IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים ייעוץ לפני קניה ופתרון בעיות טכניות של מדפסות , מקלדות , עכברים , ציוד היקפי , הגאים וג'ויסטיקים ומוצרים לגיימרים.

ציוד היקפי : מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים

מחפש מדפסת עד 450 ש"ח. AIO

טוב אני מחפש מדפסת משולבת שתיהיה הכי טובה ביחס למחיר הזה.. יש לי רק דרישה אחת מיוחדת שיהיה עליה כרטיס ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-10-10, 17:26   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Dark Arrow

שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Arrow שלח הודעה דרך MSN אל Dark Arrow
ברירת מחדל מחפש מדפסת עד 450 ש"ח. AIO

טוב אני מחפש מדפסת משולבת שתיהיה הכי טובה ביחס למחיר הזה..

יש לי רק דרישה אחת מיוחדת שיהיה עליה כרטיס רשת WI-FI.
אם יש משהו בלי כרטיס רשת אבל ההבדלים גדולים אני גם ישמח לקבל את ההצעה הזאת..

תודה.
ישן 09-10-10, 17:44   #2 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

WIFI מקפיץ את המחיר
אבל HP Officejet J4680 יענה לצרכים שלך
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-10-10, 13:16   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Dark Arrow

שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Arrow שלח הודעה דרך MSN אל Dark Arrow

אמממ אם זה מוריד המון מהאיכות כמו שאני רואה אני מעדיף בלי WIFI.. בטח יש מחשיר נלווה שאפשר לקנות ולשלב עם המדפסת...

איזה מדפסות של AIO יש בלי WIFI שמומלצות?.
ישן 23-10-10, 13:35   #4 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

Lexmark S405- מדפסת משולבת אלחוטית עם פקס עצמאי ואופצייה להדפסת פוטו - 3 שנות אחריות במעבדות לקסמרק

עקבו אחר IOPanel בTwitter
1immortal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-10-10, 16:11   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

תראה, למרות שבטח ימליצו לך פה על Officejet ובטח גם תקנה כזה, אני אהיה חייב ליידע אותך מהניסיון האישי שלי עם סדרת המדפסות הזו.

לפני שנה קניתי מדפסת משולבת L7590 במיטב כספי, 750 ש''ח ברשת אמינה - אופיס דיפו. המדפסת נראתה מצויינת ממבט ראשון - אך איכות הבנייה הנמוכה שלה והחומרה הזולה התגלו לאחר חודש שימוש.
בנגיעה פשוטה הקיבוע של מגש הנייר של המדפסת נשבר, אך זה היה סביל כי היה ניתן בכל זאת לשים אותו בלי קיבוע - וכמה ימים לאחר מכן, המגש להכנסת הדפים לפקס נשבר הקיבוע שלו גם כן, וכל פעם שהייתי מרים את המכסה לסרוק הוא היה נופל.

אבל עזוב את הפרטים הקוסמטיים, גם את העבודה שלה, היא לא בצעה כמו שצריך.
אני מודה, אולי זו הייתה טעות, אך השתמשתי בדיו חלופי למדפסת הזו מעל חצי שנה והיא עבדה ללא תקלות, עד שראש ההדפסה השחור/צהוב נהרס (לטענתם מהדיו החלופי, למרות שקניתי מחנות מאוד איכותית של דיו מאייבי). איכשהו הצלחתי להסדיר את העניין וקיבלתי מהם ראש הדפסה שחור/צהוב חדש, ומאז החלטתי להשתמש רק בדיו מקורי (שקניתי במיטב כספי ועלה לי 400 שקל - כמו מדפסת חדשה!). לאחר חודש גם הראש דיו השחור/צהוב נהרס, וגם הראש דיו של הורוד/כחול (בשימוש עם דיו מקורי שעלה לי 400 שקל..זוכר?) והאחריות נגמרה אז הייתי צריך לשלם 600 שקל על ראשי דיו למדפסת שעלתה בזמנה 750 שקל. ברור שזרקתי את המדפסת לפח באותה שנייה..כן?

הקטע הוא שגיגול קצר מגלה שאני לא היחיד, ושיש בעיות חמורות עם ראשי ההדפסה (מכוונות, או שלא) בכל הOfficejetים גם החדשים, ושלאחר שנה, אתה יכול לזרוק את המדפסות האלו לפח.

מאז החלטתי שאני לא קונה HP יותר.

אני קניתי Brother MFC-225W אלחוטית שעובדת נהדר כבר חצי שנה, אבל בניגוד לOfficejet, המדפסת מרגישה מאוד איכותית ובנויה היטב, והיא לא מתפרקת בכזו קלילות. אהבתי את העובדה שמדף הדפים שלה פנימי (כלומר - לא יכולים להצטבר אבק ולחות על הדפים שיכולים לגרום לבעיות) ואת העובדה שקראתי ברשת שאפשר לעבוד איתה המון שנים עם דיו חלופי (כמובן איכותי, דיו שעולה מעל 30 למחסנית, כי הדיו הזול החלופי כן יעשה איתה בעיות), יצרני דיו איכותיים הם חברות כמו Comjet, DMO, אפיק או אם אתה יכול לקנות באייבי, את החברה הבריטית Inkrite שיש לה דיו מאוד איכותי ומאוד זול והיא משווקת בבריטניה דיו לכל העסקים. תראה - איכות ההדפסה לא משתווה לHP, אבל אני לא מדפיס תמונות, ולשחור לבן היא באמת מעל מבסדר.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא