IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מישהו מוכן להסביר לי מה זה הדבר הזה ?

Pika מתי הפעם האחרונה שהיית בהולנד בוא תגיד לי ? כי אני הייתי בהולנד כמה פעמים ומוכרים שם קוקאין, ואם ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-10-10, 21:03   #16 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

Pika מתי הפעם האחרונה שהיית בהולנד בוא תגיד לי ? כי אני הייתי בהולנד כמה פעמים ומוכרים
שם קוקאין, ואם לא חיפשתי קוקאין אז זה אומר שמוכרים כמו שאמרתי מקודם לא על סמך תאוריה
אישית, מה הקטע כאילו שידוע שקאנאביס חוקי שם אז לבוא ולהגיד שלא מוכרים שם קוקאין ?
מה עד כדי כך אתם תמימים וחושבים שזה מותר אז זה נגמר בזה ? לא ראיתם כלום בקיצור אז מה הקטע בלזרוק דברים.. מוכרים קוקאין באמסטרדם - הייתי שם.

מעבר לזה אין לי מה להגיד.. אני חושב שמי שאומר שלמסד זנות או כל דבר דומה חי בסרט
אתם חושבים אחרת - עולם חופשי.

TrueLook מה הסיפור עם ההשוואות האלה לתעשיות פורנו ? לא הבנתי את הקשר בין תעשייה
פרטית שמגלגלת כסף ומשלמת לקאסט כמקצוע מוכר לבין זנות, זה שני דברים שונים לגמרי שהם
דומים אך ורק באקט עצמו. אם אישה רוצה להיות זונה, זה מה שבא לה לעשות בחיים זה המקצוע
שהיא רוצה או כל דבר דומה - יופי לה. מה קשור ההפיכה של זנות למשהו רישמי ומשהו מוסדי לזה
שזה ימגר את זה ואת זה ? מה נראה לך שמישהו לא חשב על זה לפניך או לפניי ? עשה לי טובה זנות
ממוסדת.... איזה שטויות במיץ

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 24-10-10 בשעה 21:10.
cocainhore לא מחובר  
ישן 24-10-10, 21:12   #17 (קישור ישיר)
IO Networking

אתה רוצה דוגמא קיצונית יותר מהולנד ?
בפורטוגל כל הסמים הם חוקיים. כולם - כולל הרואין, קריסטל מת', קוקאין וכל שאר השטויות. במקום עונשים - הם נותנים שם תכניות גמילה. אחוז המכורים הוא מהנמוכים בעולם שם.
ואני הייתי באמסטרדם. מוכרים שם קוקאין ברחובות, נכון. אבל אתה לא יכול להגיד שזה נפוץ - מדובר באיטלקים מפגרים שנתפסים אחרי תקופה של מכירה ונאסרים. אם אתה קונה מהם לא מצפה לך עתיד מזהיר
Meir787 לא מחובר  
ישן 24-10-10, 21:20   #18 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

מה איכפת לי פורטוגל, או הולנד... שלם לי כסף לא הייתי נשאר באמסטרדם או מגדל ילד במקום
כזה. אתה יכול לקחת דוגמאות קיצוניות אחרות של מדינות שאוי ואבוי אם נתפסת עם בוף או עם
חתיכת נייר גלגול שלא נראה להם טוב. אנשים שרוצים למסד זנות מדברים על זה כאילו הם
גאים בזה ומספרים שהם הולכים לבחורות האלה ובעצם זה ההיפך, אנשים בדרך כלל מתביישים
בזה פשוט אבסורד. גם חברים שלי סוגרים את היום שלהם עם מה שבא ברוך הבא וגם שאנחנו
יוצאים וכו' וכו' מה זה אומר שסמים קלים זה בסדר ? **ייני שכל.. שמחפשים סיבות למה המדינה
דפוקה.
cocainhore לא מחובר  
ישן 24-10-10, 23:00   #19 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
Pika מתי הפעם האחרונה שהיית בהולנד בוא תגיד לי ? כי אני הייתי בהולנד כמה פעמים ומוכרים
שם קוקאין, ואם לא חיפשתי קוקאין אז זה אומר שמוכרים כמו שאמרתי מקודם לא על סמך תאוריה
אישית, מה הקטע כאילו שידוע שקאנאביס חוקי שם אז לבוא ולהגיד שלא מוכרים שם קוקאין ?
מה עד כדי כך אתם תמימים וחושבים שזה מותר אז זה נגמר בזה ? לא ראיתם כלום בקיצור אז מה הקטע בלזרוק דברים.. מוכרים קוקאין באמסטרדם - הייתי שם.
כל קשר בין הדברים שלך להיגיון פשוט הוא מקרי בהחלט.
אתה בכלל טורח לקרוא פוסטים של אחרים לפני שאתה מגיב?
אז דבר ראשון, גם אני הייתי באמסטרדם. רק כדי שתהיה רגוע.
דבר שני-
קאנביס הוא חוקי בהולנד ("קופי שופס", מכיר?). קוקאין הוא לא.
מישהו אמר שלא מוכרים שם קוקאין? בהחלט מוכרים. זה חוקי? לא.
באותה מידה אני יכול לשאול, בארץ לא מוכרים סמים למרות שזה לא חוקי?

ועדיין, הנתונים מראים שמרגע שקאנביס נעשה חוקי בהולנד, המסוממים שישבו בכל פינת רחוב באמסטרדם כמעט נעלמו, כמות המכורים לסמים קשים ירדה באופן דרסטי, והברחות הסמים לתוך המדינה הצטמצמו. מישהו אמר שזה מחק את כל התופעות הנ"ל באופן מוחלט? בהחלט שלא, אבל היקף התופעות הנ"ל קטן לאין שעור ממה שהיה בעבר.

ועכשיו לגבי מיסוד הזנות-
תגיד לי מה עדיף: מצב שבו נשים מוברחות לארץ דרך מצרים, נמכרות לסרסורים, מוחזקות בתנאי כלא, מועבדות 14 שעות ביום, מוכות, נרצחות, חוטפות כל מחלה אפשרית ותורמות לקופת תעשיית הפשע (המצב הנוכחי בישראל)
-או-
מצב שבו מי שעובדת בזנות עושה את זה מבחירה, יש לה ביטוח בריאות, עובדת במקום מסודר פחות או יותר, עוברת בדיקות תקופתיות, מקבלת שכר הולם, לא מאוימת ע"י אף אחד, ואפילו תורמת לקופת המדינה? (המצב הנוכחי בכל מקום בעולם בו הזנות ממוסדת)

אנשים שמדברים על למסד זנות מעדיפים שבמקום סחר בנשים וגלגול כסף לפושעים, העבודה תהיה מבחירה וקצת כסף יתגלגל לקופת המדינה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר  
ישן 25-10-10, 1:09   #20 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

CocainHore-דבר ראשון הגבת רק חלקית לתגובה שלי
דבר שני השוואתי לפורנו ופוקר כי באותה הצורה שמסתכלים על זנות פעם היו מסתכלים על פוקר ופורנו
ותראה לאן זה הגיע היום

ושורה תחתונה- זה שאתה נגד זנות לא יעצור את התופעה, אתה פשוט מביע עמדה ולא יותר,
כי זה בכל מקרה לא חוקי, כשאנשים תומכים בזנות הם עושים את זה כדי לשפר את המצב
תעשיית הזנות תיהיה קיימת בארץ ובכל מדינה אחרת אם תרצה ואם לא,
אם תמסד אותה רק תעזור לנשים המסכנות שהיום מתענות על בסיס קבוע
ישן 25-10-10, 1:43   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

העמדה שלי היא אחרי שקראתי את כל הפוסטים - ש.. אתם חיים בסרט, וזהו.. [ לגבי הזנות ].

בנוגע לדבר השני Pika אתה לא מחדש שום דבר.. היית בהולנד אולי בגיל 10 או משהו, כי
קוקאין בהולנד נמכר בכמויות של חוטי חשמל אם היה לך מושג היית יודע שגם קוק ברחובות של
אמסטרדם זה דבר שגרתי וזה שהקנביס חוקי שווה ל***. מה שמוכיח שזה לא משנה חוקי או לא,
זה נמכר וזהו כנ"ל הנקודה שלי לגבי זנות אבל אי אפשר לחפש להיות צודק אתם חושבים ככה
אני לא.

תורמת לקופת המדינה ע"י .. ? אתם לא רק חיים בסרט אתם חיים בסרט והמדינה שאתם חיים בה
לא כוללת אף אחד דתי או משהו שקרוב לזה ! איזה חחח... תתרום למדינה ע"י, ביטוח בריאות ובדיקות
שגרתיות.... חח.. אתה חי במדינת ישראל לא באמריקה או בסרי לאנקה חחחח...
cocainhore לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 25-10-10, 4:17   #22 (קישור ישיר)
IO Networking

א-ת-ה ט-ו-ע-ה

לפרוטוקול: גם אני לא הייתי רוצה לחיות באמסטרדם. אבל בגלל שהעיר מלוכלכת, ושאפשר למצות אותה תוך שבועיים.
לגבי סמים, אין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר. אין טעם להמשיך את הדיון איתך, זה פשוט כמו לדבר אל קיר
Meir787 לא מחובר  
ישן 25-10-10, 4:35   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

CocaineHore

אני יכול להגיד לך רק דבר אחד,
ביחס למקצוע הכי עתיק בעולם, אתה רחוק שנות אור מההבנה של זה.
לדעתי?
לא הבנת שום מילה ממה שנאמר פה, מיסוד של מה שנתפס כפשע [להלן הדרך שבאמצעותה מביאים את הנשים, תנאי ההעסקה, ההתעללויות, הסמים וכו' - היא בלתי חוקית בעליל] הוא מוטעה.

עצם העיסוק בזנות הוא מקצוע לכל דבר [לפחות בלא מעט מקומות בעולם] השם נשמע גס ? תתמודד עם זה.. ככה קוראים לזה. אם יגידו לך - יא בן כלכלן ? יא בן מהנדס חשמל ואלקטרוניקה?

התפיסה כנגד המילה היא נקודת מפתח בהבנה של שליליות המקצוע.
מעבר לכך,
תשקיע עוד טיפה מחשבה על הסוגיה ותבין כמה זה יכול לתרום לכלכלה, הורדת אחוזי הפשיעה, סניטריה וכו'.
ישן 25-10-10, 9:48   #24 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה

תורמת לקופת המדינה ע"י .. ? אתם לא רק חיים בסרט אתם חיים בסרט והמדינה שאתם חיים בה
לא כוללת אף אחד דתי או משהו שקרוב לזה ! איזה חחח... תתרום למדינה ע"י, ביטוח בריאות ובדיקות
שגרתיות.... חח..
אתה חי במדינת ישראל לא באמריקה או בסרי לאנקה חחחח...
בנוגע לסמים, אני מרשה לעצמי להתעלם לחלוטין מהחלק הזה בפוסט שלך, כי למרות שמציגים בפניך עובדות, אתה בוחר פשוט להבריש אותן הצידה בהינף יד. אין טעם להמשיך איתך את הדיון.

בקשר לחלק המצוטט-
כרגיל, אתה קורא חצאי פוסטים ומעדיף ללגלג במקום לתת תגובה לעניין.
בסדר, יש דוסים בארץ. הם גם נוהגים להתפרע כל פעם שמישהו עושה משהו לא לטעמם. זה אומר שצריך לפחד מהם? לא. זה אומר שצריך לבעוט להם בתחת מספיק חזק עד שיבינו שהם גרים במדינה עם חוקים, והם צריכים לקבל את החוקים האלו בין אם זה מוצא חן בעיניהם או לא. יש להם את הזכות להפגין ולהתנגד באופן דמוקרטי, אבל המאפיה שמנהלים שם והאיומים כל פעם שלא עושים מה שהם רוצים זה משהו שלא יכול להימשך.

ובקשר לחלק המודגש-
על מס הכנסה שמעת? אתה יודע, הדבר הזה ש, איך נגיד, יוצא מהמשכורת שלך ונכנס לקופת המדינה? לא יודע מה איתך, אם מישהו עובד במקצוע ממוסד ומשלם מס הכנסה, זה נראה לי כמו תרומה לקופת המדינה, אבל אולי אני סתם הוזה
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר  
ישן 25-10-10, 9:51   #25 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה

בסדר, יש דוסים בארץ. הם גם נוהגים להתפרע כל פעם שמישהו עושה משהו לא לטעמם. זה אומר שצריך לפחד מהם? לא. זה אומר שצריך לבעוט להם בתחת מספיק חזק עד שיבינו שהם גרים במדינה עם חוקים, והם צריכים לקבל את החוקים האלו בין אם זה מוצא חן בעיניהם או לא. יש להם את הזכות להפגין ולהתנגד באופן דמוקרטי, אבל המאפיה שמנהלים שם והאיומים כל פעם שלא עושים מה שהם רוצים זה משהו שלא יכול להימשך.

ובקשר לחלק המודגש-
על מס הכנסה שמעת? אתה יודע, הדבר הזה ש, איך נגיד, יוצא מהמשכורת שלך ונכנס לקופת המדינה? לא יודע מה איתך, אם מישהו עובד במקצוע ממוסד ומשלם מס הכנסה, זה נראה לי כמו תרומה לקופת המדינה, אבל אולי אני סתם הוזה
צודק.

Tal Raz לא מחובר  
ישן 25-10-10, 13:04   #26 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אתם מצחיקים אותי, אני חושב ככה אתם חושבים אחרת - אז מה הסיפור אם להגיד אתה
טועה או הוא טועה ? זה הדיעות שלי, קראתי את כל הפוסטים וזה מה שיש לי להגיד
בעניין הזנות והולנד או מדינות מופקרות אחרות, וזה הכול קחו את זה בקלות סך הכול המיסוד
זנות לא יקרה בארץ ומצוין שכך.

אני בכלל לא מתעלם מהציטוטים שלך Pika ולא קורא חצי פוסטים את פשוט חושב שלבעוט בתחת
של דוסים או לעשות דברים כאלה ואחרים זה בר-ביצוע, ואתה די חי בסרט מאחר ואם זה היה אפשרי
אז מזמן המדינה הייתה נראית אחרת. סך הכול תחשוב קצת איפה אתה חי ואיזה אוכלוסיה יש לך כאן
אתה לא יכול לבעוט בתחת שלהם ולא יכול לסלק אותם או להשמיד אותם או כל דבר דומה, זה לא מציאותי
אז אני רואה בזה דברים מצחיקים הדרך מלהגיד אותם עד לעשות אותם ... קצת רחוקה חחח.

PsyMaster אתה לא צריך לדאוג להבנה שלי, מה שאתה ואחרים לא מבינים זה שאני רואה דברים אחרת
זה הכול. זה שהראייה שונה מאחרים מה לעשות אנחנו בני אדם.

Meir787 אני טועה במה ? שהולנד זה אחת הארצות המופקרות שיש בעולם ? שמוכרים קוקאין ברחובות ?
אתה צריך להיות יותר ספציפי במה אני טועה כי כמו שאמרתי מקודם הייתי בהולנד ראיתי את הולנד ואני לא
צריך מישהו אחר שיבוא יגיד לי יש ככה וככה שם ואתה ט-ו-ע-ה או משהו בסגנון. יש לך דיעות אחרות - 100 אחוז
במקרה הזה אני לא צריך שיבואו יגידו לי מה יש ומה אין, אם זה היה באפריקה אז הייתי אומר בוא תחדש לי
זה מה מקום שלא ראיתי.

קחו את זה בקלות יש אנשים עם דיעות שונות ממכם שהבינו לגמרי את מהות הדיון, והבינו גם מה למסד זנות
ורואים בזה משהו מטומטם... דיעה שלי.

נתראה יום ארוך בעבודה. ביי בינתיים.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 25-10-10 בשעה 13:14.
cocainhore לא מחובר  
ישן 25-10-10, 14:37   #27 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

קודם כל CocainHore, הולנד היא לא אחת הארצות המופקרות בעולם, אמסטרדם היא אולי אחת הערים הפחות מסודרות, אבל אמסטרדם היא חלק קטן מהולנד, והולנד בכללותה מדינה יפה, התושבים בה נחמדים ברובם, והיא מהמדינות הכי ירוקות שקיימות, מבחינה אקולוגית ומבחינת מדשאות וכדומה, והזנות וקנאביס חוקיים בכל הולנד, לא רק באמסטרדם, אז גם אם באמסטרדם מוכרים קוקאין פה ושם (וזה לא בכל פינת רחוב ובאופן שוטף), בשאר הולנד אין דברים כאלה כמעט.

דבר שני, בישראל הכל יכול להצליח, אנחנו לא מדינה שכבולה תחת הדוסים האיומים, הם אזרחים במדינה הזאת בדיוק כמו כולנו, והם המיעוט, הבעיה היא שאף אחד לא רוצה להתעסק בזה ולקבל קצת ביקורת שלילית מצדדים כאלו ואחרים.

בקשר לנושא של הט'ראד הזה, העצומה שמקדמים עכשיו היא נגד סחר בנשים, שזה לחטוף אישה, נגד רצונה כמובן, לגרום לה להתמכר לסמים, ולעשות בה מה שהם רוצים. זנות זה דבר שונה לחלוטין, אישה שבוחרת לעסוק בזנות מרצונה האישי צריכה להיות מסוגלת לעשות זאת בלי להרדף על ידי המשטרה, ואם ימסדו את זה, היא תקבל תנאים והטבות, ותשלם מס הכנסה כמו כל אזרח שומר חוק במדינה.

ודבר אחרון, אתה חוזר ואומר כל הזמן שאתה כן קורא ומתייחס למה שאנשים כותבים אבל אלו דעות שונות משלך ולכן מותר לך לחשוב אחרת, אבל מה שמציגים בפניך זה לא דעות, אלה עובדות, אי אפשר להסתכל עליהן בצורה שונה.

arie2412 לא מחובר  
ישן 25-10-10, 15:03   #28 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

הגבול בין דיבורים למה בפועל קורה זה העובדות האמיתיות.

אנשים נוטים להציע רעיונות, ופתרונות שונים לבעיות מסוימות ולא חושבים על זה שאנשים אחרים
כבר מזמן חשבו על זה במקרה של הדיון הזה זה מיסוד הזנות, הפיכה למשהו רישמי ומסודר
דבר שמגניב לדבר עליו אבל דבר שלא יקרה ואם יקרה אז לא פה בגלל מכשולים בלתי ניתנים
לעקיפה.

עוד משהו שנבהיר - אני לא אדם דתי, האמת ההיפך הגמור לגמרי כך שאלו מביניכם שחשבו שזה
מעליב אותי או גורם לי לאי נוחות יכולים להיות רגועים.

למגיב האחרון : אף אחד לא הציג כאן עובדות. שוב אני חוזר ואומר שמה יקרה אם ונהפוך את
הזנות למשהו מסודר... כי בארצות אחרות זה ככה או ככה - זה לא עובדה אתה לא חי לא
באירופה ולא במקום אחר, אתה חי במדינה שהמציאות קצת שונה אז אלו רק השערות.
הולנד ארץ מדהימה, אין קשר בין אחד לשני ואין קשר למה שאמרתי - היא עדיין ארץ שאנשים
נוסעים אליה בשביל אורג*** מטורפות, סמים חופשיים, ושאני אומר הייתי שם אני מתכוון
ל : ראיתי מה זה הולנד משני צידיה. עוד דיעה שלי לגבי מה שאמרת - אתה לא יכול להשוות
מדינות באירופה לישראל מבחינה כלכלית וכדומה כי הם לא מבזבזים מילארדים על גבי מילארדים על ביטחון אפשר להתווכח על הנושא הזה עוד הרבה.... קראתי תגובות חברים
זו הדיעה שלי שוב )

יאללה חזרה לשולחנות בינתיים
cocainhore לא מחובר  
ישן 25-10-10, 15:39   #29 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

הייתי בהולנד פעמיים, פעם אחת עם חברים ופעם אחת עם המשפחה שלי, ובאף אחת מהפעמים האלו לא חיפשתי סמים או אורגיות מטורפות, אלא לטייל ולראות מדינה יפה.

הייתי בעוד מדינות באירופה, ולכל מדינה יש את הבעיות שלה, רוב המדינות בעולם נקלעו למשבר הכלכלי ודווקא בישראל זה לא היה כל כך נורא, אז הנושא הזה של הרבה כסף על בטחון לא כל כך תקף, חוץ מזה שבכלל לא התייחסתי לנושא הכלכלי חוץ מזה שמיסוד הזנות יעזור למדינה, ואין לזה שום קשר למה שאמרת.

בנוסף, אתה אומר לכולם שהם חיים בסרט וטועים, ולזה התכוונתי בהתעלמות שלך מעובדות, מאחר ובפוסטים האחרונים שלך אתה חוזר שוב ושוב על זה שזו הדעה שלך ואין פה טועים וצודקים.

Get your facts right.

arie2412 לא מחובר  
ישן 25-10-10, 16:05   #30 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

צודק לדעתי אלה שאמרו שמיסוד זנות זה טוב - חיים בסרט, לא מכחיש. זה לא אומר כלום לגבי
מי צודק ומי לא צודק ככה שהטענה שלך לגבי זה שאני חושב שכולם טועים - היא כלום.

עוד משהו מעבר לזה .. ?

לגבי הדוסים זה עוד משהו שאני חושב אחרת ממך, אתה חושב שאתה לא כבול אני חושב שכולם
כבולים בעקיפין לדוסים. חלק גדול מהם מקבל כסף על חשבונך \ חשבוני \ חשבון של אבא של מישהו
אחר זה סוג של דפקה.. ככה שבעקיפין גם המיעוט הערבי, וגם הדוסים דופקים אותך \ אותי או כל
מי שמרגיש שהוא נדפק. בעצם יש הרבה דברים שאני חושב אחרת ממך ואתה ממני ואני מ Pika
וכו' אז על מה הנקודה בכלל.. מיסוד זנות = נוט גוד. הפעם מודגש

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 25-10-10 בשעה 16:13.
cocainhore לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא