IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

מכירים את המשחק WoW - World of WarCraft ?

ציטוט: פורסם במקור על ידי lkpo14 wow, זה סה"כ עוד משחק grinding, עם קווסטים שחוזרים על עצמם, combat system משעממת, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-11-10, 13:40   #31 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

שלח הודעה דרך SKype אל OrG

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lkpo14 צפה בהודעה
wow, זה סה"כ עוד משחק grinding, עם קווסטים שחוזרים על עצמם, combat system משעממת, של התקפה אוטומטית(שאפשר לתכנן בוט שיעשה אותו דבר). בקיצור, חפשו משהו אחר..(אין כיום אחד כזה), 'מחכה לblade&soul '
אתה מראה בורות דיי גדולה בתגובה הזו שלך. הcombat system רחוקה מלהיות משעממת. עם התקפה אוטמטית לא תגיע לשום מקום בשום אספקט של המשחק.
עצה קטנה אם אין לך מושג בנושא מסויים תמנע מלקבוע עובדות.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי OREN88 צפה בהודעה
WOW משחק אדיר, אני שחקן לשעבר, ופרשתי לאחר משהו כמו כמעט שנה של משחק, עקב לחץ בלימודים ובגרויות (זה היה ממש בסוף הלימודים, לפני כמה שנים טובות, עכשיו אני כבר בצבא), רציתי לחזור למען האמת אבל לדעתי די הרסו את המשחק עם כל ההרחבות, זה הרס הרבה אלמנטים שגם קצת קשה לי להסביר למישהו שלא שיחק ממש בהתחלה כשרק יצא המשחק...
עם השינויים האחרונים של 4.0.1 המשחק התקדם מאוד מאז ההתחלה. ומבחנתי הוא כרגע במצב הכי טוב שלו.
כרגע זה נראה שהם למדו מהטעויות שהם עשו בכל הרחבה וסוף סוף ישמו את זה בהרחבה הנוכחית. הם דיי עצבו מחדש את רוב חלקי המשחק. הכל והלכו על הקוספט המקורי במובן מסויים, עם לימוד של הניסיון משני ההרחבות הראשונות.
OrG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-10, 13:43   #32 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RealG צפה בהודעה
אתה מראה בורות דיי גדולה בתגובה הזו שלך. הcombat system רחוקה מלהיות משעממת. עם התקפה אוטמטית לא תגיע לשום מקום בשום אספקט של המשחק.
עצה קטנה אם אין לך מושג בנושא מסויים תמנע מלקבוע עובדות.
אוקי, תראה לי איפה אני טועה? אני רציני, אם אני טועה, אני רוצה לדעת.. שגם אני יוכל להנות.. מה פיספסתי בcombat system ה"נפלאה" שיש בwow?

lkpo14 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-10, 13:50   #33 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

קודם כל יש שני סיגנונות משחק אתה לPVE ואחת לPVP.
בלי להיכנס לדברים יותר מידי ספציפים, אם אתה רוצה להיות טוב בPVE אתה צריך ללמוד את הencounter ולהכיר את הclass שלך טוב. ולדעת לשלב נכון בין כל skill/spell כדי לדעת מה הכי אופטימלי בנוסף בליזז כרגע דאגה שלכל class יהיו Procs שהוא לא יכול לצפות אותם מראש ויצטרך להגיב אליהם בהתאם. בנוסף זה מאוד תלוי מה התפקיד שלך אם אתה טנק מרפא או זה שנותן בראש (dps).
לגבי pvp זה קצת יותר מסובך מצד אחד אתה צריך לדעת בדיוק איך הclass שלך צריך להגיב לכל combo שאתה מקבל בarena מצד שאני אתה צריך להכיר גם את כל שאר הclass האחרים מבחינת יכולות וכו' ולדעת איזה טקטיקה הם משתמשים ובאיזה counter להשתמש נגדם. בנוסף אתה צריך תגובה וחשיבה מאוד מהירה אם אתה רוצה להיות טוב בזה, כי הכל שם דינמי (אני מדבר על הרמות הגובות לא על המתחילים ששם זה הרבה יותר קל).
בקיצור כדי להיות טוב בwow זה לא סיפור פשוט בכלל ומצריך למידה לא מעטה, בנוסף אתה צריך חבר'ה טובים איתך כי לבד לא תגיע לשום מקום במשחק.
ישן 05-11-10, 13:58   #34 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
קודם כל יש שני סיגנונות משחק אתה לPVE ואחת לPVP.
בלי להיכנס לדברים יותר מידי ספציפים, אם אתה רוצה להיות טוב בPVE אתה צריך ללמוד את הencounter ולהכיר את הclass שלך טוב. ולדעת לשלב נכון בין כל skill/spell כדי לדעת מה הכי אופטימלי בנוסף בליזז כרגע דאגה שלכל class יהיו Procs שהוא לא יכול לצפות אותם מראש ויצטרך להגיב אליהם בהתאם.
לגבי pvp זה קצת יותר מסובך מצד אחד אתה צריך לדעת בדיוק איך הclass שלך צריך להגיב לכל combo שאתה מקבל בarena מצד שאני אתה צריך להכיר גם את כל שאר הclass האחרים מבחינת יכולות וכו' ולדעת איזה טקטיקה הם משתמשים ובאיזה counter להשתמש נגדם. בנוסף אתה צריך תגובה וחשיבה מאוד מהירה אם אתה רוצה להיות טוב בזה, כי הכל שם דינמי (אני מדבר על הרמות הגובות לא על המתחילים ששם זה הרבה יותר קל).
בקיצור כדי להיות טוב בwow זה לא סיפור פשוט בכלל ומצריך למידה לא מעטה, בנוסף אתה צריך חבר'ה טובים איתך כי לבד לא תגיע לשום מקום במשחק.
מה שאתה אומר זה מה שחשבתי, אתה צריך לדעת איך לבנות את הדמות שלך, זה הכל, ואז- הכל נעשה אוטומטית, והבנייה של הדמות היא באמת מעניינת(זה אחד הדברים שאני אוהב ב-mmorpg), אבל העליה ברמות היא grinding.. וכשאתה מגיע לרמה גבוה, הקרבות זה לפי מה שבנית לאורך המשחק..
ועדיין לא הבנתי איך זה לא התקפה אוטומטית? אתה לוחץ על כפתור וזה עושה לבד.
ד"א, יש לך סרטון משחקיות של wow, עם -טקטיקה- ?

ישן 05-11-10, 14:25   #35 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

אני לא מבין למה אתה מתכוון לדעת איך לבנות את הדמות שלך?
אם אתה מתכוון לציוד שאתה משיג, אז זה שיש לך ציוד זה נחמד אם בלי skills זה לא יעזור לך יותר מידי.
אם אתה מתכוון לזה שאתה עולה ברמות עד שאתה מגיע לרמה המקסימלית.
כל המטרה של עליית הרמות היא שתלמד על הדמות שלך ותכיר אותה יותר טוב ויש כאלה שחושבים שזה כיף (אני אישית חושב שזה החלק הכי מבאס במשחק), אבל מצד שני ברגע שהתחלתי לשחק ברמה הכי גבוהה בדמות של חבר הבנתי כמה זה חשוב ומקל עליך בלכיר את הדמות שאתה מעלה אותה בעצמך.
התקפה אוטמטית זה אם אתה דמות שנלחמת עם נשקים ואם אתה תלחץ על auto attack אתה לא תגיע לשום מקום. לכל דמות יש יכולות ואתה צריך איך להשתמש בהם, מתי להשתמש בהם ובאיזה combo עם שאר היכולות.
כנס לyoutube תוכל למצוא שם הרבה מאוד סרטים של pve או Pvp. רק מה אל תצפה להבין יותר מידי. צריך לשחק במשחק כדי שתוכל להבין באמת מה שאתה רואה.
זה סירטון של הגילד שהרג את הend boss של ההרחבה הזו במצב הקשה שלו.

לא יודע כמה אתה יכול ללמוד מזה על המשחק. מה שכן זה שילוב של כמה שחקנים שצילמו את זה ככה שאתה רואה את זה גם נק' מבט של מרפא וגם של אלה שנותנים בראש.

זה Pvp
שוב לא יודע כמה אתה יכול ללמוד מזה אבל מניסיון pvp מצריך תגובות מאוד מהירות וטעות קטנה\זניחה יכולה לעשות לך בMatch.
ישן 05-11-10, 14:42   #36 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

טוב לראות אותך בחיים מר בחור
IdanBS לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 05-11-10, 14:45   #37 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

אוו איזה כבוד, ואפילו טרחת להגיד שלום.
מה קורה אח של דודה
ישן 05-11-10, 15:09   #38 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל אוקי

ציטוט:
אני לא מבין למה אתה מתכוון לדעת איך לבנות את הדמות שלך?
אם אתה מתכוון לציוד שאתה משיג, אז זה שיש לך ציוד זה נחמד אם בלי skills זה לא יעזור לך יותר מידי.
אם אתה מתכוון לזה שאתה עולה ברמות עד שאתה מגיע לרמה המקסימלית.
כל המטרה של עליית הרמות היא שתלמד על הדמות שלך ותכיר אותה יותר טוב ויש כאלה שחושבים שזה כיף (אני אישית חושב שזה החלק הכי מבאס במשחק), אבל מצד שני ברגע שהתחלתי לשחק ברמה הכי גבוהה בדמות של חבר הבנתי כמה זה חשוב ומקל עליך בלכיר את הדמות שאתה מעלה אותה בעצמך.
התקפה אוטמטית זה אם אתה דמות שנלחמת עם נשקים ואם אתה תלחץ על auto attack אתה לא תגיע לשום מקום. לכל דמות יש יכולות ואתה צריך איך להשתמש בהם, מתי להשתמש בהם ובאיזה combo עם שאר היכולות.
כנס לyoutube תוכל למצוא שם הרבה מאוד סרטים של pve או Pvp. רק מה אל תצפה להבין יותר מידי. צריך לשחק במשחק כדי שתוכל להבין באמת מה שאתה רואה.
זה סירטון של הגילד שהרג את הend boss של ההרחבה הזו במצב הקשה שלו.

לא יודע כמה אתה יכול ללמוד מזה על המשחק. מה שכן זה שילוב של כמה שחקנים שצילמו את זה ככה שאתה רואה את זה גם נק' מבט של מרפא וגם של אלה שנותנים בראש.

זה Pvp
שוב לא יודע כמה אתה יכול ללמוד מזה אבל מניסיון pvp מצריך תגובות מאוד מהירות וטעות קטנה\זניחה יכולה לעשות לך בMatch.

את הראשון ראיתי שלוש פעמים בשביל לראות אם פיספסתי משהו, ובסופו של דבר הסרטון רק חיזק את מה שאמרתי, רוב הזמן השחקנים עושים את אותו דבר, לוחצים על אותם 3 סקילים שוב ושוב ושוב, בלי שאתה כשחקן קשור אליו, כמו שאמרתי, סקיל של הדמות ולא של השחקן(אין לי בעיה עם סקיל של דמות, אבל שלא יהיה הדבר היחיד שמחליט), הסרטון השני רק מחזק את מה שאני אומר, שים לב לסקילס/ספלס שהוא טוען כל פעם, כל פעם זה אותם 2-3 סקילים, שוב ושוב עד שהבחור מת.. ושוב אין קשר לסקיל של השחקן מאחורי המחשב.

האם אפשר לראות פה טקטיקה? בוודאי, אותם סקילים של הדמות מופעלים שוב ושוב(כי זה עובד..) זה טקטיקה, אבל לא כיף..

כל אחד והטעם שלו, אם אתה נהנה/מקבל סיפוק מללחוץ על כתפור אחד בעכבר וללחוץ שוב ושוב על 1-2 ולחכות שהאויב ימות, בכיף. אני מחפש משהו יותר engaging..

ישן 05-11-10, 15:18   #39 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
כל אחד והטעם שלו, אם אתה נהנה/מקבל סיפוק מללחוץ על כתפור אחד בעכבר וללחוץ שוב ושוב על 1-2 ולחכות שהאויב ימות, בכיף. אני מחפש משהו יותר engaging..
תשחק ב Demon's Souls, אחרי שעה או שתרצה להתאבד או שתבין שזה המשחק תפקידים הכי מאתגר שפגשת בחיים וזה מה שיניע אותך להמשיך לשחק.
הארדקור עד הסוף, לשחק בו זה עונש. קצת גלשתי מהנושא אבל לא נורא.

אני מבין שאתה מעדיף יותר Hack & Slash ?

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-10, 15:27   #40 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל אין ps3 :(

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה
תשחק ב Demon's Souls, אחרי שעה או שתרצה להתאבד או שתבין שזה המשחק תפקידים הכי מאתגר שפגשת בחיים וזה מה שיניע אותך להמשיך לשחק.
הארדקור עד הסוף, לשחק בו זה עונש. קצת גלשתי מהנושא אבל לא נורא.

אני מבין שאתה מעדיף יותר Hack & Slash ?
הוא נראה משחק מצויין, אבל לא שיחקתי.
לגבי h&s תן לי דוגמא למשחק בסגנון כזה, כדי שאני יהיה בטוח שאנחנו מדברים על אותו סגנון..

ישן 05-11-10, 15:29   #41 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

ציטוט:
את הראשון ראיתי שלוש פעמים בשביל לראות אם פיספסתי משהו, ובסופו של דבר הסרטון רק חיזק את מה שאמרתי, רוב הזמן השחקנים עושים את אותו דבר, לוחצים על אותם 3 סקילים שוב ושוב ושוב, בלי שאתה כשחקן קשור אליו, כמו שאמרתי, סקיל של הדמות ולא של השחקן(אין לי בעיה עם סקיל של דמות, אבל שלא יהיה הדבר היחיד שמחליט), הסרטון השני רק מחזק את מה שאני אומר, שים לב לסקילס/ספלס שהוא טוען כל פעם, כל פעם זה אותם 2-3 סקילים, שוב ושוב עד שהבחור מת.. ושוב אין קשר לסקיל של השחקן מאחורי המחשב.

האם אפשר לראות פה טקטיקה? בוודאי, אותם סקילים של הדמות מופעלים שוב ושוב(כי זה עובד..) זה טקטיקה, אבל לא כיף..

היה לי הרגשה שלא תצליח להבין, זה נראה לך שרק לוחצים על 2-3 skills אבל לא זה המצב.
הskills של הדמות ממש לא זה שקובע החלק של השחקן הוא העיקר, מהצד נראה שכל אחד יכול לעשות רק שאתה נכנס ומנסה בעצמך אתה תבין שזה ממש לא פשוט כמו שזה נראה בסרטון. בנוסף שימוש בskill זה רק חלק אחד של המשחק יש תזוזה, להגיב למה שקורה, לנסות לחזות מה הולך לקרות.
בקיצור חבר צריך לנסות כדי להבין.
ישן 05-11-10, 15:39   #42 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
לגבי h&s תן לי דוגמא למשחק בסגנון כזה, כדי שאני יהיה בטוח שאנחנו מדברים על אותו סגנון..
משחקים בסיגנון דיאבלו, Dungeon Siege, Titan Quest.
אם אתה לא לוחץ על העכבר שוב ושוב, אתה מת.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-10, 16:33   #43 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של MetalDreamer

לפי מה שהבנתי הבחור רוצה לשלב משחק אונליין עם משחק מכות של פלייסטיישן

קשה לי לראות את זה קורה וגם נהיה פופולרי כאשר המשחקים הכי פופולריים הם כאלה שאתה צריך לכוון את העכבר היקר שלך כמה שיותר מהר על היריב וללחוץ, ולזה קוראים סקיל של גיימר אמיתי.
אז אני חושב שרק אסטרטגיה זה משחק של "סקיל"

p.s
Heroes of m&m

MetalDreamer לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-11-10, 18:18   #44 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
FARM VILLE
yogev14 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-10, 5:31   #45 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ANAT1

השילוב האולטימטיבי לדעתי למשחק הוא WOW ודיאבלו.

ANAT1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא