IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

לגבי בזק בינלאומי ובאופן כללי

ציטוט: פורסם במקור על ידי sunken לאחר שעה בטלפון+איומים והסברים. למדתי כמה דברים - הם לא מתחייבים לרוחב פס לחו"ל ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-11-10, 23:43   #16 (קישור ישיר)
Oni
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sunken צפה בהודעה
לאחר שעה בטלפון+איומים והסברים.
למדתי כמה דברים - הם לא מתחייבים לרוחב פס לחו"ל וזה כתוב בתקנון.
שאגב אף אחד לא בדיוק רואה את התקנון הזה שהוא מתחבר לבזק בינלאומי ולא מפנים אותך אליו ולא כלום. כלומר אתה יכול לרכוש 8 מגה ולקבל 1KBIT לחו"ל וזה בסדר כי זה כתוב בתקנון שמעולם לא קראת.
הם יחליטו על דעת עצמם כיצד למתג ולמכור את רוחב הפס לחו"ל.
בגלל שיש להם הרבה לקוחות אז זה איטי ובמיוחד בשעות הלחץ (למרות שבADSL לכאורה אמור להיות לך פס מוקצה ואתה לא אמור לחלוק אותו עם אף אחד) באורנג שיש פחות לקוחות הם יכולים לספק לך רוחב פס לחו"ל גדול יותר ואפילו הנציגה הטכנית אמרה לי את זה בצורה מאוד ברורה. אמרתי להם שייביאו לי גיימר חינם אז הנציגה אמרה לי שעל גיימר צריך לשלם. לא הבנתי למה אני צריך לשלם על תעדוף כאשר ברמת העיקרון לא אמור להיות כזה דבר ועובדה שבאורנג' אין. ואז היא הסבירה לי שזה כי הם חברה קטנה ואי אפשר להשוות לבזק בינלאומי שיש להם פי 10 יותר לקוחות ושהם ייגדלו גם להם יהייה חבילת גיימר.
אז בקיצור
א.הם כן חוסמים
ב.קיבלתי גיימר בחינם (למרות שבאורנג' בלי גיימר אני אוריד יותר מהר).
ג.שנגמרת לי ההתחייבות אני אומר בייביי לתמיד לבזק בינלאומי הביי ביי הזה מצטרף לבייביי לברק013 בזמנו ל012 וגם לנטוויזין. נקווה שאורנג' לא ידרדרו עד אז.

שמע.. חוסמים.. יש לאחי בזק בן לאומי בHOT ו5 מגה, מוריד בכל מקום שהוא P2P, טורנט אימיול על מהירות מלאה 24/7..
תסביר את זה אני לא יודע, לאחי יש חשבון רגיל בלי שום קומבינות בלי שום דבר (והוא אפילו לא בשום סוג של תעדוף כי בבזק בן לאומי, הוא מוגדר על 5).

בניגוד לאחי.. לי יש 2.5 בגיימר.. בבזק.. ובבזק בין לאומי.. ואין לי שום בעיות, אני איתם כבר 10 שנים ובחיים לא היו לי שום בעיות של P2P או פינגים/משחקים/שרתים לחול וכו'..

אתה מדבר פה על חברות אחרות.. אני תמיד אומר.. לא טוב לך? תעזוב.. תנסה.. ותבדוק.. איפה שטוב לך ספציפית.. תשאר, יש סיבה שאני שנים בבזק בן לאומי, אני לא אוהב לשלם על האינטרנט שלי ולהיות חסום לX וY.. בגלל זה נשארתי בבזק בן לאומי, לא חסום לשום דבר ומבחינת איכות קו לחול הם בשבילי, מניסיון, היו יותר טובים מכל השאר.. וניסיתי את כולם...

מה שכן, לא בא למכור לך כלום, אם תשאר בבזק בן לאומי אני לא אקבל עליך עמלה, פשוט תנסה דברים אחרים..

מה שכן, אני יכול לתת לך טיפ קטן קטן..
הבדיקה האולטימטיבית, איך למצוא מה טוב בשבילך.. בין אם יש לך בזק/הוט, בין אם יש לך מודם או נתב, תבקש מחברים יוזרים של הספקית בספקיות שונות ותתחבר עליהם.. תבדוק איך כל ספקית בשבילך ותעשה את שיקוליך.

כמובן שבאורנג', אם קיבלת שירות טוב אצלך ספציפית .. חבל שעזבת (השירות הוא לא טוב בצורה ארצית, אני מקווה שהוא יהיה טוב, תחרות זה מצויין בשבילנו הלקוחות, אבל הם רק בתחילת דרכם).
אם נתנו לך גיימר בבזק בן לאומי בחינם.. כבר הרווחת חח

בקשר לחברה שידברו פה על NGN, לדעתי זה סתם מילה מסחרית.. רוחב פס, ON WAY OR ANOTHER, אתה חולק אם אחרים.. זה שבמהירויות גבוהות נותנים לך תעדוף= אתה לא יושב על אותו רוחב פס של המהירויות הנמוכות לא אומר שום דבר כי הממוצע מהירויות הארצי הוא 2.5 וכשכולם יושבים על 10-15 בPNGN מה זה 2.5 .. כמעט כלום..
אבל.. משהו שכנראה לא ידעתם.. על התעדוף החינמי הזה אפשר להוסיף גיימר יענו להיות GAMER PNGN.. שזה תעדוף אמיתי.

דא, למי שלא שמע/קרא פה בIO, בזק בין לאומי התחילה בפריסה של כבל סיב אופטי תת קרקעי (הצורה שכולנו מחוברים לחול מן הסתם) שיהיה מחוברים (כמעט בטוח במבחינת המיקום) לאירלנד ישירות (למי מה שאני זוכר אירלנד היא סוג של INTERSECTION בין אירופה לארהב).
כמובן שהיא תשכיר רוחב פס לחברות כאלו ואחרות..

נחזור לדיון, כמו שראית לא באתי להתווכח... גם אני מדבר מניסיון ומה שיש לי בבית. אני לא שונה ממך פשוט אצלי אין בעיות..
בזמנו, שהיו לי בעיות בספקיות כאלו ואחרות, פשוט הייתי עוזב כל ספקית פעם בחצי שנה/שנה וגם משחק בין הוט לבזק כדיי לקבל את "המוצר" הכי טוב.

ומשהו קטן נוסף, אם לא הבנתם את זה עד היום, מבחינת עומסים, כל חברה לא מתחייבת לך לשום מהירות ולהגביל אותך או לא בזמן עומס (אני אישית בחיים [אבל בחיים...]) לא הוגבלתי ע"י בזק/בזק בין לאומי/נטוויזן והוט.. [בחיים.. לא יודע איך כי אני יודע בוודאות שזה דבר שעושים].
כמובן שאם לא הבנתם, כשמוכרים לכם אינטרנט, מוכרים לכם אוויר.
Oni לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-10, 0:49   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

^^ כנ"ל
הצטרפתי לפני כמה חודשיים למהירות 10MB בזק+בזק בינלאומי ובנתיים אין לי חסימות
אני מוריד בכל שעות היממה על מקסימום
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-10, 0:51   #18 (קישור ישיר)
Oni
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CHiPoPo צפה בהודעה
^^ כנ"ל
הצטרפתי לפני כמה חודשיים למהירות 10MB בזק+בזק בינלאומי ובנתיים אין לי חסימות
אני מוריד בכל שעות היממה על מקסימום

היום הכל תקין בNGN .. כמובן עוד X חודשים, שכל העם ואחותו יהיו ברשת המהירה, אז יהיה כדאי (אם יש לך את הצורך בדבר כמובן) להצטרף לתעדוף.. יענו לגיימר..
אני אישית, פעם ראשונה שומע דברים רעים על בזק בינלאומי.. ועוד בהשוואה לספקיות אחרות..
Oni לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-10, 16:48   #19 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

למעשה Gamer זה התשובה בתשלום של בזק בינלאומי להיות מהירים כמו ספק לא עמוס.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא