IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

חוות דעת אודות מפרט למחשב - תקציב - לא מוגבל

ציטוט: פורסם במקור על ידי yotamlin המערכת הישנה לא רלוונטית כבר. והרסיבר כבר נמצא אצלי למעלה משנה. מה שחשוב לי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-08-10, 13:29   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yotamlin צפה בהודעה
המערכת הישנה לא רלוונטית כבר. והרסיבר כבר נמצא אצלי למעלה משנה. מה שחשוב לי הוא, שהמערכת החדשה שאני אקנה בעוד מספר ימים תכיל את כל מה שאני צריך עבור צפייה בסרטי HD עם איכות הסאונד הטובה ביותר ותריץ את המשחקים באופן הטוב ביותר. ותהיה "מוכנה" גם עבור משחקים שייצאו בשנה הקרובה.
נשמע חשוד. אתה מתכוון לרכוש מערכת בעשרות אלפי שקלים?
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 13:36   #17 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
פחות או יותר הבנת נכון, TRIM מבצע איחוד וצמצום של מידע כך שיהיה רציף ברמה של ה Block - כיום עומד על 4KB.
ה "חורים" נוצרים עקב מחיקות של מידע.
ה TRIM בעצם פועל אחת לכמה זמן אחרי שה"חורים" נוצרים, לפחות בכוננים של אינטל.
ההשלכות של זה הם ירידה (במקרים קיצוניים דרסטית) בביצועים, הן בכתיבה והן בקריאה.

הסיבה ש TRIM לא נתמך ב RAID הוא בגלל שקשה יותר לממש מנגנון כזה בתצורה של RAID מכיוון והמידע מחולק על יותר מכונן אחד וגם לא הרבה אנשים עובדים עם RAID בכונני SSD (ובצדק כי אין לזה ממש צורך).
לכן, מעבר לזה שזה מסובך יותר, לחברות יש אינטרס קטן מאד לתמוך בזה מכיוון וזה יעזור למעט מאד משתמשים.
הבנתי אותך,
אז, בשורה התחתונה כדי להימנע מכאבי ראש עתידיים עדיף לקחת SSD אחד של 160 מאשר שני SSD של 80 שמחוברים ב- RAID. למרות היתרון בשני SSD של 80 המחוברים ב- RAID כי אז, מהירות העברה שלהם תוכפל לפי דבריו של Cupra.

אז אני חוזר לבחירה הראשונית שלי - Intel 160GB SSD X25-M.

ושוב תודה על העזרה.
יותם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Juiced צפה בהודעה
כמה הערות ששכחתי לציין ,

Noctua D14 מעולה ולרוב בראש טבלת ביצועי הקירור אבל תופס הרבה מקום ולכן מומלץ זיכרונות בעלי קירור פסיבי עם פורפיל נמוך מה שמעביר אותי לנושא הזיכרונות , ה-GT הם ביזבוז אדיר של כסף למערכת שהולכת לעבור OC "קל" על אוויר ובעבר היתה לשבבי ה-Hyper Elpida שישובים על הסטיק של ה-GT נטיה למות כעבור זמן מסויים אולי היום זה הישתנה אבל כל מיקרה לא הייתי קונה אותם כי גם ככה הן שום תוספת בביצועים לעומת דגמים מגבילים בעלי תדר ותיזמונים זהים.

ה-Lian LI PC-A71F/A70F כמעט במחיר זה כמו ה-840 , ה-A70F עולה פחות

כן eddr666 לזה היתכוונתי
היי Juiced,

אוקי, זו בהחלט נקודה חשובה.
אז על אלו זכרונות אתה כן ממליץ. המטרה: שיהיו כמה שיותר מהירים בתצורת ה- STOCK שלהם. ובגודל כולל של 6 ג'יגה. (מחיר כרגע הינו שיקול זניח).

כמו-כן, ה- Lian Li PC-A71F שציינת - יש סיבה מיוחדת שאתה מעדיף אותו על פני ה- ATCS 840 למשל?

תודה.

נערך לאחרונה על ידי Juiced, 03-08-10 בשעה 13:56.
yotamlin לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 13:39   #18 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

ציטוט:

היי tsrm,

תודה על העזרה.

לגבי המפרט שבנית לי:
1. אני חושב שבסך הכל עלות המפרט נמוכה מ- 13000 ש"ח. לפחות לפי החישוב שלי (יותר באיזור ה- 10000).
אחרת, המפרט שלי (שהוא חזק יותר) זול במקצת מהמפרט שבנית לי.

2. המפרט שבנית בהחלט מתאר מערכת מרשימה - אבל בדומה ל- Juiced. אינני מבין למה עבור מערכת כזו צריך מארז בשווי של 2000 שקלים ויותר. ואני אסביר את עצמי. אם אתה רוצה מארז שמקרר טוב קח את ה- Dark Fleet של Antec או את ה-HAF של CoolerMaster שניהם נחשבים למארזים עם זרימת האוויר היעילה ביותר. הם אמנם לא גדולים כמו ה- A77 או ה- ATCS 840 אבל הגודל במקרה הזה לא משנה, כי ה- 470 יכנס בקלות למארזים אלו (המפרט שבנית יכנס ביתר קלות למארזים בגודל זה). מכיוון שאני מתכוון לקנות את ה- 5970 אזי, השיקול של גודל המארז מקבל משמעות. אחרת, אינני מבין את הצורך להשקיע את האחוז הגבוה ביותר מהתקציב במארז כאשר, ישנם מארזים טובים לא פחות בחצי המחיר.

אשמח לשמוע את חוות הדעת שלך
ותודה רבה על העזרה והאכפתיות.

יותם.
א. המערכת שבנית לא חזקה ממה שאני בניתי.
אם אתה מתכוון לכרטיס מסך, אז יש כאן ביקורת שמראה שזוג 470 חזק מ-5970 ברוב הפעמים.
NVIDIA GeForce GTX 470 SLI Review - Page 10

ב. כמו שאמרו לפני, מארז זה טעם ו LIAN LI זה קנייה של פעם בחיים. המארזים שלהם ימשיכו איתך לעוד מחשבים. אבל כמו שאמרת ה CM לא נופל ממנו ואולי עדיף עליו. זה עניין של טעם. הבחירה היא שלך, ההמלצה היא שלי.

אם אתה רוצה להוזיל, אין שום בעיה.

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 13:45   #19 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eddr666 צפה בהודעה
נשמע חשוד. אתה מתכוון לרכוש מערכת בעשרות אלפי שקלים?
אמת, התקציב שלי נע בין 12-15.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsrm צפה בהודעה
א. המערכת שבנית לא חזקה ממה שאני בניתי.
אם אתה מתכוון לכרטיס מסך, אז יש כאן ביקורת שמראה שזוג 470 חזק מ-5970 ברוב הפעמים.
NVIDIA GeForce GTX 470 SLI Review - Page 10

ב. כמו שאמרו לפני, מארז זה טעם ו LIAN LI זה קנייה של פעם בחיים. המארזים שלהם ימשיכו איתך לעוד מחשבים. אבל כמו שאמרת ה CM לא נופל ממנו ואולי עדיף עליו. זה עניין של טעם. הבחירה היא שלך, ההמלצה היא שלי.

אם אתה רוצה להוזיל, אין שום בעיה.
בהחלט התכוונתי לכרטיס המסך.
ובהחלט אני לוקח בחשבון את השיקול של קניית 2 כרטיסים בתצורת SLI או CROSSFIRE על חשבון ה- 5970. לכל בחירה יש את היתרונות והחסרונות שלה.
ולגבי ההמלצה על ה- A71 של Lian Li. לקחתי לתשומת הלב. אני אחקור קצת יותר לעומק אודות המארז הזה.

תודה רבה על העזרה.

נערך לאחרונה על ידי Juiced, 03-08-10 בשעה 13:56.
ישן 03-08-10, 13:57   #20 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

יותם כבר הערתי לך על הדאבל פוסטים , אם אתה רוצה להוסיף קיים כפתור "עריכה"

בקשר ל-840 תעבור על הביקורת הזו
http://www.hexus.net/content/item.php?item=16386&page=1

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7

נערך לאחרונה על ידי Juiced, 03-08-10 בשעה 14:32.
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 14:50   #21 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
יותם כבר הערתי לך על הדאבל פוסטים , אם אתה רוצה להוסיף קיים כפתור "עריכה"

בקשר ל-840 תעבור על הביקורת הזו
HEXUS.net - Review :: Cooler Master ATCS 840 - The return of a legend? : Page - 1/7

אני מתנצל, כנראה לא הבנתי אותך נכון.
אערוך את כל ההערות בתגובה אחת.

עברתי על הביקורת. כאמור, אני ממש לא מצודד מארז כזה או אחר (בסופו של דבר אני אבחר מה שטוב לי ובטח ובטח לא מה שטוב ל- CoolerMaster ). הביקורת הזו בסך הכל מגדירה את המארז כמארז טוב ולא יותר (בסרטון שמוצג באתר אודות המארז - ישנן כמה טענות מוצדקות וחלקן פחות). לעומת זאת, האתר Bit-Tech בחר במארז הזה למארז הטוב ביותר שיצא בשנים האחרונות.

לכן, העלתי מלכתחילה את הנושא הזה לפורום. כדי להתייעץ עם בעלי הניסיון ולשמוע חוות דעת נוספות. כאמור, אני בודק עכשיו את ה- A71 שעל פניו בהחלט יכול לשמש כמחליף ראוי.

ושוב, תודה רבה על העזרה.
ואני מתנצל על הדאבל פוסטים - זה ממש לא בכוונה.
קישור פירסומי
ישן 03-08-10, 15:27   #22 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

TSRM, JUICED - לבחור לא חסר כסף כנראה וממש לא מעניין אותו שהמחשב שלו יהיה שווה כחצי ממה שישלם בעוד חודשים ספורים.
אם היה מבין בחומרה אז לא היה שולל דעות נכונות לכל דבר וממש לא היה בוחר רכיבים יקרים שלא יניבו שום ביצועים עבורו, לכן הוא מעדיף לקחת I7 ולא I5 750 כמו שהציעו לו וכונן 160גיגה SSD ??? בכלל לא שווה כי אין מה לעשות עם גודל כזה במחשב נייח כשיש אפשרות לשים עוד מלא כוננים קשיחים.
בקיצור יותם בהצלחה עם הרכישה וחבל שאתה מתייעץ איתנו אם באמת כבר החלטת מה אתה רוצה לרכוש.
ישן 03-08-10, 15:52   #23 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
TSRM, JUICED - לבחור לא חסר כסף כנראה וממש לא מעניין אותו שהמחשב שלו יהיה שווה כחצי ממה שישלם בעוד חודשים ספורים.
אם היה מבין בחומרה אז לא היה שולל דעות נכונות לכל דבר וממש לא היה בוחר רכיבים יקרים שלא יניבו שום ביצועים עבורו, לכן הוא מעדיף לקחת I7 ולא I5 750 כמו שהציעו לו וכונן 160גיגה SSD ??? בכלל לא שווה כי אין מה לעשות עם גודל כזה במחשב נייח כשיש אפשרות לשים עוד מלא כוננים קשיחים.
בקיצור יותם בהצלחה עם הרכישה וחבל שאתה מתייעץ איתנו אם באמת כבר החלטת מה אתה רוצה לרכוש.
ההפך הוא הנכון,
1. עבדתי קשה מאד כדי לחסוך כמות כזו של כסף - אני רחוק מלהיות עשיר. את מרבית הזמן הפנוי שלי אני מבלה מול המחשב אם בצפייה בסרטים ואם בלשחק. אני יותר מאשמח לקנות מחשב שהמפרט שלו יעלה חצי מהמפרט שאני תכננתי - עם ביצועים זהים.
2. אני מפנים כל מה שהחבר'ה פה אומרים לי. Cupra עצמו אמר בתחילת הנושא שהמפרט שבניתי מצויין. והדבר היחידי שהוא שינה בו היה העדפה של שני SSD בתצורת RAID על-פני SSD אחד גדול יותר.
3. הציעו לי מארזים חלופיים ואני אכן בודק אלטרנטיבות.
4. הציעו לי מפרט שכולל i5 עם לוח-אם תואם שאני גם-כן בודק את מבחני הביצועים של חלקי מפרט זה.
5. הציעו לי להוסיף כרטיס קול שלא שקלתי בכלל וגם פה, הנושא בבדיקה.

כמו שאמרתי, אני לא שולל שום אפשרות. נהפוך הוא, אני בהחלט קורא לעומק כל מה שאתם מציעים. רושם לי על דף ומתחיל בסדרת בדיקות באינטרנט אודות אותו מוצר חלופי וכדומה.

בנוסף - לגבי גודלו של ה- SSD. אני חושב שגודל של 160 ג'יגה הוא לא מוגזם. קח בחשבון את מערכת ההפעלה, עשרות תוכנות שאני משתמש בהן (office, adobe collection master cs5, משחקים (דוגמת Starcraft 2 שגודלו - 11 ג'יגה, DragonAge - יותר מ- 8 ג'יגה וכדומה...), 3DSMAX ועוד...)

אני יודע שכרגע כל התוכנות שלי + המשחקים תופסים קרוב ל- 80 ג'יגה. כמו-כן, כל משחק חדש שיוצא מאסיבי מקודמו מבחינת גודלו. ולכן, המטרה היא שלא יהיה צורך בשדרוג/הוספה של חומרה בשנה - שנה וחצי הקרובות.

זהו לפחות השיקול שלי. כמובן, שאשמח לשמוע חוות דעת נוספות.

אז בשורה התחתונה, אני לוקח ברצינות תהומית את כל מה שאתם רושמים לי פה. ומשתדל לענות מיד לכל אחד ואחד מכם כי אני יודע שהעזרה שאתם נותנים לי נובעת מהאהבה הגדולה שלכם לתחום ועוד אתם עושים זאת מבלי לבקש דבר בתמורה.

אז אני מאד מעריך אתכם. וכן, אני כן שוקל כל דבר שאתם אומרים. גם אם במקרים מסויימים אני לא תמיד מסכים.

תודה רבה על התגובה.
יום נפלא,
יותם.
ישן 03-08-10, 16:01   #24 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
ההפך הוא הנכון,
1. עבדתי קשה מאד כדי לחסוך כמות כזו של כסף - אני רחוק מלהיות עשיר.
זה משנה את פני הדברים לחלוטין וממש בא לי לינעול לך את הטראד על זה (בציניות)

כמו ש-DOSCAPE ניסח את זה יפה , אתה קונה מיפרט שלא תנצל והוא פשוט overkill לשימושים שלך

1. מעבד I7 לפלטפורמה LGA1366 לא ינוצל לאופי השימוש שלך ויהיה רוב הזמן במנוחה
2. 4GB זיכרון מספיק לכל משחק שקיים בשוק
3. כמו ש-doscape אמר SSD 80GB יספיק לך במיוחד לאור העובדה שיש לך עוד כוננים לאיכסון
4. לא תיהיה שום תוספת משמעותית אם בכלל ב-FPS של המשחק רק בהטעינה שלו
5. כל התוכנות שציינתה , פלרטפורמה LGA1156 תוכל להיתמודד איתם בלי שום בעיה
6. לתוכנות קידוד ועריכה מומלץ כרטיס מסך NVIDIA כי קיימים "hacks" שמאפשרים ניצול מעבדי CUDA כך שהכרטיס מסך יוכל לעבוד כמו כרטיס QUADRO

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 16:09   #25 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
זה משנה את פני הדברים לחלוטין וממש בא לי לינעול לך את הטראד על זה (בציניות)

כמו ש-DOSCAPE ניסח את זה יפה , אתה קונה מיפרט שלא תנצל והוא פשוט overkill לשימושים שלך

1. מעבד I7 לפלטפורמה LGA1366 לא ינוצל לאופי השימוש שלך ויהיה רוב הזמן במנוחה
2. 4GB זיכרון מספיק לכל משחק שקיים בשוק
3. כמו ש-doscape אמר SSD 80GB יספיק לך במיוחד לאור העובדה שיש לך עוד כוננים לאיכסון
4. לא תיהיה שום תוספת משמעותית אם בכלל ב-FPS של המשחק רק בהטעינה שלו
5. כל התוכנות שציינתה , פלרטפורמה LGA1156 תוכל להיתמודד איתם בלי שום בעיה
6. לתוכנות קידוד ועריכה מומלץ כרטיס מסך NVIDIA כי קיימים "hacks" שמאפשרים ניצול מעבדי CUDA כך שהכרטיס מסך יוכל לעבוד כמו כרטיס QUADRO
אוקי, אלו הן חדשות מצויינות מבחינתי - יחסוך לי הרבה כסף .

אז שאלות נוספות (בתקווה שיש לכם עדיין סבלנות לענות ):

1.מה לגבי זכרונות - הזכרת מקודם שאין טעם שאני אקח את סדרת ה- GT מכיוון שאני לא מתכוון להאיץ את הזכרונות שלי. אז ישנן המלצות אחרות לזכרונות מהירים וטובים?
2.אני קצת מבולבל עכשיו לגבי הפלטפורמת ה- 1366. מה היתרונות של פלטפורמה זו אם לא בהרצת תוכנות ומשחקים כבדים?

ושוב, תודה.
ישן 03-08-10, 17:16   #26 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אין הרבה מה להתבלבל.
לגבי המעבדים, אתה לא תרגיש הבדל בין I5 750 לבין I7 920/930. לי יש את ה-920 והוא דיי והותר להכל. כמו שה 750 דיי והותר להכל!

לגבי הזכרונות, קח זכרונות של OCZ אני מאוד אוהב את סדרת PLATINUM, הם מצויינים פשוט.
יש לי 2GB כפול שלושה כרטיסים כאלה. אבל האמת היא שגם 4GB היה מספיק.
אני מנצל 5.7 +- רק כאשר אני מחלץ קבצים דרך WINRAR (ואני עושה את זה המון!). אבל ככה, הזכרונות מנצלים 2.35GB שזה בערך 40% מכלל הזכרון.
לגבי SSD, אני לא חושב שאתה עושה טעות לקחת 160GB. אבל קח בחשבון שהם רק בתחילת דרכם, בגלל זה הם כאלה יקרים. אני מאמין שעוד שנה-שנה וחצי הם יהיו דיי זולים. לכן הייתי שוקל לקחת 80GB אחד עכשיו (לחסוך כסף) ורק אם צריך להוסיף עוד אחד.
לגבי מארז- בינינו, מארז ב-1000 שקל נראה לי דיי והותר. מי שרוצה להשקיע עוד, זה בשביל הטעם, אבל אם רוצים לחסוך, אפשר לקחת CM נחמד כמו SNIPER STORM או HAF932 שאותו אני מאוד אוהב.
לגבי הכרטיסי מסך, לא הייתי לוקח פחות משני כרטיסי GTX470, זה פשוט יהיה מצויין. במיוחד לרזולוציות גבוהות. (מסכי טלוויזייה עם 1920X1080).
אני אתחיל לעבוד על מיפרט, שיהיה יותר חסכוני, אבל עדיין מאוד חזק.

אתר לזיכוי הרבים.

ישן 03-08-10, 17:28   #27 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
אין הרבה מה להתבלבל.
לגבי המעבדים, אתה לא תרגיש הבדל בין I5 750 לבין I7 920/930. לי יש את ה-920 והוא דיי והותר להכל. כמו שה 750 דיי והותר להכל!

לגבי הזכרונות, קח זכרונות של OCZ אני מאוד אוהב את סדרת PLATINUM, הם מצויינים פשוט.
יש לי 2GB כפול שלושה כרטיסים כאלה. אבל האמת היא שגם 4GB היה מספיק.
אני מנצל 5.7 +- רק כאשר אני מחלץ קבצים דרך WINRAR (ואני עושה את זה המון!). אבל ככה, הזכרונות מנצלים 2.35GB שזה בערך 40% מכלל הזכרון.
לגבי SSD, אני לא חושב שאתה עושה טעות לקחת 160GB. אבל קח בחשבון שהם רק בתחילת דרכם, בגלל זה הם כאלה יקרים. אני מאמין שעוד שנה-שנה וחצי הם יהיו דיי זולים. לכן הייתי שוקל לקחת 80GB אחד עכשיו (לחסוך כסף) ורק אם צריך להוסיף עוד אחד.
לגבי מארז- בינינו, מארז ב-1000 שקל נראה לי דיי והותר. מי שרוצה להשקיע עוד, זה בשביל הטעם, אבל אם רוצים לחסוך, אפשר לקחת CM נחמד כמו SNIPER STORM או HAF932 שאותו אני מאוד אוהב.
לגבי הכרטיסי מסך, לא הייתי לוקח פחות משני כרטיסי GTX470, זה פשוט יהיה מצויין. במיוחד לרזולוציות גבוהות. (מסכי טלוויזייה עם 1920X1080).
אני אתחיל לעבוד על מיפרט, שיהיה יותר חסכוני, אבל עדיין מאוד חזק.

אחלה, תודה רבה.
בודק את האפשרות של SLI עם שני 470.
לגבי מארז - חשבתי לקחת בהתחלה את ה- HAF932 שמערכת הקירור שלו מצויינת. הבעייה שכרטיס ה- 5970 לא נכנס אליו. לכן, ירדתי מהנושא. אבל, אם באמת אמצא לנכון לרכוש שני 470 במקום 5970 אחד - אז בהחלט האפשרות לבחור במארז זה הופכת להיות יותר מרלוונטית
וכבר בודק את סדרת ה- Platinium של OCZ.

תודה רבה על העזרה !!!
ישן 03-08-10, 17:35   #28 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אתה זריז מידי. עכשיו סיימתי לבנות מיפרט.
אז כמה דברים:
א. באמת, HAF932 יהיה מצויין ואם HD5970 זה הבעיה, אז כבר אין בעיה.
ב. ראיתי ששני הכרטיסים שיהיו במיפרט הבא, הם בעלי ביצועים מאוד מאוד מאוד דומים לזה של 470 אבל ההפרש במחיר יהיה 800 שקל +- אז כנראה באמת שווה ללכת על ה GTX460 1GB, שאגב לדעתי הוא הכרטיס מכי משתלם בארץ כיום!
ג. לגבי זכרון, ראיתי שה PLATINUM יקרים ואם אנחנו באמת רוצים לחסוך אז אפשר לשים את גרסץ ה GOLD שלא תאכזב עד כמה שאני מכיר אותה.
ד. שמתי רק SSD אחד של 80GB במחשבה של שדרוג בעוד שנה-שנה וחצי לאחר שירדו המחירים, אם בכלל תצטרך את זה. אל תשכח שיהיה לך כאן עוד 2TB שהם גם מצויינים. גרסת ה F3 של סמסומג נחשבת לאחת הטובות ביותר כיום!

ההפרש מחירים בין המיפרטים שבניתי הוא משהו כמו 4000 שקל (!) אולי טיפה יותר.

אז הנה המיפרט, שלדעתי יתן לך את אותה התמורה שהמיפרט הראשון היה נותן.

מעבד:
[..] INTEL CORE i5 S1156 2.66GHz 750 - TRAY ₪977

לוח אם:
[..] ASUS P7P55D-E EVO ₪1197

זיכרון:
[..] OCZ 4096MB (2048MBX2) DDR3 1333 CL9 - GOLD EDITION - LV : OCZ3G1333LV4GK ₪670

כרטיס מסך:
[..] GAINWARD GTX460 "GOLDEN SAMPLE" 1GB GDDR5 - RETAIL - זמין במלאי ₪1212
כמות:2

צורב DVD:
[..] ASUS DVDRW DRW-22B2ST - SATA - RETAIL - זמין במלאי ₪148

כרטיס קול:
[..] CREATIVE PCI-EX SOUND BLASTER X-FI XTREME AUDIO ₪314

מארז:
[..] COOLERMASTER HAF 932 w/o PSU - זמין במלאי ₪644

ספק כוח:
[..] CORSAIR 750W TX : CMPSU-750TX ₪459

קרור למעבד:
[..] NOCTUA NH-U12P SE2 - זמין במלאי ₪262

דיסק קשיח:
[..] INTEL X25-M SATA 2.5" SOLID STATE DRIVE 80GB ₪1195

דיסק קשיח 2:
SAMSUNG F3 1TB SATA2 - זמין במלאי ₪350

הרכבת מחשב:
[..] הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות (חינם לחברי הפורומים להזמנות מעל 3000 ש"ח !) ₪0

מחיר סופי: ₪8972

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

אתר לזיכוי הרבים.

ישן 03-08-10, 17:51   #29 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
אתה זריז מידי. עכשיו סיימתי לבנות מיפרט.
אז כמה דברים:
א. באמת, HAF932 יהיה מצויין ואם HD5970 זה הבעיה, אז כבר אין בעיה.
ב. ראיתי ששני הכרטיסים שיהיו במיפרט הבא, הם בעלי ביצועים מאוד מאוד מאוד דומים לזה של 470 אבל ההפרש במחיר יהיה 800 שקל +- אז כנראה באמת שווה ללכת על ה GTX460 1GB, שאגב לדעתי הוא הכרטיס מכי משתלם בארץ כיום!
ג. לגבי זכרון, ראיתי שה PLATINUM יקרים ואם אנחנו באמת רוצים לחסוך אז אפשר לשים את גרסץ ה GOLD שלא תאכזב עד כמה שאני מכיר אותה.
ד. שמתי רק SSD אחד של 80GB במחשבה של שדרוג בעוד שנה-שנה וחצי לאחר שירדו המחירים, אם בכלל תצטרך את זה. אל תשכח שיהיה לך כאן עוד 2TB שהם גם מצויינים. גרסת ה F3 של סמסומג נחשבת לאחת הטובות ביותר כיום!

ההפרש מחירים בין המיפרטים שבניתי הוא משהו כמו 4000 שקל (!) אולי טיפה יותר.

אז הנה המיפרט, שלדעתי יתן לך את אותה התמורה שהמיפרט הראשון היה נותן.

מעבד:
[..] INTEL CORE i5 S1156 2.66GHz 750 - TRAY ₪977

לוח אם:
[..] ASUS P7P55D-E EVO ₪1197

זיכרון:
[..] OCZ 4096MB (2048MBX2) DDR3 1333 CL9 - GOLD EDITION - LV : OCZ3G1333LV4GK ₪670

כרטיס מסך:
[..] GAINWARD GTX460 "GOLDEN SAMPLE" 1GB GDDR5 - RETAIL - זמין במלאי ₪1212

צורב DVD:
[..] ASUS DVDRW DRW-22B2ST - SATA - RETAIL - זמין במלאי ₪148

כרטיס קול:
[..] CREATIVE PCI-EX SOUND BLASTER X-FI XTREME AUDIO ₪314

מארז:
[..] COOLERMASTER HAF 932 w/o PSU - זמין במלאי ₪644

ספק כוח:
[..] CORSAIR 750W TX : CMPSU-750TX ₪459

קרור למעבד:
[..] NOCTUA NH-U12P SE2 - זמין במלאי ₪262

דיסק קשיח:
[..] INTEL X25-M SATA 2.5" SOLID STATE DRIVE 80GB ₪1195

דיסק קשיח 2:
SAMSUNG F3 1TB SATA2 - זמין במלאי ₪350

הרכבת מחשב:
[..] הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות (חינם לחברי הפורומים להזמנות מעל 3000 ש"ח !) ₪0

מחיר סופי: ₪8972

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il
תודה רבה על התגובה המהירה !!!
בהחלט הבדל משמעותי במחיר.
אני אבדוק עכשיו את מבחני הביצועים של ה- 460 בתצורת SLI.

שוב, תודה רבה על הכל.

נערך לאחרונה על ידי yotamlin, 03-08-10 בשעה 18:13.
ישן 03-08-10, 18:09   #30 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אין על מה.
רק שתדע, שאם אתה רוצה להוציא את כל הכסף רק על מחשב. הכסף הזה יוכל לשמש לשדרוג בעוד שנתיים + שיהיה מאוד משמעותי.

אתר לזיכוי הרבים.

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא