IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > סלולר וגאדג'טים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

סלולר וגאדג'טים סלולר , גאדג'טים , מכשירי Windows Phone, BlackBerry, Symbian , נגני מדיה , המלצות קנייה ומדריכים.

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : סלולר וגאדג'טים

LauncherPro Plus שוחרר

טוב ללא ספק הוא גאון שיווקי והוא הצליח אפילו ליצור מחוייבות רגשית לפי תגובות ההגנה שהן ללא כל פרופורצייה והתייחסות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-07-10, 1:53   #16 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של ice2k

טוב ללא ספק הוא גאון שיווקי והוא הצליח אפילו ליצור מחוייבות רגשית לפי תגובות ההגנה שהן ללא כל פרופורצייה והתייחסות אובייקטיבית למצב נתון (אין כאן שום ביקורת על התשלום עצמו או על התוכנה עצמה או על השילוב בינהם אלא על הדרך בה דברים נעשו בעבר ואולי גם בעתיד שלא קשורים לא לתוכנה ולא למחירה).

כל מה שרשמת לא קשור למה שקורה בפועל:

"זה היה ברור ש ..... ". יופי - אז מה הבעייה להכריז זאת לכמה אנשי טיפשים שזה לא ברור להם כמו שאחרים עושים? זה עולה לו 4 שניות של כתיבה? "ברור" זה לא הסבר, על "ברור" תובעים בבית משפט במקרים יותר רציניים. הוא עשה זאת במודע ומסיבה ברורה.

איך תרגיש שמחר קופרה יכריז על דמי שימוש של 5 שקלים בחודש באתר? תאמין לי שמגיע לו והרבה יותר אבל בתוך תוכך תרגיש שהוא קיבל הרבה תמיכה מסביב ושהוא היה צריך להצהיר על הכוונות האלו כי ככה מתנהגים אנשים ישרים.

" זה נהוג..." - נכון אבל החסרת משהו: נהוג להכריז, קוראים לזה גילוי נאות ושקיפות - וזה אפילו משהו קדוש בעולם המפתחים החינמיים. חברה מכריזה: "כרגע הבטא חינם", הכל ברור וכולם עושים מה שהם רוצים, אחרים מכריזים "לעולם לא ניקח על התוכנה כסף" וכו' וכו', יש לזה סיבה ולא מומלץ להיות תמים כלפי אנשים שגורמים לך לאהוב אותם.

"תוכנת לייט" - בכייף, אני לא אמרתי שאני לא אוהב את הבן אדם, וגם לא אמרתי דבר רע על התוכנה או הרצון לדרוש כסף (וגם לא אמרתי שלא אקנה) רק על זה שהוא עשה דברים בדרך לא כלכך ישרה ושהעולם שהזכרתי זה עולם של עקרונות בו אתה לא מסכים להנות ממשהו אם נעשה סביבו משהו בדרך לא ישרה, ויש כאלו שכן. (למשל יש כאלו שלא מורידים תוכנות פרוצות למרות שזה הרבה יותר זול). אפשר גם להנות מתוכנת לייט באלפי תוכנות אחרות שכן הכריזו מה היו כוונותיהן לכל אורך הדרך, גם מהתוכנת לייט שלו אני בטוח שנמשיך כולנו להנות (אני מקווה), אבל מה זה קשור בכלל לנושא? (שהוא הסתיר משהו שידע מראש), אתה מנסה לתת סיבות ללמה להתעלם מזה ? (כי הוא בן אדם יפה וטוב וכו וכו....), משהו בסגנון "הגונב מגנב פטור" ?

אני לא יודע כמה אתה מחובר לעולם של פיתוח ומכירת מוצר אך הפיתוח או היצירה עצמה זה רק חלק קטן, המסביב זה החלק הקשה.

אנחנו לא בבית משפט פה אז אתה לא צריך לקפוץ ולהגן עליו עם כל מיני טיעונים שהם באמת לא רציניים וחשוב מזה אתה לא צריך להציג אותי כאילו אני חושב שלא מגיע לו תשלום או לא יודע מה.
זה ממש לא מה שרשמתי וחבל שאתה ממהר להגיב בלי להבין מה בעצם נאמר.

תאמין לי אני אדם של עסקים יותר גרוע ממנו, אבל אתה צריך להבין מה זה תרבות, קהילה ושיתוף בכדי להבין על מה בעצם התלוננתי. מושגים כמו שקיפות וגילוי נאות זה לא משהו בר דיון בשכונת מצוקה של ערסים או בבתי ספר עם נערים, אבל בעולם שבו מתגלגל כסף בצורה עסקית מקובלת - אנשים כן מדברים על זה בין אם אתה אוהב לשמוע או לא.

אם המטרה היא סתם לתת לי שתי סטירות בגלל שאמרתי משהו שיש שלא יאהבו לשמוע (ומסתבר שאני לא היחיד כאן שהצביע על זה) אז חבל בכלל להגיב, אני לא מאמין בדברים האלה.

ואם עדיין לא הבנת על מה מדובר - תחשוב על גוגל שלקחו מידע מרשתות ללא רשות תוך כדי הסוואת הכוונה שלהם.
סה"כ מצידי שייקחו את כל המידע זה באמת לא מפריע לי, וסה"כ הם מספקים לכולנו הרבה שירותים מעולים בחינם ומגיע להם תמורה,
גם פה אתה לא מבין מה כולם קפצו וצעקו למרות ש: "ברור ש..." "נהוג ש..." "זה חינם וכולם נהנים" "מגיע להם" "לא מתאים לך לך ליאהו" וכו וכו ? .

תנסה להיות אובייקטיבי ולהבין לא דרך העיניים שלך בלבד. המוצר נהדר, תשלום תמיד מגיע למשהו מוצלח אבל באמת שזה לא קשור ואין שום סיבה לנסות להכפיש אדם שמביע ביקורת על תהליך כזה, הפורום הזה מנסה להיות אוביקטיבי יותר מאחרים.

CPU: i5 750 |Cooling: Scythe Mugen 2|MoBo: MSI CD53 -p55 |Memory: RIPJAWS-X 8GB 1600MHZ |Graphics: Gigabyte GTX460 |Audio: X-fi Elite Pro, NAD L70, Triangle Titus, Velodyne CHT-8R |HDD: Seagate 1 Tera 7200.12 + 2TB Green |Case: Antec 300 |PSU: Corsair TX650 |OS: Windows 7 Ultimate 64bit |Displays: •Westinghouse L2410NM (24" S-MVA) •Epson 8350 Full HD 1080p 92" LCD HD projector-

נערך לאחרונה על ידי ice2k, 22-07-10 בשעה 2:02.
ice2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-10, 2:01   #17 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

הפורום אוביקטיבי, אני מביע את הדעה האישית שלי... זה לא סותר אחד את השני
כאמור, הגרסה הרגילה תמשיך להיות מפותחת (לפחות לפי מה שהוא אומר עכשיו)
הפרו נועד רק להוסיף את הוידג'טים החדשים, לא מעוניין בהם? תמשיך להשתמש בגרסה הרגילה
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-10, 2:06   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

אחי - מה אתה מנסה להגיד פה בדיוק?

הבן אדם כתב תוכנה, חילק אותה בחינם ולא לקח אפילו תרומות.

עכשיו הוא מציע גרסה קצת "משודרגת" בשביל מי שרוצה לתרום לו קצת כסף, בלי להוריד את הגרסה הרגילה החינמית מהmarket.
מה הבעייתיות פה? מישהו מחייב אותך לקנות את גרסת הPlus?

:B3 ON AIR

alont לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-10, 10:06   #19 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

תחשוב על קניית האפליקציה הזו כמו כפתור תרומה , בסופו של עניין הכסף יגיע אליו .
הוא גם לא הסתיר שום דבר , עוד בימי ה3.0 שאלתי אותו אם הוא מתכנן גרסה בתשלום והוא אמר שכן .

אם אני אקנה את האפליקציה הזאת זה רק בשביל שהוא יקבל את כל מה שמגיע לו על החינמית , בלי המון קשר לוידג'טים .
ישן 22-07-10, 15:39   #20 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של ice2k

טוב אני רואה שהעסק באמת היה לא מובן. כנראה המישור כאן לדון בסוגיות שיווקיות עסקיות אסטרטגיות אתיות וכו' באמת לא מתאים ובצדק, לא לכולנו יש את אותו ידע ונסיון והשכלה בנושא ודברים שברורים לי ולאחרים שמתעסקים בנושא הם כמו בלתי נראים או סינית למי שלא קשור לעולם הזה וכך נוצרים הבלבול וחוסר ההבנה כמו שקרה כאן. זה קצת בערך כאילו אני אדבר על צינורות שיידרים, קאש ומהירות מעבד דינמית בפורום מחשבים של אתר כמו "KAMA ZE" שם חשוב העיצוב של המחשב הנייד לאנשים ולא ממש מעניין כמה מגה קאש יש למעבד במחשב הפחות יפה.

אז לקחתי זאת לתשומת ליבי ולא אמשיך את הדיון בנושא שחשבתי לדבר עליו מהתחלה. לפעם הבאה אנסה לפשט ולעדן את הדברים פי כמה ולא להשתמש בהסתכלות רובוטית מדוייקת שמיועדת יותר לניתוח מצבים.
רק בכדי לתקן את המעוות (וזה בסדר, אני ממש מבין למה אמרתי X והובן בכלל Y), אגיד שכמובן שלא נאמרה חצי ביקורת או פליאה על זה שהוא לוקח כסף וכמובן לא הבעתי עצבים על זה שהוא לוקח כסף, ממש להיפך - זה ברור כשמש והנסיון שלו ליצור מוצר שהוא מין תחליף למה שSENSE נותן (כרגע אנחנו רואים רק את קצה המזלג) הוא ממש יפה.
* למי שכן הבין על מה כן הייתה הביקורת ומכיר את עולם המושגים של התחום ויצא לו באוניברסיטה או בעבודה לנתח קצת אירועים שקשורים באסטרטגייה שיווק וגם למד את הקורסים שעוסקים באסטרטגייה, שיווק, אתיקה, מסחר באינטרנט, חדשנות עסקית וכן ידע מקצועי אחר שחושף את העולם האמיתי מאחורי היום יום הברור לנו כשמש - מוזמן להמשיך לדון איתי בפרטי.

אני מאוד אוהב את עולם המחשבים והטכנולוגייה אבל גם מאוד אוהב את עולם העסקים , מקווה שתבינו אותי בפעם הבאה שאני אומר משהו שיכול להראות קצת לא הגיוני .

CPU: i5 750 |Cooling: Scythe Mugen 2|MoBo: MSI CD53 -p55 |Memory: RIPJAWS-X 8GB 1600MHZ |Graphics: Gigabyte GTX460 |Audio: X-fi Elite Pro, NAD L70, Triangle Titus, Velodyne CHT-8R |HDD: Seagate 1 Tera 7200.12 + 2TB Green |Case: Antec 300 |PSU: Corsair TX650 |OS: Windows 7 Ultimate 64bit |Displays: •Westinghouse L2410NM (24" S-MVA) •Epson 8350 Full HD 1080p 92" LCD HD projector-
ice2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-10, 11:45   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של Andrew

שלח הודעה דרך SKype אל Andrew

התקנתי אתה PROLAUNCHER ביחד עם AWD.Launcher
עכשיו אני לא מצליח להכנס להגדרות של LauncherPro
עזרתכם

Rig I | 2600K @ 4.5Ghz | DZ68DB | SSD 320 160GB | Mushkin 4Gbx2 | Seasonic MII-12 520W |

HTPC [XBMC 10.1] | E2160 @ 3Ghz | IP-35E | Gskill 1Gbx2 + 2Gb | HD2600 | Hec Silent Pro 375W |

Laptop | Dell Studio 1555 |

Phones | Nexus 4 | CM10.1@NightlyMod |
Andrew לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 23-07-10, 11:56   #22 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

נפתר נושא העדכונים, כנסו לאתר שלו
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא