IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מתנחל דורס ילדים פלסטינים ?

להרגע חברים , כבדו את דעתו של כל אדם....
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-10-10, 22:32   #31 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

להרגע חברים , כבדו את דעתו של כל אדם.
ישן 11-10-10, 0:47   #32 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Quntix צפה בהודעה
אוף, תפסיק להיות להיות כזה צבוע עם עצמך.
כאילו בעיה גם בשביל עשרה ילדים בני 8 לבצע לינץ' במטרה נייחת עם אבנים באדם בתוך רכב !!
שחכתי שהאבנים עשויות מקלקר, הם לא באמת מסוגלות לפתוח למישהו את הראש ולגרום לו לאבד את ההכרה או משהו ...
אולי הנהג בכלל אשם, מה הוא חשב לעצמו לנסוע שמה בלי לבקש מהם אישור מעבר ללא אבנים ?
לפחות אני לא פאשיסט.
כקצין לוחם, אתה חושב שאני צריך לתת פקודה לפתוח באש בכל פעם שזורקים על חייל שלי או עלי אבן ? במה זה שונה מלדרוס אדם ?
הנהג יכל לברוח מהילדים האלה בלי לעשות שום נזק. זה ברור ואין טעם להכחיש את זה.
Meir787 לא מחובר  
ישן 11-10-10, 2:06   #33 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

כקצין לוחם מוטלת עליך אחריות לפקד על כיתת לוחמים, והכיתת לוחמים שלך תגבה אותך בשטח.
וכאזרח ברגע שאתה עם הבן הקטן שלך ברכב, מותקף ונרגם באבנים ע"י טרוריסטים בני 12,
מוטלת עליך אחריות לדאוג לשלום ולחיים שלך ושל הילד שלך באוטו. אין לך גיבוי של הלוחמים שלך.
אז עושים את מה שנראה לנכון כהגנה עצמית, תתפלא - יש כאלה שהרגו אדם שתקף אותם כהגנה עצמית ויצאו מזה זכאים.
אתה לא פאשיסט, אתה משהו הרבה יותר גרוע מזה, שאני אמנע מלהזכיר כאן.
היות וכבר נאמר כאן שאתה צבוע, אבל מהתגובה למעלה אפשר לחשוב שאתה פשוט תמים.

ואם אתה חושב שהוא היה יכול לחמוק מהריצת עמוק של והנערים האלו לעברו עם האבנים והסלעים בידיים, סלח לי על ההתבטאות -אתה פשוט עיוור, או ממש ממש מטומטם.

אתה מוזמן להכנס למאקו לראות כיצד עוד 2 מכוניות היום נרגמו רק משום שעברו שם.
בינהם צוות חדשות ערוץ 2 ותושבת המקום.
אז מה עם הנהגת שנרגמה בכתה,עברה טראומה והייתה בסכנת חיים, העיקר שנער ערבי לא נדרס, הלא כן ?

נערך לאחרונה על ידי Quntix, 11-10-10 בשעה 2:11.
Quntix לא מחובר  
ישן 11-10-10, 3:29   #34 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787 צפה בהודעה
אתם לא שפויים. לדרוס ילדים שזורקים עליך אבנים ? מה אתם חולים בראש ?? יש הבדל בין הגנה עצמית לבין נסיון לפגוע במכוון. לא היה קורה לו כלום גם אם היו מרסקים לו סלע לתוך השמשה הקדמית. הוא יכל פשוט לנסוע משם וזהו, אבל כנראה שהאגו המנופח שלו לא הרשה לו לעזוב בלי לגרום עוד נזק, לבני אדם או לתדמית הממילא מחורבנת של ישראל בתקשורת.
תסלח שאני לא שומר על שפה נאותה אבל אתה חתיכת שמאלני דפוק במוח! ואמן שאנשים כמוך יעלמו ממדינת ישראל! הילדים האלו מגיל 0 עוברים שטיפת מוח קשה לגבי יהודים, הם המתינו לרכב עם צלמים שמקיפים את כל האיזור ותכננו את זה מראש, ואתה עוד אומר שילדים בני 11 לא יכולים לבצע לינץ?
א. ילדים זה עם רע, ואתה לא יודע בכלל למה הם מסוגלים להגיע, אין להם גבולות והמוסר שלהם עוד לא ממש בשל, הם יעשו מה שבראש שלהם בלי לחשוב על התוצאות.
ב. שוב , זה ילדים ערבים שעברו שטיפת מוח לגבי יהודים מגיל 0, יש להם אבנים ביד ויש עוד אבנים בסביבתם, תאמין לי שזה יכל להסתיים ברצח.

בכל מקרה אני ממליץ למשרד החוץ לקחת את הוידאו המלא , לכנס מסיבת עיתונאים כללית בהשתתפות גורמים בכירים במשרד הביטחון ולנתח מול כל העולם מה קורה בוידאו הזה, כי האמת תהיה מרה מאוד לערבים, ניתן לראות בבירור ילדים מחכים עם אבנים בצידי הדרך, ניתן לראות בבירור רעולי פנים שמחכים להוראה, ניתן לראות בבירור צלמים רבים (לפחות 4) עומדים ומחכים למתרחש, תמים זה בטוח לא היה.

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר  
ישן 11-10-10, 4:04   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של GraFiTy

ציטוט:
אתם לא שפויים. לדרוס ילדים שזורקים עליך אבנים ? מה אתם חולים בראש ?? יש הבדל בין הגנה עצמית לבין נסיון לפגוע במכוון. לא היה קורה לו כלום גם אם היו מרסקים לו סלע לתוך השמשה הקדמית. הוא יכל פשוט לנסוע משם וזהו, אבל כנראה שהאגו המנופח שלו לא הרשה לו לעזוב בלי לגרום עוד נזק, לבני אדם או לתדמית הממילא מחורבנת של ישראל בתקשורת.
אני מניאק אם זה היה קורה לך אתה היית מתמרן בין 20 ילדים + 20 עיתונאים ונוסע משם בשקט אחרי שזורקים עליך לבנים על השמשה, כשהבן שלך נמצא איתך במושב האחורי.

אתה היית דופק 100 קמ"ש ודורס כל דבר שהיה מולך כמו כל בן אדם נורמאלי שנמצא תחת התקפת טרור כזו או אחרת.

Pentium E6300
GigaByte GA-P31-ES3G
4GB GEIL BLACK DRAGON
Sapphire ATi HD4770
GraFiTy לא מחובר  
ישן 11-10-10, 4:34   #36 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
לפחות אני לא פאשיסט.
כקצין לוחם, אתה חושב שאני צריך לתת פקודה לפתוח באש בכל פעם שזורקים על חייל שלי או עלי אבן ? במה זה שונה מלדרוס אדם ?
הנהג יכל לברוח מהילדים האלה בלי לעשות שום נזק. זה ברור ואין טעם להכחיש את זה.
בסדר,אני מתערב איתך שאתה היית נוהג בדיוק אותו דבר אם היית ברכב ההוא.ובמושב האחורי היה לך תינוק.חוץ מזה לינצ'ים באנשים(ואני בכוונה לא אומר יהודים) זה לא משהו שלא נעשה בעבר

אבל עזוב תיאוריות.אנשים מגיבים באופן שונה למצבי פאניקה
GoBravo לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 11-10-10, 4:43   #37 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של MetalDreamer

זה לא היה תינוק, ילד בן 13

עוד בכתבה

יאלה חבר'ה לארגן בליסטראות ולהדליק אש

MetalDreamer לא מחובר  
ישן 11-10-10, 5:01   #38 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Quntix צפה בהודעה
כקצין לוחם מוטלת עליך אחריות לפקד על כיתת לוחמים, והכיתת לוחמים שלך תגבה אותך בשטח.
וכאזרח ברגע שאתה עם הבן הקטן שלך ברכב, מותקף ונרגם באבנים ע"י טרוריסטים בני 12,
מוטלת עליך אחריות לדאוג לשלום ולחיים שלך ושל הילד שלך באוטו. אין לך גיבוי של הלוחמים שלך.
אז עושים את מה שנראה לנכון כהגנה עצמית, תתפלא - יש כאלה שהרגו אדם שתקף אותם כהגנה עצמית ויצאו מזה זכאים.
אתה לא פאשיסט, אתה משהו הרבה יותר גרוע מזה, שאני אמנע מלהזכיר כאן.
היות וכבר נאמר כאן שאתה צבוע, אבל מהתגובה למעלה אפשר לחשוב שאתה פשוט תמים.

ואם אתה חושב שהוא היה יכול לחמוק מהריצת עמוק של והנערים האלו לעברו עם האבנים והסלעים בידיים, סלח לי על ההתבטאות -אתה פשוט עיוור, או ממש ממש מטומטם.

אתה מוזמן להכנס למאקו לראות כיצד עוד 2 מכוניות היום נרגמו רק משום שעברו שם.
בינהם צוות חדשות ערוץ 2 ותושבת המקום.
אז מה עם הנהגת שנרגמה בכתה,עברה טראומה והייתה בסכנת חיים, העיקר שנער ערבי לא נדרס, הלא כן ?
"עושים מה שנראה לנכון כהגנה עצמית" ???
יש לי אקדח אישי. גלוק. הוא עלי כל הזמן. אתה חושב שאני צריך לירות בכל מי שמאיים עלי ?

אתה היית בצבא ?

נערך לאחרונה על ידי Meir787, 11-10-10 בשעה 5:07.
Meir787 לא מחובר  
ישן 11-10-10, 7:27   #39 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

זה מספיק .

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא