IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

חיים הכט הערב: "יש לי עבודה בשבילכם" - אסור לכם לפספס!

למה? מה אתה היית עושה זאת קומדיה מטורפת... צוחק מרוב הדברים שיש שם מה שכן היא לפחות מעלה שאלות כלשהם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-10-10, 1:01   #16 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

למה?
מה אתה היית עושה זאת קומדיה מטורפת... צוחק מרוב הדברים שיש שם
מה שכן היא לפחות מעלה שאלות כלשהם לציבור הרגיל שרואה טלויזיה ורגיל שלא לחשוב כלל
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-10, 13:43   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
מי תמים בדיוק?
מי שטס לעבוד בעגלות בלי שום דרך חוקית לשהות בארה"ב, סלח לי על הביטוי, אבל הוא דביל מוחלט, בעיה שלו. החברות שמבריחות את אותם שב"חים לארה"ב (כן, אלו תכל'ס שב"חים) לא חוסכות בפרטים לגבי העובדה ה "קטנה" שזה לא חוקי.
אז שזהו שיש הבדל גדול בין אפשרות לשהות בארצות הברית (כמו שהיה לאחי) לבין אפשרות לעבוד שם.
עם ויזת תייר, כמו שבטח כולם מוציאים, מותר לך לטייל, אסור לך לעבוד.
אם תתפס או לא זה משהו אחר, אבל העבודה בכל מקרה לא חוקית.
אגב, רוב החברות האלה מבטיחות אשרת עבודה חוקית, בולשיט אחד גדול,אף אחד לא יכול לספק לך את זה.

אני יכול לספר לך שלחברה שאני עובד בה יש גם משרד גדול ב-L.A,
ולפני כשנה סופר לי ששלחו לשם עובד נוסף במקביל להגשת ויזת עבודה כדת וכדין,
ורק לפני כ-3 חודשים הויזה שלו אושרה,לאחר הרבה קשיים ולאחר שכל איזה חודשיים הוא היה צריך לחזור לארץ כדי להתייצב בשגרירות ולהביא מסמכים חדשים לעורך דין שמטפל בעניין.
וזה עוד בחברה עם מחזור שנתי של כמה מליונים טובים רק במשרד ההוא של L.A (וזה משחק תפקיד).

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
DR-EVIL
חוץ מזה, עזוב "לעבוד" בחו"ל- אתה שם, אתה לא עובד 24 שעות ביממה, יש לך זמן לטייל.
כדי להרוויח שם משכרות שתכסה את עליות הדיור וכרטיסי הטיסה צריך לעבוד הרבה, עד כמה הרבה?
שמעתי על כ"כ הרבה חברה שנסעו לעבוד בעגלות והבוסים שלהם התחילו לדרוש מהם דברים מטורפים,
כמו 16-18 שעות עבודה ביום בלי ישיבה ותת תנאים כאלה ואחרים, או שדרשו מהם פעמיים את התשלום על כל אגרה כמו ויזה וכאלה, ניצלו ורימו אותם ומה לא?

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 07-10-10 בשעה 13:58.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-10, 13:53   #18 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ושוב, זה תלוי בבנאדם עצמו. אמרתי לך, יש לי לא מעט חברים שישר אחרי השחרור טסו לעבוד בעגלות בכל חור בעולם.
מי שיודע אנגלית טוב, יודע לשווק את עצמו, ומבין איך לשחק את המשחק- חזר עם ים כסף בלי להתאמץ יותר מדי.
מי שלא עונה על הדרישות הנ"ל- אכל אותה.
לגבי אשרות השהיה- אני מניח שאתה יודע שיש הבדל בין חברה שנמצאת בארה"ב לבין חברה שיש לה אגף בארה"ב, ההליך קצת שונה (וקל יותר במידה וזו חברה מישראל לדוגמה ויש לה אגף בארה"ב)
אבל כן, אם משטרת ההגירה עולים עליך עם ויזת תייר באמצע עבודה, אכלת אותה.
מצד שני, מקרים שמשטרת ההגירה נופלת על הדוכנים הנ"ל בזמן שהם פעילים נדירים למדי, בעיקר בגלל העובדה שהדוכנים האלו זזים הרבה.
לאח שלך לא היה מזל, that is all there is to it

נ.ב- בחברות הנ"ל יש העדפה גדולה לבעלי אזרחות זרה, במיוחד של האיחוד האירופי. הם לא צריכים ויזה לשהיה, ולהנפיק אשרת עבודה זמנית זה סיפור של מספר ימים בלבד.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-10, 13:59   #19 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

איך אפשר לאהוב את חיים הכט ?!
ואת מי מעניינים החיילים המשחוררים , הם ככלל חוזרים הבייתה ,
מה עם 25,000 מהנדסים מוגמרים שסיימו את הלימודים שלהם פה וברחו לארהב , קנדה, אוסטרליה וכו
וזה רק ב7 שנים האחרונות ... זה צריך לעניין אתכם ולא החיילים המשחוררים , הם קצה מזלג הבעיה .

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-10, 14:03   #20 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
בדיוק, אני שונא אותו! הוא מעצבן אותי !!

"ומה אתה הייתה עושה?!" "ומה אתה הייתה עושה?!" "ומה אתה הייתה עושה?!"

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-10, 14:15   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
ואת מי מעניינים החיילים המשחוררים , הם ככלל חוזרים הבייתה ,
מה עם 25,000 מהנדסים מוגמרים שסיימו את הלימודים שלהם פה וברחו לארהב , קנדה, אוסטרליה וכו
וזה רק ב7 שנים האחרונות ... זה צריך לעניין אתכם ולא החיילים המשחוררים , הם קצה מזלג הבעיה .
הוא בסה"כ סקר מחדל אחד מבין רבים,
אם להתחיל לספור את כלל המחדלים שיש לנו במדינה, יקח הרבה יותר משעה ורבע.
בעיית המהנדסים שמוכרת לי מקרוב אבל למזלי לא יצא לי לחוות אותה (עדיין), לא מהווה איום קיומי על ריבונות המדינה כמו בעיית מכירת קרקעות לערבים והברחת העובדים הזרים, לפחות לא באותו קנה מידה.

אני אישית מאוד מחבב את האיש, לדעתי הוא עושה מלאכת קודש בכך שהוא מביא בעיות קשות לידיעת העם ולשיח הציבורי.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 07-10-10, 14:34   #22 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל sLiran

הוא העלה לסדר היום שלנו נושאים חשובים שלא תקבלים את אותה ההתייחסות בימים רגילים.

היום כבר שמעתי בבוקר בכמה תחנוות רדיו התייחסות לדברים
sLiran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-10, 17:28   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

זה מעולה שחיים הכט עושה את התוכניות האלה ומעלה את כל הסוגיות לסדר היום התקשורתי...
כמו שכולנו יודעים התקשורת כמו שזה נראה מנהלת את סדר היום הפוליטי.
ולפי דעתי החיילים שלא הולכים לעבוד בפרדס כזה או אחר הם ממש לא בעיה רצינית .
הבריחה של כל המלומדים באזור גיל ה-30 כדי לא לחזור זאת בעיה שצריך לטפל בה ואף אחד לא מטפל. כל אחד עם קצת השכלה מעדיף לא לגדל כאן ילדים ,מזה אומר עלינו?
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-10, 19:15   #24 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

שהמדינה נוגסת בלב ומוצצת את הדם של כל מי שחי בה, ולכל מי שיש יכולת וטיפת שכל אין סיבה שישאר פה.
-מחירי המחיה גבוהים ועולים מיום ליום
-מיסים חדשים צצים כל שני וחמישי
-מחירי הדלק פה הם הגבוהים בעולם ביחס למשכורת, ומבין הגבוהים בעולם מבחינת מספר אבסולוטי
-קניית מכונית משפחתית פשוטה בארץ היא עניין של חיסכון של שנים על גבי שנים (סתם דוגמה, בארץ אתה צריך לחסוך 15 משכורות ממוצעות, 7000 ש"ח, כדי לקנות מכונית נורמלית חדשה בסגנון מאזדה 3. בארה"ב אתה צריך לחסוך 4-5 משכורות בשביל לקנות משהו דומה)
-מחירי הדיור בעליה מתמדת, קניית דירה מצ'וקמקת בערים היא עניין של חוב לחיים.
-התחבורה הציבורית עלובה, ואי אפשר לסמוך עליה כאמצעי תחבורה לעבודה לדוגמה.
-אתה צריך לחיות בדאגה מתמדת למלחמה הבאה, ואם קורה משהו ב 3/4 מהמדינה צריך להיות מודאג מהאפשרות שיפלו לך צינורות מעופפים מהשמים על הראש.
-קיימים איסורים שונים (ומשונים מאוד) על עשרות צורות של תחביבים, גם בזמן הפנוי שלך אתה לא ממש יכול לעסוק במה שאתה רוצה, ואם כן, זה בד"כ ידרוש 50000 אישורים שונים שלוקח שנה ומשהו להוציא.

אין מה לעשות, ככה זה מדינת ישראל, היתרונות מעטים והחסרונות רבים. אני לא מתפלא שאנשים שיש להם קצת יכולת בוחרים שלא לגדל פה את הילדים שלהם, מבחינתי- צודקים ב 100%.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא