IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים ייעוץ לפני קניה ופתרון בעיות טכניות של מדפסות , מקלדות , עכברים , ציוד היקפי , הגאים וג'ויסטיקים ומוצרים לגיימרים.

ציוד היקפי : מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים

עזרה ברכישת עכבר ומקלדת איכותיים ברמה גבוה !

שלום, אני מעוניין להחליף את ה MX 510 הישן, והמקלדת PS2 הישנה של מיקרוסופט. אני מחפש עכבר אלחוטי איכותי, שיגיב ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-08-10, 16:00   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל עזרה ברכישת עכבר ומקלדת איכותיים ברמה גבוה !

שלום, אני מעוניין להחליף את ה MX 510 הישן,
והמקלדת PS2 הישנה של מיקרוסופט.
אני מחפש עכבר אלחוטי איכותי, שיגיב ללא כל דיליי, ושיהיה ברמה זהה ל MX510 לפחות (בלי לאג או דיליי, הלאגים של אלחוטיים זולים ממש מעצבנים אותי). רצוי שיהיה נוח ושיהיה טוב גם למשחקים וגם לעבודה גרפית מדוייקת.
בנוסף, אני צריך מקלדת נוחה, שתספק את העבודה, רצוי משהו אגרונומי, הייטיקי חדשני, לא יודע שארגיש באמת קניתי משהו טוב
לא רוצה סוללות ושום דבר, שהכל יהיה טעין וזמין לעבודה, בלי סיבוכים של סוללות...
אודה להמלצות

בתקציב בין 800 ש"ח... אני יכול להתגמש קצת אם זה באמת שווה את הכסף.. (800 על העכבר והמלקדת)

שמעתי שללוגי'טק יש עכבר חדש MX אלחוטי שעובד עם דונגל מזערי וקטנטן שיכול להסתנכרן עם הכל יחד (גם עם מקלדת וכ'ו) אשמח לקבל פרטים אודות זה ועד כמה זה טוב...
ואגב אם לקנות, האם שווה לקנות בארץ ? או שעדיף להזמין בחול את העכבר ולחסוך כמה מאות שקלים ? אם כן מהיכן כדאי להזמין

אודה לעזרה !

תודה מראש

תודה מראש !
demontux לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-10, 16:09   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

ניסיתי את רוב העכברים של לוגיט'ק, העכבר שהיה לי הכי נוח זה ה G5 ודומיו, עם ה MX אני באופן
אישי לא אהבתי, הוא לא היה לי נוח. האמת שאני עכשיו עם ה V9X שלהם - ומרוצה עד השמיים,
רק מה - הוא חוטי, אני כבר רואה בזה יתרון, בעיקר לגיימרים וחובבי זמן תגובה מיידי.

מקלדת זה הרבה - ובעיקר נוחות ששונה ממשתמש למשתמש, רובם היום מכילות פיטשרים בסיסיים
כמו קיצורי דרך ליישומי מולטימדיה וכו... ארגונמי - לך על 4000 של מיקרוסופט, קצת צריך להתרגל
אליה, אבל אחרי זה - אין עליה
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-10, 17:23   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

למען הכנות ה MX510 איתי המון המון שנים, וקניתי אותו רק מפאת ביקורת, בהתחלה הוא לא היה לי נוח בכלל, (היה לי עכבר EXPLORER של מיקרוסופט בזמנו שמאד אהבתי) הוא קצת קטן לי לי מדיי ביד ולא שיא הנוחות. אני חושב שהחזקתי MX REVOLUTION והוא היה לי דיי נוח, אז אני מאמין שיתכן שהעכבר מהסדרה החדשה יהיה לי טוב ביד, השאלה האם הוא מגיב טוב, כלומר, ללא דיליי וריחוף מעצבן כזה של הסמן של העכבר,
אחת הסיבות שאני עובר לעכבר ומקלדת חוטית זה בגלל שאני משתמש בעכבר ביד ימין וכותב ביד שמאל
מכיוון שאני מצייר דיגיטלית, אני כל פעם צריך להביא את ה WACOM למרכז המחשב ודיי מעצבן אותי הקטע עם הוחטים של המקלדת והעכבר,
אני מאמין שאלחוטי יפתור לי את הנושא,
באכל אופן שמעתי גם על המקלדת K340 של לוג'יטק, שהיא קומפקטית ונוחה וגם מתלבשת על אותו דונגל של ה MX, מה לגבי המלקדת של מיקרוסופט ? היא בתשדורת בלו טוף ?
וכמה היא עולה ?

תודה על תגובתך קופרה, אודה לעוד פרטים
ישן 08-08-10, 19:10   #4 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

היי, המקלדת של מיקרוספט אל חוטית רק בגרסאת ה 7000, אבל היא מגיע כסט.
בקשר ל K340, אם היא נוחה לך - אחלה, רק שהיא לא אגרונומית.
האמת שנראה לי שכבר בחרת את הסט שלך, תתחדש
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-10, 22:26   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

אני סתם בנאדם עקשן, ונתפסתי למקלדת הזו. עדיין לא בחרתי את הסט )
למען האמת שאני פשוט מתאכז שאין מוצרים טובים בארץ (עם מקלדות עברית) במחיר הגיוני. רק סטים בררה בלשון המעטה.
אני יודע שיש מקלדת SLIK חדשה של מיקרוסופט עם CURVE כזה, רק שאין אותה בארץ
(סתם חשבתי על נושא עניין תפיסת המקום)

ולפני שאני ממהר לרכוש עכבר MX PERFORMANCE
אני תוהה פשוט עד כמה הוא LAGGY, צורך העניין בהשוואה ל MAMBA של רייזר
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא