IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

פסיכומטרי בין י'א לי'ב, מה אתם אומרים?

אני צריך להחליט ביום יומיים הקרובים אם אני נרשם לקורס פסיכומטרי שעושים אצלנו בבית הספר בין י'א לי'ב תאכלס תיכננתי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-06-10, 13:51   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ברירת מחדל פסיכומטרי בין י'א לי'ב, מה אתם אומרים?

אני צריך להחליט ביום יומיים הקרובים אם אני נרשם לקורס פסיכומטרי שעושים אצלנו בבית הספר בין י'א לי'ב
תאכלס תיכננתי על זה, כי זה פחות כסף[1150 שקל] זה לפני צבא,אני עדין במסגרת של לימודים והסבירו לנו שתיכוניסטים מצליחים יותר בגלל המסגרת שבה הם נמצאים
אבל אני עושה מחצית ג' בהיסטוריה [ללמוד היסטוריה מחדש בקיץ] ככה שאם אני גם עושה פסיכו אז הולך לי כל החופש האחרון לפני צבא,
בכל מקרה עכשיו דיברתי עם נציג של לחמן והבנתי שהדרישות בקורס נורא גבוהות
צריך כל יום לשבת 7-8 שעות ורק לעשות תרגילים, עכשיו אני לא יודע כמה אני בנוי לזה
ואני חושש שבגלל שאני עושה גם מחצית שלישית וגם את זה אני אתייאש מהפסיכומטרי כי לפי מה שהבנתי לא קצת מהאנשים מתייאשים לקראת הסוף,
אני לא מתכוון שהם פורשים אבל משקיעים פחות

אז רציתי לשאול פה אנשים שלמדו כבר לפסיכומטרי ויכולים לעזור לי להגיע להחלטה או יותר נכון לספק לי מידע והסברים כדי שאני אוכל להגיע להחלטה הנכונה
ישן 22-06-10, 15:00   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

אני עשיתי פסיכומטרי בין י"א ל-י"ב, אבל בגלל שאני רוצה ללכת לעתודה. אם אתה רוצה ללכת לעתודה או משהו כזה, אז אני לא חושב שיש פה שאלה- תעשה את זה.
אם אתה לא רוצה, אז לדעתי כדאי לעשות באופן עקרוני, כי זה עולה פחות וגם אתה זוכר עוד דברים, אבל אם אתה צריך לשלב את זה עם לימודי היסטוריה, אני חושב שתוותר.
הפסיכומטרי, כשאתה עושה רק אותו, לא כל כך קשה. ללמוד 6 שעות ביום זה מה שאתה עושה בבית הספר (ואפילו יותר), רק בלי לחשב את הזמן שאתה עושה שיעורים/לומד למבחנים בבית.
אבל אם אתה מוסיף היסטוריה באותו זמן זה קשה, ולדעתי השילוב של שתיהם יפגע לך בציונים של שניהם.
אז בקיצור אם אתה לא צריך את הפסיכומטרי לפני צבא, לדעתי תחכה ותעשה אחרי צבא, רגיל.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 15:34   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של GraFiTy

אני עשיתי את זה, ואם אתה לא משקיע 6-7 שעות ביום - זה ממש לא שווה את ואתה תצטרך לעשות שוב פעם בכל מקרה.

עדיף לעשות אחרי צבא שיש לך זמן, ככה אתה גם ניגש מתי שאתה מרגיש שאתה מוכן ולא לוחצים עליך.
אבל מה? הכי חשוב להירשם לקורס - בלי הקורס הסיכוי שתקבל ציון גבוה מ550 שואף ל0.

Pentium E6300
GigaByte GA-P31-ES3G
4GB GEIL BLACK DRAGON
Sapphire ATi HD4770
GraFiTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 16:59   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

אם אתה לא מתכוון ללכת לעתודה זה באמת לא כדאי, רוב התיכוניסטים לא בראש של להשקיע וזה נופל על החופש ותחילת שנה והציונים לא משו.

ואפשר להוציא גם 700 בלי קורס, כמובן תלוי בבן אדם
Tik-Tak לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 17:41   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

זה לא מתנגש לי עם היסטוריה
היסטוריה נגמר יומים אחרי שהקורס מתחיל ככה שזו לא כזו בעיה
אבל זה אומר שאין לי חופש גדול,בכלל. והבנתי שהפסיכו כשלעצמו הוא מייאש אז בלי חופש אני חושש שאני יהיה חסר מוטיבציה
ישן 22-06-10, 18:04   #6 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אני לא עשיתי.. טעות שלא עשיתי.. אתה תעשה, רק טוב יצא מזה =]
לא חשוב הציון, העיקר שתעבור את הקורס, תדע איך לעבוד ותדע איך בנוייה הבחינה..
אם יצא לך ציון גבוה, אז הרווחת, ואם לא אז הרווחת ניסיון (שזה מאוד חשוב)
קיצר, אני בעד שתעשה =] שווה כל שקל!

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 22-06-10, 19:21   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

אני יסכם לך את זה.
אם אתה מעוניין בעתודה - תעשה את זה.
אם לא - שלא תחשוב על זה אפילו.

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 19:52   #8 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

קריצה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Quntix צפה בהודעה
אני יסכם לך את זה.
אם אתה מעוניין בעתודה - תעשה את זה.
אם לא - שלא תחשוב על זה אפילו.
ואני אסכם את זה טוב יותר אני חושב ..
אם אתה מעוניין בעתודה - תעשה
ואם לא - תעשה !!!
אין לך מה להפסיד , יתן לך רק יתרון של התנסות נוספת בבחינה הזאת שלרוב צורכת מספר נסיונות
על מנת להגיע לציון המבוקש , יש לי המון נסיון עם הבחינה ( 3 מבחנים , 2 קורסים פתרון כל חוברות
התרגילים והספרים של כלל המכונים, פתרונן של עשרות סימולציות וכתיבת תרגילים )
בשביל להוציא את הציון המקסמלי צריך למקסם את ההשקעה , כל הסיפורים האורבנים על השכן \ חבר \
חבר של שכן שלא למד וקיבל 770 ברוב המוחלט של המקרים אלה שטויות ...
צריך להשקיע ולהשקיע המון זמן וכוחות על מנת לקבל את הנדרש - לא לכולם זה בא בקלות
אבל זה כל כך שווה את זה ... תוציא ציון גבוה ויהיה לך כאב ראש אחד פחות אחרי הצבא - וזה כאב ראש
ענק להרבה מאוד אנשים.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 19:58   #9 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

^^
לא סתם כשעשיתי את זה עם חברים בתיכון, קראנו לזה פסיכי

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 21:04   #10 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של german103

שלח הודעה דרך ICQ אל german103 שלח הודעה דרך MSN אל german103 שלח הודעה דרך SKype אל german103

הייתה לי הזדמנות לעבור את הקורס במסגרת עתידים במחיר של 900 ש"ח אבל ויתרתי.

מניסיון של כמה מהחברים שלי לעבור את הקורס בתקופה הזו זה לא רעיון טוב, אלא אם אתה מאוד נחוש ומתכוון לעבוד המון. רוב חבריי הוציאו בסביבות 400 או פרשו במהלך הקורס.
german103 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 21:06   #11 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

לדעתי לא.
תשקיע בבגרויות ותסחוט את המקסימום שבמקסימום, סע לאנשהו בסוף י"ב לפני הצבא
תתחיל את השירות תכיר איזה חיילת יפה - תשתחרר ותחשוב מה בא לך לעשות.
שוב זה גם תלוי בסוג הבן אדם.. אם תחשוב רק קדימה ורק קדימה אתה לא תהנה מכלום,
צריך קצת לחשוב רחוק ועל השאיפות... אבל לא צריך להגזים סתם בזבוז לדעתי.

אני יכול להגיד לך דבר כזה בטוח : צא עם תעודת בגרות בסטנדרטים שלך, אל תגיע למצב שאתה
משלים מכינה - זה בטוח ממליץ לך מניסיון ואני עשיתי אומנם רק שני מקצועות. צא עם בגרות מלאה,
ציונים יפים וממוצע גבוה.

לגבי הפסיכומטרי עצמו : מציע לך דבר פשוט ביותר, בדיוק מה שחברה שלי עשתה.
אחרי השחרור היא עבדה ולמדה בבית מילים, לבד. למדה את כל המילים בעברית [ יש הרבה ]
ובינתיים עבדה. עשתה לעצמה כרטיסיות, למדה שעתיים ביום אפילו פחות ככה בקצב שלה והגיעה
אחרי כמה חודשים אל הקורס שהיא יודעת את כל המילים בעברית. מה שנשאר זה השיטות שמלמדים אותך
שזה די עוזר - וכן מאוד חשוב לדעתי להשקיע בקורס ולתרגל הרבה מאוד [ חוץ מאנגלית אם אתה טוב זה מיותר ]
וזהו היא הוציאה ציון גבוה ובלי לחץ ואחרי זה תוכל להחליט אם אתה רוצה להמשיך לעבוד \ ללמוד \ לטוס וכו'..
אני חושב שזו הדרך הכי נכונה בקיצור, גם לגבי מה שאמרתי לך על הבגרויות וגם הפסיכומטרי.

שוב אני עורך כי לא קראתי את כל מה שאמרת : אל תחשוב בכלל לעשות אם אין לך מוטיבציה או חשק להשקיע ולתרגל הרבה.
אם אתה רוצה להצליח ולהוציא ציון גבוה ויפה זה מצריך ממך זמן לתרגל וללכת לקורס ולשבת בבית. בגלל זה אני אומר
שוב - חכה עם זה, תהנה ואל תלך ותקשיב לאנשים שאומרים לך מה שיהיה יהיה תיגש ותראה מה זה, כי זה לא
כמו תאוריה של רישיון זה דווקא יכול לתסכל אותך אם תתרגל "בסבבה כזה" ולא תשקיע מאוד ותוציא ציון נמוך.
כבר ראיתי אנשים שזה רק גרם להם להוריד את הראש - עזוב את זה, אם אתה רוצה להשקיע ולשבת וללמוד חזק מילים
אז תעשה את זה. אם אתה משקיע על אמת לא סתם ולומד ולומד כמו שצריך אתה לא תצטרך עוד פסיכומטרי [ אני לא בונה על זה
שאתה רוצה 750 אלא ציון כללי שנחשב יפה ]. גם אני עשיתי את זה ואני יודע איך זה ולדעתי אל תקשיב לאנשים שאומרים
לך תיגש בשביל לראות איך זה - כי זה לא דבר שכיף לחזור אליו אלא אם כן השאיפה שלך זה להוציא 760 אז זה משהו אחר.

GraFiTy : רחוק מלהיות נכון, אני הוצאתי 620 ללא קורס ואני בטוח שיש עוד הרבה כמוני. הכול עניין של תרגול - ואני תרגלתי,
למדתי ותירגלתי ועשיתי סימולציות לבד עם סטופר ולמדתי מהמחברות של חברה שלי וזה ציון שסיפק אותי למה
שאני צריך ללמוד לכן גם לא לקחתי קורס דבר שאני לא ימליץ לאנשים אחרים אף פעם - אני יודע שאם הייתי לוקח קורס
ולומד שם חזק הייתי קופץ בלפחות 50-40 נקודות שזה אחלה לפעם אחת.

שיהיה לך המון בהצלחה.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 22-06-10 בשעה 21:46.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 21:28   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

אני עושה פסיכו' בקיץ בשביל העתודה...
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
אני, צוות ההנהלה ו-ג.יפית מודים לכם.
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 23:04   #13 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
ואני אסכם את זה טוב יותר אני חושב ..
אם אתה מעוניין בעתודה - תעשה
ואם לא - תעשה !!!
אין לך מה להפסיד , יתן לך רק יתרון של התנסות נוספת בבחינה הזאת שלרוב צורכת מספר נסיונות
על מנת להגיע לציון המבוקש , יש לי המון נסיון עם הבחינה ( 3 מבחנים , 2 קורסים פתרון כל חוברות
התרגילים והספרים של כלל המכונים, פתרונן של עשרות סימולציות וכתיבת תרגילים )
בשביל להוציא את הציון המקסמלי צריך למקסם את ההשקעה , כל הסיפורים האורבנים על השכן \ חבר \
חבר של שכן שלא למד וקיבל 770 ברוב המוחלט של המקרים אלה שטויות ...
צריך להשקיע ולהשקיע המון זמן וכוחות על מנת לקבל את הנדרש - לא לכולם זה בא בקלות
אבל זה כל כך שווה את זה ... תוציא ציון גבוה ויהיה לך כאב ראש אחד פחות אחרי הצבא - וזה כאב ראש
ענק להרבה מאוד אנשים.
האמת שהתשובה היא באמצע.
לפותח האשכול - תשמע, זה שיקול שלך ..
במידה ויש לך מטלות לימודיות בחופש או שאתה מכיר את עצמך בתור בנאדם שלא ממש אוטודידקט,
אני לא הייתי ממליץ לך הקורס הזה בקיץ (בהנחה שאתה לא מעוניין בעתודה ועם משמעת עצמית רפוייה)
אבל אם אתה מכיר את עצמך בתור בנאדם שמסוגל לשבת שעתיים - ארבע שעות יומייות במהלך החופש.
אני הייתי ממליץ לך מאוד אפילו ללכת על הקורס הזה. הוא רק ימנף לך את הציון.

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 23:32   #14 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
לדעתי לא.
תשקיע בבגרויות ותסחוט את המקסימום שבמקסימום, סע לאנשהו בסוף י"ב לפני הצבא
תתחיל את השירות תכיר איזה חיילת יפה - תשתחרר ותחשוב מה בא לך לעשות.
שוב זה גם תלוי בסוג הבן אדם.. אם תחשוב רק קדימה ורק קדימה אתה לא תהנה מכלום,
צריך קצת לחשוב רחוק ועל השאיפות... אבל לא צריך להגזים סתם בזבוז לדעתי.

אני יכול להגיד לך דבר כזה בטוח : צא עם תעודת בגרות בסטנדרטים שלך, אל תגיע למצב שאתה
משלים מכינה - זה בטוח ממליץ לך מניסיון ואני עשיתי אומנם רק שני מקצועות. צא עם בגרות מלאה,
ציונים יפים וממוצע גבוה.

לגבי הפסיכומטרי עצמו : מציע לך דבר פשוט ביותר, בדיוק מה שחברה שלי עשתה.
אחרי השחרור היא עבדה ולמדה בבית מילים, לבד. למדה את כל המילים בעברית [ יש הרבה ]
ובינתיים עבדה. עשתה לעצמה כרטיסיות, למדה שעתיים ביום אפילו פחות ככה בקצב שלה והגיעה
אחרי כמה חודשים אל הקורס שהיא יודעת את כל המילים בעברית. מה שנשאר זה השיטות שמלמדים אותך
שזה די עוזר - וכן מאוד חשוב לדעתי להשקיע בקורס ולתרגל הרבה מאוד [ חוץ מאנגלית אם אתה טוב זה מיותר ]
וזהו היא הוציאה ציון גבוה ובלי לחץ ואחרי זה תוכל להחליט אם אתה רוצה להמשיך לעבוד \ ללמוד \ לטוס וכו'..
אני חושב שזו הדרך הכי נכונה בקיצור, גם לגבי מה שאמרתי לך על הבגרויות וגם הפסיכומטרי.

שוב אני עורך כי לא קראתי את כל מה שאמרת : אל תחשוב בכלל לעשות אם אין לך מוטיבציה או חשק להשקיע ולתרגל הרבה.
אם אתה רוצה להצליח ולהוציא ציון גבוה ויפה זה מצריך ממך זמן לתרגל וללכת לקורס ולשבת בבית. בגלל זה אני אומר
שוב - חכה עם זה, תהנה ואל תלך ותקשיב לאנשים שאומרים לך מה שיהיה יהיה תיגש ותראה מה זה, כי זה לא
כמו תאוריה של רישיון זה דווקא יכול לתסכל אותך אם תתרגל "בסבבה כזה" ולא תשקיע מאוד ותוציא ציון נמוך.
כבר ראיתי אנשים שזה רק גרם להם להוריד את הראש - עזוב את זה, אם אתה רוצה להשקיע ולשבת וללמוד חזק מילים
אז תעשה את זה. אם אתה משקיע על אמת לא סתם ולומד ולומד כמו שצריך אתה לא תצטרך עוד פסיכומטרי [ אני לא בונה על זה
שאתה רוצה 750 אלא ציון כללי שנחשב יפה ]. גם אני עשיתי את זה ואני יודע איך זה ולדעתי אל תקשיב לאנשים שאומרים
לך תיגש בשביל לראות איך זה - כי זה לא דבר שכיף לחזור אליו אלא אם כן השאיפה שלך זה להוציא 760 אז זה משהו אחר.

GraFiTy : רחוק מלהיות נכון, אני הוצאתי 620 ללא קורס ואני בטוח שיש עוד הרבה כמוני. הכול עניין של תרגול - ואני תרגלתי,
למדתי ותירגלתי ועשיתי סימולציות לבד עם סטופר ולמדתי מהמחברות של חברה שלי וזה ציון שסיפק אותי למה
שאני צריך ללמוד לכן גם לא לקחתי קורס דבר שאני לא ימליץ לאנשים אחרים אף פעם - אני יודע שאם הייתי לוקח קורס
ולומד שם חזק הייתי קופץ בלפחות 50-40 נקודות שזה אחלה לפעם אחת.

שיהיה לך המון בהצלחה.
לא יזיק לו לעשות עכשיו פסיכו'.. זה לא על בגרויות כי זה בקיץ..
שיעשה עכשיו, יקבל ניסיון.. זה מאוד חשוב..
אני עשיתי טעות שלא לקחתי את זה כשהציעו לי.. אבל יעבור לי =]

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 23:32   #15 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

ציטוט:
פורסם במקור על ידי german103 צפה בהודעה
הייתה לי הזדמנות לעבור את הקורס במסגרת עתידים במחיר של 900 ש"ח אבל ויתרתי.

מניסיון של כמה מהחברים שלי לעבור את הקורס בתקופה הזו זה לא רעיון טוב, אלא אם אתה מאוד נחוש ומתכוון לעבוד המון. רוב חבריי הוציאו בסביבות 400 או פרשו במהלך הקורס.
על אותו משקל אני יכול להביא לך הרבה מאוד אנשים שהוציא גם 700+ או 650+.
ותראה, אני ממש לא רוצה להעליב, אבל 400? כשהלכתי לקורס עושים בהתחלה מבחן ובודקים כמה תקבל בלי הקורס, הממוצע שם היה מעל 400, אם הם קיבלו ככה אחרי הקורס זה אומר שהם לא עשו כלום, וגם בקושי הקשיבו בכיתה, כי רק לשמוע את הנוסחאות ואת השיטות בכיתה אמורות להוסיף לך איזה 100 נק' (אם הציון נמוך אז לשפר 100 נק' זה לא כל כך קשה).

אם אתה במנטליות כזאת שאתה לא עושה כלום או פורש באמצע, אז מי אמר שאחרי צבא זה לא יהיה ככה? אתה חושב שאחרי צבא אתה תהנה מללכת לקורס? אחרי צבא בכלל אין ראש ללימודים, אנשים לא למדו כבר 3 שנים+ והם לא זוכרים איך בכלל לשבת וללמוד.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא