IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מבחן ielts

שבוע טוב לכולם אני מרחרח באינטרנט לגבי כל מיני דברים שקשורים ללימודים אקדמאיים וכו',בין היתר בגלל היותי בעל אזרחות צרפתית ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-12-10, 20:56   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל מבחן ielts

שבוע טוב לכולם
אני מרחרח באינטרנט לגבי כל מיני דברים שקשורים ללימודים אקדמאיים וכו',בין היתר בגלל היותי בעל אזרחות צרפתית חושב על השכלה גבוהה אירופאית...כמובן שלפני זה אני בארץ אעבוד על שיפור השפה האנגלית ככה שאני אגיע למוסד הלימודים מוכן מהבחינה הזו
אבל בקשר למבחן הזה:מישהו מוכן להסביר מעבר למה שיש באינטרנט משהו על המבחן?קיים כאן מישהו שעשה את המבחן?
אם רמת האנגלית שלי תיהיה גבוהה ואוצר המילים שלי יהיה רחב בעצם לא תיהיה לי כל בעייה לקבל במבחן הזה ציון טוב שיאפשר לי להתקבל למוסד הלימודים האירופאי שאליו ארצה להגיע?
תודה ושבוע טוב
בבקשה לענות לעיניין ולא דברים שלא קשורים(תודה גם על זה)
חן מונטג לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-10, 21:45   #2 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אני אשאל אותך דבר אחד-
אם אתה יודע שאתה צריך לשפר את השפה, איך אתה בכלל חושב ללמוד בחו"ל?
תענה לעצמך בכנות- אתה מסוגל להקשיב להרצאה באנגלית באורך 40-60 דקות, להבין כל מילה, להפנים את הנאמר, ולהסיק מסקנות?
אם התשובה היא "לא" כרגע, התשובה לא תהפוך ל "כן" אחרי ש "תעבוד על שיפור השפה".
הדרך היחידה שבה תצליח בפרק זמן קצר (4-6 חודשים) לשפר את השפה מרמה של "ככה ככה" לרמה שתאפשר לך לימודים בחו"ל היא לשנות את אורח החיים שלך כולו שיתבסס על אנגלית בלבד. משהו אומר לי שזה לא הולך לקרות.

וכמו שמספר פעמים כבר כתבו פה בת'רדים אחרים-
לפני שאתה חולם על מה שלא יהיה, אולי תתרכז קודם בלסיים את הצבא?
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-10, 21:49   #3 (קישור ישיר)
IO Member

קודם כל לגבי הצבא,חצי כמעט כבר עברתי,ולכן יש לי שנה וחצי שלמות שבהן אני יכול להיות מרוכז במה ארצה לעשות לכשאשתחרר
למה ששיפור השפה האנגלית שלי לא יוכל לעזור לי בזה שאני אוכל לשבת בהרצאה של 40 דקות בשפה האנגלית ולהקשיב לכולה,להבין מילה במילה ולהסיק מסקנות?
אין כאילו אנשים שכבר עשו זאת בעבר,עושים זאת בהווה,ויעשו זאת בעתיד?
ודבר אחרון:למה שדבר כמו מעבר לארץ זרה לא יקרה?
ישן 25-12-10, 21:56   #4 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

שיפור השפה האנגלית שלך יעזור ויביא אותך לרמה הדרושה- אם תקדיש לזה מספיק זמן, אם תמצא מספיק שותפים לשיחה, ואם תעשה את זה באופן יומיומי. אני משום מה בספק שזה יקרה.

עזוב את הכל בצד, אני אסכם את הכל בצורה פשוטה- שמדברים איתך אנגלית או שאתה קורא משהו באנגלית, אתה מתרגם בראש את הדברים לעברית?
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 25-12-10, 22:28   #5 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

שיפור שפה זה לא משהו קל
אני אישית למדתי אנגלית עם מורה פרטית במשך קרוב ל8 שנים (הדבר היחידה שאני מודה להורים שדחפו אותי לשם)
וגם עכשיו האנגלית שלי לא הכי מושלמת שבעולם ולוקח לי בערך יום בשביל לעבור מלחשוב בעברית לאנגלית (וכן, זה משנה מאוד)

אם אתה רוצה ללמוד בחו"ל... תהנה, מי יתן ותצליח בזה
אבל אתה שוכח שאתה צריך להיות בכלל ברמה האקדמאית המתאימה, בלי קשר לשפה עצמה... אני עכשיו סטודנט שנה א', ללמוד בעברית זה לא קל לי במיוחד אז בשפה "זרה" זה סיפור מורכב יותר
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 0:06   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של GraFiTy

אני מאז שאני זוכר את עצמי יודע אנגלית, ואף פעם לא למדתי... הGRAMMER בא לי בטבעיות אף פעם לא למדתי לזה גם בבית ספר.
כנראה אצלך זה ההפך - אתה צריך לגור במקום שבו מדברים רק אנגלית בשביל להתחיל ללמוד.

Pentium E6300
GigaByte GA-P31-ES3G
4GB GEIL BLACK DRAGON
Sapphire ATi HD4770
GraFiTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 26-12-10, 6:57   #7 (קישור ישיר)
IO Member

פיקה,אני משתדל לתרגם הכל כשמדברים איתי.כשאני קורא מאמר אני מצליח לתת תירגום לכולו אם לא לרובו
עכשיו מה הכיוון שלך?
לגבי המבחן הזה מישהו עשה אותו ויכול לספר משהו עליו?
ישן 26-12-10, 11:00   #8 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

זה הכיוון שלי- אם אתה עוד מתרגם בראש, אתה "יודע" אנגלית, אבל אתה לא מבין אנגלית.
אם וכאשר תשתפר לרמה שבה אתה מסוגל באמת להבין אנגלית, אז ורק אז תתחיל לחשוב על ללמוד בחו"ל. לפני זה אין בכלל טעם לדיון בעניין.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 26-12-10, 13:52   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

לשפר את האנגלית שלך לרמה אקדמאית אתה לא תצליח לעשות, לפחות לא בארץ
יש אנשים שפשוט מבינים אנגלית גם אם הם לא חיו במקום בו מדברים רק אנגלית,
אנשים כאלה יכולים לעבור למדינה זרה להעביר חודש-חודשים ולהגיע לרמה של למידה באנגלית
ואם אין לך את זה אז פשוט אין לך, ואתה תצטרך גם שנה-שנתיים כדי להגיע לרמה של למידה באנגלית
כי כמו שאני מקווה שאתה יודע אוניברסיטה זה לא כמו בצפר, המרצה לא ייתן לך יחס אישי,
בטח שלא באוניברסיטאות אירופאיות שבכל כיתה יש מספר רב של תלמידים

אגב אתה מודע לזה שאתה צריך לעשות מבחנים פסיכומטריים במדינה בה תרצה ללמוד כן?
ישן 26-12-10, 15:44   #10 (קישור ישיר)
IO Member

truelook-לגבי פסיכומטרי,בדקתי את הנושא ובמדינות בחול אין פסיכומטרי,כן יש מבחן לבדיקת רמת האנגלית שעליו בדיוק אני שואל כאן
דבר נוסף:מה זה יש אנשים שיודעים אנגלית גם כשהם לא בארץ דוברת אנגלית?כאילו אם אני אלך למקום בארץ כמו wall street,אני לא אוכל דרך שם ללמוד דיבור של השפה האנגלית וככה הבנתה של השפה?
לפני שאני מוכן מבחינה של ידיעת השפה האנגלית ברמה פרפקט אני בכלל לא עובר...
פיקה...מה ההבדל בין לדעת אנגלית לבין להבין אנגלית?
כשאני הולך ללמוד אני אמור להבין אנגלית,לא?כאילו אני אמור להבין מה שהמרצה אומר,לכתוב את סיכום הדברים על הלפטופ,ואז בבחינה לענות על שאלות או להגיש עבודה
ודבר אחרון:חסרים ישראלים שנוסעים לאירופה ולומדים שם באוניברסיטאות במקום ללמוד בישראל?
ישן 26-12-10, 15:56   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

הישראלים האלה מבינים אנגלית
אם מדברים איתך אנגלית ואתה צריך לחשוב לפני שאתה עונה אז אתה אולי יודע אנגלית אבל לא מבין אנגלית, וגם זה לא
להבין זה אומר לקרוא מאמר ולהבין את התוכן, את הכוונה של הכותב, את המסר

תחשוב שזה לימודים באוניברסיטה, שזה כשלעצמו קשה, ועוד באנגלית ברמה גבוהה במיוחד.
אתה חושב שאתה תבין כל מילה בהרצאה באוניברסיטה? עכשיו תחשב כמה מילים תבין כשההרצאה תיהיה באנגלית

ללמוד אנגלית פרפקט במדינה שלא מדברים בה אנגלית אתה לא תצליח.
ישן 26-12-10, 16:32   #12 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

חן,
פסיכומטרי זה מושג ישראלי ומבחן ישראלי... בחו"ל יש להם מבחני "רמה" משלהם בשביל כניסה ללימודים אקדמאיים, אולי הם לא נראים כמו הפסיכומטרי שלנו אבל תאמין לי שקלים הם לא

מה ההבדל בין "לדעת" ו"להבין"?
להבין אנגלית זה לדעת לתרגם את זה לעצמך ולחשוב עדיין בעברית זה לוקח זמן
לדעת אנגלית זה להעביר את החשיבה שלך לשפה שונה, פה אתה עובד פשוט בשפה אחרת... המוח שלך לא נדרש לתרגם את זה לעצמו הוא פשוט יודע.

אני ברוך יודע שלוש שפות. רוב הזמן המוח שלי עושה קפיצות לא רצוניות בינהן ואני מדבר פה ושם בכמה שפות במקביל בלי שאני שם לב לזה (מתחיל ברוסית ומסיים בעברית רוב הזמן, או הפוך)... מדי פעם אני פולט בבית גם ג'יבריש
כיצא לי לעבוד עם אנשים ממדינות דוברות אנגלית, ביום הראשון היו לי בעיות לדבר איתם שוטף אנגלית כי אני עדיין הייתי במצב "עברית" למחרת דיברתי איתם שוטף אבל התקשתי לחזור לעברית.

בת דודה שלי שכרגע לומדת אנגלית במכללה שלה מבקשת ממני מדי פעם עזרה באנגלית (אני נהנה מהפטור שלי באנגלית כל יום שאני לומד במכללה ), רוב הזמן אני פשוט לא מצליח לעזור לה כמו שהיא רוצה בגלל שאני לא יכול להסביר לה מאנגלית לעברית... אני יודע מה כתוב אני מבין מה רוצים ממנה אבל להסביר לה את זה בעברית קשה לי מדי פעם כי אני פשוט עובד באנגלית ולא טורח לתרגם את הטקסט

ציטוט:
ודבר אחרון:חסרים ישראלים שנוסעים לאירופה ולומדים שם באוניברסיטאות במקום ללמוד בישראל?
אתה אומר את זה כאילו שכל סטודנט שני בארץ שרוצה ללמוד עושה את זה בחו"ל...
אני מבטיח לך שאולי מדובר ב 1/1000 אם לא ביותר, ואלו רק אלו שרוצים לנסות את זה ולא אלו שבפועל לומדים בחו"ל
מכר שלי לומד ארכיטקרוטה בפירצנה, קל זה לא...
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 26-12-10, 18:22   #13 (קישור ישיר)
IO Member

יעקוב מה המכיר שלך מספר על הלימודים האלו?
בוא ניקח דוגמא שאני טס ללונדון....והולך לשהות שם כמה חודשים כבתור התחלה...רק מהעובדה שאני אעבור למדינה דוברת אנגלית,המוח שלי לא יעבור אוטומטיים למצב של דיבור,קריאה,כתיבה וחשיבה באנגלית?
כאילו העובדה שאני קורא טקסט באנגלית ויודע לתרגם אותו לעברית לא מעידה על העובדה שאני ?יודע אנגלית??
בין האנגלית האקדמאית לאנגלית של חיי היום יום קיים הבדל?
לגבי מבחני קבלה:יש להם את ה sat ו הtofel,נכון?אלו מבחני הקבלה שם...
איך אתה אומר שאנגלית לא קלה אבל אתה תוך יום הצלחת לדבר במדינה זרה אנגלית שוטפת?
ישן 26-12-10, 18:37   #14 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

לא קל אבל הוא נהנה שם כי זה מה שהוא רוצה
אוטומטית זה לא יעבור, יקח לזה זמן
בין אקדמאית ליום יומית יש הרבה הבדל, במיוחד עם האוצר מילים שפשוט לא נמצא בשימוש יום יומי

איך אני הצלחתי? מורה פרטית 8 שנים (שכנה)
ישן 26-12-10, 20:42   #15 (קישור ישיר)
IO Member

הוא מקבל שם לימודים בשפה האנגלית?
אז מה בתכלס כדאי לי לעשות אם אני ממש רוצה ללמוד באירופה מבחינת הנושא של שיפור השפה האנגלית שלי עד לכדי כך שאני אוכל ללמוד באוניברסיטה באירופה כולל להיבחן ולעשות עבודות וכו?
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא