קודם בפורום עצמו, מה גם שעכשיו כשהוסיפו את הבדיקת כותרות של הדיונים זה נהיה גם נוח
3. מגפת הסימנים המוזרים כמו | היא באמת בעיה כי זה סתם מפריע ומיותר בעיקר בשימוש יתר
4. אנחנו לא צריכים לטעון שאנחנו טובים משום פורום אחר, אנחנו לא מכריחים אף אחד להישאר פה
5. אם לא עונים לך אז יכול להיות שלא יודעים, גם זה אפשרי, אפילו בפורום שלנו
6. לא לדעת מה זה 42 זה באמת חוסר השכלה בסיסי בספרות לדעתי, מה גם שהתראד נועד להיות הומוריסטי יחסית ולא רציני כמו שאתה חושב...
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר  
ישן 09-06-10, 2:00   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

הזלזול שיש פה כלפי פורומים אחרים מגעיל אותי.
אז כאן זה אנשים בעלי השכלה וידע רב,לא נותן להם לגיטמציה לזלזל באחרים.
לגבי הנושא השני,אמרתי אתם לא חייבים לי כלום וזה זכותכם המלאה לא לענות לי,הדבר היחיד שאני לא מבין זה שבהתחלה עונים ואז זהו,למרות שמופיע שיש אנשים פעילים בפורום.
shachar189 לא מחובר  
ישן 09-06-10, 2:01   #6 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

במי אנחנו מזלזלים בדיוק?
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 09-06-10, 2:04   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

פורמים שהם לא IO.
או שאולי הזלזול שלכם זה הומור שאני מפרש לא נכון.
shachar189 לא מחובר  
ישן 09-06-10, 2:05   #8 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של TheWolf

My 2 Cents

לדעתי, ה | זה באמת מגיפה, ואני נתקל בזה בפורומים רבים אחרים, וגם שם לא סובלים את זה. כשאתה שואל שאלה אתה מתחיל ב"שאלה - עוצר, לוקח אויר ואז שואל - למה ככה וככה?" ?

לגבי החור בהשכלה מה זה 42, אתה רציני לא ידעת?! (סתם, זה באמת נכתב בהומור, קח את זה בקלילות )

אני יכול להעיד על עצמי, שאני יחסית חבר חדש בפורום זה, ולא כותב כמעט באף פורום חומרה אחר (בגלל אופן התגובות והשאלות שנרשמות) שגם כאן לעיתים יוצא לי שאני קורא שרשור חדש שנפתח, ואני לא ארחיב על ידיעותי וניסיוני אך ברוב המקרים אוכל לעזור אבל אני נתקל בחברים כאן שנראה שלא מעוניינים לעזור לעצמם ואז באים לכאן עם כל מיני שאלות כי מצפים שכאן יפתרו להם את כל הבעיות.

הרבה מאוד בעיות היו נפתרות אם אנשים היו קוראים את המדריך / חוברת ההוראות / ספר ההפעלה שניתן להם עם כל אביזר אותו הם קונים (על זה נאמר RTFM) אבל נוח יותר לפתוח את IOPANEL שהוא במועדפים כמובן ולשגר כאן שאלה בהנחה שאין לאנשים מה לעשות מלבד לענות על שאלות בנאליות וסתמיות שאם מעט חיפוש וקריאה היו נפתרות.

עוד דבר, נושא החיפוש, יש כאן בפורום המון נושאים שנדונו ונטחנו דק דק עד שלא נשאר כבר דבר מהעפר ועדיין אנשים חוזרים על אותם השאלות. קשה לבצע כמה ניסיונות חיפוש לפני פתיחת נושא חדש? במידה וניסיתי לפי מה שמצאת בחיפוש ולא צלחו ניסיונותיך או יש לך משהו להוסיף או לחדש אדרבא, אבל לא צריך 200 שרשורים על OC לI7 ואחרים.

צורת כתיבה והבעה בכתב - ישנם התנסחויות של אנשים אשר מראות על זלזול או חוסר ידיעה בהתנסחות בכתב או בהתנסחות בכלל! אתה היית קורא ספר שכתוב בסלנג או בשפה ענייה? אני מניח שלא, כנ"ל גם כאן. היית כותב הודעה לגוף רשמי, חנות, בת זוג, או כל דבר אחר באותה צורה אחד לאחד שאתה מדבר עם חבריך? אני מניח שגם כאן התשובה היא לא.
גם אני חוטא לפעמים בדברים שכתבתי, אך אני קורא את הודעותי כמה פעמים לפני שאני שולח, ואם אני "חם" ומגיב מהר, אני מיד נכנס לחלון העריכה ועובר ומתקן את ההודעה לפי ראות עיניי.

אני חבר בפורומים רבים בארץ ובעולם ואותו עניין עולה בכולם.
קבל את מה שכתבתי בהבנה, זאת דעתי האישית, אך אם ממשתמשים נוספים יקחו מעט ממה שכתבתי כאן ויפנימו, אתה תראה שאיכות הפורום, כל פורום - לא רק כאן, תעלה ויווצרו קהילות איכותיות יותר, כאלה שאתה תשמח להשתתף בהם בדיונים ויעריכו את מילותיך.
כבד את עצמך ואחרים יכבדו אותך.

עריכה: גם את הודעה זו ערכתי מספר פעמים.. וואו כמה תגובות עד ששחררתי אותה .
TheWolf לא מחובר  
ישן 09-06-10, 2:13   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

אני אדם שאוהב ללמוד בעצמי אבל לפעמים צריכים עזרה מבחוץ.
אני די חדש בכל הקטע של OC,אז כן אני שואל הרבה שאלות שאולי נראות טיפשיות,אבל זה שאלות שלא מצאתי עליהם תשובה.
וקיבלתי את טענתך לגבי צורת הכתיבה,יכול להיות שפשוט פירשתי חלק מהדברים בצורה לא נכונה.
shachar189 לא מחובר  
ישן 09-06-10, 2:34   #10 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אני חייב להגיב לגבי "זלזול" בפורומים אחרים-
הפורום היחיד שתראה אנשים יורדים עליו פה (וגם זה לא ממש....) זה FXP.
למה?
כי FXP זה המכנה המשותף הנמוך ביותר. אתר שעוסק בהכל מהכל, ואוגד בו כמה עשרות אלפי משתמשים. אבל מה? על הדרך, יש שם גם מאסות של ילדים בני 12 ומאסות של חומר אנושי... לא משהו.
ואין מה לעשות, בכל מקרה כזה, ולא משנה איפה, מי שיהיה יותר רועש ודומיננטי הוא מי שאוהב לעשות רעש, כלומר, אנשים עם הרבה התלהבות, אבל הרבה פחות ידע. ואז יוצא שנוצרת קלחת כזו שלמרות שיש בה הכל מהכל, הצדדים הרעים הם אלו בעיקר שנמצאים על פני השטח.

לגבי | שאני אישית לא מסוגל לסבול:
מכיוון שאין פה חובה (כמו ב FXP) להצהיר על סוג הנושא, כיוון שהפורומים פה ממוקדים יותר, אין שום סיבה להשתמש בסימן הזה.
מקומו של PIPE הוא בלינוקס ותו לא. (ואני מצטט, זה ממש לא משפט שאני המצאתי)

אני חושב שסה"כ מספר הפעמים שמישהו לא מקבל תשובה קטן מאוד, יש בפורומים מאגר מידע עצום ממגוון משתמשים שהיו או עודנם פה, ובכלליות אני לא רואה משהו "פלצני" לגבי הפורום. תעשה חיפוש קצר אחורה בפורום כללי (דיבורים), אני חותם לך שתמצא מספר נכבד של ת'רדים שיגרמו לך לצחוק עד שיכאב לך הצד.
האנשים פה לא קשים ונוקשים כמו שעלול להיראות בפורומים המקצועיים יותר

אתה תראה עם הזמן, אני מניח
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר  
ישן 09-06-10, 2:49   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

תודה על התגובה שלך ושל כולם,קיבלתי את התשובות שרציתי.
אני אקח דברים יותר בקלילות,וכמו שאמרת עם הזמן נתרגל.

לא יודע אם זה נהוג פה,אבל אפשר לנעול.
shachar189 לא מחובר  
ישן 09-06-10, 10:02   #12 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

אני חושב שעצם העובדה שקיבלת בשעה וחצי , באמצע הלילה ( החל מ 00:00 ) , תגובות
מ 5 משתמשים שונים , בנוסף למה שהם אמרו לך - עונה על השאלות שלך , תודה על ההערה
והמשך גלישה נעימה בפורום.

Lenovo X201 | Core i5 520M | 4GB DDR3 | OCZ VERTEX LE 100GB | Ultrabase + DVD/RW
S&M לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא