IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

פסיכומטרי בין י'א לי'ב, מה אתם אומרים?

לפי הנסיון שלי, רוב האנשים שעושים קורס בתיכון עושים את זה סתם "כי למה לא" ונגמר שהם מוציאים פחות מ600...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-06-10, 23:35   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

לפי הנסיון שלי, רוב האנשים שעושים קורס בתיכון עושים את זה סתם "כי למה לא" ונגמר שהם מוציאים פחות מ600
Tik-Tak לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 23:47   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

^^
אתה אופטימי פחות מ600... ברוב המקרים זה נגמר עם פחות מ500 אפילו, כמו במקרה שלי - 487 פעם ראשונה בקורס של קידום בסוף י"א.
בדומה לדעה של TIK-TAK (הידוע בכינוי - שדות אלקטרומגנטיים ומעגלי מיתוג - למה זה מגיע לי?! ),
ברוב המקרים הקורסים הללו מועברים ברמה ירודה ושטחית והסיכויים לקבל ציון גבוה נמוכים לעומת קורס לדוגמה של IQ או יואל גבע,
אבל בסופו של דבר זה מתסכם במידת הרצון וההתמדה של התלמיד, אם תשקיע זמן ותדחף את עצמה ללמוד את החומר אין סיבה למה לא תקבל ציון גבוה לא משנה בקורס של איזה מכון מדובר - פעם שניה עשיתי קורס דומה של לחמן לפני השחרור שהיה דומה ברמה הירודה לקורס הקודם והוצאתי 704, ההבדל היחיד הוא שבפעם השניה השקעתי והבנתי את החשיבות של המבחן הזה.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 22-06-10 בשעה 23:58.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-06-10, 0:38   #18 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

חולק על כולכם האמת... קודם כל בשיטה שנתתי לו זה די פשוט : ללמוד את כל המילים בלי
לחץ בקצב שלו אחרי השחרור \ לפני השחרור מתי שיש לו זמן ולפרוס את זה לפרק זמן של
כמה חודשים שהוא משקיע רק על מילים.

אחרי שהוא למד את כל המילים הוא נרשם לקורס מסוים לא משנה של מי מאחר ומה שהוא צריך
זה את השיטות [ בעיות היגיון, שיטות במתמטיקה וכו' ] ופשוט לתרגל את כל הספרים שיתנו לו
בקורס.... אני חושב שמי שחורש ועובד לפי השיטה הזו ואין לו בעיות מיוחדות בתפיסה או בלחץ
מלענות מהר ישחק אותה בגדול. רק תחשוב כמה חוסך לך שאתה מגיע לקורס שאתה יודע את כל
או לפחות כמעט הכול בחלק של המילים... כאילו אני אומר לך עובדה חברה שלי עשתה את זה
בדיוק ככה אחרי שהיא הקשיבה לחברה שלה... ושתיהן הפציצו בציונים בפעם הראשונה וזה לא
שהן מיוחדות או משהו... יש להן ראש כמו להמון.

אני לא רואה ברישום שלך לקורס זול \ או לא זול גורם בהצלחה כל עוד אתה משקיע על אמת
ואתה עובד נכון לפי השיטות.

בנושא הקיץ \ מתי תיגש... זה פשוט לא קל כמו שאנשים אומרים לך... לשבת כמה שעות ביום וללמוד רציני..
זה לא כזה קל מעשית ללמוד אחרי בגרויות ואחרי שנת לימודים מסוימת. להשקיע ולתרגל פסיכו על מנת
להוציא נגיד 670-680 זה ממש לא כזה " תלמד לבד שעתיים ביום " ... אם יש לך את הכוח אחרי שנת
לימודים אז כל הכבוד.. אני הייתי מוותר לאחרי הצבא. אני אחרי 8 חודשים של מכינה שעשיתי פיסיקה ומתמטיקה
ניגשתי ללמוד שבועיים אחרי לפסיכומטרי עם המחברות \ ספרים של חברה שלי... וזה היה התקופה הכי
מגעילה שזכורה לי, לך עוד יש הזמדנות פז מאחר ואתה עדיין תלמיד... אז תחסוך לך ותפציץ בתעודת בגרות

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 23-06-10 בשעה 0:43.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-06-10, 1:09   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bamba12 צפה בהודעה
על אותו משקל אני יכול להביא לך הרבה מאוד אנשים שהוציא גם 700+ או 650+.
ותראה, אני ממש לא רוצה להעליב, אבל 400? כשהלכתי לקורס עושים בהתחלה מבחן ובודקים כמה תקבל בלי הקורס, הממוצע שם היה מעל 400, אם הם קיבלו ככה אחרי הקורס זה אומר שהם לא עשו כלום, וגם בקושי הקשיבו בכיתה, כי רק לשמוע את הנוסחאות ואת השיטות בכיתה אמורות להוסיף לך איזה 100 נק' (אם הציון נמוך אז לשפר 100 נק' זה לא כל כך קשה).

אם אתה במנטליות כזאת שאתה לא עושה כלום או פורש באמצע, אז מי אמר שאחרי צבא זה לא יהיה ככה? אתה חושב שאחרי צבא אתה תהנה מללכת לקורס? אחרי צבא בכלל אין ראש ללימודים, אנשים לא למדו כבר 3 שנים+ והם לא זוכרים איך בכלל לשבת וללמוד.
לי זה גם היה ככה בכיתה (עשיתי בי"א)
הרבה אצלי קיבלו 500-550 כי הם באו לעשות "צחוקים" ובעצם מה שהם עשו זה להפריע לכולם.
מי שלא למד בבית לא עבר את ה550.
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-06-10, 1:42   #20 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

תראה כל אחד והגישה שלו ללימודים.

אני יודע אחרי שעשיתי פעם אחת פסיכו \ וראיתי ים אנשים שעשו ובטח שאנשים קרובים אליי
החל ממשפחה עד לחברים ולחברה - יכול להגיד כמה דברים בטוח :

- פסיכו = לחץ.

אתה יכול לעשות בדרך של פרוטאוס כמו שהוא נתן דוגמא על עצמו שניגש כמה וכמה פעמים ועשה
כמה קורסים, ובסוף הגיע רחוק אתה יכול לקחת את הדוגמא שלי שאפשרי להצליח בפעם אחת
אם אתה עושה את זה נכון ואתה יכול לקחת עוד 10 דוגמאות שזה בעצם לא נגמר.

אני אישית לא אוהב לחץ, ולא חי בבועה כזו של אם אני ילמד ויסיים את כל הדברים האלה עכשיו
זה יחסוך לי לאחרי זה, הדרך חיים הזו כמו אחי הגדול למשל שבגיל 26 הייתה לו משכורת
יותר גבוהה משל אבא שלנו והוא סיים מדעי המחשב בטכניון בהצטיינות היא לא בשבילי.
זה מתחיל ככה ונגמר בגיל 50, השאיפות הגדולות לפעמים הורסות לך דברים שאתה רוצה
לעשות על הדרך כמו טיול ארוך לחו"ל או ללכת לעשן באנגים באיזה כפר נידח בהודו אני סתם
אומר כל אחד והאישיות שלו... בקיצור תעשה מה שטוב לך ואל תשתעבד למחשבות על
העתיד והלימודים כי זה די דבילי.. אבל גם לא צריך להיות שאנן.

במקרה חברה שלי עכשיו לומדת על זה באיזה קורס תקשורת [ לא היי טק ] על אנשים שוויתרו
על "מודלים" במילה שלה במשך חייהם בגלל השתעבדות מסוימת לדרך החיים של לחיות את המחר,
והם מתכחשים לזה או לא מבינים את זה סתם הלכתי רחוק אבל זה נושא די מעניין יש הרבה כאלה..

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 23-06-10 בשעה 1:48.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-06-10, 4:52   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של GraFiTy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
GraFiTy : רחוק מלהיות נכון, אני הוצאתי 620 ללא קורס ואני בטוח שיש עוד הרבה כמוני. הכול עניין של תרגול - ואני תרגלתי,
למדתי ותירגלתי ועשיתי סימולציות לבד עם סטופר ולמדתי מהמחברות של חברה שלי וזה ציון שסיפק אותי למה
שאני צריך ללמוד לכן גם לא לקחתי קורס דבר שאני לא ימליץ לאנשים אחרים אף פעם - אני יודע שאם הייתי לוקח קורס
ולומד שם חזק הייתי קופץ בלפחות 50-40 נקודות שזה אחלה לפעם אחת.

שיהיה לך המון בהצלחה.
אבל אתה ידעת מה התרגילים וידעת מה הם מבקשים
כל הקטע במה שאמרתי שיש בפסיכו' שאלות שאתה לא תבין מה הם רוצים אלא אם כן אמרו לך ותרגלת לפני.

אם אתה רק מתרגל תרגילים של בצפר ונגיד שאתה מקבל 100 בכל המבחנים במטמתיקה ב5 יח' - אם לא מגלים לך ואתה לא מתרגל פסיכו', אין סיכוי שתצליח.

"למדתי ותירגלתי ועשיתי סימולציות לבד עם סטופר ולמדתי מהמחברות של חברה שלי וזה ציון שסיפק אותי למה" - ציטוט שלך,, זה נחשב כאילו לקחת חצי קורס - כי הכל רשום בחוברות ואתה תכל'ס קורא אותם ורק מתרגל.

Pentium E6300
GigaByte GA-P31-ES3G
4GB GEIL BLACK DRAGON
Sapphire ATi HD4770
GraFiTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 23-06-10, 8:24   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

אל תעשה את זה
אלא אם אתה מוכן לשבת המון שעות

בתור אחד שעשה את זה אני חושב, שלא שווה לך לעשות את הקורס, אלא להנות מהחופש האחרון שלך
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-06-10, 10:19   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
^^
אתה אופטימי פחות מ600... ברוב המקרים זה נגמר עם פחות מ500 אפילו, כמו במקרה שלי - 487 פעם ראשונה בקורס של קידום בסוף י"א.
בדומה לדעה של TIK-TAK (הידוע בכינוי - שדות אלקטרומגנטיים ומעגלי מיתוג - למה זה מגיע לי?! ),
ברוב המקרים הקורסים הללו מועברים ברמה ירודה ושטחית והסיכויים לקבל ציון גבוה נמוכים לעומת קורס לדוגמה של IQ או יואל גבע,
אבל בסופו של דבר זה מתסכם במידת הרצון וההתמדה של התלמיד, אם תשקיע זמן ותדחף את עצמה ללמוד את החומר אין סיבה למה לא תקבל ציון גבוה לא משנה בקורס של איזה מכון מדובר - פעם שניה עשיתי קורס דומה של לחמן לפני השחרור שהיה דומה ברמה הירודה לקורס הקודם והוצאתי 704, ההבדל היחיד הוא שבפעם השניה השקעתי והבנתי את החשיבות של המבחן הזה.
שדות בעע, הדבר הזה זוועה. מיתוג אני לא עושה אני חוזר על מלמ.
ועד יום שני הקרוב אני במצב של "תרמו, מה זה לעזאזל ואיך זה קשור למשהו"
ישן 23-06-10, 13:29   #24 (קישור ישיר)
IO Folding Team

עשיתי גם פסיכומטרי בין י"א ל-י"ב אבל לא דרך הבי"ס אלא במקום איכותי יותר (יואל גבע) ולמרות הבגרויות והכל ישבתי וחרשתי את הצורה ולמדתי הכל מהכל. זה הכל שאלה של ארגון זמן כמו שצריך ובצורה יעילה יותר והכל אפשרי...
וכן, עדיף לעשות פסיכומטרי עכשיו כשאתה עוד בבי"ס ואתה במסגרת של למידה מאשר אחרי הצבא שכבר יצאת מהמסגרת הזו.
בהצלחה!!
crockey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-06-10, 19:15   #25 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tik-Tak צפה בהודעה
שדות בעע, הדבר הזה זוועה. מיתוג אני לא עושה אני חוזר על מלמ.
ועד יום שני הקרוב אני במצב של "תרמו, מה זה לעזאזל ואיך זה קשור למשהו"
בתרמודינמיקה לא פתחתי מחברת כל הסמסטר, פשוט חבל על המאמץ, תפתור כמה מבחני סוף ואתה מסודר למבחן.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-06-10, 21:28   #26 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
בתרמודינמיקה לא פתחתי מחברת כל הסמסטר, פשוט חבל על המאמץ, תפתור כמה מבחני סוף ואתה מסודר למבחן.
שינו כמה דברים בקורס :(

+מותר דף נוסחאות של 20 עמודים, ורק בכתב יד. כנראה מתחיל מחר לכתוב את התרגולים\ש"ב\תרגילים לדוג' בממש קטן
ישן 24-06-10, 1:38   #27 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

אם אין לך לחץ עם בגרויות אז כדאי לך. אבל:
להוציא ציון טוב תצטרך לעבוד הרבה וקשה,
לפחות 4 שעות ביום, וככל שהימים חולפים אתה צריך להשקיע יותר ויותר זמן.
בגדול שם המשחק הוא המון המון המון המוןןןן מהירות והמון המון המון... הגיון,
הקטע בפסיכומטרי זה לא רק לפתור תשובה, אלא להבין את העקרון שמאחוריה, אם לא תבין את זה
סביר להניח שגם לא תפתור את התשובה...

לגבי מילים, 3 חודשים מהיום זה די והותר, אבל להשקיע מינ' שעה - שעה וחצי ביום, ביום שבת כדאי מאוד לשבת עם חבר/ה אחד או יותר זה ממש מועיל בכל מה שקשור לשינון מילים.

דוחסים גם בתוך השאלות ידע-כללי כמו לדוגמא - הסכם כלשהו שנחתם בעבר...
שהשאלה מתבססת עליו, עם מילים קשות ועם הגיון מסובך, לכן, אם לא שמעת עליו בחיים סביר להניח שלא יצא לך מהשאלה הכלום...

אני חושב שעם מסגרת ללמוד ולגשת לפסיכומטרי זה מאוד יעיל, השאלה אם יש לך זמן?*
ישן 24-06-10, 1:41   #28 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של חנן KEEP IN

אני בן 28 והולך לעשות פסיכומטרי 600 לפחות

עושה הכנה בבית שלי .

מקווה להצליח בגדול .

ram
4.0GB
חנן KEEP IN לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול