IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

רמת הענישה בארץ - עונש מוות

לא לצורך העניין אני אישית מכיר זוגות שבוגדים על ימין ועל שמאל וזה דו צדדי ומי שסובל זה לא רק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-10-10, 13:32   #16 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

לא לצורך העניין אני אישית מכיר זוגות שבוגדים על ימין ועל שמאל וזה דו צדדי ומי שסובל זה לא רק הם זה הילדים, ויצא לי לראות דברים לא מעטים בחיי אני כולה מעלה את זה בשביל קצת
מבט כללי שהזמנים של היום שיש פייסבוק לכל אישה בת 35, וילדים מגיל 13-14 מתים
מגז מזגנים או אונסים קבוצתית איזה מישהי שגרה שלוש בלוקים מהם... הזמנים של היום זה
לא הזמנים של פעם זה הנקודה הכללית. אין קשר לנושא, אבל בעקיפין כמו שאמרתי מי
שתמים וחושב שאסור כי זה זה ככה עדיין לא הבין שהיום זה לצאת לפאב לראות בחורות
נשואות בנות 40 41 זורמות איתך שבעלה בבית מחכה לה... מניסיון [ ולא עשיתי כלום ].

אחרי זה שואלים למה יש רציחות, למה יש אלימות בין בני זוג וכו' וכו'... הדבר הדפוק פה
שאנשים נשארים תמימים ולא מבינים ששנת 2010 זה לא שנת 1995, ולכן או שעושים משהו
קיצוני [ כמו עונש מוות ללא קשר לנושא ] או שזה נהיה יותר גרוע.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 13:51   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

הקיצוניות שלך היא משהו מיוחד , נכון שאנשים מתנהגים ועושים את הדברים הנ"ל - ועכשיו אנחנו כבר לגמרי לא בנושא - אבל לא כולם ככה! אני לא מסכים עם זה . חברים אתה בוחר ,סביבה להיות בה אתה בוחר - להיות אדם ישר והגון אתה בוחר! להיות נער חצוף שמנסה לשבור גבולות מכל תירוץ או סיבה שיש בספרי הפסיכולוגיה זאת בחירה של אותו נער.
יש לך רצון חופשי - חזרה לנושא ראה את הזוג הנ"ל נכנס לפניקה ומבחירה שגוייה של אותו רגע החליטו לברוח! כל פשע או כל צורת התנהגות היא מבחירה בשורה התחתונה.
מי שרוצה רוצה לעטוף הכל בזה שהמשפחה מפורקת ויש נרקומנים בבלוק כתירוץ לחיי פשע בחירה שלו . אני מכיר כמה שבאו מרקע עני להחריד, באמת היו נרקומנים בבלוק והחליטו שהם כאלה לא יהיו ולמדו והתגייסו והם אנשים ישרים ועובדים.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 15:06   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

rouvio אם תשים לב כתבתי עובדות, לא כתבתי מה שאני רוצה או שצריך להיות.
מדינות שבהם נהוג עונש מוות פועלות בצורה כזה שעונש מוות ניתן אךל ורק על הפשעים "הנוראים ביותר" והם מגדירים אילו פשעים הם כאלה.
באופן אישי אני גם נגד עונש מוות ולא רק בגלל שהמוסריות שלו שנויה במחלוקת, אלא בעיקר בגלל שהוא לא עובד.
לדעתי הדרך הטובה ביותר שיש לנו היום להילחם בפשיעה (כמובן שהיא לא קרובה להיות מושלמת) היא פשוט לסלק את ה"פושעים" מהחרבה לכמה שיותר זמן.
אני אכן מסכים שהרבה פושעים מקבלים עונשים מגוכחים, אבל התשובה היא לא להיות הכי קיצוני שאפשר (כלומר, מתן עונש מוות), אלא החמרה יותר עם עבריינים, בעיקר עם עבריינים חוזרים וכאלה שעושים פשעים חמורים- אונס, הריגה וכו' (אני בכוונה לא מזכיר רצח, מכיוון שהעונש עליו הוא כבר מאסר עולם, שהוא העונש המקסימלי).
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 15:22   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

דבר ראשון אני הזכרתי שאני חושב שצריך להעלות את רמת הענישה במדינה בגלל המקרה המוזכר
וסתם הוספתי שאני גם חושב שצריך להכניס לחוק עונש מוות

מה שכן אני חושב שעל מקרים של אונס ועל רצח של ילדים וגם מבוגרים צריך לקבל עונש מוות,
כי זה אדם שעוד 10-15 שנה ישתחרר ויעשה את זה שוב

ומה שעצוב זה העונשים שפושעים מקבלים במדינה הזו,
חייל\קצין שבמלחמת לבנון השניה העביר מידע לאוייב, מקבל 10 שנים בכלא!?
זו בגידה במדינה, ואפילו חמור יותר מרצח, אדם כזה צריך להירקב בכלא, או להיות מוצא להורג

ובניגוד לארצות הברית הכלא שלנו זה בית מלון, מחבלים מוציאים תואר בכלא,
כל שבוי שאנחנו מחזירים חוזר שמן, מקבל בכלא תנאים יותר טובים מאלו שהיו לו כל החיים,
מחבלים מוציאים תואר ראשון בכלא, על כל פגיעה הכי קטנה מוגשת עתרה לבג"צ.
זה מה שעצוב במדינה שלנו, נותנים חרא יחס לאזרחים ויחס טוב לאסירים -> וזה מה שהופך אותנו ל"מדינה הומנית".
ישן 06-10-10, 15:31   #20 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
ואפילו חמור יותר מרצח
שום דבר אינו חמור יותר מרצח.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 15:37   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rouvio צפה בהודעה
שום דבר אינו חמור יותר מרצח.
כשאתה מעביר מידע למדינת אוייב בזמן מלחמה אתה אחראי למוות של אנשים וחיילים
גם אם לא אתה זה שרצח אותם, אבל בגללך הם מתו, וזה יותר גרוע מאדם שרצח בן אדם אחד, כי אתה פוגע במדינה שלך בזמן מלחמה, וגורם למותם של חיילים רבים

מקרים כמו אונס של ילדים, שגורם לילד לטראומות לכל החיים ופוגע בו נפשית ברמה שאי אפשר לתקן
ולדעתי זה יותר חמור מרצח, אני לא אומר שאונס של אדם מבוגר זה לא פשע,
אבל כן אונס של ילדים חמור יותר כי הפגיעה הנפשית חמורה יותר
ישן 06-10-10, 15:49   #22 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

לגבי הטיעון הראשון שלך - אתה צודק לא חשבתי אפילו בכיוון, ותודה על התיקון

לגבי השני, רק תן לי להבין אונס יותר גרוע מרצח עבורך?
מה באמת?

Intel
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:

ישן 06-10-10, 15:57   #23 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

Elio האמת שההיפך אני בן אדם די מתון, כנראה אתה פשוט לא ראית או חווית מאורעות כאלה
ואחרים ואני כן ראיתי ותודה לאל לא חוויתי. שאני אומר ראיתי אני מתכוון ביום יום לא באינטרנט,
ובמקומות שונים שהייתי בחו"ל ראיתי ויצא לי להתערבב עם אנשים שונים ומשונים והכול טוב ויפה
עד שאתה פותח את הטלוויזיה ורואה ששלחו איזה אבא "לאבחון" ומשם ל 15 שנה שרצח את הילדים שלו אחרי 25 שנות
נישואין כבן אדם נורמלי כי הוא חשד שאישתו בוגדת בו... שיפול לך האסימון בין למי מגיע
עונש קיצוני כמו מוות ללמי לא אולי תבין איך הראש שלי עובד. אבל אתה צודק כל אחד ודעתו.
אני פשוט מציאותי אי אפשר ללכת ביד רכה עם אנשים שאין להם ערך לחיי אדם או לחיי חתול,
כמו שקבעו חוקים לגבי מיליון ואחד דברים, יכולים לקבוע חוקים לגבי מקרים שמגיע לאנשים
עונש מוות או כמו לאנשים שמגיע להם עונש מינמלי של 10 שנות מאסר כמו הילד שהופקר
בצידי הכביש ונהיה צמח מי יודע עד מתי והם אחרי מספר שנים שאתה יכול לספור ביד אחת
יצאו החוצה.

rouvio אני מכיר בחורות שיעדיפו למות מאשר להאנס ע"י מספר בנים ולחיות עם זה כל החיים.
חמור בשבילך זה לא אותו חמור בשביל מישהו אחר..
ישן 06-10-10, 15:58   #24 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

בגידה במדינה בכל צורה שהיא הוא פשע שעליו צריך להיות העונש החמור ביותר - במדינה שלנו אין עונש מוות אפילו לזה... אז 150 שנה בכלא בבידוד! לא מגיע לפשע כזה שום זכויות! במיוחד שהשמאל גורם למילה פטריוטיות להישמע כקללה בשם ההומניות ...

לגבי האונס - ניר אתה יכול להסתכל על זה בתור רצח הנפש - אתה יכול למצוא עשרות\מאות מקרי אונס שנגמרו בהתאבדות של הקורבן בין אם זה אישה ,גבר או ילדים. אז זה גם סוג של רצח.

CocainHore נראה לי שלא הבנו אחד את השני כמו שצריך.
אנחנו שנינו מסכימים שרמת הענישה בארץ היא מגוחכת,אנחנו מסכימים שצריכים להחמיר את העונשים.
על לכמת את העונש לא נראה לי שאפשר להסכים בחיים כי יהיו פשעים שאני אגיד עונש מוות ואתה תגיד לא וההיפך...
סטטיסטית עונש מוות לא מוריד את רמת הפשיעה או את אחוז המקרים של הפשע שבגינו יש עונש מוות.
גם להיות ריאלים כנראה שבארץ לא יהיה בזמן הקרוב עונש מוות.

מה שכן אפשר לקוות לו שהעונשים עבור כל פשע שהוא יוחמרו באופן דרסטי.
ואני מסכים איתך בנוגע לפגע וברח - זה סוג של שפלות מצד הבורח ודבר כזה צריכים להתייחס בחומרה שהמדינה מקלה ראש בזה.
ואני גם מסכים איתך שיש מגמה כזאת של אי לקיחת אחריות על מעשים שאנשים עושים במדינה הזאת באופן כללי ב-10 שנים האחרונות כי כולם חושבים שהם יוכלו להתחמק מזה או משהו.

נערך לאחרונה על ידי Elio, 06-10-10 בשעה 16:04.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 16:12   #25 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

שורה תחתונה - זה לא יקרה, לא יעבירו כאן עונש מוות ואני אומר - חבל.
שיהיה יום טוב, ביי בינתיים.
ישן 06-10-10, 16:51   #26 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

Elio ו-Cocaine, חברים טובים, בבקשה אל תבינו אותי לא נכון.
אני אנטי קיצוני ראדיקלי(!) נגד אלימות כלפי נשים על כמה וכמה אונס.
חס וחלילה לא מוריד מ"ערך" (עד כמה שהזויה המילה הזו יכול הלהישמע) האונס.

ברור לי שאונס זה רצח אופי.
ברור לי שזה המעשה (לדעתי) השני הגרוע ביותר. רצח כמובן, הוא הראשון.

רשמתי את דבריי למעלה סה"כ כדי להבדיל בין רצח לאונס.

Intel

ציטוט:

ישן 06-10-10, 16:59   #27 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

טוב. בקשר לתאונות דרכים אי אפשר לתת עונש מוות לבנאדם, רק כלא.
בקשר לרוצחים, גם לפי התורה כתוב "הרוצח ירצח". משמע שיש פה יסוד מסויים לעניין. (עזבו כרגע מדינה דמוקרטית).
יש משפט כזה
"שן תחת שן, עין תחת עין, חבורה תחת חבורה" וכן זה בא לומר לשופטים לשפוט לפי חומרת העונש, כך לתת לנאשם את אותו עונש.
זאת אומרת, אנסת? עונשך להיאנס!
רצחת? עונשך לההרג.
בדיני נפשות ההלכה אפילו אומרת שאם מישהו רצח מישהו בדקירה, צריך לדקור אותו גם כן. באותה המידה.
וכמובן לשלם למשפחה דמי פיצויים כמה שיחליטו...

לשים בנאדם בכלא ל 25 שנה זה גם כן עונש כבד... השאלה באמת אם הוא יתאבד יומיים אחרי כן
במדינה שלנו זה קורה וקרה.
בכל מקרה כיום (בניגוד לסנהדרין) השופטים נותנים מאסר , ומאסר אינו דין מוות... רק עיכוב גדול.

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 17:33   #28 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

ציטוט:
זאת אומרת, אנסת? עונשך להיאנס!
זה ממש לך נכון! ע"פ היהדות אם מישהו אנס בתולה (לצורך העניין בתלולות אז היו בתכלס ילדות בנות 12 ואף קטנות יותר) העונש שלו הוא לשלם לאבי הנערה 50 כסף ולהתחתן עם הנערה אם היא רוצה בכך.
מקור:
?�?¢?�?“ ?”?�?™?©?” ?‘?™?”?“?•?× ג€“ ?•?™?§?™?₪?“?™?”
(אם אתה לא מוצא תעשה ctrl+f ותחפש "אונס בתולה").
בנוסף לכך אומרים שאם אישה נאנסה בשדה אז רק האונס אשם, אם היא נאנסה בעיר אז גם היא וגם האונס אשמים (אם אתה רוצה לראות את ההסבר לזה ראה את המקור).

אתה רוצה שהדינים האלה יתקיימו גם היום? אתה רוצה שהעונש על אונס יהיה רק תשלום כסף? אני מניח שלא...

צריך ליצור הפרדה בין הדינים של התנ"ך לבין הדינים של מערכת המשפט הדמוקרטית המודרנית, זה שכתוב בתנ"ך שמהו לא אומר שגם היום הוא צריך להתקיים.
ככה שזה לא ממש נימוק משכנע לטובת עונש מוות.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 17:47   #29 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

בבקשה על תכניסו מנטליות בת 3K שנים לדיון היא לא רלוונטית היום לשום דבר חוץ מי שטיפות מוח

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-10, 20:06   #30 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

עם רבנים כמוני אנסים עוד יאנסו
טוב בוא לא ניכנס לזה

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא