IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

מחשב לגיימינג בתקציב של 8K-9K, חלק מהחלקים יבואו מחו"ל

1.אין כוונה לOC לא משנה כל כך מהיכן הקניה תתבצע 2.ברשותי מסך שך סמסונג ב24 אינטש לד כך שהרזולוציה תהיה ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-11-10, 4:30   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מחשב לגיימינג בתקציב של 8K-9K, חלק מהחלקים יבואו מחו"ל

1.אין כוונה לOC לא משנה כל כך מהיכן הקניה תתבצע
2.ברשותי מסך שך סמסונג ב24 אינטש לד כך שהרזולוציה תהיה 1920x1080
3.אין צורך בציוד היקפי.

להלן המפרט
ככה יש לי שיקול מאד רציני לגבי זכרון SSD באם יבוא מPCIE או דרך SATA להלן ocz vertx or ocz revo drive משהו בסגנון ה120GB.

חשבתי על משהו בסגנון של croosfire\sli אבל לקנות כרטיס 1 עכשיו ואת השני בהמשך או לעשות שילוב בניהם אבל לא ידוע לי עד כמה השוק של הLUCID מפותח כרגע או הצ'יפים של הידרה 200\300 או שאולי עדיף לחכות לינואר להשקות החדשות.
המפרט:

המעבד I7 950 D0

כרטיס מסך 6890 כנראה,בטוח אבל מחברת XFX יש להם ליבות ממש חזקות! או שאולי NVIDIA מה שיבוא קודם?.

מארז
antec1200

מערכת קירור למעבד עוד לא החלטתי אם למישהו יש הצעות ממש טובות אני אשמח!

לוח אם
Asus rampage 3 formula

הרדיסק
Hitachi/ibm2000GB ultras a7k2000

זכרונות
g-skill f3-12800 cl6t-6gbpi

צורב
LGH22LS50

ספק
Hec xpi1080 סביר להניח תודה רבה לכל מי שעוזר!

נערך לאחרונה על ידי Juiced, 24-11-10 בשעה 10:01.
arikwil לא מחובר  
ישן 24-11-10, 7:54   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

אוקיי, נתחיל בזה שה Revo Drive עדיין יקר לתקציב שלך ולא משתלם, לך על 2XOCZ VERTEX2 60GB ברייד0 (יהיה עדיף על 1 של 120)
מעבד 950 CI7 יהיה מעולה.
כרטיס מסך, לך על כרטיס אחד חזק עם ליבה אחת חזקה שיספיק לך להרבה מאוד זמן, GTX580
XFX לא מייצרת ליבות חזקות יותר, יותר נכון היא לא מייצרת ליבות Nvidia היא היצרנית, XFX חברה שמשווקת אותם , לא משנה מאיזה חברה תביא (XFX, GIGABYTE, ASUS וכו' כולם יתנו את אותם ביצועים אלא אם עברו OC מהמפעל)
מארז, הייתי הולך על ה Cooler Master HAF X Full Tower
קירור למעבד, V8\V10 של Cooler Master
הארדיסק - הייתי הולך על מערך רייד 1\5 של זוג כונני SAMSUNG F4 2TB
זכרונות - נראים מעולים.
ספק, לך על חברה יותר איכותית כמו Corsair HX1000W
בהצלחה !

DJ.R לא מחובר  
ישן 24-11-10, 12:03   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

Core i7 950, 3.06GHz, s1366, 8MB Tray

Gigabyte X58A-UD3R s1366 Core i7, Intel X58, DDR3 2200+, 4xPCI-E‎

3x2GB G.Skill RipJaw Edition Triple Channel

2 x Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI Mini 2xDP PCI-E

WD Caviar Black 1TB 7200RPM, 64MB, SATA III WD1002FAEX

Intel 80GB SSD X25-M Sata II 2.5'' SSDSA2MH080G2C1

LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA

Scythe Mugen II Rev.b 5 Heat Pipes CPU Cooler

CoolerMaster HAF932 Full Tower Black

Corsair HX 850W Active PFC 12cm Fan Modular

סה"כ : 8815 ש"ח הורכב בקיי אס פי

חושב שזה יתאים הכי הרבה לצרכים שלך שפירטת, בהצלחה
cocainhore לא מחובר  
ישן 24-11-10, 13:08   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל ...

למה דווקא קורסאיר בתור ספק ונראה לי ש850 זה קצת לדעתי מה גם שעם הזמן ההספק יורד.
למה דווקא SSD של אינטל וWD במקום ההיטצ'י? 2TB ב600 שקל נראה לי מספיק
והזכרונות הם מצויינים לקחת דגם אחר בתזמון אחר עם מתחים שישרפו לי את המעבד לא ממש נראה לי כי הם במתח 1.65
ומה מיוחד בלוח הזה שאין לי באזוס פורמולה 3 שהצגתי למעלה?
אני אשמח שתפרטו למה דווקא את החלקים האלה לעומת מה שהצגתי תודה רבה
arikwil לא מחובר  
ישן 24-11-10, 13:25   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arikwil צפה בהודעה
למה דווקא קורסאיר בתור ספק ונראה לי ש850 זה קצת לדעתי מה גם שעם הזמן ההספק יורד.
למה דווקא SSD של אינטל וWD במקום ההיטצ'י? 2TB ב600 שקל נראה לי מספיק
והזכרונות הם מצויינים לקחת דגם אחר בתזמון אחר עם מתחים שישרפו לי את המעבד לא ממש נראה לי כי הם במתח 1.65
ומה מיוחד בלוח הזה שאין לי באזוס פורמולה 3 שהצגתי למעלה?
אני אשמח שתפרטו למה דווקא את החלקים האלה לעומת מה שהצגתי תודה רבה
בכיף.

- הארד דיסק אתה יכול ללכת על כל חברה שנראית לך, אני חושב שהבלאק מהירים משאר
ההארדיסקים וזה מה שאני הייתי קונה בתקציב כזה, אפילו עם זה במקצת. אם זה לא משנה
לך תקנה את ההיטאצ'י או איזה סמסונג שהם זולים יותר.

- לוח של אסוס שלקחת די קיצוני, ואתה הדגשת שאתה לא עושה שום OC אז למה לקנות
אותו ? אתה יכול לצאת עם לוח פיצוץ + כרטיס קול טוב יותר ממה שיש על האסוס ולצאת
עוד יותר זול.

- זכרונות.. שוב זול יותר, כלום הבדל והוא לא ישרוף לך שום מעבד אני על פרופיל XMP
והם יושבים על 1.60V \ 1600Mhz \ CL7 למה לשלם יקר על דגם ה PI ?

- הספק 850 של קורסאייר יחזיק לך בקלות את המערכת שבניתי, אין לך מה לחפש ספק
אחר מבחינת איכות, אחריות והספק.
cocainhore לא מחובר  
ישן 24-11-10, 16:50   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

עם תקציב כזה אני מציע לך לחכות קצת.
צריך לצאת סדרת כרטיסי מסך חדשה של AMD וגם הSANDY BRIDGE של אינטל צפוי לצאת.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 24-11-10, 22:05   #7 (קישור ישיר)
SAW
IO Member

סמל האישי של SAW

לא שווה לקנות את ה Sandy Bridge, הוא יוצא בתור סוקט 1155 שהוא מיועד לשוק הבינוני
עדיף כבר לקנות עכשיו משהו זול וזהו.
חבל להתפטות כי אחרי חצי שנה יוצא ה LGA2011 ככה שיהיה עדיף לקנות כרגע משהו זול ואז אחרי שנה להשתדרג לסוקט 2011.

ד"א, יצא פה ושם כמה בנאצ'ים שמראים את ה6970 ב Unigineh Heaven
והוא עשה משהו כמו 36.6, בעוד שה-GTX580 עשה 46.5, קיצר לא שווה לחכות לאדומים.

ולמה שלא תיקח את Crucial RealSSD C300?
הוא כרגע ה SSD הכי מהיר, גם OCZ Vertex 2 מצוין.

ואם כבר אתה קונה מחו"ל תקנה את ה Corsair AX 1200 מסדרת הגולד היוקרתית החדשה
חבל שפה רק KSP מייבאים אותו.

נערך לאחרונה על ידי SAW, 24-11-10 בשעה 22:20.
SAW לא מחובר  
ישן 24-11-10, 22:26   #8 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אני לא מבין למה בכלל ממליצים לו ספק של 1200 או 1000... זה בזבוז מוחלט של כסף,
וגם לחכות לסדרות חדשות וכו'.. בכלל מיותר מאחר וקח לדוגמא את ה Q6600 שגם היום
יכול להריץ יופי טופי משחקים אם איזה בוסט קטן. כסף שלך, רק תשתמש בו לפי הצרכים שלך
לדעתי ולא מעבר כי חבל ובכסף הזו אתה יכול לסגור פינות כמו כרטיס קול איכותי או כל דבר
אחר שמתאים לך.

אני דוגרי יכול להגיד לך שכמה שאני מבסוט מהמחשב שלי, באמת כאילו אני מבסוט
ממנו שחבל על הזמן אני די מצטער שלקחתי את המארז שלי בדיעבד. היום שאני חושב על זה
יכלתי לחסוך 600 שקל ולהביא נגיד את ה Raven 2, ולקנות אולי בהפרש איזה SSD או
כל דבר אחר.. או פשוט לצאת ביותר זול, מאחר והמארז שלי פשוט גדול לי מידי ומיותר למה
שאני צריך ובזמנו לא ממש חשבתי על זה
cocainhore לא מחובר  
ישן 25-11-10, 2:45   #9 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DJ.R צפה בהודעה
אוקיי, נתחיל בזה שה Revo Drive עדיין יקר לתקציב שלך ולא משתלם, לך על 2XOCZ VERTEX2 60GB ברייד0 (יהיה עדיף על 1 של 120)
מעבד 950 CI7 יהיה מעולה.
כרטיס מסך, לך על כרטיס אחד חזק עם ליבה אחת חזקה שיספיק לך להרבה מאוד זמן, GTX580
XFX לא מייצרת ליבות חזקות יותר, יותר נכון היא לא מייצרת ליבות Nvidia היא היצרנית, XFX חברה שמשווקת אותם , לא משנה מאיזה חברה תביא (XFX, GIGABYTE, ASUS וכו' כולם יתנו את אותם ביצועים אלא אם עברו OC מהמפעל)
מארז, הייתי הולך על ה Cooler Master HAF X Full Tower
קירור למעבד, V8\V10 של Cooler Master
הארדיסק - הייתי הולך על מערך רייד 1\5 של זוג כונני SAMSUNG F4 2TB
זכרונות - נראים מעולים.
ספק, לך על חברה יותר איכותית כמו Corsair HX1000W
בהצלחה !
אז כה ד"ר...
לא זה ולא זה על SSD REVO סתם יקר.
עוד משהו ד"ר XFX מייצרת רק לוחות וצ'יפים מסוימים...ולא כל ה-OC נותנים את אותם ביצועים מהמפעל זה תלוי בקירור עד היום מי ששם קירור הכי טוב עם אחריות זאת XFX (עד לא ממזמן 5 שנים אחריות לכרטיסים מיוחדים כאלו).
היו כבר יש את ASUS וגם Shapphier רק עם קירורים טובים על הכרטיסים (בדגמים האחרונים) אבל ל-OC ממש יציב מסתבר זאת רק XFX.
עכשיו לא קונים כרטיס אחד טוב של GTX580 חושבים על העתיד...היה לי חבר פעם שקנה 4870 ואחרי שנה וחצי זה לא הספיק לו...בייחוד שיש לך מסך 24 והוא רוצה לשחק בהגדרות ורזולוציה הכי גבוהה כל הזמן (גיימר זה גיימר).
הספקים של HEC לא פחות טובים מ-OCZ ולפי כמה שזכור לי Compucase עם ניסיון טיפה יותר אבל טיפה יותר גדול מ-OCZ בנושא הזה.
זכרונות של OCZ טובים ללא ספק אבל זה לא קשור לנושא.
לגבי רייד...לא יודע מה איתך מניסיון שלי הם נופלים יותר מהרגיל וכשהם נופלים קשה מאוד מאוד מאוד לשחזר אותם מאודדד וגם בלתי אפשרי בבית בכלל לעשות את זה.
אז כבר עדיף אחד של SSD ואחד רגיל ככה למערכת יש ביצועים וגם משהו לאחסן עליו.
קירור לא משהו לפי דעתי...ninja עם מאווררים מיוחדים.
ומארז של ANTEC 1200 מספק קירור יותר טוב.

יום טוב
MTN_Cool לא מחובר  
ישן 25-11-10, 2:49   #10 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל ...

מתן תגובה רצינית וקולעת לגבי XFX יש בזה משהו מנסיוני הלא מצומצם רק לגבי הנינג'ה תדגיש איזה איוורור אתה רוצה לשים עליו!
arikwil לא מחובר  
ישן 25-11-10, 2:59   #11 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
בכיף.

- הארד דיסק אתה יכול ללכת על כל חברה שנראית לך, אני חושב שהבלאק מהירים משאר
ההארדיסקים וזה מה שאני הייתי קונה בתקציב כזה, אפילו עם זה במקצת. אם זה לא משנה
לך תקנה את ההיטאצ'י או איזה סמסונג שהם זולים יותר.

- לוח של אסוס שלקחת די קיצוני, ואתה הדגשת שאתה לא עושה שום OC אז למה לקנות
אותו ? אתה יכול לצאת עם לוח פיצוץ + כרטיס קול טוב יותר ממה שיש על האסוס ולצאת
עוד יותר זול.

- זכרונות.. שוב זול יותר, כלום הבדל והוא לא ישרוף לך שום מעבד אני על פרופיל XMP
והם יושבים על 1.60V \ 1600Mhz \ CL7 למה לשלם יקר על דגם ה PI ?

- הספק 850 של קורסאייר יחזיק לך בקלות את המערכת שבניתי, אין לך מה לחפש ספק
אחר מבחינת איכות, אחריות והספק.

אז ככה...

- יש הבדל בין הארדיסקים.
וזה נקרא אמינות...HITACHI עם הכי פחות נפילות היום בעולם.
WD מצידים את החידוש הכי מהיר אבל לא באמת יודעים כמה הם אמינים.
SAGATE הם בואשה רצינית לעולם אחרי שפעם הם עמדו באמינות מס'1 והיום יש להם הארדיסקים שנופלים כמו הפעמים שילדים נופלים בגן ביום בודד.
SAMSUNG זאת SAMSUNG מציגה פעם ב-5 ליין של מוצרים שמחזיק יפה כמו ה-F שבאמת אני מוריד לליין הזה את הכובע בצורה מדהימה. אבל בליין הבא זה כבר יהיה שווה לתחת חח סליחה על ביטוי.

- לוח אם הוא דיי קיצוני נכון, אבל הוא יעשה OC בטוח, אם הוא לוקח כאלו זכרונות
- זכרונות מעל מתח של 1.65 שורפים עובדה ידוע זה בא במעבדה...הוא קונה מתח נמוך כי הזכרונות האלו מגיעים במתח של 1.60 על 1600 ופוטנציאל של להעלות מתח ל-עד 1.65 וזה נותן לך אפקט של 2000. הוראות יצרן רשום.
לא סתם הלוח מותאם לזכרונות זה בטוח.

- 850 יחזיק נכון אבל המ עם עוד כרטיס ? :\ מערכת מתאמצאת טווח ביטחון...
GTX 580 אחד לא יספיק להרבה זמן זאת טכנולוגיה לא בעננים גם 6890 אחד לא יספיק להרבה זמן זה בטוח.
MTN_Cool לא מחובר  
ישן 25-11-10, 3:07   #12 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arikwil צפה בהודעה
מתן תגובה רצינית וקולעת לגבי XFX יש בזה משהו מנסיוני הלא מצומצם רק לגבי הנינג'ה תדגיש איזה איוורור אתה רוצה לשים עליו!
איוורור כפול של 2500 סל"ד...ממוצע יפה ועושה את העבודה מסתבר יותר טוב מכל האחרים.
וגם יחסית זול.
אפשר להתפרע ולארגן 10.000 סל"ד רק תבקש יפה אני זוכר שיש לי פה חנות בחו"ל.
MTN_Cool לא מחובר  
ישן 25-11-10, 3:24   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של DJ.R

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MTN_Cool צפה בהודעה
אז כה ד"ר...
לא זה ולא זה על SSD REVO סתם יקר.
עוד משהו ד"ר XFX מייצרת רק לוחות וצ'יפים מסוימים...ולא כל ה-OC נותנים את אותם ביצועים מהמפעל זה תלוי בקירור עד היום מי ששם קירור הכי טוב עם אחריות זאת XFX (עד לא ממזמן 5 שנים אחריות לכרטיסים מיוחדים כאלו).
היו כבר יש את ASUS וגם Shapphier רק עם קירורים טובים על הכרטיסים (בדגמים האחרונים) אבל ל-OC ממש יציב מסתבר זאת רק XFX.
עכשיו לא קונים כרטיס אחד טוב של GTX580 חושבים על העתיד...היה לי חבר פעם שקנה 4870 ואחרי שנה וחצי זה לא הספיק לו...בייחוד שיש לך מסך 24 והוא רוצה לשחק בהגדרות ורזולוציה הכי גבוהה כל הזמן (גיימר זה גיימר).
הספקים של HEC לא פחות טובים מ-OCZ ולפי כמה שזכור לי Compucase עם ניסיון טיפה יותר אבל טיפה יותר גדול מ-OCZ בנושא הזה.
זכרונות של OCZ טובים ללא ספק אבל זה לא קשור לנושא.
לגבי רייד...לא יודע מה איתך מניסיון שלי הם נופלים יותר מהרגיל וכשהם נופלים קשה מאוד מאוד מאוד לשחזר אותם מאודדד וגם בלתי אפשרי בבית בכלל לעשות את זה.
אז כבר עדיף אחד של SSD ואחד רגיל ככה למערכת יש ביצועים וגם משהו לאחסן עליו.
קירור לא משהו לפי דעתי...ninja עם מאווררים מיוחדים.
ומארז של ANTEC 1200 מספק קירור יותר טוב.

יום טוב
אז ככה, נתחיל בזה שזה DJ ולא Doctor
1.) במפרט של 8-9K לבזבז 30% רק על SSD REVO זה בזבוז מוחלט לעומת זוג OCZ Vertex2 ברייד0 שלא נופלים בביצועים מהREVO ועולים חצי
2.)איפה אתה רואה שאמרתי שכל הOC נותנים אותם ביצועים? אמרתי שההבדלי ביצועים בין החברות השונות יכול להתבטא בOC בלבד.
כלומר אם תיקח כרטיס שXFX משווקת וכרטיס שGIGABYTE משווקת וה GIGABYTE יגיע עם OC - כמובן שהוא יהיה יותר טוב מה-XFX.
יכול להיות שהXFX מציעים קירור ובאנדל יותר טוב, אבל אני לא הייתי מוסיף על זה שקל ולוקח אותו הדגם מהחברה הזולה ביותר
וקונה קירור צד ג' ב100-150 ש''ח שיתן ביצועים הרבה יותר גבוהים מהקירור שהיית משלם על נניח XFX ב200-300 ש''ח יותר
3.)אני לא יודע אם ראית בכלל ביצועים של הGTX580 כי לפי המשפט שאמרת כניראה שלא ראית.
מדובר בכרטיס הכי טוב כרגע בשוק, ועדיף על CF שיעשה המון כאבי ראש מבחינת קירור\צריכת חשמל\OC
בנוסף, אם תיקח GTX580 תוכל להוסיף בעתיד עוד אחד ל SLI
4.)הספקים של HEC לא משתווים לOCZ בכלל ובכלל לא מתקרבים לשל Corsair שעליהם המלצתי ולא הבנתי מאיפה הבאת את ה OCZ.
5.)לגבי רייד- כניראה שאין לך מושג בתחום, אבל רייד נועד לשם שילוב של מספר כוננים כדי לתת לך פתרון של גיבוי ו\או מהירות.
אני לא הייתי שם 2000GB בהארדיסק ומתפלל שלא יקרה משהו, במיוחד שמדובר בתקציב שמרשה לך לעשות רייד1 (גיבוי) של 2X2TB
6.)קירור לא משהו לדעתך? הסתכלת בכלל על ביקורות? יש לך נסיון עם הקירור המדובר? מדובר בקירור למעבד+זכרונות מהטובים ביותר שיש בשוק אם לא הטוב ביותר. הנינג'ה בכלל לא בליגה שלו
7.)ה אנטק1200 ממש לא מספק איורור טוב יותר מה HAF X FULL TOWER, ה HAF מגיע עם מאוררים גדולים יותר ויעילים יותר וגם כן שקטים יותר.
8.)** ה Samsung 2TB F4 הכונן המומלץ ביותר ברשת לעומת ה HITACHI\WD\SEGATE. נותן ביצועים הכי טובים מבינהם, הכי אמין, וגם כן שקט וקר.
רייד1 של שניים כאלה לכל הDATA + רייד0 של שני Vertex2 למערכת הפעלה ותוכנות יהיה מעולה למפרט ברמה כזאת.
ממליץ לך לבדוק כמה דברים לפני שאתה כותב דברים לא נכונים בעליל
לילה טוב .

נערך לאחרונה על ידי DJ.R, 25-11-10 בשעה 3:32.
DJ.R לא מחובר  
ישן 25-11-10, 3:49   #14 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DJ.R צפה בהודעה
אוקיי, נתחיל בזה שזה DJ ולא Doctor.
1.) במפרט של 8-9K לבזבז 30% רק על SSD REVO זה בזבוז מוחלט לעומת זוג OCZ Vertex2 ברייד0 שלא נופלים בביצועים מהREVO ועולים חצי
2.)איפה אתה רואה שאמרתי שכל הOC נותנים אותם ביצועים? אמרתי שההבדלי ביצועים בין החברות השונות יכול להתבצע בOC בלבד. כלומר אם תיקח כרטיס שXFX משווקת וכרטיס שGIGABYTE משווקת וה GIGABYTE יגיע עם OC - כמובן שהוא יהיה יותר טוב מה-XFX.
יכול להיות שהXFX מציעים קירור ובאנדל יותר טוב, אבל אני לא הייתי מוסיף על זה שקל ולוקח אותו הדגם מהחברה הזולה ביותר וקונה קירור צד ג' ב100-150 ש''ח שיתן ביצועים הרבה יותר גבוהים מהקירור שהיית משלם על נניח XFX ב200-300 ש''ח יותר
3.)אני לא יודע אם ראית בכלל ביצועים של הGTX580 כי לפי המשפט שאמרת כניראה שלא ראית. מדובר בכרטיס הכי טוב כרגע בשוק, ועדיף על CF שיעשה המון כאבי ראש מבחינת קירור\צריכת חשמל\OC
בנוסף, אם תיקח GTX580 תוכל להוסיף בעתיד עוד אחד ל SLI
4.)הספקים של HEC לא משתווים לOCZ בכלל ובכלל לא מתקרבים לשל Corsair שעליהם המלצתי ולא הבנתי מאיפה הבאת את ה OCZ.
5.)לגבי רייד- כניראה שאין לך מושג בתחום, אבל רייד נועד לשם שילוב של מספר כוננים כדי לתת לך יתרון של גיבוי\מהירות. אני לא הייתי שם 2000GB בהארדיסק ומקווה שהוא לא יפול, במיוחד שמדובר בתקציב שמרשה לך לעשות רייד1 (גיבוי) של 2TB
6.)קירור לא משהו לדעתך? הסתכלת בכלל על ביקורות? יש לך נסיון עם הקירור המדובר? מדובר בקירור למעבד+זכרונות מהטובים ביותר שיש בשוק אם לא הטוב ביותר. הנינג'ה בכלל לא בליגה שלו
7.)ה אנטק1200 ממש לא מספק איורור טוב יותר מה HAF X FULL TOWER, ה HAF מגיע עם מאוררים גדולים יותר ויעילים יותר וגם כן שקטים יותר.

ממליץ לך לבדוק כמה דברים לפני שאתה כותב דברים לא נכונים בעליל
לילה טוב .
סליחה DJ התבלבלתי בשם.
1) אמרתי שהם נופלים בכללי אבל אם אתה מדבר על ביטחון אז SSD רגיל שעולם הרבה פחות עם הארד דיסק בצד.
2) האחריות של Gבייט בארץ היא ביזיון הלוחות שלהם לכרטיסי מסך הם ביזיון ואם אתה מדבר על XFX שנותנת אחריות הרבה יותר טובה וקירורים הרבה יותר טובים מהם אז אל תכניס את Gבייט לתחרות, אני אבין אם תגיד אסוס או שפהייר שהביא דברים יפים בזמן האחרון.
ולמה לשנות לו את הקירור ?! אנחנו מדברים על אחריות גם לא ?! חחחח אתה בכוח רוצה שלא יחליפו אותו כשהוא ישרף או שהוא ידפק בתהליך של החלפת קירור או לשלם למישהו שישים את זה זה כבר עוד כסף על כסף.
מה שבא מ-XFX ASUS או שפהייר (אין לי כוח לאנגלית) הם עם קירורים טובים.
הבעיה שאסוס יקרים מידי.
שפהייר לא עושים OC הכי להיט.
ו-XFX עושים את שניהם יופי בלי להחליף את הערכה.
3) ראיתי את הביצועים של GTX 580 אבל אתה יודע מה הקטע ? שבניגוד אלייך אני מכיר את הליבה החמה הזאת וחסור הניסיון של NV בתחום ה"חדש" הזה בשבילהם...עוד ליבה שהיא הפעם לא מקוצרת עם קירור מיוחד. אני בעד לחכות ל-6890 ואז להחליט כי הניסיון לפעמים עדיף על ההתלהבות של WOW נווידיה עם כל ההצגה של שכבות על שכבות...וזה לא יספיק לו עוד שנה למסך 24 אינץ מנסיון עם מסכים כאלו וגדולים יותר (לרזולציה מקסימלית עם ביצועים מקס). בגלל זה אני בעדה של להוסיף עוד אחד אחרי כמה זמן.
4) מה שמפה מביא אותנו לספקים נכון ?
בשביל זה צריך אחד חזק...והתכוונתי קורסיר (קבל התנצלות כנה)...הק יותר זמן בתחום והאמינות שלהם היא טויפה טופה...כמו האמינות של מרצדס...נכון שהם לא גרמניים אבל הם הרבה יותר זמן בתחום וקורסייר חברה הרבה יותר חדשה...אז הם נותנים מחמים יפים אבל לא אמינים כמו הק שהמתחים שלהם לא רעים בכלל...וכמו שהוא אמר המתח יורד עם הזמן..אז ירד מ-1080 ל-1000W איזה באסה לו..זה עדיין יספיק ל-OC + SLI / CRO וזה עדיין יהיה יותר אמין...אנחנו עדיין מדברים על אמינות בעיקר ? (בד"כ הם יותר זולים בארץ, אני לא יודע מאיפה אתה מביא אני מביא בזול) - הוא אמר לא חשוב לא מאיפה.
5) יש לי מושג ברייד טיפה יותר ממה שאתה חושב ובנפילות של הארדיסקים....יש כמה סוגי של ריידים...0 1 2...זה מה שאתה משתמש....3 4 5...זה לסרברים...(ריבוי כווננים) 0 על כונן שתי מחיצות או 2 כוננים עם למתרת הביצועים (קוראים וכתבים בו זמנית).
רייד 1 אותו דבר עם ריבוי כוננים...אבל פה הם מגבים אחד את השני.
(נציין שגיבוי גורם למידע שיש לך להיות יותר קטן נכון ? - ז"א יש לך שני הארדיסקים של 2GB - גיג'ה כל אחד - אז זה אומר שבכללי יש לך במחשב - 1GB שעליו אתה עובד וזה מה שאתה תראה כי אתה מגבה נכון ? אבל גם פה יש תקלות בריידים והמידע רבות לא נשמר הרבה פעמים.
רייד 2 זה אם אני לא טועה ל-7 כוננים.
ורייד 5 הוא הכי בטוח...זה לסרברים עם מלא כוננים שחלק עובדים על מהירות וחלק על גיבוי המידע על מס' כוננים שככה כי קל לשחזר.
אם נופל לך עכשיו הארד דיסק אתה מכבה אותו ומשחר את המידע בדקות חוץ מהפעולות האחרונות שעשית זה מאוד קל יחסית לשחזור ריידים שעדיין כשיש בזה תקלה (וזה נפוץ נורא) אז נורא קשה לפתור אותה.
5) וכן קירור לא משהו כי אפשר להפיק יותר...אמרתי איך בתגובה ההמשכית...הרבה יותר פקטיבי.
6) ה-HAF מגיע עם מאווררים גדולים יותר ושקטים יותר כי הסל"ד שלהם נמוך יותר (איזה קטע פשוט זה ? גדול פחות סל"ד קטן יותר סל"ד אותו הספק זרם אויר). מארז שקט מאוד..התעסקתי איתו ועם מלא אחרים אוירור מעולה בנדיר לכל הכרטיסים הכי חמים כמו TRIPLE 4870 ו-שניים של 4870X2 (שלדעתי אלו הכי חמים עד היום עוברים את המאה ונכבים הרבה בארץ שלנו). אתה גם יכול לשלוט ברמה של המאווררים ובנינו כשאתה משחק אז המשחק מרעיש יותר מהמארז מהתחול המיוחם למטה ואתה אל משחק תוריד את זה אם זה "מרעיש" לך מידי.

לילה מעולה DJ תביא בראש ;)
MTN_Cool לא מחובר  
ישן 25-11-10, 12:20   #15 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MTN_Cool צפה בהודעה
אז ככה...

- יש הבדל בין הארדיסקים.
וזה נקרא אמינות...HITACHI עם הכי פחות נפילות היום בעולם.
WD מצידים את החידוש הכי מהיר אבל לא באמת יודעים כמה הם אמינים.
SAGATE הם בואשה רצינית לעולם אחרי שפעם הם עמדו באמינות מס'1 והיום יש להם הארדיסקים שנופלים כמו הפעמים שילדים נופלים בגן ביום בודד.
SAMSUNG זאת SAMSUNG מציגה פעם ב-5 ליין של מוצרים שמחזיק יפה כמו ה-F שבאמת אני מוריד לליין הזה את הכובע בצורה מדהימה. אבל בליין הבא זה כבר יהיה שווה לתחת חח סליחה על ביטוי.
כמובן שלהיטאצ'י תיהיה סטטיסטיקת RMA קטנה מ-Seagate ו-Samsung הרי עקף המכירות העולמי שלהם קטן יותר

Vertex 2 ברייד 0 מגיע ל-100K-120K iops בקריאה/כתיבה, רנדולמי ורציף כש-Revodrive לעומתו מגיעה ל-60K-75K Iops בקריאה/כתיבה, רנדולמי ורציף ..
במילים אחרות אפשר להגיד ש-RevoDrive הוא שתי Agilty 2 ברייד 0

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא