IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

האם לשדרג או לקנות חדש?

בנוגע לכמות הזכרון של הדיסק הקשיח - זה שנשאר זה לא אומר שזה מספיק. אולי תקרא קצת על הדבר הזה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-11-10, 17:23   #31 (קישור ישיר)
IO Pro

בנוגע לכמות הזכרון של הדיסק הקשיח - זה שנשאר זה לא אומר שזה מספיק. אולי תקרא קצת על הדבר הזה שנקרא "פרגמנטציה" (Fragmentation). זה מאוד פוגע בביצועים בדרך כלל במיוחד כשאין לך מספיק זכרון RAM (ואז הווינדווס משתמש יותר בדיסק הקשיח, מה שממילא לא כדאי)
ואני גם מוכן להמר שזה דיסק קשיח די איטי.

גם כרטיס המסך המובנה שיש לך שם די איטי. יכול להיות שזה גם קשור לפוטושופ וכו' בגלל השימוש ב2D. אבל אני לא בטוח לגבי זה.

3000 ש"ח זה סתם לבזבז כסף. תתחיל מדיסק קשיח חדיש ונורמלי והתקנה טריה של ווינדווס7 64ביט + דרייברים מתאימים לכל דבר.
לדעתי, גם תוסיף עוד 2GB זכרון לפחות. מה שיש לך כרגע מנוצל כמעט לגמרי (למה? מה תופס את המקום?)
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-10, 17:23   #32 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

לפי מה שאני קורא המחשב שלך לא עובד כמו שצריך ואתה לא טורח להתקין דרייברים אלא מסתמך על המערכת הפעלה, כנראה שהמחשב שלך יכול לתת יותר ממה שאתה מקבל ממנו, תעשה התקנה כמו שצריך (כולל דרייברים ועדכונים) או שתתן למישהו מקצועי לעשות לך התקנה על המחשב. גם אם תקנה מחשב חדש בכמה אלפי שקלים וההתקנה תהיה גרועה הוא לא יעבוד לך טוב.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-10, 17:33   #33 (קישור ישיר)
IO Member

אחלה תודה האמת שאני לא מתקין דרייברים ודברים כאלה אני פשוט לא הכי מבין בזה ולא יודע מה זה עוזר

אני אקח את המחשב לאח שלי מישהו מהעבודה שלו יינסה לסדר לי להתקין לי ולפרמט והכל אני מקווה שיעבוד טוב
אני גם אקנה זיכרון ונראה מה יילך..

תודה רבה על העזרה!!!
Texture לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-10, 22:58   #34 (קישור ישיר)
IO Rookie

אני בדיוק כמוך אותן תוכנות חוץ מפלאש..רק לוידאו גם NUKE ולומד 3D MAX..

תקח כרטיס מסך GeForce GTX460 768MB GDDR5 למה כל התוכנות של אדבי עובדות הרבה יותר טוב עם חיצוני (היה לי G31 כמו שלך ועבד על הפנים יחסית) זה 860 ש"ח.
או אם בא לך להתפנק GeForce GTX470 1280MB GDDR5 PCIe ב1350 אבל לא בטוח ששווה לך..למרות שהיתי מחכה עוד קצת לכרטיסים החדשים שלהם.

Hynix 2GB DDR2 800Mhz תקנה 2 כאלה יצא לך 400 ש"ח ואם הלוח תומך אז היה לך 6GB זיכרון שזה מעולה לתוכנות האלה.

דיסק קשיח היתי לוקח פשוט של 1TB . לדעתי אם אתה רוצה לקנה 4 סטיקים של זיכרון שהיה לך 8 ג'יגה ובהגדרות של התוכנות שים שישתמש במקסימום ראם זה יתן לך בוסט יותר רציני מSSD בנפחים שהתקציב שלך מאפשר.

סך הכל עם GTX460 + 1TB HDD + 4GB RAM יצא לך כ1500 ויתן לך שיפור משמעותי בתוכנות האלה.
אם אתה רוצה להתפנק עם 8GB זיכרון וכרטיס מסך יותר עצבני יצא לך 2000 ש"ח..

לדעתי כל מי שיגיד לך להחליף מחשב לא מבין. התוכנות האלה משתמשות הרבה בזיכרון (וגם זה של הכרטיס מסך). היתי מדלג על שדרוג בדור הזה של המעבדים ומתפנק באיפון או חוסך למחשב יותר רציני בעתיד.

*יש לי Q6600+ 4GB RAM + AMD 4670 512MB ואני גולש עם 20 לשוניות באופרה + פוטושופ עם הרבה שכבות שאני עורך תמונות של 21 מ"פ מ5D MKII והכל עובד חלק. אולי עם דפדפן קצת יותר לאט אבל בטח שלא תקיעות או פעולה איטית.
בטח יש לך 2GB זיכרון וכרטיס מובנה ואתה נשאר ככה עם תכלס של 1.2GB זיכרון כאשר אתה עורך/יוצר משהו, זה בזיוני.

נערך לאחרונה על ידי DrLEON, 09-11-10 בשעה 23:08.
DrLEON לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-10, 23:23   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

DrLEON, אין מה לעשות עם כרטיס מסך כזה. זה גם סתם מבזבז חשמל.
GT240 ומעלה עם 768MB ומעלה יעשו את העבודה מצויין על פי ביקורות.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-10, 23:48   #36 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eddr666 צפה בהודעה
DrLEON, אין מה לעשות עם כרטיס מסך כזה. זה גם סתם מבזבז חשמל.
GT240 ומעלה עם 768MB ומעלה יעשו את העבודה מצויין על פי ביקורות.
אתה יודע מה, אני די מסכים איתך. קראתי שוב את מה שהוא רשם ולדעתי אם כבר אז הוא צריך להוסיף גם מסך IPS נורמלי אם הוא עוסק בתוכנות האלה ברצינות.
DrLEON לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא