IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שחרור מהמכס

וואו איזה כאב ראש........ לפני 18 יום הזמנתי מוצר בעלות 69.41$ + 22.64$ לשרות EMS ( ) אחרי מעקב אחר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-09-10, 11:21   #1 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

ברירת מחדל שחרור מהמכס

וואו איזה כאב ראש........

לפני 18 יום הזמנתי מוצר בעלות 69.41$ + 22.64$ לשרות EMS ()
אחרי מעקב אחר המוצר ברשת כשהגיע לארץ המעקב אחר הפריט הניב קישור לקובץ PDF שכותב בין שיש לשחרר את המוצר מהמכס ואם מתבצע שחרור עצמאי אני צריך לשלם 81.20
התקשרתי לברר והוסבר לי שאני צריך לשלם 81.20 ומכס לפי חשבונית אם אני משחרר עצמאי או 180 ומכס לפי חשבונית אם אני משחרר ע"י דואר ישראל.
ואני שואל WTF? על מה ולמה כל כך הרבה כסף? ומהיכן אני אביא חשבונית? ואם לצורך העניין הוא לא רוצה להוציא חשבונית כי הוא רוצה לעבור על החוק, איך זה קשור אליי?
אגב, הערך המוצהר הוא 30$ (ככה כתוב בהזמנה לשחרור דבר דואר. יוצא שכלס הם רוצים לגבות יותר מערך המוצר שהגיע..

טוב מה אני עושה עכשיו? מדפיס את הדף מהאינטרנט עם עלות 69.41$ + משלוח חינם? (ללא ה-EMS?)
ישן 21-09-10, 14:37   #2 (קישור ישיר)
IO Networking

אבל המוצר שלך עלה איזה 90$.. ולא קיבלת שום קבלה במייל מאיפה שהזמנת ?
Meir787 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-09-10, 15:08   #3 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

אין לי חשבונית יש לי אישור הזמנה שזה לפי הבנתי אמור לתפוס. אנשים מדפיסים אישורים מפייפל.
בכל מקרה, אז מה אם הוא עולה 90$ (84$ ליתר דיוק)? הבנתי שאם אין התאמה בין הטופס שאתה נותן להם לבין מה שמוצהר אתה משלם יותר. לא מבין איך הם עובדים שם.
אני תלוי במה שהדפוקים בחו"ל עושים? אני ביקשתי מהם להצהיר 30$?
זה ממש גובל בחוצפה (נהייתי ילד טוב פתאום.... שניה אני אתקן... בוא'נה איזה חולרות!), ומה הקטע להזמין דרך EMS? המהיר הזה נהיה הכי איטי שיצא לי לראות.

קיצר יש לי הרגשה אני הולך "לשרוף" עוד אזה 160 שקל כמו כלום. נחבר לזה את המשלוח (כמה אהבל יצאתי) והופ מחיר המוצר עצמו... יכלתי להביא 2.

אגב, זה מצלמת IP ככה שהיא חייבת מחשב - לי אמרו שזה בכלל לא צריך לעצור במכס.

אגב 2:
רק במדינת ישראל תקבל הודעה על שחרור דבר דואר שבו יהיה כתוב:
סעיף 6 - לאחר 20 יום תשלם 8.80 ליום אם לא שחררת את המוצר (אחסנה)
סעיף 7 - לאחר 14 יום המוצר יחזור לשולח

אגב 3:
רק במדינת ישראל הטלפון לברורים יהיה ללא מענה והודעה קולית תבשר לך שהוא לא נמצא בשלוחה ובבקשה תשאיר לו הודעה. הטלפון השני לא יהיה מחובר זמנית.

אגב 4:
בא לי במבה.
ישן 21-09-10, 15:09   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של flyingzukiny

השאלה היא מהיכן קנית דרך EBAY הם יודעים לעלות בדיוק על הקניה והמחיר ששילמת ללא קשר להצהרת המוכר שרשומה על האריזה.
פטור על מוצרים בעלות עד 50$ כולל המשלוח!
מעל זה מתחילים לשלם ולצערך הפעם תפסו את המוצר שלך...
מאתר המכס
. שחרור החבילות ותשלום המסים

א. ככלל, על טובין המיובאים בדואר חבילות חלים מסי יבוא (מכס, מס קניה, מע"מ), על פי סיווגם בתעריף המכס, ועל פי הצהרת המכס שצורפה לחבילה/צרור. את המסים החלים ניתן לשלם בסניפי/סוכנויות הדואר, בעת השחרור.
ב. את החבילות המגיעות בדואר מהיר (EMS) ניתן לשחרר ע"י סוכן מכס של חברת דואר ישראל, כל סוכן מכס אחר, לשכת השירות, או ע"י היבואן עצמו - בבית המיון הפועל בת"א בלבד.
המסים אינם כוללים את העמלות שגובה חברת הדואר, ובנושא זה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של חב' דואר ישראל.
6. הטובין שניתן לשחררם בפטור ממסים

ניתן לשחרר בפטור ממסים טובין, שערכם הוא עד ‎$50 (לא כולל טבק על כל סוגיו ומשקאות משכרים).
כמו-כן ניתן לשחרר בפטור ממסים ספרים, מוצרי הלבשה והנעלה שערכם עד 75$, רק אם נשלחו כחבילת שי, ללא תמורה, מאדם פרטי בחו"ל לאדם פרטי בארץ.
flyingzukiny לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא