IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

צריך המלצה לראוטר שתומך ב-L2TP

בהמשך לאשכול הזה שפתחתי: http://www.iopanel.net/forum/thread42205.html ולאחר שלושה ימים שבהם למדתי להכיר טוב טוב את צוות התמיכה של בזק בינלאומי, התגלה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-09-10, 4:49   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

ברירת מחדל צריך המלצה לראוטר שתומך ב-L2TP

בהמשך לאשכול הזה שפתחתי:
בעיה עם uTorrent
ולאחר שלושה ימים שבהם למדתי להכיר טוב טוב את צוות התמיכה של בזק בינלאומי, התגלה שהבעיה שלי נובעת מהחיבור שלי ללא חייגן, לכן אני נאלץ לרכוש ראוטר שתומך בהתחברות עם חייגן לתשתית של הכבלים, כלומר תומך בחיבור L2TP.

הדברים שאני צריך מהראוטר (חוץ מזה שהוא יתמוך ב-L2TP):
- שיהיה זול (אין לי תקציב מוגדר, מכיוון שאין לי מושג על סדר גודל של מחירים של ראוטרים).
- שיתמוך בתקשורת אלחוטית (אינטרנט 12MB, אם זה חשוב), ושהקליטה שהוא יספק תהיה כמה שיותר חזקה (אני משתמש במחשב נייד שמטייל ברחבי הבית והוא יכול להגיע למרחקים דיי גדולים).
- מומלץ (אבל לא חובה) שיהיה ניתן לרכוש אותו בחנות שקיימת בבאר שבע (KSP, Ivory, Pandas).
- שלא יכיל מודם ויתחבר למודם באמצעות קבל LAN (יש לי כרגע ראוטר ספייר שמכיל מודם ומחברים אליו את הקבל הזה של הטלפון, ולכן הוא לא מתאים לי).

* אם אתם לא יודעים איזה ראוטרים תומכים ב-L2TP, אתם יכולים לראות רשימה של ראוטרים תומכים פה:
נתבים (ראוטרים) מומלצים
בעיקרון אני צריך המלצה לראוטר מהרשימה הזו (עדיף ראוטר שלא דורש עידכון קושחה בשביל לתמוך ב-L2TP).

תודה רבה מראש
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-10, 6:28   #2 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

Ksp | חנות מחשבים באר שבע
וגם זה
http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=beersheva&uin=8162
וכמובן היקרים יותר, אתה יכול ללחוץ על לינק לאתר המוצר (סימן שאלה) זה יפתח לך את האתר של אדימקס בדף המוצר ולחץ על SPECIFICATIONS כפי שמתואר בתמונה שהעלתי וראה מה רשום תחת WAN (סוגי ההתקשרות).

נערך לאחרונה על ידי doscape, 10-09-10 בשעה 6:34.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-10, 21:40   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

אני כנרא אלך על ה-Edimax nMax BR-6424n, אבל מוזר לי שבארץ הוא עולה בסביבות ה-200 שקל, אבל בחו"ל הוא עולה יותר, כמו למשל פה:
Edimax Br-6424n Wifi 802.11n Broadband Router: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

זה יכול להיות? ועוד שם אומרים שזה אחרי חיסכון של 7 פאונד...

ישן 11-09-10, 18:48   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של flyingzukiny

bamba למה לבזבז סתם כסף אם אני זוכר נכון יש לך לינקסיס WRT54GL ואתה צודק יש איתו בעיות בחיבור L2TP .
אני מחובר כמוך בזק בנלאומי והוט באותה חבילה אחרי שפניתי להוט והם סרבו להעביר אותי לחיבור ללא חייגן פניתי לתמיכה של בזק בנלאומי ותוך שעתיים חזרו אליי מבזק בנלאומי העלו נציג של הוט והעבירו לי את החיבור לחיבור ללא חייגן.
שווה לך לנסות
מירית עזרה לי מאמין שהיא תעזור גם לך
online@bezeqint.net
flyingzukiny לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-10, 21:54   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

לא הבנת אותי כנראה, בזק לא רק שלא סירבו לחבר אות לחיבור ללא חייגן, הם עשו לי את זה בלי שאני אבקש, ולא רק זה, בשלושת הימים האחרונים עברתי בערך 3 פעמים מחיבור ללא חייגן לחיבור עם חייגן וההפך, אין להם שום בעיה להעביר אותי.
הבעיה היא שמאז שעברתי אינטרנט החלה לי בעיה עם הורדות של טורנטים, התקשרתי לתמיכה, ואחרי בירורים רבים התברר שכנראה הבעיה נובעת מהחיבור ללא חייגן ולכן אמרו לי שאני צריך לעבור לחיבור עם חייגן, מה שכרוך ברכישה של ראוטר תומך.
ברור שהייתי מעדיף להישאר עם הראוטר שלי, אבל בלי אפשרות להוריד טורנטים האינטרנט שלי לא שווה לי כלום ולכן אני מוכן לשלם את הכסף.
דרך אגב הראוטר הנוכחי שלי הוא Linksys BEFW11S4

נערך לאחרונה על ידי bamba12, 11-09-10 בשעה 22:12.
ישן 11-09-10, 23:14   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bamba12 צפה בהודעה
אני כנרא אלך על ה-Edimax nMax BR-6424n, אבל מוזר לי שבארץ הוא עולה בסביבות ה-200 שקל, אבל בחו"ל הוא עולה יותר, כמו למשל פה:
Edimax Br-6424n Wifi 802.11n Broadband Router: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

זה יכול להיות? ועוד שם אומרים שזה אחרי חיסכון של 7 פאונד...

תברח ממנו. יש לי אותו ויש לו בעיות ניתוקים אינסופיות..
ישן 12-09-10, 0:09   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

אז איזה כדאי לי? בבקשה תענו לי מהר כי אני רוצה לקנות ראוטר מחר...
שימו לב שלא חשוב לי שהוא יתמוך בתקן N (כי אין לי כרטיס תומך), יותר חשוב לי הקליטה ושהאות יהיה חזק.
עריכה: שיהיה גם בסביבות אותו מחיר.
Rontwins דרך אגב, ניסית לעשות עידכון ל-firmware?

נערך לאחרונה על ידי bamba12, 12-09-10 בשעה 0:59.
ישן 12-09-10, 22:29   #8 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

Bamba, אני בדיוק באותו סרט כמו שלך.
התחברתי ל 12MB ב UFI דרך 014 עם לינקסיס WRT54GL שעובד עם DD-WRT.
בהתחלה התחברתי ב L2TP עם חיוג דרך המחשב: הכל טס כולל הורדות, youtube ובדיקות של Speedtest לשרתים בארץ ובחו"ל.
כמובן שה DD-WRT לא עובד עם ה L2TP הדפוק בארץ, לכן ביקשתי חיבור ללא חייגן, שקיבלתי מהר ובלי בעיות.

רק שאז שמתי לב שהמהירות בהורדות ירדה חזק, youtube לא זז ובדיקות עם speedtest פשוט גועל נפש, בקיצור, אסון.
מהר מאד הבנתי שאני חייב לחזור לחיבור עם חייגן.

אני התכוונתי בכל מקרה לשדרג לנתב תומך N וג'יגהביט אז זה לא ממש קריטי לי.

ההמלצה שלי בתקציב הגיוני זה ה TP-Link TL-WR1043ND, אתה יכול לקרוא עליו סקירה מצויינת כאן.

הוא נמכר בכ 370 ש"ח, בסה"כ תמורה גבוהה למחיר.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-10, 3:10   #9 (קישור ישיר)
IO Member

LINKSYS WRT54GL\GS לא יודע לספק מהירות 12 מגה עם חיבור L2TP אלא מקסימום 1100KBPS ...
הפיתרון זה לבקש חיבור MPLS מהספקית,
פיתרון נוסף ולא הכי בריא זה לבצע אוברקלוק לראוטר, (זהירות) קראו באתר של DD-WRT את ההוראות, האוברקלוק יאפשר לראוטר להגיע למהירויות גבוהות של 12מגה ו 16 מגה אבל לא בריא לעשות לו יותר מדיי אוברקלוק כי הוא עלול למות...
Wolf לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-10, 3:38   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bamba12 צפה בהודעה
אז איזה כדאי לי? בבקשה תענו לי מהר כי אני רוצה לקנות ראוטר מחר...
שימו לב שלא חשוב לי שהוא יתמוך בתקן N (כי אין לי כרטיס תומך), יותר חשוב לי הקליטה ושהאות יהיה חזק.
עריכה: שיהיה גם בסביבות אותו מחיר.
Rontwins דרך אגב, ניסית לעשות עידכון ל-firmware?
עשיתי כן עשיתי. מדובר בנתב דפוק.
לפותח הדיון - אני עכשיו עם Level One 6001 והוא פשוט תענוג. חייגן תקן N ויציב ממש.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא