IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים מכשירי Android, טאבלטים מבוססי Android, אביזרים, אפליקציות, רומים, Root למכשירים, תמיכה טכנית, מדריכים ועוד...

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים

Samsung Galaxy S- רשמים+תמונות

ערב טוב לכולם הרבה אנשים בכל פורום שאני רק מתקרב אליו לוחצים עלי, אז הנה, רשמים ראשונים/מיני סקירה של הסאמסונג ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-06-10, 0:44   #1 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ברירת מחדל Samsung Galaxy S- רשמים+תמונות

ערב טוב לכולם הרבה אנשים בכל פורום שאני רק מתקרב אליו לוחצים עלי, אז הנה, רשמים ראשונים/מיני סקירה של הסאמסונג GALAXY S החדש.

המכשיר הגיע אלי אתמול (שני)
אני חייב להגיד שברגע שראיתי את הקופסה, זה היה די מתסכל. למה ככל שהמכשיר מתקדם יותר הוא בא בקופסה קטנה יותר?

אני חושב שהחברות באמת יכולות להשקיע בעוד לקוח עוד טיפה קרטון. לא בקשה גדולה.
סה"כ האריזה נראית נחמד, כיתוב כסף על קופסה שחורה, לא משהו מיוחד, אבל יפה.
בצד האחורי של הקופסה יש קצת פרטים

הרשתות והתקנים שהמכשיר תומך בהן, כמות הזיכרון המובנה, וכו' וכו'.

פרטים יבשים-
אין טעם לכתוב הכל, אז פשוט מאוד:
Samsung I9000 Galaxy S - Full phone specifications
דברים שלא מופיעים שם:
-יש TVOUT. חיבור ה 3.5 מ"מ הוא גם יציאת קומפוזיט RCA.
-מאיץ גרפי PowerVR SGX540
-המעבד הוא Samsung Hummingbird 1GHZ, מיוצר ב 45 ננומטר. בערך זהה למה שיש באייפאד/אייפון 4.

הנה המכשיר עצמו, במלוא הדרו-

מדובר במכשיר לא קטן, אבל מאוד דק.
עשוי ברובו המוחלט מפלסטיק, אבל פלסטיק באיכות טובה. בלחיצה על מקומות שונים במכשיר/נסיון להפעיל לחץ בכיוונים שונים אין קרקושים/חריקות למיניהן. המכשיר מרגיש מוצק ועמיד, אבל קל בצורה טיפה מטרידה.
הפלסטיק מבריק, ככה שלצערי, המכשיר הוא מגנט לטביעות אצבע. אני מתנחם בעובדה שלא מדובר בפלסטיק שנשרט בקלות, ושלהחליף כיסוי אחורי/האוסינג במקרה הכי גרוע יהיה די זול.

כפי שניתן לראות, בקדמת המכשיר יש 2 כפתורי מגע (SEARCH/BACK) וכפתור פיזי אחד, HOME.
כפתור ה BACK נמצא בצד ימין, מה שתמוה לדעתי, כי בכל המכשירים האחרים שראיתי עד עכשיו, זה בד"כ הכפתור השמאלי ביותר. עברתי למכשיר הזה מנקסוס, ולקח לי קצת זמן להתרגל. לא רציני.

גב המכשיר-

הגב שחור מבריק גם כן, עם נקודות בצבע כחול כהה מאוד.
ביחידות ה pre-production של המכשיר הצבע היה בהיר יותר, והגב נראה קצת מגוחך. כנראה בסאמסונג לקחו את ההערות שזרקו להם והכהו את הצבע. זה נראה די נחמד סה"כ.
אפשר לראות את המצלמה (5MP, צילום וידאו 720P) ואת החור של הספיקר.
-קיים גם פתח של הספיקר בצד המכשיר, ככה שגם אם שמים את המכשיר על משטח מסוים, אפשר לשמוע את המכשיר מצלצל. אלו פרטים קטנים שעושים הבדלים גדולים.

רשמים מהמסך והממשק-
המסך הוא Super AMOLED בגודל 4" ורזולוציה של 800X480.
הצבעים נראים פשוט נפלא, הקונטראסט גבוה מאוד, השחורים מצוינים (כאמור, AMOLED מציגים שחור אמיתי- הפיקסלים השחורים פשוט כבויים) ואני יכול לציין שאין פה over-saturation מוגזם כמו בנקסוס/דיזייר לגוונים הכתומים.
יצא לי לצאת היום לשמש בצהריים, המסך קריא לחלוטין בשמש, מספיק קריא בשביל לפתוח דף אינטרנט ולקרוא את הטקסט בקטן.
לא אופטימלי אם רוצים לראות סרט בשמש או לשחק משחק כלשהו, אבל יותר ממספיק קריא בשביל לאפשר פונקציונליות מלאה.
מספיק למצוא טיפת צל ליד איזה בניין, והמסך ברור מספיק גם בשביל לשחק או לראות סרטים.
-כל עוד אור השמש לא ישיר על המסך, המסך נראה מצוין גם בחוץ, גם אם הסביבה מוצפת אור שמש.

הממשק-
מדובר ב TOUCHWIZ 3.0 של סאמסוגנ, אני לא מחבב אותו יותר מדי, אבל סה"כ התפריטים בנויים בסדר ורוב הדברים נשארו כמו בסטוק של אנדרואיד.

האייקונים בתחתית לא ניתנים להחלפה וזה קצת מעצבן.
יש 7 מסכי בית שה DEFAULT הוא השמאלי ביותר. i'm ok with this.
יש דפדוף מהיר בין מסכי הבית, שמחליקים את המסך לצד מסוים יופיעו 7 נקודות למעלה, לחיצה על הנקודה הרצויה תוביל למסך עם המספר התואם.
התפריט.... גם כן מסכי בית, קצת יותר מדי חיקוי של אייפון לטעמי.

זה נוח, כן, אבל אני הייתי מעדיף את התפריט הנגלל כמו בסטוק של אנדרואיד. מאפשר קצת יותר משחק עם הדברים.

תפעול שוטף, בכלליות-
המכשיר מאוד, מאוד מהיר, כל מעבר בין התפריטים חלק לחלוטין, בגלילה מהירה אין דילוגים או קרטועים, ושגוללים מהר עד סוף הרשימה, יש BUMP קטן כזה בסוף כמו באייפון, מנוע הפיזיקה בתפריטים מצוין, הכל זורם מאוד חלק, כיף להשתמש במכשיר.
מסך המגע הוא הטוב ביותר שנגעתי בו עד היום, עוקב בצורה מושלמת אחרי כל נגיעה או תנועה, עדיין לא קרה לי פעם אחת שהתפספס לי משהו שניסיתי לעשות.

קצת שימושים כבדים-
הגלאקסי S מתיימר להיות המכשיר הכי חזק בשוק, ועל הנייר- זה גם נכון.
מה קורה בשטח?
הורדתי את אספלט 5 (בחינם, יש לציין, במכשיר יש בתפריט ישום SAMSUNG APPS" כל תקופה מסוימת סאמסונג נותנים קצת freebies, כרגע אספלט 5 שם בחינם)
שידוע כמשחק כבד מאוד ועם אופטימזציה גרועה מאוד לאנדרואיד.

לשחק על מסך כ"כ גדול זה פשוט כיף, והמשחק פשוט טס. אין דרופים בפריימרייט גם שיש טונות של מכוניות ודברים על המסך. מכשיר אנדרואיד שמריץ את המשחק הזה חלק, יריץ כל דבר חלק.

HAWX

כמובן, חלק לחלוטין, כמה פיצוצים שלא יהיו על המסך, אני לא חושב שהמשחק הזה זז לרגע מתחת ל 60FPS.
-בזמן המשחקים המכשיר בקושי התחמם, אני לא חושב שהמשחקים האלו אפילו מדגדגים לו.

ולבסוף, אחרי משחקים, מגיע תורו של נגן המדיה.
אחת הסיבות שקניתי את המכשיר בכלל הייתה תמיכה בהרבה פורמטים ישר מהקופסה.
MKV 720P מישהו?

את הנס לנדה כולנו מכירים, וגם הסרט הנ"ל בקידוד של 7mbps לא ממש הזיז למכשיר.
גם אם עושים SEEK ממקום למקום, התגובה היא מיידית, אין דילאי או חוסר-סנכרון רגעי.
המכשיר הזה הוא נגן מדיה מדהים לכל דבר, ועם 8/16 ג'יגה פנימי+כרטיס הרחבה, יש לו גם די והותר זיכרון.

עד כאן לעכשיו, אני אעדכן בהמשך עם רשמים על המצלמה, צילום וידאו, וכל דבר שתוסיפו פה.
יש עוד דברים שלא עברתי עליהם, כמו Samsung social hub, המקלדת SWYPE, ישום WRITE AND GO ושטויות נחמדות שסאמסונג הכניסו, יעודכן בהמשך.
אין רשמים על זמן הסוללה כי מדובר בליתיום-פולימר, עד שאני לא אעביר אותה 5-10 טעינות/פריקות מלאות היא לא מתחילה את מחזור החיים הסדיר שלה, כל בדיקה שאני אעשה לפני זה פשוט לא תהיה מדויקת (ומדברים פה על כמה עשרות אחוזים של סטיה, לא אחוזים בודדים)
את רוב היתרונות והצדדים החיוביים רשמתי, אבל לא הכל ורוד.
חסרונות-

-מסך גדול אומר גם מכשיר גדול. המכשיר די רחב (64 מ"מ) וקצת ארוך משאר המכשירים בקטגוריה. יש הרבה אנשים שזה עלול להציק להם.
-אין LED ל NOTIFICATIONS. זה די עצבן אותי, כרגע עובדים על MOD שהמקשי מגע יאירו במקום ה LED החסר, נראה איך זה ילך. זה לא משנה את העובדה שזה חיסרון.
-אין אינדיקטור טעינה, מה שדי דבילי. היה קשה לתקוע LED קטן במכשיר או על המטען עצמו? למה אני צריך לבדוק במסך כל פעם מה מצב הטעינה? מכשיר מושקע בכ"כ הרבה דרכים, ופה מתקמצנים?
-מגנט טביעות אצבע
-עד שיצא FROYO או ROM ראשון למכשיר, הוא מבוסס על קרנל 2.6.29, כלומר- מוגבל ל 256MB RAM. קשה לי להגיד שהרגשתי ירידה בביצועים אחרי פתיחת כמה ישומים במקביל, אבל אני רוצה לראות, ובקרוב, 512MB מופיעים במנג'ר שלי.
-אין למצלמה פלאש, אבל אני מטיל ספק בשאלה אם זה חסרון או לא. מצב NIGHT SHOT נותן תוצאות די מהממות, שלא קיבלתי משום מכשיר אחר עם LED FLASH. נראה בהמשך.

זה כל מה שמצאתי נכון לעכשיו, אם למישהו יש שאלות, דברים שהוא רוצה שאני אוסיף וכו'- תכתבו, אני אעדכן מדי פעם את הת'רד עם עוד תוצאות.

*הבהרה קטנה- התמונות צולמו בתאורה גרועה וכפי שניתן לראות, הן מגורענות. אין טעם לנסות להסיק לגבי איכות המסך מהתמונות, מ 2 סיבות.
אחת צוינה קודם, והשניה- 99% מכם צופים בתמונות האלו על מסך LCD, די בלתי אפשרי לקבל מושג איך נראה המסך או איך הצבעים בו ככה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

נערך לאחרונה על ידי Pika007, 30-06-10 בשעה 0:52.
Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 1:04   #2 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

נראה נהדר , תודה על המיני ביקורת , תתחדש ותהנה ממנו

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 1:09   #3 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

מכשיר מעולה , בדיוק כמו שציפיתי , תתחדש .

אגב , לקרנל 2.6.29 אין שום הגבלה ל256MB של ראם , רק אין תמיכה בHighMem בקרנל הזה למכשירים מבוססי ARM .
זה ממש לא אומר שאתה לא משתמש ב512MB RAM , רק המערכת עושה (ולא עושה) מיפוי של זכרון בצורה שונה .
ישן 30-06-10, 1:14   #4 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

נכון לעכשיו אפשר לראות בכלליות רק 256MB..... סאמסונג כבר התייחסו לעניין, בעדכון ה FIRMWARE הבא נראה 512, או בפרויו, מה שיגיע קודם.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 30-06-10, 1:31   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

ומה גודל החור בכיס? הולכים להביא אותו לארץ?
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 1:32   #6 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

סחטיין עליך אופק

אחלה מיני-ביקורת ענית לי על כל השאלות אני חייב לציין

בקרוב יצאו פינוקים מ Modaco ככה שקרנלים קוסטום ורומים יעופו באוויר.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 30-06-10, 1:58   #7 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

אחלה מיני-ביקורת/סקירה!
אבל מה עם תמונות שהמכשיר עצמו מצלם??
ביום ובלילה?

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 2:42   #8 (קישור ישיר)
IO Member

נראה מכשיר טוב! אחלה סקירה קצרה.. מחכה למלאה אם אתה עושה אחת.
אני מחכה למוטורולה X שנראה טוב. נראה איך הוא יצא ואם הוא לא יהווה חור גדול בכיס - כנראה שנשתדרג. רק דבר אחד מפחיד אותי וזה הביטוח שאין על מכשיר שקונים באופן פרטי. אז אני אצטרך למצוא איזה מגן למרות שיהיה קשה למצוא משהו בעובי של הפלאפון הזה

ja7VB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 4:02   #9 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של NiNi

מכשיר הכי חזק בשוק ללא פלאש ?

תתחדש ותהנה
בטח כיף לדעת שאתה משתמש במכשיר הכי חזק שקיים כרגע..
Apple iPhone 5S|Samsung Galaxy Tab 4 10.1
Samsung 46" LCD 1080p 46B550
NiNi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 8:28   #10 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

חדשות טובות לגאלאקסי - כל מכשירי הגלאקסי S יקבלו פרויו .
Samsung says all Galaxy S phones will get Android 2.2 -- Engadget
ישן 30-06-10, 23:36   #11 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

חדשות טובות עוד יותר-
רום ראשון של מודאקו (להזכירכם, פחות משבועיים לאחר שחרור המכשיר....)
30/Jun r1 (JFB) - MoDaCo Custom ROM for Samsung Galaxy S with Online Kitchen - Android @ MoDaCo
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 01-07-10, 0:02   #12 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

נראה ממש אחלה - תתחדש חבר, טראד אדיר, נמשיך לעקוב
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-10, 23:00   #13 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

[size=30pt]חלק 2[/size]
עכשיו שיצא לי להשתמש במכשיר מספר ימים בשימוש יומיומי, אני יכול לתת חוות דעת על עוד חלק מהדברים ולענות על קצת שאלות-

שימוש בטלפון כ...טלפון:
עם כל השטויות שדוחפים בסמארטפונים, קצת קשה לזכור קצת מה הייעוד המקורי של המכשיר.
בתפריט הראשי למטה מצד שמאל נמצא תפריט הטלפוניה הכללי, שכולל חייגן, אנשי קשר, לוג שיחות, ו "מועדפים" (אנשים שבוצעו/התקבלו מהם הכי הרבה שיחות)
החייגן סטנדרטי לאנדרואיד, מקשים גדולים וכל הפונקציות הדרושות-

בזמן חיוג מספר, אפשר להוסיף לאנשי קשר בלחיצה, או אם המספר כבר קיים באנשי קשר/מספרים אחרונים שחויגו- בשורה שבתמונה מופיע בה Add to contacts, תוך כדי חיוג תופיע הצעה להשלמת המספר. אם מתאים- פשוט לוחצים וזה מחייג. שום דבר מחוץ לסטנדרט.

תפריט אנשי הקשר גם כן סטנדרטי לחלוטין, אבל מה ששונה (אלא אם אני טועה, ותקנו אותי בבקשה כי אני כבר לא זוכר) משאר מכשירי אנדרואיד
הוא לוג שיחות מפורט ברגע שלוחצים על איש קשר או על שיחה בלוג שיחות שנעשתה מ/אל איש קשר:

זה סה"כ נוח, אפשר לעקוב ככה יותר טוב אחרי כמה שיחות מבצעים ולקבל תמונת מצב כללית לגבי מה הולך להיות החשבון החודשי... בערך.
הריבועים בשם איש הקשר הם כי עדיין לא עשיתי ROOT ולא טרחתי לשים עברית. בקרוב.
כפי שניתן לראות, ברגע שבוחרים באיש קשר (וגם שמחייגים מספר) יש אפשרות לבצע שיחת וידאו, למכשיר, כאמור, יש מצלמה קדמית.
ביצעתי כמה שיחות לטלפון ביתי ומטלפון ביתי למכשיר (בשביל לשלול אפשרות של איכות גרועה בצד השני, ולבדוק את האיכות של המכשיר נטו)
איכות השיחה במכשיר טובה מאוד, הפתיע אותי לטובה, באפרסת שומעים טוב יותר מבנקסוס/דיזייר לדוגמה, ומהצד השני גם כן שומעים ברור וצלול.
הווליום באפרכסת חזק מספיק, ובווליום מלא אפשר לשמוע גם במקומות די רועשים. למרות שהייתי שמח אם הווליום היה חזק אפילו יותר.
עוד נקודה חשובה בנוגע לשיחות- הספיקר.

2 הפסים הפצפונים האלו הם החורים לספיקר של המכשיר. אם הייתי שופט לפי המראה, הייתי משוכנע שמדובר בספיקר העלוב בכל הזמנים.
לשמחתי, התחזיות האפרוריות שלי התבדו.
מדובר בספיקר מצוין, מבחינת ווליום הוא במעט יותר חזק מזה של הנקסוס, אבל מצטיין בנקודת התורפה של הספיקר בנקסוס- האיכות
בשיחות בספיקר בנקסוס הייתי משוכנע שמהצד השני צועק עלי איזה רובוט. כאן אין לי שום בעיה להבדיל בין אנשים שמתקשרים רק לפי הקול בספיקר.
הספיקר חזק מספיק בשביל לבצע שיחות גם בזמן נסיעה במכונית (ולידיעתם של כל מי שקורא- אני לא נוסע על אוטו שנת 2006 ומעלה עם איטום רעש מצוין, אלא על אוטו בן 12 ששומעים בו טוב מאוד אוושושי אוויר ברגע שמגיעים לתחום ה 100 קמ"ש....)
במידה והמכשיר על שולחן לדוגמה במשרד או משהו כזה, אפשר לנהל שיחה עם הספיקר בווליום רגיל, לא צרך לצעוק בשביל שהמיקרופון יקלוט מה שאומרים.
בנוסף, בשביל שיהיה אפשר לשים את המכשיר על גבו בלי שהספיקר יושתק, יש עוד חור בצד המכשיר , ככה שגם אם המכשיר מצלצל שהוא על גבו, אפשר לשמוע כמו שצריך.
גם לראות קליפים/פרקים/סרטים/YOUTUBE הספיקר טוב, וכמובן שגם למשחקים. נקודה שהייתי מאוד מאוכזב ממנה בנקסוס, ואני מרוצה ממנה פה.

GPS-
אני לא מכיר מישהו שקונה מכשיר ברמה הזו ולא משתמש בו בצורה מסוימת כ GPS.
אני חייב להגיד- I'm impressed. יצאתי החוצה שאני מחובר לרשת האלחוטית של הבית, ביטלתי את ה A-GPS בשביל לראות תוך כמה זמן אני מצליח לקבל FIX על המיקום שלי רק עם מקלט ה GPS עצמו.
הפעלתי GOOGLE MAPS, תוך 12 שניות קיבלתי FIX על רדיוס 50 מטר, אחרי 7 שניות נוספות לרדיוס 10 מטר, ואחרי עוד 4 לרדיוס 3 מטר (הדיוק המירבי של המקלטים האלו)
פחות מחצי דקה עד שאפשר להתחיל לנווט. אני לא זוכר מה הזמן בנקסוס או מכשירים דומים, אם מישהו יכול לתת דוגמה בשביל להשוות- אני אשמח.

חזרה קצת לממשק ואפשרויות-
התחלתי ללמוד איך הדברים מתגלגלים ב Touchwiz, וחוץ מהעיצוב שאני עדיין לא מחבב יותר מדי- יש הרבה אפשרויות נוחות (וכמה תוספות חביבות שסאמסונג דחפו פנימה)
דבר ראשון, האפשרות לסדר דברים בתיקיות, שלדעתי היא דבר נפלא.
לחיצה ארוכה על מקום ריק בדסקטופ פותחת את התפריט, ויש אפשרויות לפתוח תיקיות שיכילו כל מה שרוצים- תיקיות ישומים, תיקיות לאנשי קשר (לצוות אייקון לאיש קשר ולחיצה על האייקון תחייג אליו, למרות שזה יותר גימיק מפרקטי), ועוד.
ככה זה נראה על הדסקטופ-

וככה זה נראה בפנים-

אפשרות נחמדה, יכול לחסוך בלאגן של אייקונים על מסכי הבית.

SWYPE-
סאמסונג הכניסו מקלדת SWYPE מראש, במצגות השונות טענו ש "זו דרך ההקלדה הניידת של העתיד"
בגלל שהמסך של המכשיר די גדול (4"), המקלדת גם ככה גדולה, ולא קשה להקליד די מהר בלי לפספס. אבל אחרי שניסיתי את העניין והתרגלתי קצת....

זה עובד בצורה מושלמת, השלמת המילים האוטומטית טובה גם כן, מפספס בממוצע 1 מכל 30-35 מילים או יותר, ומצליח להתמודד מצוין גם עם מילים שיש בהן אותיות כפולות (פשוט עושים איזה סלסול או משהו על האות הכפולה)
מילים ארוכות מוקלדות בשברירי שניה, חוץ מאינטרנט- אני לא חושב שאני מתכוון לחזור אי פעם למקלדת הרגילה.
SWYPE זמינה באנדרואיד מרקט, ואני ממליץ לכולם לקנות, זה שווה כל אגורה. אין לי שמץ אם יש עברית, אבל גם אם אין, בקרוב תהיה.

מצלמה
אין הרבה מה להגיד, רק דוגמאות-
5MP, אור יום-
http://img594.imageshack.us/img594/7...0701154619.jpg
במצב סטוק, משחק כלשהו עם ההגדרות כנראה ישפר את הצבעים אפילו יותר. סה"כ לא המצלמה הכי טובה בשוק- אבל בהחלט תוצאות יפות.
*יש אפשרות שהמצלמה תתמקד על עצם מסוים בתמונה ע"י לחיצה על העצם במסך התצוגה לפני הצילום. אופציה נחמדה מאוד.
בנוסף, יש למצלמה ANTI-SHAKE שעוד לא ממש יצא לי לבדוק, בקרוב.

הרבה אנשים ציינו שאין פלאש למצלמה. עכשיו אני יודע למה-
עם עדשה רחבה ו Appreture size גדול, המצלמה לא צריכה פלאש.
צילום רגיל בחדר חשוך עם טיפה תאורה (מסך מחשב וכו')-
http://img291.imageshack.us/img291/9...0701172257.jpg

ועכשיו ב NIGHT SHOT-
http://img688.imageshack.us/img688/1...0701172327.jpg

מצטער כל חובבי ה LEDים-
LED FLASH פשוט לא נותן תוצאות כאלו.
זו לא ממש תמונה מייצגת, רק דוגמה בשליף באותו הרגע, ברגע שיזדמן לי לעשות תמונת לילה אמיתית עם תאורת רחוב ודברים בסגנון (דברים שבשבילם פלאש נועד בעצם, לא חושך כמעט מוחלט...) נראה באמת מה שווה המצלמה בחושך. אבל עד אז, לדעתי התוצאה די מרשימה.

עד פה לעכשיו, בעוד כמה ימים אחרי שאני אגיע ל 7~ טעינות (תחילת מחזור החיים האופטימלי של הסוללה, בערך) אני אפרסם תוצאות לגבי זמן סוללה בשימושים שונים, ועוד כמה דברים שלא כללתי בחלק הזה (איכות שיחות וידאו, איך ה Social hub של סאמסונג בעצם עובד, ועוד)
הכיף עם המכשיר הזה לא נגמר ;D
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 01-07-10, 23:12   #14 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

GPS - דומה על הנקסוס , בתוך הרכב אני מקבל פיקס סופי עד חצי דקה שלרוב לא עובר את ה20 שניות.
הערה - יש תיקיות גם לממשק הרגיל של האנדרויד.
מצב לילה זה נחמד , אבל נראה "לא משהו" (מבחינת איכות סופית, לא תאורה), תמונות ללא אור בחדר עם הנקסוס ופלאש יוצאים עדיפים לדעתי .

אחלה מכשיר, אני מקווה לראות אותו עם הרום של מודקו בקרוב .
ישן 02-07-10, 0:15   #15 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של NiNi

וואו .. צילום כזה בחושך בלי פלאש
בקשר למקלדת: IO Android Apps
מהתמונה שהבאת הבנתי שזה על אותו העיקרון, או שה-SWYPE זה אחרת?
Apple iPhone 5S|Samsung Galaxy Tab 4 10.1
Samsung 46" LCD 1080p 46B550
NiNi לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא