IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים מכשירי Android, טאבלטים מבוססי Android, אביזרים, אפליקציות, רומים, Root למכשירים, תמיכה טכנית, מדריכים ועוד...

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים

עזרה בבקשה מבעלי galaxy s

התחלתי להתקין את ה one click lag fix המדובר, שהמון אנשים כבר התקינו אותו ודיווחו על שיפור ביצועים מטורף. העניין ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-09-10, 23:07   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

ברירת מחדל עזרה בבקשה מבעלי galaxy s

התחלתי להתקין את ה one click lag fix המדובר, שהמון אנשים כבר התקינו אותו ודיווחו על שיפור ביצועים מטורף. העניין הוא שהמכשיר כבר תקוע 5 שעות על אותה שורה בתהליך ההתקנה (בניית המחיצה ומערכת הקבצים החדשה). כתוב שזה אמור יכול לקחת הרבה זמן, אבל זה לא מוגזם כבר? מפחיד... לא עונים לי ב XDA... מקווה שלא ייגרם נזק...

אמרו לי להוציא את הסוללה. מה שקורה עכשיו עכשיו זה שהתהליך נעצר, 700 מגה מתוך ה 2GB נעלמו להם, אני לא יכול להתקין את העידכון מחדש וגם לא לשחזר :( מסתבר שגיבוי הננדרויד שלי לא עבר כשורה, אני לא מצליח לשחזר

נערך לאחרונה על ידי doronkdoron, 09-09-10 בשעה 0:33.
doronkdoron לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-10, 2:20   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של amit133

תיראה לא התקנתי את ה-one click lag fix ולא ניראה לי שאני גם אתקין,
ולפי דעתי תנסה להתקין רום חדש, אם אתה לא יכול לבצע שחזור ונלקח לך 700 מגה...
Intel core I7 920 2.66 @ 4.2 GHZ | Gigabite UD4P 1366 DDR3 | G.Skill DDR3 6144 1600MHZ CL8 | WD 1TB sata II | Gigabite nvidia geforce 295GTX 1.8GB | Asus DRW-22ELT x22 | Antec P190 aluminum 1200W | NOCTUA NH-U12P

Mouse: Logitech G9 | Keyboard: Logitech G15 | Speakers: Peerless 5.1 | OS: Windows 7 64 bit

Phone: iphone 4s 16gb | Color: Black | IOS: 6.1
LG Nexus 4 16GB
Asus Nexus 7 32GB
amit133 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-10, 5:29   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

5 שעות זה ממש לא סביר, אצלי זה בקושי לקח 10 דקות.
באיזה Lagfix מדובר (יש כמה)?... RyanZa?
AlphaCygni לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-10, 10:29   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

^אני מדבר על זה של RyanZA. הוא ענה לי ב XDA, ובאורח פשוט פלאי בדיוק עשר דקות אחרי שגיליתי שנותרתי עם התקנה חצי שבורה, הוא שחרר גרסה 1.6.6 של התיקון שלו, שמאפשרת ניקוי של התקנות קודמות. ה 700MB חזרו אלי. אני שוקל לנסות את ה lagfix שוב, אבל קודם אני רוצה ללמוד לבצע כמו שצריך גיבוי nandroid, כרגע אני לא מצליח לבצע שחזורים, משהו לא בסדר. בתהליך הגיבוי הייתה איזושהי הערה לגבי שני שלבים בכרטיס ה sd, הוא אמר שמשהו לא נמצא והוא דילג על השלבים האלה. לא יודע אם זה נורמלי או בעיה. אני בכלל לא יודע אם כרטיס הזיכרון שלי מוכן לעבודה כזאת או שצריך לבצע לו הכנה (פירמוט, מחיצות...).
טוב שאמרת שלקח לך 10 דקות, עכשיו אני יודע למה לצפות פחות או יותר.
שאלה קטנה, כשאתה מתקין רומים חדשים, האם ה lagfix נשאר לך, או שצריך להתקין אותו מחדש?

נערך לאחרונה על ידי doronkdoron, 09-09-10 בשעה 10:42.
doronkdoron לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-10, 17:07   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

אני משער שהשלבים עליהם הוא מדלג הם הנסיונות לבצע גיבוי למערכות קבצים מסוג ext (הוא מציין את זה במפורש), כך שכל עוד אין lagfix מותקן במכשיר, הגיוני שהוא ידלג על השלבים האלה.

עוד לא ניסיתי להחליף רום ללא הסרת לאגפיקס קודם-לכן, אך אני משער שכל עוד אתה עושה Repartition ב ODIN עם ההתקנה של הרום החדש, מערכת הקבצים של המכשיר תחזור ל FAT32 ותיאלץ להריץ את ה Lagfix מחדש. להתקין רום חדש המחליף רום קודם עם lagfix מבלי לבצע repartition לטעמי ייצור בעיות, אע"פי שלא ניסיתי עוד בעצמי.

אני בכל אופן מעדיף לעבוד באופן יסודי ולהסיר את הלאגפיקס לפני שאני מתקין רום/קושחה חדש/ה ולהחזיר אותו לאחר-מכן, אם אני בכלל רואה את הצורך. עם קושחת JPC, שהיא זריזה יותר (2.2 בטא), אני עד עכשיו לא ממש רואה את הצורך להתקין לאגפיקס. היתרון העיקרי יבוא לידי ביטוי במבחן Quadrant הסינטטי, אשר בקושי משקף משו בפועל, לדעתי.
ישן 09-09-10, 17:26   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

תודה על ההסבר, עכשיו אני מבין שהגיבוי הלך טוב אבל השיחזור לא הלך טוב. מאז אני גם לא מצליח לבצע גיבויים (פתחתי על כך ת'ראד נפרד). אני משער שאולי משהו נדפק בזמן הלאג פיקס, הוא נתקע והייתי צריך להוציא את הסוללה. אני אנסה להתקין את ה clockworkmod מחדש ושוב לבצע גיבוי.
JPC אני מעדיף כרגע לא להתקין (למרות שהגרסה שלי פחות טובה), אני אחכה לגרסה רשמית.

ושאלה אחרונה אם אפשר, האם אני צריך לדעת להשתמש ב ODIN ו SDK, ADB אם יש לי rom manager? הבנתי ש ODIN משמש רק ל firmware מקוריים. אפשר לעשות את אותו הדבר עם rom manager?
ישן 09-09-10, 18:05   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

גיבוי טיפוסי ב Nandroid אמור לשקול בסביבות החצי ג'יגה, אם פוצצת את המכשיר בתוכנות אפילו יותר מזה.

עם JPC ציינתי מה קורה, ורצוי להתעסק איתה רק אם אתה לוקח בחשבון את העובדה שתיאלץ להשתמש ב ROOT Explorer ולערוך שני קבצי מערכת רגישים ביותר בשביל להחזיר את ה IMEI המקורי / לשחרר נעילה (למכשירים נעולים במקור) / להחזיר את ה ProductCode המקורי בשביל שתוכל לעדכן בעתיד קושחות שישוחררו ב KIES. יש אנשים שלא הצליחו לסדר את "הבלאגן" שהקושחה הזו יצרה ונאלצו לשלוח את המכשיר לטיפולה של סמסונג.

אפשרות להתקין רומים/קושחות באמצעות ה ROM MANAGER קיימת למי שרכש את גירסת ה PRO של ה Clockworkmod. לא התנסתי בזה, שאלה טובה.

השימוש ב ODIN רלוונטי לכל קושחה שעברה DUMP ברמה של CODE/PHONE/CSC. רובן המוחלט של הקושחות לעדכון ב Samsung-Firmwares אינן קושחות רשמיות (גם JPC מופיעה שם, וגם היא נתנת לעדכון באמצעות ODIN) וכולן, בלי יוצאות מן הכלל, ברות התקנה באמצעות ODIN.

נערך לאחרונה על ידי AlphaCygni, 09-09-10 בשעה 18:38.
ישן 09-09-10, 19:52   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של amit133

מה זה הlag fix הזה?
ובמה הוא עוזר?
Intel core I7 920 2.66 @ 4.2 GHZ | Gigabite UD4P 1366 DDR3 | G.Skill DDR3 6144 1600MHZ CL8 | WD 1TB sata II | Gigabite nvidia geforce 295GTX 1.8GB | Asus DRW-22ELT x22 | Antec P190 aluminum 1200W | NOCTUA NH-U12P

Mouse: Logitech G9 | Keyboard: Logitech G15 | Speakers: Peerless 5.1 | OS: Windows 7 64 bit

Phone: iphone 4s 16gb | Color: Black | IOS: 6.1
LG Nexus 4 16GB
Asus Nexus 7 32GB
amit133 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-10, 20:08   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של doronkdoron

כרגע סיימתי את ההתקנה בהצלחה. ה lagfix שהשתמשתי בו יוצר בזיכרון הפנימי של ה 2GB קובץ מטמון (בגודל לפי בחירתך) במערכת קבצים מהירה ext2 בניגוד ל rfs העלובה שסמסונג צ'יפרו אותנו בה. התוצאה היא ביצועי קריאה כתיבה מהירים יותר משמעותית. במבחן הביצועים quadrant השיפורים הם פי 2-3 מלפני הפיקס (אלפא טוען שזה לא משקף, אני לא בטוח). בפועל אני כן מרגיש שיפור בביצועים. אני אמשיך לבחון את העניין.
אגב- הפעולה היא הפיכה.
ישן 10-09-10, 1:30   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

משקף עם 2.1, עם 2.2 לטעמי אין בזה כל צורך.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא