IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

זה לא גזענות - זה אתה!

מה לא מובן פה? הממשלה והשרים שלה אומרים הרבה עושים מעט... אם מישהו היה רוצה שהתקציבים יועברו אז הם היו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-12-10, 19:56   #16 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

מה לא מובן פה?
הממשלה והשרים שלה אומרים הרבה עושים מעט... אם מישהו היה רוצה שהתקציבים יועברו אז הם היו מועברים
100 מיליון זה לא הסכום שהיה דרוש, הדוחות שנכתבו בנושא דיברו על 500+ מיליון, לזרוק 100 זה לא מה שיעשה את העבודה

אלי ישי הוא השר האחרי על הנושא = כישלון בנושא = הכישלון שלו כשר
ביבי הוא הראש ממשלה = זה שאמור להזיז בכוח את הדברים = כישלון של הנושא = כישלון שלו כראש ממשלה, ולא משנה איזה סיפורים ימכרו לך אחרי זה
הדוחות שאחרי לבנון 2 התריעו על הסיפור הזה, הועדות שלפני שנים התריעו על הדבר הזה... הממשלה פשוט גלגלה אחריות והביאה תרוצים

גמלא נשרפה לי מול העיניים ולאיש לא היה אכפת
כמו שאומרים בצבא, חוקים נכתבים בדם... אנשים היו חייבים למות בשביל שהנושא הזה באמת יזוז
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-10, 22:07   #17 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

יעקב אני חושב אחרת.
אתה לא יכול לזלזל בעשייה שלו בזמן שלאורך שנים עשרות מקודמיו בתפקיד לא עשו כלום בנושא.
ואני לא יופתע עם האוצר יזרוק עליו את האשמה, כי הרבה יותר קל להטיח אשמה באיש אחד מאשר בגוף ממשלתי שלם.
אבל עם ההכרות שלי עם גופים ממשלתים, לא יפתיע אותי בכלל אם האוצר באמת זה שבלם את זה.
הם נאבקים שמה על כל שקל.
ותיהיה בטוח שכלום לא היה קורה עם זה אלמלא השריפה הזו, עכשיו זה נושא בהול, כי אנשים מתו.
אז תתאר לעצמך עוד איזה מחדלים קיימים בסדר גודל כזה שצריך לטפל בהם.
אז יש לו בתור שר את הסדר עדיפויות שלו, הוא לא יכול למלא 1000 מטלות בבת אחת.
עכשיו מה שקורה פשוט, זה הלחץ הציבורי שמחפש את מי לתלות בכיכר העיר.

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-10, 23:06   #18 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

Quntix
אני יכול זלזל, זאת זכותי לזלזל ואני אזלזל... כבוד השר צריך לקחת את האחריות ולהזיז עצמו למקום אחר
בכל מדינה נורמלית כשיש כישלון ברמה הזאת הפוליטיקאים עושים את המעשה המכובד (יש צדיקים) ומתפטרים

היום הראו בערוץ 22... אתה יודע מתי ה100 מיליון "הועברו"? שבועיים אחרי שהטיוטה של דוח המבקר נחתה אצלהם ביד

במדינה שלנו אמור להיות סדר עדיפויות קל... ביטחון בראש, כל השאר יכול להמתין
כיבוי אש זה ביטחון בסיסי, במיוחד אחרי שראו מה הולך בלבנון 2, ואת הסיפור נראה בדוח המבקר... דוח שנכתב על נושא לבנון 2 ואי פעולה מדוחות קודמים וועדות

כמו שאמרו, אם ישי היה נלחם למען כיבוי האש כמו שהוא נלחם בעד האגנדה של ש"ס... השרפה הזאת לא הייתה מתרחשת בסדר גודל הזה

הציבור לדעתי ראשי לבוא ולתלות את מי שהוא רואה כאשם, מדוע רק לחברי הכנסת אמורה להיות האפשרות להבעת אי אמון בממשלה? לנו כציבור הבוחרים אמורה להיות זכות להביע את דעתנו במקרה של כשל מסדר גודל של אסון לאומי

שנים ידעו על נושא כיבוי האש, לא נולד הפוליטיקאי שיזיז את זה באמת... במיוחד שהוא יכול להעביר את התקציב למקום אחר או להשתמש בתקציב הזה בשביל לכסות קיצוץ כזה או אחר

הבעיה היא שזה לא היה בראש סדר העדיפויות שלהם... ופה הבעיה, זה היה אמור להיות הרבה יותר חשוב מכל דבר אחר

אבל שוב, חוקים נכתבו וימשיכו להיכתב בדם

הנה קטע מאוד חשוב על פוליטיקאים... תראו עד הסוף ותבינו עד כמה זה תואם את המצב בארץ
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא