IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

למה לדקור למה?!

תקשיבו אני חייב להשמיע פה איזה קול כי יוצא לי מהאזניים. אני בחור שיודע טוב מאוד להגן על עצמי ואני ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-12-10, 15:44   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge
ברירת מחדל למה לדקור למה?!

תקשיבו אני חייב להשמיע פה איזה קול כי יוצא לי מהאזניים.

אני בחור שיודע טוב מאוד להגן על עצמי ואני באמת לא מקנה בערס שינסה ללכת איתי מכות, אני מאשפז אותו ואת 4 החברים שלו עד שהם יתחרטו שהם אמרו "על מה אתה מסתכל?!"...

אבל בכל זאת, לצערי, אנשים במדינה שלנו... סליחה, לא אנשים - ילדים...
ילדים במדינה שלנו אוהבים "להוכיח" שהם גברים ע"י דקירה של מי שמולם.

שאלה לי אליך ילד מפגר:
מה הרווחת בזה שדקרת את זה שמולך?! מה אתה לא מספיק גבר בשביל ללכת מכות כמו בן אדם? מה כיסחו אותך מכות ואתה מרגיש מושפל ואתה חושב שאם תהרוג את האדם שמולך אז תצא גבר???
יש לי חדשות בשבילך - אתה לא תצא, אתה רק תכנס - לכלא...

אין אף אחד בכלא שמסתכלים עליו בחוץ ואומורים "איזה גבר" חוץ מערבים, הם מבסוטים שחברים שלהם בכלא... "לוחמים" הם קוראים להם...

עובדתית, לצערי, רק כשילד מתגייס לצבא ומגלה שלא משנה כמה הוא יפגין "גבריות" הוא עדיין יקבל בתחת מהמפקד שלו, והוא עדין יסגור שבת... או שהוא מגלה שהאדם שלידו, שהוא כל-כך שונא, הוא אותו אדם שגם יציל לו את החיים כשיגיע רגע האמת... אז, ורק אז, הערס מגלה פתאום שהחיים הרבה יותר שבריריים ושיש בהם הרבה יותר מכבוד עצמי.

כבוד זה חרא, זה שטות. כבוד זה מילה למפגרים שאין להם כלום בחיים - לא שכל, לא צחוק, לא מראה - פשוט כלום. רק אחד שאין לו כלום יחפש כבוד מאחרים.
למה? כי מי שיש לו שכל, או יש לו הומור, או יש לו מראה, או אפילו כולם ביחד - יקבל כבוד אוטומטית, מכל אדם שיצא לו לדבר איתו. הוא פשוט לא יחפש אותו...

ללכת מכות זה טיפשי, זה ילדותי. לא רואים מכות מעל גיל 22 בערך, אפילו לפני. כבר בצבא בגיל 19 (אחרי שנה בפנים) אתה מוצא את עצמך מאבד את העניין במכות. אתה כבר לא מבין מה זה יעזור.

כל כך הרבה פעמים יצא לי כבר להשפיל מבט וללכת מצרות, למרות שאתגרו אותי ממש...
אני מוכשר בקרב מגע ואמנויות קרב מפחידות ואלימות. שברתי לאדם את היד פעם מרוב עצבים שקיבלתי עליו וכמעט הרגתי אותו במו ידי, נבהלתי, ונשבעתי שלעולם אני לא אלך מכות יותר. אני יודע להגן - אבל לא אכה אחר. לא ארים את ידי לנזוק אדם אחר (אלא אם הוא מאיים על משפחתי).

חברים תהיו חזקים יותר מהעצבים או מהאלכוהול, תחשבו רגע... אם תדקרו תכנסו לכלא.
אם תשפילו מבט ותלכו, בייחוד אם אתם יודעים שאתם יכולים לנצח, אתם תצאו גדולים....
יהיה לכם השפלה של דקה ולא יותר - ואז הרווחתם עוד יום בחיים...

אני כותב את זה כי אני קורא יותר מדי דברים כאלו בעיתון ושמעתי יותר מדי בחדשות.
אני מאמין שאם ישמעו אותי, אולי אחד מתוך 100000 איש ישנה את דעתו, ואז כבר התקדמתי צעד אחד קדימה.

תודה שקראתם
ישן 28-12-10, 16:22   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של yaron74

שלח הודעה דרך SKype אל yaron74

יפה אמרתה אבל נראה לי שמי שקורא את זה הבין את זה לבד ואני מאמין שבפורום מחשבים כולם נורמלים
חוץ מזה אפשר די לרחם על הערסים הקטנים האלה כשהם יגיעו לצבא היה להם שוק די גדול
ישן 28-12-10, 16:29   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של tamos'

הערסים הקטנים לא עושים צבא.
אני שמעתי על בני אדם בני 22+ שעדיין דוקרים והולכים מכות
tamos' לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 16:57   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

יש ילדים עוד מהתקופה שאני זוכר את עצמי ילד (Boy that was a long time ago) שהיו מסתובבים עם סכינים , והיום זה עוד יותר גרוע...
לא פעם יצא לי להיתקל ולשמוע סיפורים על ילדים שסוחטים ילדים אחרים או מרביצים להם אם לא מביאים להם סיגריה, וסתם ככה... המצב קשה אצלם וחייבים לחנך את הילדים האלה.

ממה שכתבת פה אני מבין שיש לך את המחשבות האלה שבואנה אתה יכול ללכת איתם מכות בלי סכין ולכסח להם את הצורה... הבעיה היא שסכין היא מפחידה יותר ממכות, כי היא חדה. ויכולה לפצוע בצורה רצינית יותר ואף להרוג. וערסים אלה משתמשים בסכין בשביל להפחיד, לאיים, ושזה ישרת את המטרות שלהם.

אני יודע בוודאות שאי אפשר להשגיח על ילדים כאלה כל הזמן כי כשהם מסתובבים עם חברים שלהם משם הכל מתחיל, וגם זה אקט כוחני בגיל ההתבגרות כך שזה נראה להם תוספת כוח ל"כבוד" שלהם.

זהו... אין לי יותר מה לומר חוץ מ... עדיף במקרים כאלה אם נקלעים לסיטואציה של מכות ויש סכין, לוותר וללכת משם.. עדיף יהיה מאשר לקבל דקירה וכל הבלאגן.

רק חינוך של ההורים יציל את הילדים האלה, ולא תמיד ההורים נמצאים שם בשביל לחנך.

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 17:22   #5 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

אם יש אנשים שאני "גזען" אליהם זה ערסים (טוב נו הם לא באמת גזע)
אין לך מושג כמה פעמים הגעתי למצב של כמעט מכות עם איזה ערס, ואני בטוח שאני יכול עליו
אבל אז עצרתי, ולא בגלל שאני צדיק אלא זה בגלל שאולי יש לו סכין או אולי מחר יבואו אלי חמולה של חברים שלו ואז מה?
ואז אני שואל, מה אני יכול לעשות? לשבת בשקט זה לא עוזר כי הם לא עוזבים אותך כל כך בקלות, הם יציקו לך עד שלא יחטפו
אני יכול גם לבוא עם חברים אבל אז מה יהיה אם הם יוציאו סכין?
אני חושבתי על זה הרבה כי קרה לי מצב כזה ממש לא מזמן, ובנתיים זה הפסיק אבל מה קורה עם משהו כזה ממשיך? עד שמישהו לא דוקר משהו אחר זה לא נגמר?

ברצינות, מה עושים במצב כזה?
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 17:24   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של idan4u21

כל מה שאמרת סבבה, אבל לא הבנתי מה זה קשור לכבוד! בן אדם אדם שמחפש כבוד לא חייב להיות לא ערס ולא עמייאת כבוד זה דבר חשוב בחיים גבר וכמו שאמרו מעליי לא כולם עושים צבא ויש כאלה גם בני 27 שעדיין דוקרים והולכים מכות
אבל אהבתי את הרעיון של האשכול
VIDEOCARD :480GTX INNO3D
STORGE:RAPTOR300GB+ 2X1500GB + 2X1TB
ATX : NZXT KHAOS
POWER SUPLAY : CORSAIR 750W
DISPLAY : DELL 2408WFP 24"
idan4u21 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 28-12-10, 17:32   #7 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של kibub

שלח הודעה דרך ICQ אל kibub שלח הודעה דרך SKype אל kibub

תזהר שלא תדליק פה איזה ערס....
P-180 SILVER--OCZ VERTEX 3 120GB +SEGATE SATA2 16MB 320GB X3 RAID0
W.C: D-TEC FUZION/MCR320/MCP655
G15+G7+G13+G25,X-FI EXTREEM GAMER.X-540
'עולם ורוד רואים רק דרך עיניים אדומות'.עספור.
'תיזמון זה עיניין של טיימינג'.עספור 2.
kibub לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 18:30   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברגע שאתה לומד לוותר על האגו שלו, אתה הופך לאדם אחר.

לא היה לי בעיה אף פעם לוותר על האגו שלי.

תמיד כשאיימו עלי בסכינים במועדונים ההיתי מצטער, צעד אחורה, להתראות. אז מה? מי מכיר אותי כבר במועדון שאני יחשוב "אתה משפיל את עצמך". מי? וגם למה לחשוב כך מלכחתחילה? וותר על האגו בנאדם, תחייה את החיים, אל תתן לאחרים לעצבן אותך. תוותר להם, תצטער. כל כך קשה להצטער? זה מרגיע אותם. אל תתחנן ותבקש סליחה אלפי פעמים, זה רק מדליק אותם. תצטער פעם אחת, צעד אחורה. להתראות.

וותרו על האגו שלכם.
לא על הערכים שלכם, לא על הכבוד, ולא על החינוך שקיבלתם מהבית. את כל אלה תשמרו ותעמדו על העקרונות שלכם. וותרו על האגו. זה לא שווה את זה.

מצטער אחי, שיהיה לך יום טוב. להתראות.
פותר הכל.

yakov092 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 19:10   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

סיפור שקרה במועדון פה בצפון שדבקא מאוד אהבתי:
מסיבה של 18+ יעני ילדים לפני צבא או שרק התגייסיו... מגיע אחד החיילים המתלהבים מהיישוב שבו היה המועדון כשהוא עם הנשק האישי שלו על הגב - אלוהים יודע למה, מתלהב מפגר... אבל קיבוצניק מבית טוב, לא ערס ולא טראבל מייקר...
קיצר, מפה לשם נתקע בו ערס בכתף במטרה ברורה שהוא מחפש מכות, מכירים את זה? מיד הוא מסתובב לחייל החבר (שהיה על אזרחי אם לא הבנתם) ועושה לו סצנות של "תזהר לאן שאתה הולך, נתקעת בי מה אתה לא רואה??" וכו' כמו שכולכם כבר מכירים טוב.
החייל החביב אומר לו "סליחה, מצטער לא ראיתי אותך אחי... הכל בסבבה מצטער אחי" ובאמת היה חביב... אבל כמובן שגם אם הוא היה נותן לו 10000 דולר זה לא היה עוזר, הערס היה מתודלק טוב ומחפש מכות. מפה לשם סטירה ודחיפה ובעיטה פה ושם.. לצערו של הערס החייל היה מטכ"ליסט מתחיל שבדיוק חזר מאימון קרב מגע של שלושה חודשים (זה היה סוף השבוע השנה מתוכו) שבו לומדים בדיוק מה לעשות במקרים כאלו - והערס חטף קצת...
החייל, שלא רצה מכות בכלל, ביקש מאנשים שיקראו למאבטח וניסה להתרחק קצת מהסיפור.
זה גם לא עזר, הערס, כמובן, שלף סכין בכוונה טובה מאוד להרוג, לא לפצוע, ולא להכאיב - להרוג.
החייל (החמוש אני מזכיר לכם) לא חשב פעמיים, מחסנית ודריכה מכוון לרגליו של הערס החביב באיומים של "יש לי פה סכנת חיים ואני רשאי לירות בך! תעוף מהמועדון הזה עכשיו! תעוף ואל תראה את הפרצוף שלך אחרת אני אבוא לסיים את העבודה!"... אני מזכיר לכם שמדובר על קיבוצניק חביב כן?
הערס כמעט השתין במכנסיים, ברח החוצה, ואגב, עד היום, חמש שנים אח"כ עוד לא הראה את הפרצוף שלו באיזור.

יש עוד סיפורים על ערסים בתל אביב שבכוונה ניסו ללכת מכות ולהציק לעובר אורח תמים ברחוב, שלצערם היה מקום שני באליפות צה"ל בקרב מגע - כמובן שהוא פרק חמישה אנשים תוך פחות משלוש דקות ואח"כ פנה לאופנועים שלהם ועיקם להם את הצורה, וככה לידמ את הערסים הנחמדים והתמימים לקח.

אבל יש עוד מלא סיפורים כאלה - אבל זה נדיר. לצערנו רוב הסיכויים שאם יש סכין תהיה גם דקירה, ואם יש מכות גם אחד יגיע לבית חולים במצב קשה אם לא גרוע יותר.
אני מסכים אם כולכם שהכי טוב זה להמנע - תגיד שאתה מצטער ותתרחק בעדינות.

כמובן, כולנו פה אנשי מחשבים, אבל זה לא אומר שאנחנו חנונים, אני בטוח שיש פה אמני לחימה כאלה או אחרים עם ידע מתקדם בהריגה ופציעה לש בני אדם... תדעו שכוח זה אחריות (ולא אתם לא ספיידרמן).

עידן, אחי, יש לזה המון קשר לכבוד, ולפי התשובה שלך אני כבר יודע שאתה מאלו שכשמזלזלים בך אתה מתחמם. אחי, הכבוד שלך לא מביא לך כסף הביתה, לא מאכיל את הילדים שלך, לא מסיע אותך לבית הספר ובטח שבטח שלא מגן עליך מפני דקירות ויריות.
כשתלמד לוותר טיפה על הכבוד, או האגו שלך, תראה שהחיים הרבה פחות לחוצים משאתה עושה אותם.
לנפח את החזה כשעובר לידך גבר שנראה מאיים זאת טעות.. אתה צריך לנפח את החזה כשעוברת בחורה נאה, שהגברים יעזבו אותך בשקט (אלא אם אתה...אתה יודע... כזה... מהקהילה... אבל זה בסדר! אנחנו נקבל אותך אחי...סתם, בדיחה)

Bounty_Hunter אני כל כך מבין אותך. הלהב מאיימת אין ספק, וברגע שאתה רואה להב, לא רק להרחק, אלא אם יש לך את האופציה - תברח! תרוץ כמה שיותר מהר ושהערס המעשן כבד ינסה לתפוס אותך.
כשלומדים הגנה עצמית לומדים שסכין זה כמו צעצוע ושתוך פחות משניה היא כבר לא מאיימת - אבל זה דורש אימון, הן נפשי והן פיזי שלובנו אין.

TalRaz אתה צודק נורא לגבי החינוך, אבל גם אתה יודע שיש הורים שלצערי מגדלים דור המשך לערס.
לילד שלהם הם קוראים "ערס סימן 2" ומלמדים אותו איך "להגן על כבוד המשפחה".
למה להיות אשכנזי זה הפך לרע? למה זאת מילה נרדפת לחנון?... חנון זה רע? למה?
כשמזחרי קורא לאדם מצליח ממנו "אשכנזי אפס" זה כמו שבחור שחור יקרא לחבר מצליחן שלו "קושי מסריח". למה חסרים מזרחיים חנונים? חסרים מזרחיים עם כסף שהצליחו בגדול? זה הופך אותם לאשכנזים??
וזה לא חינוך, זה פיתוח של החברה הישראלית. כשאתה הולך בתל אביב עם ג'ינס ומסתכלים עליך כאילו נפלת ממאדים, או שאתה הולך ביפו בלי קוצים בשיער וישר חושבים לדקור אותך... כשאתה הולך בקיבוץ עם חולצה מכופתרת ונעליים ומסתכלים עליך כאילו נפלת מהשמיים.

ככה זה, אנחנו חברה דפוקה. דפוקה מאוד אפילו.
יש אנשים מאוד מאוד מאוד מאיימים במדינה הזאת, כאלו שקשורים למשפחות פשע כבדות שאיתם אין מה לעשות ואם נתקלת בהם אתה בצרה. אבל הם מעטים. הסיכוי שתיתקל באחד כזה במסיבה במועדון שאתה הולך אליו בדר"כ הוא כל כך אפסי, בערך כמו שבר רפאלי תכנס אליך הביתה ותגיד "ואו שמעתי שאתה מה זה טוב במיטה, חשבתי לנסות..".
האנשים שרואים במסיבות כאלו הם אנשים שבדר"כ רק משחקים אותה כבדים. רק משחקים אותה כאילו הם מסוגלים להרוג בן אדם. כל אלו שדוקרים ונכנסים לכלא עוברים שנים של טיפולים נפשיים בגלל זה, הם לא מאמינים איזו טעות הם עשו והם אוכלים את עצמם על זה.

על כן, כשנתקלתם באחד כזה - "סליחה אחי לא התכוונתי לזלזל" ולהתרחק לאט ובזהירות. ואם זה מתחמם - אז מהר ובאלימות....

מצטער, חפרתי. אבל זה נושא באמת כאוב לי.
ישן 28-12-10, 19:45   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של elad

לא כל כך הבנתי מה המטרה של הת'רד הזה.

בכל מקרה בקשר לאותו חבר (או סתם מישהו שאתה מכיר) המטכ"ליסט כמו שקראת לו, לא קראתי הכל, אבל זה שהוא הכניס מחסנית ודרך את הנשק זה מטומטם ואידיוטי מצידו.

סכנת חיים ?
הוא בא אליו עם סכין והוא שיכור ! תן לו בומבה לראש וסגרת עיניין.
אמרת סיירת מטכ"ל לא !?
חזר מאימון קרב מגע לא ?

אותו "מטכ"ליסט" הוא חייל שעבר על החוק ואם המפקדיםשלו היו מגלים שהוא איים עם הנשק על מישהו ולא סתם איים, הכניס מחסנית ודרך, היו בועטים בו כל כך חזק החוצה שהוא לא היה רוצה לחזור לצבא בכלל.

לסיכום, אז יש ערסים.
זה טוב ? ממש לא.
זה ישתנה בקרוב ? לא נראה לי.
אבל של פורום של מ-ח-ש-ב-י-ם מה הקשר ערסים עכשיו.
ישן 28-12-10, 20:17   #11 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

למען הסדר הטוב ~ יש לי חבר קרוב.. שהיה יוצא עם סכין למועדונים. הוא לא שלף אותו, והוא
ילד גדול והיום הוא מאורס ובדרך לחתונה ובן אדם שעובד בהיי טק ולגמרי בן אדם "רגיל".
הקטע שבגיל צעיר יותר [ מועדונים בערך, חוגרים ] למקומות שהוא היה יוצא תמיד היו באלגנים
ובמקום להימנע מללכת לשם הוא פשוט הלך עם סכין תקופה מסוימת. ככה שההגדרה שכל אלו
שהולכים עם סכין הם ערסים וכו' לא כל כך תופסת - תתפלא כמה ילדים טובים כמוהו יש.
טיפשי, מטומטם ואדיוטי אבל הוא ילד גדול... יש עוד כמוהו ופרידג' אתה לא חי בסרט פעולה גם אם אתה לומד
קיקבוקסין או שאתה מתאבק ב MMA דקירה לחזה או לגב או איזה בקבוק לפנים לא יעזור לך
גם אם יש לך ביצים של נמר, אל תחיה בסרט 4 אנשים או 5 או 6 שיבואו מולך עם חפצים
מגניבים וכאלה.. זה לא נעים אתה לא באטמן אח שלי.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 20:31   #12 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elad צפה בהודעה
לא כל כך הבנתי מה המטרה של הת'רד הזה.

בכל מקרה בקשר לאותו חבר (או סתם מישהו שאתה מכיר) המטכ"ליסט כמו שקראת לו, לא קראתי הכל, אבל זה שהוא הכניס מחסנית ודרך את הנשק זה מטומטם ואידיוטי מצידו.
סכנת חיים ?
הוא בא אליו עם סכין והוא שיכור ! תן לו בומבה לראש וסגרת עיניין.
אמרת סיירת מטכ"ל לא !?
חזר מאימון קרב מגע לא ?
אותו "מטכ"ליסט" הוא חייל שעבר על החוק ואם המפקדיםשלו היו מגלים שהוא איים עם הנשק על מישהו ולא סתם איים, הכניס מחסנית ודרך, היו בועטים בו כל כך חזק החוצה שהוא לא היה רוצה לחזור לצבא בכלל.
כל עוד הוא לא שחרר את הנצרה, לדעתי זו הייתה הפעולה הכי נכונה לעשות.
הוא בא עם סכין והוא שיכור? זה מסוכן בהרבה מאדם פיכח עם סכין. למה? כי השיקול שלו מעורער, יכול להיות שהוא יעשה דבר שהוא בד"כ לא היה עושה, והכי חשוב- אנשים שיכורים הם הרבה פחות צפויים. אין לך שמץ מה הוא הולך לעשות הלאה, אז במקרה הזה, דרך הפעולה הנכונה היא לא לנסות להיות ג'קי צ'אן בסרט מוצלח- אלא ליצור מרחק.
ומה יותר יעיל מהתרעה מאסיבית ולא ניתנת להכחשה בשביל ליצור מרחק?
במקרה שמישהו מסכן את החיים שלי, אני לא אבחל באמצעים כדי לחוס על הצד השני. אני לא מוכן להסתכן אפילו בשריטה אחת גם אם זה אומר שהצד השני יספוג נזק מאסיבי. הוא בחר לתקוף אותי בצורה שמסכנת את החיים שלי? בעיה שלו.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 20:41   #13 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

למה שמישהו יביא סכין אם הוא לא מתכוון להשתמש בה?
להגן על עצמו במקרה שהשני גם יוציא סכין? באמת שזה לא תרוץ, אם האחר מוציא סכין אתה צריך לברוח ולא לדקור אותו מהר יותר...
באמת שאני לא מבין למה הוא הביא סכין אלא אם כן הוא תיכנן להשתמש בה במצב כלשהו

אגב, גם אם מישהו מאומן ויודע מה לעשות במקרה של הוצאת סכין, תמיד קיימת האפשרות שלא ישלפו לו את הסכין מול העיניים אלה יבוא חבר אחר מאחורה וידקור אותו בלי שהוא יספיק לצייץ (מה שכבר קרה כמה פעמים)
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 21:17   #14 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אם אתה מתכוון לתגובה שלי אז כמו שאמרתי.. ילד גדול הביא סכין בעיה שלו ישלוף \ לא ישלוף
אין לי קשר ללמה או איך הוא החליט לקחת ולא הייתי יוצא איתו - אבל הוא כן חבר ילדות קרוב שלי וזהו, סתם נתתי את הדוגמא
שלו כי אנשים נוטים לחשוב שאלה שמסתובבים עם סכינים הם ערסים חסרי השכלה - אז זהו
שבהרבה מקרים - ממש לא.

Bounty לגבי השאלה שלך מה עושים במצב כזה - נמנעים מלהגיע אליו.
ואם אתה מגיע אליו - תקפל את הזנב בין הרגליים כמו סמרטוט, אתה לא יכול לדעת מי זה או לאן אתה נכנס.
לא חושב שזה כזה קל להגיד - "מה עושים במצב כזה" בגלל שזה לא כזה נפוץ להיכנס אליו.
אני לא מאמין לסיפורים של אנשים שיבואו יגידו לי איזה אחד ברחוב או במועדון דפק לי בוקס סתם
כי עברתי.... זה נדוש וזה לא קורה לא כזה קל להיכנס למצב כזה בקיצור ואם נכנסת אז צא בשקט
גם אם אתה עם חברה שלך או עם אימא שלך.. לא שווה לגלות שעשית טעות.
אם אתה מכיר את הבן אדם......... משהו אחר, כל אחד ומה שהוא עושה כולנו ילדים גדולים.
מעולם אבל מעולם לא קרה לי מקרה של אלימות \ מכות... הייתי עם הרבה בנות לפני החברה הנוכחית
אני בן אדם שיוצא, בן אדם שעובד מול אנשים מגעילים לפעמים... סמים מה שאתה רוצה היה לי
ניסיון עם זה ואני יכול להגיד - לא בא לי בן אדם ואמר לי אני ישבור אותך מכות אם אתה לא נותן
לי סיגרייה, מעולם. ויש לי חברים ערסים של שלום שלום וסטלנים מתים וחברים נשואים וכו' וכו' וכו' וראיתי מכל הסוגים אנשים
מוזרים כאלה ואחרים... לא כזה קל להגיע למצב כזה אלא אם כן אתה ממש דביל ומחפש את זה.

מקרים של ילדים, זה משהו אחר זה שהמדינה תטפל זה לא כזה פשוט לא מדבר על נוער.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 28-12-10 בשעה 21:34.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-10, 22:40   #15 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של elad

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
כל עוד הוא לא שחרר את הנצרה, לדעתי זו הייתה הפעולה הכי נכונה לעשות.
הוא בא עם סכין והוא שיכור? זה מסוכן בהרבה מאדם פיכח עם סכין. למה? כי השיקול שלו מעורער, יכול להיות שהוא יעשה דבר שהוא בד"כ לא היה עושה, והכי חשוב- אנשים שיכורים הם הרבה פחות צפויים. אין לך שמץ מה הוא הולך לעשות הלאה, אז במקרה הזה, דרך הפעולה הנכונה היא לא לנסות להיות ג'קי צ'אן בסרט מוצלח- אלא ליצור מרחק.
ומה יותר יעיל מהתרעה מאסיבית ולא ניתנת להכחשה בשביל ליצור מרחק?
במקרה שמישהו מסכן את החיים שלי, אני לא אבחל באמצעים כדי לחוס על הצד השני. אני לא מוכן להסתכן אפילו בשריטה אחת גם אם זה אומר שהצד השני יספוג נזק מאסיבי. הוא בחר לתקוף אותי בצורה שמסכנת את החיים שלי? בעיה שלו.
עשית צבא כבר ?

לפי התגובה שלך זה לא נראה ככה.

לא נראה לי שאתה מבין מה זה רובה עדיין.
זה לא משחק ולא קרוב לזה אפילו.

אנחנו לא במערב הפרוע ! היה נפלט לו כדור אחד אפילו בטעות והוא היה הולך לכלא להמון המון שנים.

שחרר נצרה לא שחרר נצרה. הוא הכניס מחסנית ודרך!

בצבא יש חוקים מאוד מאוד ברורים בנוגע לנשק בבסיס ומחוץ לבסיס.
החוקים האלה כמו שאומרים 'נכתבו בדם'.

ככה לא מתנהג חייל ממושמע ועוד לא סתם חייל נאמר פה שהוא בסיירת מטכ"ל שזה הטופ של הטופ. לחייל כזה לא הייתי נותן להיות פקידה אפילו. הוא פשוט סיכון לצה"ל.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא