IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

דיווח: מטוסי חיל האוויר הישראלי נחתו בסעודיה

סליחה על הבורות.. אבל מה זה שיעים וסונים? אכן, יש להם מה לחשוש ממנה.. אני לא חושב שלאיראן איכפת אם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-06-10, 0:40   #16 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

סליחה על הבורות.. אבל מה זה שיעים וסונים?
אכן, יש להם מה לחשוש ממנה..
אני לא חושב שלאיראן איכפת אם הן ימחקו או לא.. איכפת לה אם אנחנו נמחק או לא..
מלחמת העולם השלישית בפתח לדעתכם?

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 0:51   #17 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציון קרא את זה:
?©?™?¢?” ג€“ ?•?™?§?™?₪?“?™?”

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 1:00   #18 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של tamos'

בקיצור אנחנו מתים או לא ?:P
tamos' לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 1:06   #19 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

*בדיקת דופק* אממ נראה שאני עדיין חיי...
בתכלס אני לא מבין איזה סיבה יש לאירן להפציץ את ישראל בגרעין, זה פשוט לא הגיוני, הרי השינאה היא על ה"השתלטות" על "אדמות פלסטין" לא? אם הם יפציצו בגרעין לא יהיו לא אדמות, לא פלסטין וכנראה שגם לא יותר מידי אירן...

עם זאת רעיון מצמרר, אלה אנשים שאני מאמין שלא יהססו להפציץ מקומות שקדושים גם להם ועל הדרך להרוג הרבה מאותם פלסטינים יהיה צורך.

בנושא קצת יותר דתי: "שצהל ישמור עלינו"...

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 1:07   #20 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Baba

שני זרמים שונים באיסלאם הזרם הסוני מאמין שהנביא מוחמד הוא השליח של אללה
אבל השיעה מאמינים למרות שמוחמד הוא הנביא אבל המלאך שהיה צריך לבשר את הבשורה טעה באיש
והלך למוחמד במקום אדם בשם "עלי בן אבי טאלב" זה כמובן הסבר הכי הכי הכי על קצה המזלג
הרוב באירן שזה כמעט 98% הם שיעים והם שונאים את הסונים כי הם מאמינים שבגללם הם איבדו
את השלטון באימפריה האיסלאמית והכי צריכה לעבור אך ורק אחרי הצאצאים של "עלי בן אבי טאלב" אחרי מות הנביא מוחמד
אגב זרם השיעה הופיע רק אחרי מות הנביא מוחמד באיזה 50-100 שנה
אז מפה קיימת האיבה הלא ניראית לעין
ובגלל זה אם תהיה מלחמה וכן תהיה מלחמה תוך 2-5 שנים אם לא פחות איראן תפציץ את סעודיה,מצריים,ירדן, ואם היה שלטון סוני בסוריה אז גם כן היית מפציצה סוריה!
בגלל זה מדינות ערב יתנו תמיכה מלאה לישראל במקרה של מלחמה אם זה מתבטא במרחב אווירי פתוח או ימי או יבשתי אפילו ,לא אתפלא אם יתנו דלק בחינם לצבא ,בסיסים ישראלים בסעודה או בכווית או כל מקום קרוב לאיראן !!
אגב צריך לשים לב לדבר הזה סונים ושיעים
שיש כתבה בעיתון שה CIA גילה שארגון אלקאעדה לדוגמא מתאמן באיראן זה בולשיט ושקר גדול
שמנצל את חוסר הידע של האנשים כדי שיאמינו לשקרים האלה
ארגון אלקאעדה הוא ארגון סוני קצוני והשלטון באירן הוא שלטון שיעי קצוני גם "לא הכי קצוני אגב"
לא משנה מה הסיבות הם אף פעם לא יהיו חברים ולא יעזרו אחד לשני

כל שאלה בנושא אתם מוזמנים לשאול ואני אשתדל לענות ...
אגב אורן אתה לא הולך להתאדות איראן הולכת לאכול תבוסה שתמוטט את השלטון שלה

בתכלס אני לא מבין איזה סיבה יש לאירן להפציץ את ישראל בגרעין, זה פשוט לא הגיוני, הרי השינאה היא על ה"השתלטות" על "אדמות פלסטין" לא?
ממש אבל ממש לא זאת הסיבה ,הם בכלל לא איכפת להם מפלסטין ולא מהעם הפלסטיני אפילו לא ב 1%
הם משתמשים בזה כתירוץ כדי לגבש אהדה ותמיכה מצד הרחוב מן העולם המוסלמי הסוני , הרי איך הם יכולים להידחף לנושא הזה אלא לא אם דרך העם הפלסטיני?
לא לפני 5-8 שנים לא שמענו מילה מאיראן ?
למה לפני 5-10 שנים איראן לא אימה על מדינת ישראל?
מעניין מאוד !?
הכי מעניין גם שכל העולם בנוי על שקרים ועל הצגות שאנחנו האנשים מאמנים להם ,לפני 30 ב 1980 היית מלחמה בין עיראק לבין איראן *שנגמרה רק אחרי 8 שנים ב 1988
כח הציוד של סדאם חוסיין היה מהצבא של ארה"ב ,בכלל מי שם אותו בשלטון ? נכון ארה"ב למרות שרוב הדיווחים הפוכים
מוזר שארה"ב שיווקה את עיראק כאויב רק אחרי שפלש לכווית שם תעשיית הנפט האמריקאית חוגגת
אגב אני עדיין מחכה לנשק להשמדה המונית שיש בעיראק שצבא ארה"ב מחפש כבר איזה 7-8 שנים
כל מה שיש בעולם הזה רק סביב שני דברים כסף ו פוליטיקה
AMD Phenom II X4 965 BE +TR Ultra-120 Black!!{}Asus Crosshair IV{}Crucial Ballistix 2*2 G.B DDR3{}Antec 1200+Enermax Revolution950W{}Intel SSD 80 G.B+Western Digital 500 G.B+1 T.B{}Sapphire 5970 2GB GDDR5+{} 22X LG DVD{}LCD L227WTP*3+Sharp Aquos 52 FHD

Z5500

נערך לאחרונה על ידי Baba, 24-06-10 בשעה 1:22.
Baba לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 1:21   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

שלח הודעה דרך SKype אל sunken

לאיראן יש מספיק פצצות לא קונבנציונליות בשביל למחוק 5 פעמים את ישראל.
אז עם כל הכבוד למדינה שלנו אם אנחנו מפציצים את הכור שלהם זה לא יהייה כמו סוריה שיגידו טוב חבל ננסה לבנות שוב. הם יגיבו ושהם יגיבו
זה לא יהייה להפציץ בחזרה את הכור שלנו אלא מטח טילים שיורד פה את העורף חבלז, בלי קשר למטוסים בכלל. אין קשר לאמון בצהל, צהל יכול לנצח בשמיים אבל מבחינה של טילים מו טילים אנחנו יכולים להגיד קדיש
זאת במידה והם באמת מחליטים להשמיד אותנו ולקבל מכה דומה מארצות הברית. מצד שני אם אנחנו חוטפים הפצצת פתע ומחר חס וחס אין ישראל
זה לא שכל העולם יעלה עליהם. יעשו עליהם סנקציות כמה שנים וזהו
כל קיום המדינה שלנו יהייה בספרי ההיסטוריה. כמו שאומרים בכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו והקדוש ברוך הוא מצילינו מידם. בנתיים זה קורה
כי חוץ מלהתפלל לנס אין מצב לשרוד כזאת התקפה מלבד לא להיות בארץ שהיא מתרחשת. אני באופן אישי חושב שהכל דיבורים ואנחנו לא מפציצים שום כור והם לא מפציצים שום אטום סטטו קוו.
ישן 24-06-10, 1:23   #22 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

The_MG לא חסר אנשים שעושים דברים בלי הגיון. האירנים פשוט שונאים אותנו ורוצים להשמיד אותנו. בשביל לשגר פצצה אטומית צריך להיות משוגע מאוד, אני לא יודע אם אחמדיניג'ד מספיק משוגע בשביל לעשות את זה, אבל אני ממש לא הייתי רוצה שנחכה בשביל לגלות.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 1:28   #23 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Baba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sunken צפה בהודעה
לאיראן י

. כמו שאומרים בכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו והקדוש ברוך הוא מצילינו מידם. בנתיים זה קורה
.
מתיי חזרת בתושבה ??
אתה סתם לחוץ תרגע ושתה קולה קרה הברית במלחה הבאה המתקרבת
תהיה ככה מדינות ערב+ארה"ב +ישראל נגד איראן רוצה או לא זה מה שהולך מאחורי הקלעים
וישראל צריכה לשלם מחיר כבד על זה שמדינות ערב נכנסות לברית הזה וכבר ראינו את זה בכל מיני דווחים שונים שמצריים ביקשה לפרק את ישראל מנשק גרעיני ,למה אתה חושב שזה דווקא
ביקשה מצרים דבר כזה?ולמה דווקא עכשיו ארה"ב הסכימה? בגלל אובמה ? אתה ממש טועה
זה חלק מתג המחיר שישראל צריכה לשלם
AMD Phenom II X4 965 BE +TR Ultra-120 Black!!{}Asus Crosshair IV{}Crucial Ballistix 2*2 G.B DDR3{}Antec 1200+Enermax Revolution950W{}Intel SSD 80 G.B+Western Digital 500 G.B+1 T.B{}Sapphire 5970 2GB GDDR5+{} 22X LG DVD{}LCD L227WTP*3+Sharp Aquos 52 FHD

Z5500
Baba לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 1:29   #24 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

ואוו
באמת זה מתחיל
אם לא עכשיו תוך כמה חודשים (אני מקווה שאחרי המונדיאל)
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 1:41   #25 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

שלח הודעה דרך SKype אל sunken

אנחנו נתפרק מאטום בכיף אם לאף אחת ממדינות ערב לא יהייה אטום
ישן 24-06-10, 2:24   #26 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

קודם כל הדבר הכי לא טוב לעשות זה שישראל תתפרק מנשק אטומי
דבר שני, אירן לא יכולה להפציץ את ישראל בנשק אטומי מהסיבה הפשוטה שזהו נשק להשמדה המונית
וזה עלול לעשות נזק כל כך גדול שזה יסכן את הפלסטינים שגרים בירושלים, שגרים בעזה, אפילו ירדן מאויימת אם זה יפול לידה...
לכן זה לא פשוט לזרוק עלינו פצצת אטום, ובטח שהקב"ה שומר עלינו מידם.

להערכתי זה יסתיים קונבנקציונלית לחלוטין. ללא שום כימי ושום בטיח...
מתי שהוא יפציצו להם את הכורים, זה יעשה קצת רעש, אולי נחטוף כמה טילים, וזה יגמר ככה.
חוץ מזה שמה שיקרה באירן זה כבר מהפכה! לא יתנו להם להמשיך לאיים ככה אחרי מתקפה על הכורים.

וזה לא נכון לומר שאם לנו לא יהיה אטום לאף ממדינות ערב לא יהיה אטום - מדינות תמיד מחפשות נשק חזק יותר ומאיים יותר..

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 2:33   #27 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsrm צפה בהודעה
אכן, יש להם מה לחשוש ממנה..
אני לא חושב שלאיראן איכפת אם הן ימחקו או לא.. איכפת לה אם אנחנו נמחק או לא..
מלחמת העולם השלישית בפתח לדעתכם?
זרמים שונים באיסלאם..
וואלה למדתי את זה מהחומר לבגרות שהייתה לי היום חחח
yarivb לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 3:13   #28 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

קודם כל לא הייתי מזלזל בידיעה, 12 ספינות לפני כמה ימים ועכשיו זה... זה רציני ככה אני חושב
ומצד אחד די מבסוט מאחר ושום צעד צבאי מינימלי הכי קטן שיכול להיות אפילו על מנת להרתיע לא
ננקט נגד איראן מאז תחילת הנביחות שלה נגד העולם ובעיקר הציוני.

לגבי הגרעין האיראני : הפחד הגדול הוא לא טיל גרעיני באיראן, בידי המדינה אלא העברה של טיל
לידי גורמים אחרים מה שמשנה את פני המזרח התיכון ב 180 מעלות : חיזבאללה \ חמאס \
קבוצות ג'יהאד אחרות - זה הפחד היותר אמיתי של ישראל - שברגע שיהיה להם גרעין ויכולת
וידע סופי להרכבת פצצה - לאן זה יגיע.

לגבי האם תקיפה זה דבר נכון ? לדעתי - בהחלט. אין פתרון מדיני מול משטר סופר-קיצוני,
ואם פתרון כלכלי הוא עדיין רעוע והסנקציות עלולות לפגוע גם באזרחים שלהם [ יש מעל 20 אחוז
איראנים "שלא מרוצים" בסופר-ציניות מהמשטר ומהאידאולוגיה של טהרן בימינו ] והם די כבולים
שם.. אין זה משטר קיצוני גם נגד העם שלהם בכלל... מה הם יכולים לעשות אלה מביניהם שחיים
שם ולא רוצים את זה ? כלום.

זה מפחיד.. כן אבל זה לא שאין לישראל את המערכות ההגנתיות מול טילים גדולים.. יש
וזה גם יהיה פעיל לדעתי [ חייב להיות.. ] במצב כזה של נפילת טילים מאיראן.
אני עדיין לא מבין למה אין ניסיון התנקשות בנשיא שלהם, ובקיצוניים נוספים כמוהו זה הרי
לא יכול להלהיט משהו מעבר למלחמה כוללת איתם ועם חצי מהמזרח התיכון.. כאילו לא יודע
למה לא לבצע התנקשות בכמה בכירים כולל הנשיא ? עדיף להרוג אותו ושזה שיקום אחריו
ידע שאם הוא הולך בדרך שלו גם ימיו ספורים... לא היה נשיא כזה באיראן... כמה זמן ? וואו.
להתנקש לא יודע.. משהו שייראה מבפנים.. לא יודע אבל זה נראה כמו פתרון די באמצע כזה.

טל אתה עד כדי כך תמים ? נראה לך שבמלחמת לבנון השנייה לא נחתו קטיושות בכפרים
ליד כרמיאל או מתחת לצפת איפה שאני גר ? וגם נצרת ? נראה לך שאיראן שהיא פי 5 יותר קיצונית
יעניין אותה באמת אם זה יפגע בתל אביב או באיזה כפר 25 קילומטר אווירי מתל אביב ? הם ישרפו
את ישראל ואת כל אלו שכאן אם הייתה להם הזמדנות והיו קוראים להם שהידים בשביל המטרה על הדרך...

עוד משהו ... מישהו שם לב איזה אבוסורד זה שערב הסעודית סומכת על ישראל בעניין ונותנת לה
פשוט וקל... תתקיפו.. וכו'... מדינה מוסלמית... פששש... זה מראה כמה הם משקשקים מאיראן
ומההתרחקות מהמערב משהו שאני לא יכול להגיד על טורקיה החסרי מוח האלה שרק יפילו את עצמם..

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 24-06-10 בשעה 3:22.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-10, 3:20   #29 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

הפיכה צבאית נשארת די הרבה זמן ככה גם בלי נשיא חח
ישן 24-06-10, 3:24   #30 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

לא מדובר כאן על קטיושות מדובר על פצצת אטום
דבר נוסף לזרוק קטיושות זה לא רציני - לזרוק אטום זה כבר לא סביר!

אגב להרכיב פצצת אטום זה לא כ"כ פשוט...
ואגב גם בהתחלה כשאירן הצהירה על זה שהיא רוצה לחסל את הציונות ואת המדינה שלנו - זה היה נשמע רציני... אז כל עוד אין חדש תחת השמש ולא תוקפים שם, חוץ מהאירנים אף אחד לא "רציני".

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא