IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

מתוכנן סימולטור מרוצים איכותי למחשב?

במשחקים כמו iracing יש לך אפילו קלאץ', ההילוך לא יכנס אם לא תלחץ על הקלאץ' לפני. זו רק דוגמא אחת ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-12-10, 19:44   #16 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

במשחקים כמו iracing יש לך אפילו קלאץ', ההילוך לא יכנס אם לא תלחץ על הקלאץ' לפני.
זו רק דוגמא אחת מיני רבות.. התנהגות כביש מציאותית יותר, מודל נזק מציאותי יותר.

יש פה בטח כמה "מומחים" שיוכלו לפרט לך יותר, אני אישית לא סובל סימולטורים.
זה כ"כ משעמם אותי

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-10, 21:18   #17 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של X-TeNDeR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alont צפה בהודעה
רק תיקון קטן - מתוך אלף המכוניות, רק כ250 הן מכוניות "פרימיום" עם נזק, קוקפיט ומודלים באיכות גבוהה. כל השאר מכוניות "משומשות" שנלקחו ממשחקי GT קודמים בלי יותר מדי עבודה נוספת עליהן.

אה, וכמו שאמרתי מקודם, iracing וLFS שולטים בתחום הסימולטורים. GT5 ממש לא "סימולטור הנהיגה הטוב ביותר שיש"
כל אלה לא היו בארבעת הכותרים הקודמים... אז איפה הקטע שזה הפריע להם לשלוט בשוק הזה, להחשב כסדרת המירוצים הטובה ביותר, ולהחרש עד היום ע"י כל כך הרבה אנשים בכל רחבי העולם? אני נשמע כמו חתיכת פאנבוי, אבל אני באמת אוהב מכוניות. מכל מה ששיחקתי עד היום, וכנראה ששיחקתי בכולם, רק הסדרה הזאת באמת מנענעת לי את הצד המוטורי, ואינה נמאסת עד היום (אני משחק גראן טורזימו 1 משנת 96, ועדיין משחק עם הדיסק המקורי שלי כיום באמולטור במחשב). ה"חסרון" היחידי בסדרה הזאת, שהיא מוגבלת רק לפלייסטיישן. אם היא הייתה גלובאלית ויוצאת לכל הפלטפורמות - לא הייתי צריך לפרט בכלל. גריד משחק מעולה, ויש עוד כמה. גראן טוריזמו זוהר כי הוא מאוזן ומקיף יותר, ולא הצליחו לחקות את המכלול הזה. זוהי דעתי.
SE Xperia Arc S - CM10(Fxp222)+Fusion krnl
Now Playing: World Of Tanks, Star-Trek Online, S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky
X-TeNDeR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-10, 21:31   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי piniz צפה בהודעה
אני חייב להבין דבר אחד שעדיין לא הבנתי

מה ההבדל בין סימולוטרים לבין ארקייד

כאילו שמה מרוצים לא אמיתיים מה אשמח להסבר באמת שאני רוצה להבין מה זה אומר ..
בתכלס?
ארקייד - משחק לכיף (סטורי, מולטי, אצ'יוומנטים..). burnout, nfs, grid,dirt וכל שאר הירקות
סימולטור - מדמה מציאות: המשחק מנסה להיות כמה שיותר קרוב לדבר האמיתי (ולכן גם קשה יותר ברוב המקרים), וזה בא על חשבון הרבה דברים שחשובים לקהל הארקיידי הגדול בהרבה, לכן רוב המשחקים שנוטים לכיוון הזה מצליחים פחות מבחינת מכירות ($$)
GT5 למשל הוא שילוב של סימולטור ומשחק מירוצים ארקיידי, סיפור דומה עם nfs shift, או MFS מתחום שונה... כשיודעים איך, אפשר להוציא מהמשחקים האלה חוויה די ריאליסיטית, אבל זה עדיין לא ברמה שלiracing או LFS

אגב מישהו דיבר על TDU2 איפשהו.. פשוט גועל נפש. לא טוב לא בזה ולא בזה
Intel Core i5 760 @ 4.0GHz -Custom WC System w/EK Supreme HF CU Ni // Heatkiller GPUX² LT - Gigabyte P55A-UD5 - GSkill Ripjaws 12GB @ 1600 cl9 - Sapphire HD6850 X2 CFX @ 950/1100 - Samsung 840 EVO 250GB & Seagate Barracuda.12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W - LianLi A71B
Intel C2D E6550 - Noctua U12P- MSI P6n-SLI v2 - OCZ 4GB @933 - Palit HD4850 - Seagate 500GB - CM eXpower 500 - CM 334
Samsung T260HD - JBL Creature II - Logitech G15 - Logitech G700S
SGNote II // Cowon S9 w/Fiio E17 - Shure SE215 - BeyerDynamic DTX501p - AKG Q701
1nfiNity לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא