IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מבחן ielts

איטלקית/אנגלית עד כמה שאני זוכר תגור כמה חודשים טובים בחו"ל ותראה איך אתה מסתדר עם השפה והמקום לפני שאתה ממשיך ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-12-10, 20:50   #16 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

איטלקית/אנגלית עד כמה שאני זוכר
תגור כמה חודשים טובים בחו"ל ותראה איך אתה מסתדר עם השפה והמקום לפני שאתה ממשיך ללימודים שם
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 23:27   #17 (קישור ישיר)
IO Member

חשבתי על לעשות את זה,אבל שכחת את הנושא שאם אני עובר לגור בחול עדיין אני בלי עבודה,ובמקסימום אני יכול למכור בעגלות שם?
אני יכול ללכת לטיול של חצי שנה,ודרך הטיול והמקומות שאני עובר בהם ללמוד את השפה האנגלית?
בארץ גם אם אני אלך למקום כמו wall street הסיכוי שלי ללמוד אנגלית נמוך?
חן מונטג לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 23:34   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של tr3x

שלח הודעה דרך MSN אל tr3x

סטונדט באירופה (בגרמניה לפחות) מקבל 180 יום בהם הוא יכול לעבוד.
בשביל ללמוד באירופה מומלץ לעשות קורס של השפת הארץ אליה אתה עובר מבעוד מועד בארץ ולאחר מכן קורס נוסף בארץ שאליה אתה עובר. לאחר מכן תתבקש לעבור מבחן בשפת המדינה וקדם אוניברסיטאיים בהתאם למקצוע אותו אתה בוחר ללמוד.
בכדי לעבור לאירופה ולחיות בצורה מסודרת תחסוך סכום נכבד של כסף (הייתי אומר משהו כמו לקנות מכונית חדשה...) בכדי שתוכל לחיות שמה בצורה מסודרת ונוחה כולל שכר דירה וכלכלה. תחבורה ציבורית אתה אמור לקבל חינם על היותך סטודנט.

Rig: Intel Core 2 Quad Q9550 2.83GHZ | Gigabyte GA-EP45-UD3R | Corsair DDR2 8192MB 800MHz CL5 | GIGABYTE GeForce GTX260 896MB DDR3 | WD 1000GB + WD 640GB + WD 320GB | ANTEC P182 | CORSAIR 750W TX | ASUS 2014L1T | LG 24" W2452T | Windows 7 Ultimate 64-bit

tr3x לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 0:03   #19 (קישור ישיר)
IO Member

זה מה שחשבתי,קודם כל להגיע למקום לראות אותו לראות שאני אוהב את החיים האלה,כי אחר כך אם סתם נרשמתי זה כמו בצבא,3 שנים במקום שאתה לא רוצה רק שכאן יש לך בחירה ואפשר לבחור מה לעשות ומה לא לעשות
אחר כך ללמוד אנגלית בארץ,ואז כשאני מוכן מבחינה של כסף ושפה והכל,לעבור...
אתה סטודנט בגרמניה שאתה יודע את כל זה?
לדעתי באוניברסיטאות שבדקתי בלונדון אין מבחני קבלה,רק מבחני רמת אנגלית,אבל תקנו אותי אם אני טועה?
ישן 27-12-10, 0:18   #20 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

נלך סעיף סעיף
1. לעבוד בעגלות - במידה ותופסים אותך עובד לא חוקית אתה יכול לנשק את הסיכוי שלך ללמוד במדינה הזאת לעזזל
2. אתה יכול לטייל השאלה היא איפה ואיך בדיוק... טיול זה דבר נחמד אבל אתה צריך משהו אינטנסיבי
3. בתי ספר בארץ הם דבר נחמד אבל לא כמו מעבר לסביבה של שפה זרה בלבד
4. ביום שבו לא יצטרכו שום מבחני קבלה ללימודים אקדמאיים זה היום שבו כל המוסד הלימודי יקרוס
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 29-12-10, 5:29   #21 (קישור ישיר)
IO Member

לגבי עגלות זה גם לא מעניין לפחות אותי באופן אישי
מה הכוונה אינטנסיבי מעבר למשמעות המילה?
תסתכל באתר הזה:www.London.ac.uk,תיכנס לstudying ובחיפוש תכתוב communication ותבחר את הקורס media and משהו ושם תסתכל בסוף על האפליי אם יש מבחן קבלה כלשהו לפי דרישות הכניסה שלהם,ותגיד לי
לדעתי אין כמו שאמרתי אבל בדיקה נוספת לא תזיק
קישור פירסומי
ישן 29-12-10, 11:12   #22 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אין מעבר, אינטנסיבי זה אינטנסיבי

חן,
BA (Hons) Media & Communications, Goldsmiths, University of London
אם תטרח לקרוא קצת תראה את
General entrance requirements, Goldsmiths, University of London
ישן 30-12-10, 0:18   #23 (קישור ישיר)
IO Member

יעקוב קראתי
Gcea זה בהקבלה לבחינת הבגרות הישראלית נכון?
מה זה בעצם הdiplomas וה vocationals?
ישן 30-12-10, 0:34   #24 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

תתחיל ללמוד אנגלית
GCE Advanced Level - Wikipedia, the free encyclopedia

תעודות מקצועיות ודיפלומות = אין לך בכל מקרה
ישן 30-12-10, 0:56   #25 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

קצת סדר.

לעבוד בעגלות ~ לא יתפסו אותך ואין לך ממה לפחד אם תבין לאן אתה מגיע ומה אומרים. מאחר והבחורים הרעים שכל כך מפחדים מהם
אנשים שלא עבדו ולא מכירים, נמצאים באיחור מתמיד של חודשים על גבי חודשים ככה שמי שצריך לדאוג
זה אלו שעובדים בעגלות שנה + אולי יותר מזה - הייתי בארצות הברית, יש לי חברים בארצות
הברית וכל הסיפור הזה קצת לעוס.. יש איזשהי פרוצדורה עם הבנקים שם ואני לא ייכנס לזה
לעומק אבל הסיכון היחיד הממשי זה להשאיר כסף מזומן בדירה.

לגבי אנגלית ועבודות שכאלה ~ אתה לומד עם העבודה, אתה יכול להיות דבע ועדיין להיות עובד
מצוין ולמכור טוב ולדעת למשוך את האנשים האמריקאים האובר תמימים. אנגלית בשביל עבודות
בסגנון הזה בארצות הברית... תבוא לך לבד עם הזמן. אני ייתן לך דוגמא :

שהגעתי לארצות הברית עם בת דודה שלי ובאיזשהו שלב התפצלנו ואני נפגשתי עם כמה חברים בכמה איזורים שונים - יום אחד האוטו נכבה לנו בכביש ראשי וירדנו לשוליים.
שוטר שהגיע בדק רישיונות וכו', ועזר לנו להזיז את הרכב עוד קצת קדימה והוא שאל
את חבר שלי "איך אתם מתכוונים להגיע לתחנת דלק שהיא כמה מיילים ספורים מפה" ?
חבר שלי ענה לו : with legs , כן כן לא מנסה להצחיק או משהו השוטר הבין אותו לגמרי
ועדיין זה דוגמא הכי מפגרת לזה שגם ערס שלא ממש יודע אנגלית יכול להתסדר שם בעגלות הוא מוכר מעולה דרך
אגב.

בקיצור אם אתה מגיע לשדה-ת"ע וחס וחלילה שואלים אותך כל מיני שאלות תיקח איתך
כתובת של משפחה \ חברים לא משנה ותגיד שבאת לבקר ולטייל. עוד דבר - תעיף מהמייל
שלך ומהפייסבוק כל דבר שקשור לעבודה עם עגלות או פריצת מנעולים או כל דבר חשוד
אני מכיר מישהי שהעיפו אותה על טיל בגלל דברים דומים כנ"ל גם מייל. לא לוקחים סיכון, אבל
ברגע שאתה כבר שם - אין חשש מלעבוד - אני אומר לך שאני יודע ומכיר והם באיחור
אחושילינג מטורף... ואלה שהמון זמן שם הם אלו שנמצאים על קו דק לא אלו שמגיעים.

זה לגבי העגלות והלימודים, אין מה לדאוג. לגבי האנגלית בכללי - אתה תדבר שם ואתה
תשתפר גם אם אתה לא תשים לב. אין חשש מלעבוד וללמוד שם... כל עוד אתה תבין איך זה עובד
ולא תהיה דביל... תשאל חברים ותרחרח.. מאות עושים את זה.

עוד דבר - אתה רוצה לטייל ? בעגלות אתה מגיע לבוחטות תלוי בתקופה ותלוי איך תעבוד.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 30-12-10 בשעה 1:13.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-12-10, 1:05   #26 (קישור ישיר)
IO Rookie

לדעתי זה קצת מוגזם מה שנאמר פה... מי שלא מסוגל לחשוב באנגלית לא יכול ללמוד באנגלית...
זה אינדיווידואלי - יש אנשים שקולטים שפה מהר יותר ויש כאלה שפחות. האנגלית שיש לך עכשיו שמספיקה לקרוא כתבות באינטרנט או לראות סרט זה בד"כ שפה יומיומית... העניין הוא שבלימודים אתה נדרש לאנגלית קצת יותר מקצועית, שכוללת מונחים מעולמות שבד"כ לא מדובר עליהם בסרטים...
אח של חבר טוב שלי לומד רפואה בהונגריה. הוא לא היה דובר אנגלית מהבית, ולמד כמו כולם בבית ספר\מחשב\סרטים\ספרים\נופש בחול מדי פעם. והוא כבר שש שנים שם... אני יודע שכשהוא הגיע בהתחלה הוא לא הבין 100% אבל כשאתה כל יום טוחן בלימודים את אותם מושגים זה נקלט... השאלה כמה מהר - בכל מקרה לדעתי לנחות שבוע לפני תחילת הלימודים זה יהיה טעות... גם מבחינת שפה וגם מבחינת התאקלמות...
אתה רוצה לבחון את עצמך? תחפש מאמרים בתחומים מדעיים\מקצועיים אחרים בתחומים שמעניינים אותך(הכי קל - ויקיפדיה... בסוף כל ערך יש מאמרים שקשורים לנושא). יש קורסים מוקלטים ביוטיוב בנושאים של שנה ראשונה(חדוא\אלגברה לינארית\פיזיקיה וכו'). ואפילו באתר של MIT(אני ראיתי שם בשנה הראשונה בלימודים את כל הקורס בלינארית הראשון...). יש גם תוכניות שקשורות למדע של נשיונל ג'יאוגרפיק\דיסקברי(בלי תרגום כמובן... אני ישאיר לך מאיפה להשיג). זאת האינדיקציה הכי טובה... אם אתה מרגיש שאתה מבין הכל בהרצאות\מאמרים\תוכניות שלך ולא רק בסלאנג בסרטים זאת נקודה טובה להתחיל ממנה... מפה הדיבור, ניסוח, ומחשבה באנגלית יבואו אוטמטית כשלא תהיה לך ברירה אלא לדבר רק אנגלית במדינה אחרת....

בקיצור, זה אפשרי וברור שזה לא קל(ולא רק בגלל השפה... להפך לדעתי השפה זה ממש לא החלק הקשה). אבל ממה שנראה לי בהודעות שלך זה רעיון שעלה לך ולא ממש בדקת לעומק...

לגבי עבודה - רשמת שיש לך אזרחות צרפתית כלומר אירופאית... אז למה לך להכנס לכל העבודות האלה בעגלות(שאגב, גמני עשיתי... לא מתאים לכל אחד וגיליתי שגם לא לי...אבל זה כבר נושא אחר) כשאתה יכול לעבוד במקום מסודר במשרת סטודנט... בעגלות זה עבודה שבד"כ כוללת הרבה שעות(לפי השעות עבודה של הקניון... כל היום - זה לא משמרות). לגבי כמות הימים זה די תלוי במי שיהיה מעליך אפשר להסתדר אבל הסיכון זה שלא מכרת לא קיבלת שקל... זאת עבודה מתישה בטירוף שלא מתאימה בעליל לסטודנט שצריך לממן את הלימודים 3-4 שנים... כל הישראלים בעגלות טסים לתקופה של כמה חודשים בד"כ שנגמרת בכריסמס שזה השיא של הקניות... נדירים האנשים שבאמת נהנים מהעבודה הזאת ומסוגלים לעבוד בה מעל שנה... ואני מכיר הרבההההה שעבדו\עובדים בעגלות...

נערך לאחרונה על ידי YogevIF, 30-12-10 בשעה 1:13.
YogevIF לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-12-10, 8:52   #27 (קישור ישיר)
IO Member

יעקב בדקתי שוב,Gcea זה בעצם הבגרות הבריטית,ככה שאני משער שהם יודעים לעשות את ההמרה של בגרות ישראלית אתלהם,לא?
מה זה הדיפלומות האלו?האם חייבים אותן או שזה משהו שלא חובה בשביל להתקבל?
תודה

נערך לאחרונה על ידי חן מונטג, 30-12-10 בשעה 18:39. סיבה: השאלות הקודמות לא היו רלוונטיות
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא