IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מסקרן אותי לדעת - איך אזרחים יכולים להפיל ממשלה?

CocainHore, מה זה "יש" - אתה מדבר כאילו זה מאלוהים. זה אנשים בנו, וזה בשביל אנשים. המדינה בנויה על אזרחים ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-01-11, 23:28   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

CocainHore, מה זה "יש" - אתה מדבר כאילו זה מאלוהים. זה אנשים בנו, וזה בשביל אנשים.
המדינה בנויה על אזרחים שאכפת להם ומשנים ומשפרים, ו*החובה האזרחית* שלך היא להילחם על השיפור והילחם בשחיתות.
eddr666 לא מחובר  
ישן 05-01-11, 23:33   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

מה זה אני מדבר על זה כאילו זה מאלוהים...בוא תגיד לי גם במה להאמין.
cocainhore לא מחובר  
ישן 05-01-11, 23:37   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

לא דיברתי על אמונה דתית, דיברתי על איך מדינה פועלת. ומדינת ישראל נבנתה כי אנשים פשוטים בנו אותה וחשבו ושינו ונאבקו על דברים. ככה דברים משתנים

מתנצל אם קיבלת רושם שדיברתי על האמונות שלך.
eddr666 לא מחובר  
ישן 05-01-11, 23:43   #19 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

edr666 שמע... אני יגיד לך ישירות מה אני חושב

אני חושב שהרוב המאוד מאוד גדול אותו דבר כולל אותי ולא יודע אם זה כולל אותך אותו דבר
מבחינת "רצון לשנות". תן לבן אדם נורמלי ללמוד, לעבוד, לגור באיזור טוב ולהקים משפחה, לטייל
בקיצור כל אחד והחיים היפים שהוא רוצה לחיות בהם ופה זה ייגמר. כנ"ל גם הדתיים הם אטומים
ללקרוא תורה כל היום וככה תן להם לגזול כסף מהמדינה, וללכלך את הרחובות העיקר שבבתי
כנסת יהיה נקי - מבין את הפואנטה ? כולם אותו חרא.

שמישהו בא לדבר איתי על ביצים אני נותן לו את הדוגמא של חברה שלי, סטודנטית מצטיינת
שלא חסר לה כסף יש לנו חיים טובים טפו טפו טפו - והיא עם כל הכבוד לחיים הנוחים שהיא
נמצאת בהם - החליטה להקפיא סימסטר ולטוס לאפריקה לבית יתומים לחודשיים. למה ? כי
היא רוצה לשנות ולעזור. אלה מבחינתי האנשים שרוצים לשפר ולשנות כמו שאמרת תגובה קודמת
לא אנשים כמוני וכמו הרוב... עשו טובה.. על מי אתם עובדים, כל מי שחי חיים נוחים לא מזיז לו.
ואני מודה - כזה גם אני. מכיר עוד 10000 כמוני שעזבו לחו"ל מאשר להתמודד זה המציאות
זה המיסים בארץ זה החרבננה של האיזור הגיאוגרפי שאנחנו נמצאים בו - קבלו את זה ואל
תנסו לשנות כי זה לא על אמת.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 05-01-11 בשעה 23:49.
cocainhore לא מחובר  
ישן 06-01-11, 0:30   #20 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

חוף השנהב באפריקה ..

מדינת עולם שלישי שסובלת מעוני, מוסלמים נד נוצרים ומה לא .. קיצר אפריקה .. מאז שנבחר לוראן גבאגבו לנישאות יש דיווחים על קברי אחים , מאות מעצרים ועשרות מקרי עינויים והיעלמויות של בני אדם.
אמצעי העברת המידע היחיד הוא הרדיו כך שיש מקור שיכול להרעיל את כל האיזור למלחמת אזרחים .. שכנראה תיהיה .. אפריקה

ישראל ..

מדינת עולם שני-ראשון, עם אוייבים מסביבה ובתוכה .. בשביל להמשיך את קיומה ואיכות חיים סבירה היא צריכה כסף והרבה כסף .. האזרח הפשוט משלם 56 אגורות מס על כל שקל (הידעתם?) .. כמות שיתוף המידע בין אדם לאדם פשוט מטורפת! ונעשת בכל תחום אפשרי הידוע לאדם .. לא מזמן עלה הדלק .. מה נעשה בנידון?! ניצא לרחובות וניצעק ביבי תיפטר .. למה?! "לא יודע .. הוא ראש הממשלה, זה כנראה באשמתו"

אני אישית שמח שלא שופדתי/נשפרתי/ונקרעתי לגזרים בבפיגוע באוטובוס, שלא ירו בי ושלא דרס אותי טרקטור ..

אני מרוצה שיחסית במדינה "המושחתת" שלנו המדינה שכולם אוהבים ליצעוק "יא אללה איזה מדינה מסריחה" כחלק ממשפחה שעלו לארץ לפני 20 שנה בלי הרבה .. חיים ברמה יחסית טובה .. בבית גדול והורים שטסים לחו"ל כל שנה ובלי יותר מידיי עבר אקדמי (שגם כחה לא היה תורם הרבה) .. פשוט הרבה עבודה קשה! .. כנ"ל ם לגבי שאר חברי המשפחה למינהם

אז כן אני אמפטי וטוב לי כך! כי פשוט טוב לי

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
ישן 06-01-11, 0:51   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Juiced צפה בהודעה

אז כן אני אמפטי וטוב לי כך! כי פשוט טוב לי
בדיוק מה שאני אומר.. מי שמדחיק מחרטט רק את עצמו.
cocainhore לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 06-01-11, 2:27   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

Juiced, סתם עשית הכללה.
אתה חושב שהמחיר של הדלק קשור ישירות לאיזה פיצוץ באוטובוס? ומחירי הסלולרי? והעשירים שמתעשרים? אתה חושב שזה שמישהו מקבל עוד מליון על ה 200 מליון שלו זה קשור לבטחון?
כולם יגידו לך כמה בזבוז יש גם בצבא.

ולא יוצאים לרחוב וצועקים "ביבי תתפטר". לוקחים נושא מסויים וחוקרים אותו. וככה ממשיכים עוד ועוד. אז אתה מגלה שהכסף שלך הולך הרבה פעמים כדי לנגב את התחת של הח"כים עם פפיון ממשי ועוד כל מיני כאלה שטויות.

אם הכל היה כמו שצריך, לא היו כלכך הרבה מריבות בנוגע לתקציב, נכון?
עזוב, אל תפטור הכל בזה שתגיד שאתה שמח שהכל יחסית בסדר. יש הרבה אנשים שהרבה בשבילם לא בסדר, חוץ מזה.
אתה בדיוק מתאר את הבעיה - טוב לך מאוד וסך הכל אתה מרוצה, אז אתה לא חושב על זה שיש בעיות אמיתיות. בינתיים אחרים עושים מה שהם רוצים.
eddr666 לא מחובר  
ישן 06-01-11, 17:53   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

אז על מי תכננת להפיל את מחירי הדלק?
לצאת ולרחובות ולצעוק מה?
התחנות דלק לא קשורות לעניין, אי אפשר להאשים אותן,
אז כן התלונות יבואו כלפי ביבי.

lllliiioor לא מחובר  
ישן 06-01-11, 19:27   #24 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

כל החרא שקורה במדינה הזאת, כל השחיתויות מאחורי הקלעים .. ואתם מתלוננים על דלק?
ישן 06-01-11, 20:12   #25 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

דמוקרטיה זו שיטת שלטון "כשרה ומסריחה".
כמובן שתצטרך להוסיף את הלוביסטים, אני ממליץ לך לראות את הסרט "קזינו ג'ק".

פשוט אצלנו במדינה העם (תושבי המדינה), לא נוקטים בעמדה ניכרת ומעדיפים לקבל בשקט את הגזרה.
במדינות אחרות זה מגיע למהומות, פשוט אצלנו אנשים עצלנים ואדישים בשביל לעמוד על העקרונות שלהם ומעדיפים לתרץ את העצלנות ב:
"אין לנו כוח", "יש לנו ילדים", "יש לנו דברים לעשות" וכו'..
everdow לא מחובר  
ישן 06-01-11, 21:34   #26 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

CocainHore יש לך סטיגמות נוראיות כלפי חרדים.

הרבה חרדים כן עובדים,כן משרתים בצבא.זאת האמונה שלהם.
הם אנשים טובים תמיד עושים מעשים טובים עוזרים שצריך.

הורסים תמדינה.. ממש הגזמת.
טענות תפנה רק לערבים ימח שמם.
ישן 06-01-11, 22:20   #27 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

cocain hore, זה שחברה שלך טסה לאפריקה ו"הקפיאה" כמה חודשים מהחיים שלה,
זה בסה"כ אומר שהיא נטולת דאגות כלפי עצמה, משמע - היא מסודרת...
אבל להזכירך 99% מהמדינה פה רודפת אחרי השקל.......
ישן 06-01-11, 22:35   #28 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PsyMaster צפה בהודעה
cocain hore, זה שחברה שלך טסה לאפריקה ו"הקפיאה" כמה חודשים מהחיים שלה,
זה בסה"כ אומר שהיא נטולת דאגות כלפי עצמה, משמע - היא מסודרת...
אבל להזכירך 99% מהמדינה פה רודפת אחרי השקל.......
אתה טיפונת חי בסרט, כי לעזוב חיים נפלאים על מנת לעזוב חודשיים ולעזור זה טיפה כרוך ברצון
עצמי אמיתי ולא בדיבורים כמו חול. נטולת דאגות ? אף פעם, אין דבר כזה. חיים יפים ? כן.
וזה כל היופי שבדבר שבן אדם עם חיים כל כך נוחים שמקריב מעצמו ודוחה לימודים כי הוא באמת
רוצה לעשות משהו עבור אלה שצריכים את זה. 99 אחוז מהמדינה רודפת אחרי השקל ? אתה שוב חי בסרט רע אין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר יש עוני במדינה האחוזים שלך קצת
בסטייה של 200 אחוז מהמציאות. תנחת אח שלי, יש עשרות \ מאות אלפים שחיים חיים
נוחים בסבבה שלהם כל אחד ועיסוקו ותספור כמה מהם "הקפיאו חודשיים מהחיים" כדי לנסוע
למקום דומה.. קצת מצחיק.

לגבי החרדים - אני חייתי בסביבת חרדים מעל 15 שנה, הם הורסים את המדינה ושום דבר לא
ישנה את דעתי לא משנה מה. הסטיגמות באות מזה שחייתי סביבם כדי לראות לא כי אני שונא
אותם, ומה גם לא אמרתי דתיים או משהו דומה אלא חרדים.

OR2 איזה חרדים משרתים בצבא ? אני לא עוקב.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 06-01-11 בשעה 22:42.
cocainhore לא מחובר  
ישן 06-01-11, 23:25   #29 (קישור ישיר)
IO Pro

חבר'ה, לא לריב. PsyMaster - יש הרבה פעילים שמשלמים בהרבה זמן וגם במכות ומעצרים על דברים חוקיים שהם עושים, רק משום שהם נאבקים על משהו שבעיניהם הוא צודק.

lllliiioor, אני מדבר על דלק כי:
א. זאת דוגמא שקל להתחבר אליה ולא דוגמא מדינית או דתית - כדי לא להצית כאן סתם ויכוחים מטופשים וחסרי טעם.
ב. כי במקומות אחרים בעולם יש דוגמאות לשינוי על ידי אקטיביזם חברתי בתחום הזה.

בנוגע לביבי - זה קל לצעוק למישהו תתפטר. זה יותר קשה לחשוף *למה* דברים עובדים כמו שהם עובדים ולמה אנשים לא יוצאים לרחובות ומה מניע את כל זה.
באופן ספציפי - ביבי לא ראש ממשלה חזק. הוא שותק איפה שצריך להביע דיעה, הוא משקר ומשנה את האמירות שלו בקביעות, הוא מתחמק כל הזמן מלהגיד דברים ברורים והוא נותן לאחרים להיות אלה שעושים.

תצעק "ביבי תתפטר" - זה לא יעזור ואנשים לא יבינו למה. אתה צריך להבין מה אתה רוצה ואיך אתה רוצה שזה יהיה אחרת ואז לעבוד כדי שאנשים ידעו.
eddr666 לא מחובר  
ישן 07-01-11, 0:28   #30 (קישור ישיר)
IO Member

בחייכם,לא חייב אלימות.מקימים תנועה אזרחית גדולה-כמו "מסיבת התה" באמריקה.יוצרים דעת קהל ויוצאים למאבק.
אבבל,אין לך שום אלטרנטיבה בישראל.אין לך אופוזיציה והעבודה היא אוסף של "שבטיים בדלניים".מה גם שהממשלה לא כזאת גרועה.נכון יש גם טעויות,שגיאות,מנהל לא תקין ושאר ירקות שמוציאים אותך מדעתך.אבל בסה"כ יש גם דברים טובים
GoBravo לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא