IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > צרכנות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

צרכנות חוות דעת על חנויות , מוצרים , מסחר ברשת בארץ ובעולם, שאלות על משלוחים ,שווי שוק ומחירים

צרכנות ומסחר : צרכנות

"אינעל ראבק נמאס מתחבורה ציבורית", או- תעזרו לי למצוא אוטו. יש פרס.

ערב טוב כולם. היום, אחרי שבנסיעה במונית שירות המונית לא נסעה בקו המתוכנן אלא זרקה אותי במרכזית המפרץ במקום על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-12-10, 22:48   #1 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ברירת מחדל "אינעל ראבק נמאס מתחבורה ציבורית", או- תעזרו לי למצוא אוטו. יש פרס.

ערב טוב כולם.
היום, אחרי שבנסיעה במונית שירות המונית לא נסעה בקו המתוכנן אלא זרקה אותי במרכזית המפרץ במקום על הכביש הראשי בנשר (מה שגרר איחור של 40 דקות לעבודה), החלטתי להביא את החיפושים אחר אוטו לשלב הבא.
אני כבר חודשיים מחפש מכונית, ראיתי כבר מעל ל 25 רכבים, כאשר אצל כל אחד ואחד מהאנשים שראיתי- היה מדובר או בסוחר או בשקרן. ומה לא ראיתי, קילומטראז' מזויף, סדקי שלדה במכוניות שטענו ש "שמורות בלי סימן", ועוד. לאנשים בארץ אין בעיה לשקר במצח נחושה.

אז אין מה לעשות, אוטו חייב למצוא, האיחורים לעבודה כתוצאה מהתחבורה הציבורית הנפלאה באיזור זה כבר לא עסק.

ולכן, אני מציע 300 ש"ח לאדם שימצא לי אוטו נורמלי שיענה על הדרישות. (כמובן שהפרס ינתן רק אם אני גם אקנה את אותו רכב...)

הרכבים המבוקשים-
פיאט פונטו ספייס 2001-2003
פיג'ו 206 2000-2001
רנו קליאו B שנים 2001-2002 (מנוע 1400 בלבד)
-כל דבר שיהיה חסכוני בדלק, נוח, עם תחזוקה לא בשמים, אמין יחסית ולא נראה כמו קופסה על גלגלים.

הדרישות:
ידני בלבד. גיר אוטומט ישן זה לא פחות מאסון. במיוחד באירופאיות.
עד 150,000 ק"מ.
עד יד 4, כאשר אף אחת מהבעלויות הקודמות לא הייתה השכרה (ליסינג בסדר)
ללא פגעי שלדה, דגש על החלק הקדמי. אם קרה משהו בכניסה לחניה מאחורה- חפיף.
רצוי אחת לפני שיפוץ ראש מנוע, אבל לא חובה.
התקציב בעיקרון עומד על 18,500 ש"ח, אבל מן הסתם הכל בגבולות ההיגיון (מיותר להגיד שאני לא אשלם 18,500 על פונטו ספייס שנת 2001....)

יש לכם מכרים/חברים שמוכרים? מישהו אמין שאתם מכירים? אתם מוזמנים להזרים אלי את הטלפונים לה"פ או למייל Pika007@gmail.com
אם יש לכם מישהו שרוצה את הטלפון שלי, הוא ישלח בפרטי.
אני מקווה שאולי הצעד הזה יעזור לי סוף סוף למצוא רכב נורמלי, שמכרתי את הקודם לא ידעתי שהשוק במצב כזה מזוויע עכשיו.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 1:09   #2 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

כמה וכמה רכבים של חברים שיש למכירה, שום דבר לא תואם את הצרכים שלך.

הצעה מניסיון : תתחיל לחפש באוניברסיטאות, מכללות ואם יש חברים אז שיציצו בשבילך
במקומות שאתה לא יכול להגיע אליהם נגיד למרכז או משהו [ כנ"ל - מכללות\אוניב' ]. זה פתרון די מהיר לפעמים אם
נופל משהו טוב. גם עניין של מזל, וגם עניין של לפעמים לדעת להתמודד עם פגמים מסוימים
ובטח שאני לא מדבר על קילומטרז' מזויף או בדיחה כזו או אחרת.. אלא פגמים שאפשר לחיות
ולנסוע איתם שקיימים לעיתים ברכבים ישנים.

שיהיה מה זה בהצלחה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 4:22   #3 (קישור ישיר)
IO Folding Team

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

איך אתה בודק ומצליח לראות שהקילומטרג' מזוייף ובעיות בשלדה?
G.Skill DDR3 3072MB Tri Channel 1600MHZ 3GBNQ CL9 @1800MHZ
Sapphire Radeon HD4870X2 2GB PCIe
Cooler Master 700W Silent Pro
WD Caviar Black WD6401AALS 6400GB 7200RPM 32MG Buffer
Creative 4.1
Thermaltake Lanfire VM2000 Moded
http://www.iopanel.net/forum/thread21564.html
NIRAN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 9:09   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NIRAN צפה בהודעה
איך אתה בודק ומצליח לראות שהקילומטרג' מזוייף ובעיות בשלדה?
קילומטרא'ז מזויף מתגלה על פי תאימות לספר טיפולים בד''כ במוסך מורשה.
ופגיעות שלדה, אדם שמבין קצת יראה שיש אי תאימות בין חלק מסוים לאחר זאת אומרת אם אני רואה עכשיו אוטו שעבר תאונה מקדימה והוחלף הטמבון הקדמי אני יראה שההרכבה זה לא מה שיצא מהחברה והטמבון לא באותו גיל כמו המכסה מנוע ושאר החלקים במכונית, במילים אחרות אי תאימות (או הבדלי צבע וצריך עין קצת מיומנת לראות את זה), למי שאין עין מיומנת יש מכוני בדיקת רכב שיבדקו את הרכב ויזהו בשבילך כל דבר.
ישן 24-12-10, 9:54   #5 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

אני לא חושב שאפשר לעשות מדריך שבן אדם יראה לבד אם יש בעיות בשלדה או משו כזה.
למשל באוטו של אבא שלי, מישו נכנס קלות מאחורה (התעסק עם היילדים שמאחורה ולא שם לב שהוא לוחץ על הגז ברמזור אדום) נגיע קלה והבמפר האחורי נראה זוועה, לקחנו למוסך, החליפו את כל הבמפר ועל הדרך גם צבעו מחדש את הדלת של הבגאז' בגלל שהייה שם שריטה, אין שום פגיעה בשלדה או משו כזה אבל החליפו חלק וצבעו אחר, זאת לא אינדיקציה..

צירך ללכת לכל המוסכים שבודקים את המכוניות (בדרך כלל על חשבון הקונה) ושם כבר יגידו איזה בעיות יש.

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 10:17   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The_MG צפה בהודעה
אני לא חושב שאפשר לעשות מדריך שבן אדם יראה לבד אם יש בעיות בשלדה או משו כזה.
למשל באוטו של אבא שלי, מישו נכנס קלות מאחורה (התעסק עם היילדים שמאחורה ולא שם לב שהוא לוחץ על הגז ברמזור אדום) נגיע קלה והבמפר האחורי נראה זוועה, לקחנו למוסך, החליפו את כל הבמפר ועל הדרך גם צבעו מחדש את הדלת של הבגאז' בגלל שהייה שם שריטה, אין שום פגיעה בשלדה או משו כזה אבל החליפו חלק וצבעו אחר, זאת לא אינדיקציה..

צירך ללכת לכל המוסכים שבודקים את המכוניות (בדרך כלל על חשבון הקונה) ושם כבר יגידו איזה בעיות יש.
פגוש לא נחשב פגיעת שלדה, אם זה היה נחשב פגיעת שלדה 80% מהרכבים בישראל היו נפסלים מראש ע''י קונים פוטנציאלים.

שלדה זה חלק מהמרכב הפנימי (השלד ברזל) של הרכב שנפגע זה כולל קורות של הדלתות הקורות שמחזיקות את הפגוש האחורי והקדמי ויש עוד איזורים מסוימים, בדרך כלל כל פגיעה מהצד של הדלתות מסתיימת בפגיעת שלדה ושמאי רכב של חברת הביטוח שפוסק ירידת ערך עקב פגיעת שלדה ואתה מקבל פיצוי על המחיר שתצטרך לרדת ממנו מהמחירון בעת מכירה של הרכב.
בדרך כלל אם הפגיעה מאחורה\קדימה לא חזקה (הפגוש לא נכנס פנימה בצורה מוגזמת אז רוב הסיכויים שהקורה שהיא חלק מהשלדה לא נפגעה) ותיקון פחחות קל יחזיר את הרכב לנורמה.

הייתה לי הונדה סיויק שנת 2000 כרכב ראשון שפעמיים מישהו נכנס בי מאחורה ובשני הפעמים הוחלף פגוש ופעם שנייה גם פנס אחורי שמאלי ושני הפעמים גם היו נשים שנהגו בגי'פ המגודל של הבעל, האמת שבפעם השנייה שזה קרה הפרצוף שלי היה ככה לא האמנתי שזה יכול לקרות בפעם השניה, חשבתי שברק מכה פעם אחת .
בכל אופן בשני המקרים לא היו פגיעות שלדה ורק הפגוש התעקם קצת ובפעם השנייה גם הפנס נפגע איכשהו (נשים ולנדקרוזר זה מסוכן).

ההונדה נמכרה כעבור 4 חודשים אחרי שעברה בדיקה ע''י הקונה במכון מורשה ונמכרה ב2000 ש''ח מעל המחירון =)
ישן 24-12-10, 11:20   #7 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

הדבר הראשון שעושים שרואים אוטו זה לחפש אינדיקציה לתאונות. זה בד"כ מתבטא ברווחים לא שווים בין קווי התפר ברכב ב 2 הצדדים (בין דלת לדלת, בין דלת לכנף, בין הפנס למכסה מנוע, בין המכסה מנוע לשאר קדמת הרכב, וכו')
יש מקרה נפוץ של פנס אחד חדש ואחד ישן, מה שבד"כ מעיד על תאונה מקדימה ברכב.
פגעי שלדה לא תמיד אפשר לראות, רק חלקים קטנים מהשלדה גלויים לעין (כמו הקורות של בלוק המנוע, לדוגמה)
את שאר הדברים מגלים בבדיקה.

לגבי קילומטראז' מזויף, בד"כ אפשר לראות את זה רק בספר טיפולים, אבל יש גם אינדיקציות אחרות, בד"כ גורמים לבנאדם להפיל את עצמו, לכל רכב יש את האינדיקטורים שלו.
לדוגמה, אם בעלים של פונטו ספייס טוען שהרכב עבר 130,000 ק"מ, אבל מצד שני שעשו לו 3 פעמים טיימינג- הקילומטראז' כנראה מזויף, כי זה רכב שעובר טיימינג פעם ב 80,000 ק"מ.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 24-12-10, 15:43   #8 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
כמה וכמה רכבים של חברים שיש למכירה, שום דבר לא תואם את הצרכים שלך.

הצעה מניסיון : תתחיל לחפש באוניברסיטאות, מכללות ואם יש חברים אז שיציצו בשבילך
במקומות שאתה לא יכול להגיע אליהם נגיד למרכז או משהו [ כנ"ל - מכללות\אוניב' ]. זה פתרון די מהיר לפעמים אם
נופל משהו טוב. גם עניין של מזל, וגם עניין של לפעמים לדעת להתמודד עם פגמים מסוימים
ובטח שאני לא מדבר על קילומטרז' מזויף או בדיחה כזו או אחרת.. אלא פגמים שאפשר לחיות
ולנסוע איתם שקיימים לעיתים ברכבים ישנים.

שיהיה מה זה בהצלחה.
מצטרף להמלצה,
סע יום אחד לטכניון ו/או לאוניברסיטה ותראה שם מלא "רכבי סטודנטים" עם מודעות למכירה שמתאימים בול לדרישות שלך, רוב המכוניות במצב טוב מאוד.
או לחליפין כנס לאחת הפקולטות ותראה בלוחות המודעות מלא מודעות של רכבים למכירה.
היתרון הגדול הוא שהסיכוי שתיפול על סוחר נמוך משמעותית לעומת אם לדוגמא תחפס סתם ביד2.

לדוגמה, בטכניון ליד החניה של בניין אולמן יש מלא מכוניות למכירה, החניה הזאת הפכה לבדיחה פנימית של הטכניון, ממש כמו מגרש מכוניות של סוחרים.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 24-12-10 בשעה 15:51.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 21:54   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Vainles

אני גם בדיוק מתחיל לפלס את דרכי אל עבר האוטו הראשון שלי, והשיקולים שלי די דומים לשלך.
אני גם חשבתי על ה206, אבל זה באמת אפשרי לקנות מודל 00-01 בפחות מ20?
וסתם שאלה, אני ממש חסר כל ניסיון או ידע בנושא, למה אסור לקנות מסוחרים?
Vainles לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 22:15   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

אני פעם נפלתי אצל סוחר.
קניתי רכב ב 30,000 ש"ח - דייטסו אפלאוז.
אחרי שבוע עשיתי לו טיפול ב 7,000 ש"ח ... אפילו חגורות למושב האחורי לא היו ...
בן זונה אמיתי.

אחרי 1/2 שנה נכנסו בי, מזל קיבלתי את כול העלות של הרכב מהביטוח.
LT Mor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 22:44   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ANDREY12341

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vainles צפה בהודעה
אני גם בדיוק מתחיל לפלס את דרכי אל עבר האוטו הראשון שלי, והשיקולים שלי די דומים לשלך.
זה לא שאסור הם בדרך כלל נוכלים והרכב אינו בדיוק כמו מתואר במודעה , הם קונים רכבים פצועים ומטשטשים ראיות ומוכרים כרכב במצב טוב ועל כך עושים רווח.
ANDREY12341 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 23:49   #12 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vainles צפה בהודעה
המחירון של 00 הוא פחות מ 20,000, המחירון של 01 הוא 21אלף. אפשרי לקנות ב 20 שנת 2001.
האמת, זה הרכב הכי יקר לתחזוקה מבין מה שפרסמתי, וגם הכי פחות "פרקטי" (הוא קטן מבפנים והבגאז' קטן)
יש לו ביקוש בגלל הפוזה.
מסוחרים אפשר לקנות- אם זה מישהו שאתה מכיר, או מישהו שידוע ברבים שהוא אמין ולא שקרן. הבעיה היא שהסוחרים האמינים מהווים בערך עשירית אחוז מכלל הסוחרים בישראל.
יש כלל בכל הנוגע לרכישת רכב בארץ-
לקחת לבדיקה. ולא במקום שהמוכר ממליץ, רצוי לתפוס קשר עם מישהו במכון בדיקה, שתדעו שאפשר לסמוך עליו.
אם המוכר מתעקש לקחת למכון מסוים, משהו פה מסריח.

נ.ב- יש מצב שמצאתי משהו, יום ראשון בצהריים יהיה עדכון.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 25-12-10, 0:16   #13 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אני לא כל כך מבין למה לא לחשוב לכיוון של טויוטות ישנות, מיצובישי או סוזוקי סוויפט שמור שזה
בכלל מציאה ואפשרי למצוא רכבים כאלה בסכום קטן בכמה אלפי שקלים בודדים מ 18 אלף.
ואם אתה כן מוכן להתפשר על אחזקה קצת יקרה... אז בכלל פולו.. למה להגביל את עצמך כל
כך על רכבים ספורים בלבד, יש המון טובים שמתאימים לצרכים של סטודנטים למשל שאין להם כל כך הרבה כסף ומחפשים משהו שיתאים להם.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-10, 2:21   #14 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Vainles

מה דעתכם על פוקוס שנת 2000 עד 2001 LX מנוע 1.6, סביב ה20 אלף?
Vainles לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-10, 2:45   #15 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

את האמת, ברור לי שהרכב שאני אציע רחוק מאוד מהתקציב שלך (פי 4 לערך) אבל מדובר פשוט באוטו הכי חסכוני שאני מכיר, קטן וקומפקטי, ובנוסף - אין פה עניין של טיפולים או תיקונים, רכב חדש לחלוטין, כמובן אני מדבר על סוזוקי אלטו. חדשה עולה כ65-70 אלף ש"ח ומדובר ברכב שעושה בפועל 17-18 קילומטר לליטר דלק (נבדק , יש לי בבית שתי מכוניות כאלה, שנתון 2009 ו2010)
ו20 קילומטר לליטר בתנאים מושלמים (נסיעה כמעט כל הזמן בכבישים בין עירוניים על 90 קמ"ש במישור)
בכל מקרה זה הדגם האוטומטי, הידני עושה 20 ק"מ לליטר בתנאים רגילים, ובתנאים אופטימליים 22 ק"מ לליטר, אוטו מושלם לדעתי, רך , נוח , עם בגז' טוב ולא כזה קטן.

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא