IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > מחשבים ומה שמסביב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ומה שמסביב כאן תוכלו לפרסם נושאים הקשורים בצורה כלשהי למחשבים , אך לא מצאתם היכן לפרסם אותם בפורומים השונים

דבר חופשי : מחשבים ומה שמסביב

מעוניין להרשם לקורס ללימוד שפת מחשב\תכנות\בניית אתרים ומעוניין בעזרה והכוונה ממביני עניין.

שלום חברים ושבוע טוב! בעודי עומד לפני תחילתם של לימודי תואר בהנדסת אקלטרוניקה כחלק מהשירות הצבאי (מסלול עתודה),מאחר ואני אחזור ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-08-10, 6:19   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ברירת מחדל מעוניין להרשם לקורס ללימוד שפת מחשב\תכנות\בניית אתרים ומעוניין בעזרה והכוונה ממביני עניין.

שלום חברים ושבוע טוב!

בעודי עומד לפני תחילתם של לימודי תואר בהנדסת אקלטרוניקה כחלק מהשירות הצבאי (מסלול עתודה),מאחר ואני אחזור יומיות בשנתיים הקרובות לפני תחילת השירות הסדיר,אני מעוניין להרחיב את השכלתי וללמוד עוד מקצוע\נושא שיעזור לי בעתיד במציאת עבודה או בכלל במקביל ללימודי התואר.

אני עדיין מתלבט ובדקתי מספר אופציות בהתחלה בדקתי אופציה של קורס לבניית אתרים אבל ככל שחקרתי לעומק הבנתי שזה מתפצל למספר קורסים שונים שצריכים ללמוד בנפרד (פלאש\תכנות וכו' וכו') .
ראיתי שישנם אינספור קורסים בינהם גם שפות מחשב ורוב הקורסים לוקחים בין 3 חודשים ל6 חודשים.

לכן מי יודע יותר טוב ממביני עניין כאן בפורום מה הולך היום =)?

אשמח לקבל המלצות והסברים לקורסים מומלצים והאם הקורס המוצע מתלווה אליו דיפלומה כלשהיא שמוכרת בשוק?
וגם אשמח לדעת עלויות לכל קורס בערך?
בכלליות מעניין אותי בניית אתרים ושפת C שתמיד רציתי ללמוד באיזשהו שלב בחיים.

חשוב לציין שאין לי רקע בכל הנוגע בדבר אבל מעוניין ללמוד למרות שמחשבים זה לא ממני והלאה בידיוק אבל עדיין הידע שלי בסיסי ביותר.

תודה מראש, שגיב.
ישן 29-08-10, 15:05   #2 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של AmirSimantov

כל הכבוד יש לחלק את התחומים לשניים

שלום שגיב,

מעניינים אותך מגוון נושאים בעולם התוכנה וזה נפלא. ניתן לחלק את אותם לשני עולמות:
  1. אתרי אינטרנט וכל מה שקשור לזה
  2. שפות תכנות המיועדות בעיקר ליישומים שעובדים על מחשב מקומי
למשל, שפה כמו PHP היא מהסוג הראשון ואולי שפת C קשורה יותר לתחום השני.

מעבר לשפה עצמה, יש היום פלפורמות שלמות שבעזרתן בונים אתרים או יישומים. למשל, יש מערכות ניהול תוכן כגון דרופל או ג'ומלה שמאפשרות לך לבנות אתרים, ואתה יכול להוסיף - אם אתה רוצה - קוד משלך.

אם מה שמעניין אותך כרגע הוא בניית אתרים, אתה יכול לחפש קורס בגוגל ואתה מוזמן גם לבדוק את קורס בניית אתרים בדרופל שאני מלמד.

בהצלחה בכל אשר תפנה,
אמיר
AmirSimantov לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-10, 16:23   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אתה הולך לעתודה אקדמית לתואר מהנדס או לעתודה של שנתיים להנדסאי אלקטרוניקה?

אם למנהדס אין כל צורך לקחת קורסים בנוסף לתואר, במהלך התואר יש הרבה קורסים בתכנות בשפות כמו C/C++ וג'אווה, תאמין לי תלמד מספיק תכנות במהלך התואר.
מה גם שכיום המגמה לכיוון של הוציא את המהנדס משולחן התכנונים ויותר יותר לשלב אותו בדברים הקשורים בתכנות, כיוון השוק (לפחות כיום) הוא לאינטגרציה של שני התחומים.

בנוסף, אם מאוחר יותר בשנה השלישית והרביעית לתואר תבחר בהתמחות של מחשבים, תלמד תכנות ברמה מתמטית ולוגית מאוד גבוהה שלא ניתן ללמוד בקורסי הסמכות בתשלום ללא בסיס מתמטי רחב,
דברים מתקדמים כמו תכן לוגי, תכנות הסתברותי, מבני נתונים ואלגוריתמים, מערכות הפעלה, ארכיטקטורה ומבנה מחשבים ועוד, ככה שממש אין סיבה לקחת קורסים בנוסף.
מה גם שלא יהיה לך כלל זמן פנוי למשהו אחר חוץ מהלימודים בשנתיים הראשונות, אלה אם כן אתה מוכן שזה יפגע לך בציונים.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 29-08-10 בשעה 16:33.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-10, 21:41   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

תודה לך אמיר ודוקטור על תשובתכם המפורטות.
אמיר-האם הקורס המוצע כולל דיפלומה כלשהיא המוכרת בשוק בסיומו? ומהי עלותו לערך?
דוקטור-אני לומד הנדסאי אלקטרוניקה עם אופציה להמשיך למהנדס על חשבון צה''ל במידה והציונים שלי יצדיקו זאת,אבל עקרונית אני מעוניין ללמוד הנדסאי כרגע ולהתחיל את שירותי הסדיר כמה שיותר מהר לאחר מכן ולאחר השחרור להמשיך למהנדס ולפתח את עצמי.
כך שלגבי הקורסים שיוצעו לי אני די בספק לכן אני רוצה ללמוד בנפרד בערבים שאני חוזר הביתה =)

האם יש קורסים מסוימים שהיית ממליץ?
ישן 07-05-12, 18:08   #5 (קישור ישיר)
IO Banned

ברירת מחדל בנייה בהוליווד

לא הרבה יודעים אבל יש בצמוד לאולפנים יש שכונה שלמה שהיא שכפול מדוייק של הרחובות המפורסמים ביותר. משקיעים שם המון המון כסף בשכפול של המבנים. תארו לעצמכם שבלי זה היו תוקעים את הרחובות מסביב לשעון בשביל צילומים. בניית אתרים ושיכפול מעיד על הרצינות של התעשייה הזו..
4danigilad לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא