IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

למה לדקור למה?!

בלי להעליב, אחד הסיפורים הכי מטומטמים שיצא לי לשמוע על הערס והמטכליסט. חבר שלך יותר דביל מנעל מצטער על הזלזול.. ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-12-10, 2:27   #16 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

בלי להעליב, אחד הסיפורים הכי מטומטמים שיצא לי לשמוע על הערס והמטכליסט.
חבר שלך יותר דביל מנעל מצטער על הזלזול.. זה פשוט דורש את זה, איך יכול להיות שהוא
מוציא נשק חי מול בן אדם שיכור ? ... אנשים באמת כנראה לא יודעים מה זה פליטת כדור
או משחק בנשק. האמת לא הייתי נותן לחבר שלך לעשות צבא בכלל אם הסיפור אמיתי.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-10, 3:43   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של idan4u21

בוא אני יספר לך מקרה שאני הייתי בו ותגיד לי מה אתה היית עושה..
אתה יושב בים עם כל החברים שלך ובמקרה החוף הזה שייך לחבר שלך, יושבים איתך עוד לפחות 30 אנשים שהם חברים ופתאום עוברים להם כמה ערבים עם כלב אמסטף, הכלב מתחיל לריב מכות עם כלב של איזה מישהו בחוף והבעלים של הכלב (הערבי) והחברים שלו החליטו שבגלל זה הם יקרעו את הבעלים של הכלב השני במכות ואני מדבר איתך סכינים ואלות!!! אני יודע איך נגמר היום הזה בשביל ה7 ערבים האלה.
השאלה מה אתה היית עושה?
ואני מקווה שלא תגיד שהיית קם והולך או מתקשר למשטרה (כי עד שהיית מתקשר למשטרה הבן אדם הזה וכל החברים שלו היו ז"ל)
VIDEOCARD :480GTX INNO3D
STORGE:RAPTOR300GB+ 2X1500GB + 2X1TB
ATX : NZXT KHAOS
POWER SUPLAY : CORSAIR 750W
DISPLAY : DELL 2408WFP 24"
idan4u21 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-10, 10:59   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ואו יש פה דעות יפות.
המטרה של הטראד הזה (למי ששאל) זה להתלונן על המידנה קצת, כמו בלוג - רק בפורום. זה פורום דיבור חופשי, היה לי חשק לדבר על זה, זה כואב לי. בלי מטרה נעלה ונשגבת.

לגבי החייל עם הנשק וכו', הוא דביל שהוא בכלל הביא נשק למועדון, אין ספק שמטכ"ליסט הוא לא צריך להיות. אגב זה סיפור אמיתי אבל החייל לא חבר שלי, פשוט אחד שלמד איתי בשכבה.
לגבי הדריכה שלו זה שנוי במחלוקת: באותו רגע הוא הרגיש סכנת חיים, לא חסרים חסרי מוח שידקרו אותך כשהם שיכורים. מלבד זאת, ערסים לעולם לא באים לבד, אני מניח שחברים שלו התקפלו מלבוא לעזור בגלל שהם ראו את הנשק - זה הרתיע אותם.

COCAINE, לגבי חבר שלך:
אם הוא נוסע באוטו שחור, שומע מזרחית עם חלונות פתוחים, מעשן, עושה קוצים בשיער, והולך עם סכין למועדון, אז הוא ערס, בלי אשליות.
ואם הוא לא עושה את כל אלו, אלא רק מסתובב עם סכין - אז הוא דביל, ותגיד לו את זה.

במדינת ישראל "הגנה עצמית" שנויה במחלוקת. אם ניגשת למועדון עם סכין, לא משנה מה סיבת התקיפה, השופט לעולם לא יקבל "הגנה עצמית", משום שידעת שיש עליך סכין שיכולה להרוג, ובאת איתה בכוונה מסויימת, ועכשיו לך תוכיח שלא באת בשביל לרצוח את האדם ה"תוקף" לטענתך מלכתחילה.
ואני לא מדבר עם מה באמת קרה, בעולמנו להסתובב עם סכין זה טירוף.

אגב, כן אני טיפה מרשה לעצמי להרגיש באטמן לוחם ברשע, אני מאומן בזה, אבל אני לא באטמן.
אגב, אני גם לא ג'קי צ'אן או ברוס לי... אני יודע להגן על עצמי ומעדיף לברוח. אם אני אראה מולי 6 אנשים כועסים שמתים להחטיף לי מכות אני אפנה את תשומת לבם ל"דבר הענק הזה שם מאחוריכם!" ואברח כל עוד נפשי בי...

מה שמספר עידן מפריע לי מאוד, זאת בדיוק ההתנהגות שאני מדבר.
כשהכלב שלך מתחיל מכות עם כלב של מישהוא אחר, אתה מצטער, אתה כועס על הכלב... אתה לא מכה את הבעלים של הכלב השני, הוא לא אשם!
אבל באותו רגע על חוף הים, ברור שהערבים האלו חשבו שהכלב שלהם שווה יותר מחיי אדם, ובכלל הם חושבים מעוות (אם משהוא שכב עם אחותך מחוץ לנישואים אתה תהרוג את אחותך...מוזר מאוד).

אני אחזור שוב לגבי הנשק:
מבחינה חוקית, החייל עבר על בערך 1284948712 חוקים של אחזקת נשק הן בצה"ל והן במדינת ישראל. אבל באותו רגע, יש סבירות שזה הציל לו את החיים...
לא חסרים סיפורים על פליטת כדור שהרגו בני אדם, חברים טובים אפילו... פשוט לא עושים את זה! נשק זה לא משחק...!

COCAINE זה לא כל כף פשוט להמנע ממצבים כאלו, לפעמים הם מוצאים אותך ולא יעזור לך כלום - אתה תהיה חלק מהם. כמובן שלא מדובר על אנשים הגיוניים, אנשים שחושבים בהגיון... מדובר לרוב על ילדים או אנשים עם שכל עקום שחושבים שרצח מדרגה ראשונה בעזרת סכין זה עבירה קלה ומקובלת. הם ירצחו את אמא שלהם בשביל כבוד, אין להם הפרדה. ופה בדיוק הבעיה.

דיברנו מוקדם יותר על חינוך של ילדים? מי שגדל בבית תומך אוהב ו"אשכנזי" כמו נוטים לאמר, גדל להיות אחד שאוהב חיים ואוהב אדם. אחרים יכולים לגדול על ערכים של רצח ושנאה... ואם זה נראה לכם תמוהה, תסתכלו על יבשת אפריקה עם ילדים בני 11 שהולכים עם קלאצ'ניקובים ברחוב, והם לא מסכנים, הם רוצחים, והם לומדים לאהוב את זה ולדעת שזאת הדרך המקובלת.... חינוך, שם זה מתחיל ושם זה נגמר.
כשילד צועק על אמא שלו "יאללה אמא סתמי את הפה אין לי כוח אליך!" כי ככה הוא שמע את אבא שלו אומר לה, וגם היא וגם האבא שותקים במקום שאחד מהם יתן לו סטירונת קטנה ויגיד לו "בחיים אל תדבר לאמא שלך ככה אתה שמעת?!" אז הילד לומד שלדבר ככה זה תקין והגיוני ולגיטימי.
מצד שני, אם הוא כן יקבל על הראש בגלל מה שהוא אמר, הוא לעולמים ילמד שזה אסור ולא תקין - לא רחוק מלחנך כלב, רק עם שפם בר-מצווה....

הביעה כמו שכבר אמר פה מישהוא, היא שאין מה לעשות בנידון, עסרים תמיד יהיו ומפגרים תמיד יהיו...
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא