IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

סיפורים קצרים - לכתוב ולשתף - חייב להיות מקורי

זו פשוט הרגשה נפלאה . אני עכשיו עומד מול מדף המשחקי המחשב , השורה נמתחת מימי ומשמאלי כמו מדפי הנשק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-08-10, 10:44   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

ברירת מחדל סיפורים קצרים - לכתוב ולשתף - חייב להיות מקורי

זו פשוט הרגשה נפלאה .
אני עכשיו עומד מול מדף המשחקי המחשב , השורה נמתחת מימי ומשמאלי כמו מדפי הנשק מול ניו ופורתיוס בסרט המטריקס .
בעורפי אני שומע את הרמקולים מבשרים על מבצעים ומסביבי מתרוצצים אנשים .
רק אני עומד בפוקוס מוחלט , כמעט כמו בסלו – מושיין ולוטש עניים על המשחקים .
ובכיסי האמת המוחלטת ה ד ב ר שיאפשר לי לרכוש פיסת חלום קטנה מתוך אותה שורה ארוכה ... דמי כיס מסבתא שקיבלתי לפסח .
אבל אני בדילמה כל כך הרבה אפשריות האם "סימס- דייג צלופחים בקריבים" או אולי "סים סיטי – פיתוח השמורה האינדיאנית " ...
אולי בעצם את החדש של "טום קלנסי – ריינבו 6.5 (לחלונות ME)".
ומצד שני שמעתי שהסימולטור החדש של מיקרוסופט " מלחמת העולם ה 2 - החזית האיטלקית " ממש יכול לעבוד על מחשביים ביתיים .

כבר 30 דקות אני עומד ומסתכל על המדפים והעולם חג סביבי לפעמים מהר ולפעמים קצת פחות
מדי פעם בצבע ... אבל לרוב בשחור לבן .
תבינו אני באמת רוצה לקנות פיסת חלום ולהפוך אותה לשלי , להנהיג את הלגיונרים שלי כנגד שבטי הברברים בגרמניה ולצרוח במלוא הגרון "Roma victor " ... לסובב את הסטייק ולצלול בראש הלהק של הטמפסטים שלי ממטיר אש מקלעים ורקטות על שיירת הטנקים בנוף הצרפתי .
או לשלוח כח משימה לחיפוש משאבים בצד המרוחק של הגלקסיה ב Homeworld .

אך אני באמת מקווה שהצליח לבחור משהו טוב כזה שישאיר אותי מחובר לכיסא ומהופנט למסך, אני יודע שזה קשה , אבל האם זו דרישה קשה מדי מאותם יצורים על אנושיים – ה י ו צ ר י ם להמציא מדי פעם משהו חדש שלשם שינוי לא ימשיך איזו שהיא סדרה שמהווה מניה בטוחה .
נכון שזה יקר אבל גם דמי הכיס מסבתא לא הגיעו בקלות הייתי ממש חייב לקבל ממנה נשיקה והאודם ממש לא ירד בקלות .
נו אני שומע את אימא צועקת שהם בקופה ... טוב ניקח " 3GTA כביש 666 " לדהור מהחוף המערבי לחוף המזרחי על פני כבישי ארה"ב לא יכול להיות נפילה הרי כול משטרת התנועה דוהרת אחרי במרדף איטי .

Earth & Beyond

חלל אחר או שרות בתשלום

רבות נכתב ונאמר על המשחק ע"י טובים ורבים וגם פחות טובים ורעים .

אבל הפעם קוראי היקרים החלטתי לשתף ולספר למה אצלי המשחק נפל חלל ...

כיוון שהמשחק נמצא בחלל שלנו בזמן אמת כמעט שלושה חודשים, אני מביע את דעתי על מוצר שכבר יצר וכבש לעצמו פלח שוק כזה או אחר, וחשוב יותר צריך ואמור להצדיק את קיומו על בסיס חודשי ( ועל כך בהמשך ).

סיפורנו מתחיל בלילה אפל, גשום וסגרירי לפני מספר חודשים, יושב אנוכי עבדכם הנאמן (הקשר לחג הקרב ובא) וגולש בערוץ המידע הנפלא העונה לשם אינטרנט ... וכך בתוך ערב רב של אינפורמציה אני נתקל בהודעה המכריזה שדרושים שחקנים לשלב הBeta למשחק - רשת המונית של קרבות ומסחר בחלל ((Earth & Beyond the online role playing galaxy.
וכך,לאחר הורדה של המשחק ויצירת דמות, בעזרתה של מיגן העוזרת החיננית, שמצוידת ומאובזרת בכל דרישות התפקיד, חקרתי ושוטטתי במשך חודש בגלקסית אוריון כאשר בו בזמן אני מקפיד לדווח על באגים ולהחליף דעות עם שותפי להרפתקה, כאשר נושא השיחה העיקרי היה האם נקנה את המשחק וחשוב עוד יותר האם נשלם עבור שימוש חודשי ...

ובכן היום לאחר שלושה חודשים שהמשחק שוכב מולי ומעלה אבק, יש לי כמה נושאים קצת כואבים.
אכן במשימה החשובה של יצירת עולם משחק שבו מערכת חוקים ומידע, נרשמה הצלחה. להיות חבר בקבוצת קרב שעובדת בתאום זו חוויה מאלפת, אבל האם זה מספיק כדי להשאיר אותי כשחקן\משתמש חודש אחרי חודש באותה רמת אתגר והתרגשות?!
כמה פעמים אפשר לצאת שוב למשימה שבה צריך לפוצץ חללית כזו או אחרת, תולעת או חרק, ופעם אחרי פעם לבזוז את השרידים ואז למזוג לעצמך שתייה וללכת לשירותים בזמן שהחללית שלך מפלסת את דרכה על פני שנות אור של חלל ריק בדרך לאיזה תחנת חלל שכוחת אל, כדי לפרוק את המטען ולקבל עוד משימה. אז נכון היום ישנה אפשרות "לזרז משימות" ולקבל משימה חדשה כאשר אתה עדיין משוטט בקצה הגלקסיה .
חברת Westwood אמנם מבצעת עדכונים ומוסיפה משימות וכישורים חדשים אך אינני בטוח שיש בשינוים אלה די בכדי לאפשר למוצר להשאר על המדף בתקופה שבה זמן חיים של משחק הוא בערך שלושה חודשים.
מה ההבדל בין משחק זה ל Dungeon siege בגרסת הרשת שלו, מלבד העובדה שב E&B החיבור החודשי הוא בתשלום.
דבר נוסף, שכואב באמת, כיצד אנו גוררים אחרינו במרחבי החלל את העכבר!
הגישה של משחק שבו שולטים בעזרת העכבר בתנועה ובפעולות היא של משחקים שבהם העולם הוא איזומטרי (לדוגמה : Nwn , Diablo ואפילו Civ לדורותיה) אבל בחלל בסביבה תלת מימדית העכבר הוא סרח עודף שאמור לשמש מקסימום ללחיצה על התפריטים. למה לא ללכת עד הסוף ולהתבסס על הגו'יסטיק כאמצעי שליטה ולהכריז קבל עם ועדה שזהו סימולטור אמיתי שמתקיים ביקום משלו.
בסופו של דבר נשארו עם עוד הכלאה שאליה מצטרף Freelancer לאחר פיתוח והשקעה של חברת Digital Anvil.
ואני... אני נשארתי עם סרטון פתיחה מרשים בהחלט שעולה עפ"י פריק 299 ₪, כי הרי למשחק אתה צריך לקנות מנוי ו\או לשלם בנפרד .
LT Mor לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא