IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

התלבטות עמוקה בין כרטיסי קול

CocainHore : הכי חשוב לי זה החלק של המוזיקה . אתה יכול לפרט קצת יותר על האיכות שחווית ותפקוד הכרטיס ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-10-10, 0:15   #16 (קישור ישיר)
IO Rookie

CocainHore : הכי חשוב לי זה החלק של המוזיקה . אתה יכול לפרט קצת יותר על האיכות שחווית ותפקוד הכרטיס בהאזנה למוזיקה ? ואני מניח שאתה מדבר על הטיטניום פטאלטי פרו .

doscape : אני מניח שאם אני אלך על ASUS אני אלך עם הדגם המתקדם שהציעו פה כבר , כי הוא עדיין נכנס בתקציב שלי . היתרון אצלך שזה באמת כרטיס 7.1 שיכול להתאים למערכת שלי . יש לו חיבור נפרד לאוזניות ?
idos123 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-10, 0:51   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

כן הפטאליטי טיטניום פרו זה מה שיש לי, אין כל כך מה לפרט.. זאת אומרת אני אוהב יותר את
הצליל של הכרטיס קול שלי ושל חבר שלי [ לו יש טיטניום רגיל לגמרי של ה 500 ש"ח ואין הבדל דרך אגב שלי זה יותר גימיק לגיימרים ] מאשר
את האסוסים, הקרייאטיב נשמע לי יותר טוב באוזן וכמו שאמרתי... מוזיקה \ סרטים \ משחקים
הכול נשמע פיצוץ כל עוד יש לך סט רמקולים מכובד. יש כאלה שמעדיפים את האסוס אני חושב
אחרת... זה לכאן ולכאן זה לא משהו מוחלט.

לגבי מוזיקה : אני שומע ז'אנרים שונים החל מטראנס ואלקטרוני עד למטאל, תענוג של כרטיס.
אל תשכח כמו שאמרתי לך שזה גם תלוי ברמקולים למרות שהכרטיס זה "שמספק" את הצליל
מערכת איכותית לא פחות חשוב.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-10, 13:53   #18 (קישור ישיר)
IO Rookie

רוב האנשים אומרים שהASUS עדיף למוזיקה, יש בו מגבר מובנה טוב ובכללי הDAC בו אמור להיות איכותי יותר.
אני אישית הייתי חוסך לעצמי כסף וקונה את זה: מגזין וקהילות אודיו קולנוע ביתי בישראל - לוחות קניה/מכירה
כי זה DAC שכל הביקורות משבחות אותו ומהללות את התמורה שהוא מספק לכסף. לדעתי האפשרות הכי טובה שלך.
FirsToStrike לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-10, 14:44   #19 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
רק מה CMSS-3D לא כזה שימושי כמו שאמרו לך לדעתי, לפחות אצלי זה מיותר ולא מוסיף או גורע
כל עוד יש לך סט רמקולים איכותי הכרטיס קול הזה הוא פיצוצי להכול כמו שאמרתי לך למעלה [ מה שיש לי זה בדיוק הדגם שרשמת בתגובה הראשונה ].
נוו בטח כי יש לך מערכת 2.1 .. הוא שימושי רק לאלו שיש 5.1

idos123 אני לא חושב שיש כרטיס אחר שיתאים לשימוש שלך חוץ מי Bravura או Asus Xonar Essence שדיי יקר ותומך רק ב-2.0 ערוצים

איזה אוזניות יש לך?

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-10, 14:56   #20 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

באסוס וגם בקריאטיב ניתן לחבר את היציאה הקדמית למארז כמו בתמונה:
http://home.comcast.net/~tim2679/XonarD1.png
חיבור כזה קיים בכל כרטיס קול נורמלי.
ישן 08-10-10, 19:48   #21 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Juiced צפה בהודעה
נוו בטח כי יש לך מערכת 2.1 .. הוא שימושי רק לאלו שיש 5.1

idos123 אני לא חושב שיש כרטיס אחר שיתאים לשימוש שלך חוץ מי Bravura או Asus Xonar Essence שדיי יקר ותומך רק ב-2.0 ערוצים

איזה אוזניות יש לך?
אוזניות חדשות של טכניקס : http://www.beat-man.co.il/product.asp?pID=100&c=84738

קניתי אותן רק לפני חודש והן מעולות . גם המערכת רמקולים היא מעולה , לכן החלק החסר בפאזל הוא כרטיס קול מעולה ( כתחליף ל SB AUDIGY שלי ) .
אגב , FirsToStrike , זו גם הסיבה שאני מעדיף כרטיס קול ולא DAC.
אם אני הולך על ה XONAR זה אומר שאו שאני מחליף רמקולים (כרגע אין תקציב ) או שאני הופך את המערכת ל 2.1 , למרות שאני לא חושב שזה אפשרי כיוון שה FRONT באים כיחידה אחת , אי אפשר להפריד בין ה L ו ה R .
ה Bravura נראה מעולה , מה גם שהוא מאוד זול יחסית לתקציב שלי ואני מקווה שהאיכות לא לינארית עם המחיר . החששות היחידות שלי זה שצריך להזמין אותו מחו"ל וזו קצת פרוצדורה .

doscape : אתה יכול להרחיב קצת איך אני עושה את זה והאם זה בא על חשבון אחד הערוצים מהכרטיס קול או שזה ערוץ נפרד (כלומר האם ניתן לחבר מערכת 2.1 לכרטיס קול + דרך החיבור הזה את האוזניות לפאנל הקדמי במארז ? )
idos123 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא