IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים מכשירי Android, טאבלטים מבוססי Android, אביזרים, אפליקציות, רומים, Root למכשירים, תמיכה טכנית, מדריכים ועוד...

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים

התחדשתי ב galaxy s, מספר שאלות

אהלן, אחרי לבטים קשים בין דיזייר לנקסוס החלטתי שהשלישי זוכה ולקחתי גלקסי מאוד התרשמתי מהמכשיר! בחנות ווי מובייל כבר התקינו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-08-10, 10:50   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

ברירת מחדל התחדשתי ב galaxy s, מספר שאלות

אהלן,
אחרי לבטים קשים בין דיזייר לנקסוס החלטתי שהשלישי זוכה ולקחתי גלקסי
מאוד התרשמתי מהמכשיר!
בחנות ווי מובייל כבר התקינו לי (ללא בקשה) פרויו בגרסה לא רשמית (jp3). יש כבר תמיכה בעברית חוץ מכמה בעיות קטנות כמו ג'יבריש רק במקומות מסוימים ועברית הפוכה רק במקומות מסוימים, הרוב עובד יפה.
ועכשיו לשאלות:
1. האם להתקין israel pack כדי לפתור לחלוטין את בעיות העברית, או שכדאי להשאר ככה עד לעדכון רשמי?
2. אני מקבל ב quadrant באיזור ה 800-900 לא זוכר בדיוק. קראתי ב iandroid שיש lag fix שפשוט מטיס את המכשיר לתוצאה של 2200 (ע"י יצירת קובץ מטמון ב ROM הענק שיש למכשיר). אומרים שהוא עובד מצויין אבל חלק אומרים שהוא זולל סוללה. האם מישהו ניסה את זה?
3. כמובן שכרגע למכשיר יש root וגישת superuser. אם אני ארצה לעדכן לגירסה הרשמית של סמסונג כשתצא (הבנתי שבקרוב), האם יש הליך מסוים? (צריך לבצע unroot? איך אפשר לבדוק את זה?)

תודה!
ישן 23-08-10, 10:58   #2 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

1. התוכנה הזאת פשוט לא עדכנית ולא רלוונטית כבר בימינו
2. תמתין למשתמשי הגלקסי בשביל זה
3. למה לעדכן לרשמי כשיש כל כך הרבה לא רשמי שעדיף?
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-08-10, 11:02   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

אני עדיין חדש בסיפור וכל עניין הגרסאות מאוד מסובך לי. אני חושב שגרסה jp3 שאני משתמש בה, היא הטובה ביותר (שיתקנו אותי משתמשי הגלקסי אם אני טועה). אני מחכה לעידכון כי אני מרגיש שלמרות שמבחינת חומרה יש למכשיר מפרט מדהים, עדיין יש דברים שאני לא מרוצה מהם :

1. אחרי שהתקנתי 13 אפליקציות המכשיר נהיה קצת יותר איטי. האיטיות מורגשת בעיקר במסך האפליקציות, שלפני זה היה טס ועכשיו מגמגם... האם זה נובע מכך שאני לא משתמש בכרטיס SD ומתקין את האפליקציות ישר למכשיר? אם מעבר לSD יעזור, אני אקנה כרטיס... בעניין הזה נציין שאין תוכנות שרצות ברקע אבל הוספתי אפליקציית פייסבוק, לא אמור להכביד על כל המכשיר...

2. ה GPS עובד רק כשאני מוציא את המכשיר מחלון (גר בקומה 3) ואז דווקא הוא ננעל מהר. כשאני מנסה אותו מחוץ לבית על הקרקע, לא מתאפשרת כלל נעילה ומיקום. במילים אחרות- כרגע ה GPS אינו שמיש...

3. עדיין יש בעיות חלקיות עם העברית (ראה הודעה ראשונה).

אני יודע שכאן מרוצים מאוד מהמכשיר, לכן אם מישהו יכול לכוון אותי לגבי תיקונים אני אשמח...

דברים שפשוט נהדרים במכשיר :

1.מסך... כל מילה מיותרת.
2. מצלמה מצויינת, מצב לילה מאפשר צילום טוב ללא פלאש כשיש מעט אור. ווידאו מעולה וחלק!
3. ספיקר איכותי ודי חזק.
4. סוללה חזקה.
ישן 24-08-10, 11:38   #4 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

1. תתקין LauncherPro אם כבר לא התקנת , אין קשר לSD .
2.יצא לי לראות כמה כתבות ברשת על בעיות עם הGPS , ממליץ לך לעבור על XDA עד שמשתמשים במכשיר יגיעו לת'ראד .
3.Israel pack זו חבילה ישנה , אני כמעט בטוח שהיא לא תעבוד כמו שצריך על פרויו , חכה לCM6 שלפי מה שאני יודע אמור לצאת לGalaxy s .
ישן 24-08-10, 11:56   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

^ תודה.
פתרתי את בעיית הג'יבריש באלבומים, עורך אותם דרך תוכנה במחשב MP3TAG, פשוט, נוח ועובד.

בקשר לאיטיות , אכן אני משתמש כרגע ב TW, אני דווקא אוהב את הממשק הזה. התקנה של launcher pro כנראה תשפיע על המהירות אבל אולי תשנה מאוד את הממשק שאני די אוהב אותו (לגבי שליחת SMS, נגן מוזיקה וכל אלו, מה בעצם ישתנה אחרי התקנת launcher pro? האם כל אלו ישתנו לי?)
אני חווה את האיטיות בעיקר בתפריט האפליקציות שמקרטע. כל השאר עדיין עובד מהר. (אפליקציות, נגן, גלריה...)
ישן 24-08-10, 12:04   #6 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

LauncherPro זה לאנצ'ר , לא מחליף את אפליקציות הSMS , לא את הנגן מוזיקה , לא וידג'טים ..
תתקין , תנסה , לא תואהב - תחזור לTouchWiz.
ישן 24-08-10, 12:57   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

או קיי, אני רואה שהרבה אנשים עם גלקסי עשו את זה אז גם אני אנסה ואדווח בהמשך

הערה : לפי מה שכתוב כאן דווקא יש השפעה אם מתקינים תוכנות בזיכרון הפנימי ולא ב SD. אומרים שזה נובע מכך שכרטיס הזיכרון הפנימי מאוד איטי :
http://hemorrdroids.net/speed-up-your-galaxy-s/

קראתי גם עוד דעות כאלה בתגובות ב youtube..

נערך לאחרונה על ידי doronkdoron, 24-08-10 בשעה 13:12.
doronkdoron לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-08-10, 15:28   #8 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

זה משפיע על הביצועים של האפליקציות - כן , זה לא משפיע על הביצועים של הלאנצ'ר (אותה ההאטה שאתה רואה בתפריט של הTW) .
ישן 24-08-10, 23:45   #9 (קישור ישיר)
IO Rookie

היי.

קודם כל ראיתי שעידכנו לך ל-JP3. זאת גירסת Alpha לא רישמית של Froyo... היא לא הכי מהירה ואני לא הייתי משתמש בה (אני על JM5). אם אתה רוצה מהירות ועבודה חלקה אני מציע JM5 או JG5. עברית אפשר לשים ע"י החלפת פונטים (אחרי Root) ואז זה כמעט 100% מושלם.

דבר שני הקטע של המהירות של כרטיס הזיכרון הפנימי. הבעיה היא לא חומרתית אלא ה-RFS Filesystem של Samsung שלא עובד טוב... יש פיתרון מגניב שמלבישים לך על ה-2GB שבאים לך בפלאפון להתקנת האפליקציות, Filesystem של EXT2 שהוא מהיר בהרבה וזה משפר את ביצועי הIO פי כמה (הוספתי תמונה של Quadrant מה-SGS שלי שהרצתי לפני שניה). אם אתה רוצה לעשות את זה לך לפורום Xda הם כבר עשו שם אפליקציות שעושות את זה בקליק אחד. אפשר לראות שה-IO מטורף יחסית למה שהוא היה קודם.

לגבי ה-GPS לא יודע מה לומר לך אצלי עובד סבבה (אבל קולט מקסימום 8 לווינים כשהוא יכול לקלוט משהו כמו 20.)

לגבי ה"קירטוע" שלך בתפריט. זה בהחלט נפתר עם תחליף Launcher מ-TW ל-LauncherPro. עובד הרבה הרבה יותר מהר והוא גם יותר נוח. אם בכל זאת לא בא לך אז בJM5 וJG5 ה-TW עובד יותר חלק מ-jp3.

ממה שהבנתי סמסונג עובדים על פיתרון רישמי ל-GPS ולבעית המהירות של ה-FS שלהם.

--עריכה--
סורי שחכתי את ה-Quadrant
http://img409.imageshack.us/img409/8...reenshot2q.png
דרך אגב שמתי לב שה-cpu היה על 634... זה די נמוך. בד"כ הוא באיזור ה-750

נערך לאחרונה על ידי eli123, 24-08-10 בשעה 23:52.
eli123 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-10, 12:53   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

וואו:-)
תודה על התשובה המפורטת. לא ידעתי שאני משתמש בגרסת אלפא של פרטיו זה יכול להסביר הרבה. התקנתי לאנצ'ר פרו ובאמת זה שיפר את עניין המהירות וזה גם יותר גמיש ומגניב.
אם אני מתקין את הרים החדש שאמרת,האם אני צריך לבצע רוט מחדש?
וכיצד ניתן לבצע
גיבוי מלא למערכת,האם צריך כרטיס זיכרון בשביל זה?
ושאלה אחרונה,ניתקלתי כבר בתיקון המהירות שדיברת עליו. האם מדובר ביצירת קובץ מטמון? שמעתי שזה אוכל סוללה,האם זה נכון?
תודה!
סליחה על העילגות אני מהפלאפון:-)

*עריכה : הבנתי שהגרסאות שדיברת עליהן הן לא פרויו. אין גרסה חדשה יותר של פרויו מ jp3?
ישן 26-08-10, 1:26   #11 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

לא.
אבל JM5 שהיא 2.1 עובדת מהר יותר מ JP3.
JM5 כבר גרסה מלוטשת בהרבה בניגוד ל JP3 שהיא PRE-ALPHA מוקדמת ומקרטעת. זה פשוט עדיין לא מוכן לשימוש יומיומי.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-08-10, 9:40   #12 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

כנראה שהחבר'ה בחנות לא מבינים כמו שחשבתי. הם אמרו לי שזו גרסה מצוינת. בכל מקרה טוב לדעת שהמכשיר מסוגל ליותר כי גם כך הוא טוב. כנראה שענין הגרסה הוא שגורם לי לבעיה עם ה gps (כי אתם לא חווים אותה). אולי אני אשאר עם הגרסה הזאת בנתיים כי יש לי חוסר בקיאות לגבי ביצוע עדכונים וגיבויים (אין לי מושג מאיפה להתחיל, אבל מתישהו אני ארצה להיכנס לזה).
יש צפי לגבי מתי תצא 2.2 טובה? (רשמית או לא?)
ואני חוזר שוב על השאלה (אם אתם יודעים), האם יצירת קובץ המטמון אוכל את הסוללה?

**עריכה- התחלתי קצת להיכנס לענין העידכונים ואני קצת יותר מבין עכשיו. מה אתם חושבים על הרום jg8 (זה שמותקן בערבית ומשנים את השפה בתפריט)? הבנתי שהוא הרום המקורי החדש ביותר של סמסונג והעברית בו כמעט מושלמת (מובנית). איך זה ביחס ל jm5 שהמלצתם עליו?

נערך לאחרונה על ידי doronkdoron, 27-08-10 בשעה 10:26.
doronkdoron לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא