IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

סקר:מה הדבר הכי אקסטרים שעשיתם בחיים שלכם?

ליפול מרולרבליידס על 90 קמ"ש באמצע כביש מהיר זה לא הכי נחמד ......
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-01-11, 14:45   #31 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

ליפול מרולרבליידס על 90 קמ"ש באמצע כביש מהיר זה לא הכי נחמד ...

עקבו אחר IOPanel בTwitter
1immortal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-11, 15:27   #32 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

תקשיבו שניה, איבדתי שני חברים בתאונות דרכים, אחד נרדם על ההגה והשני עף לתעלה כשהוא שיכור.
ממש לא מצחיק אותי נסיעות במהירות מטורפת, או שכרות וסמים על ההגה.
אני מצטער להיות גס, אבל זה ממש מרגיז, הייתי רוצה לקלל אתכם ואת משפחותיכם בקללות שביום רגיל היו גורמות לנו להתקוטט ולראות למי יש אגו גדול יותר אבל אני אתאפק ואכתוב במרומז....

רוצים לסוע מהר? רוצים להרוג את עצמכם? רוצים לנהוג תחת השפעת סמים? יופי - זכותכם (או שלא...) סעו לאיזה מנחת נטוש (לא חסרים כאלו בארץ) ותעשו מה שבא לכם, ואם תעשו תאונה תתהפכו ותמותו, אז יהיה פחות נהג שיכור בעולם, ותאמינו לי שאני לא אבכה.

אני בטוח וסבור שמעולם לא מת לידכם משיהוא מתאונת דרכים. אני גם לא מאחל לכם שיקרה לכם דבר כזה, אבל אולי אם כן היה קורה לכם, הייתם מתנהגים אחרת בכביש.

כשאתם נוסעים כמו מפגרים על הכביש אתם לא מסכנים את עצמכם - אתם מסכנים את כל מי שעל הכביש! ואם אני בחור אחראי שיוצא למסיבה ולא שותה טיפה אחת של אלכוהול כי אני נוהג, ואתם נכנסים בי והורגים אותי ויוצאים מזה בחיים - דינכם גיהנום הן בחיים והן אח"כ... מה זה השטויות האלו?! למה על הכביש?! זה לא שונה מלשחק רולטה רוסית! ואת זה אני מקווה שאתם לא משחקים...!

עריכה:
אגב, יש סרט שאיזה צעיר בן 18 נוהג שיכור ודורס את הבת של איזה זוג הורים.
השופט רוצה לתת לו כלא ואז ההורים שלה (המתה) מבקשים גזר דין שונה. כל יום שישי במשך 25 שנה הקרובות הוא דופק אצלם בדלת ונותן להם אותו.
בחשבון פשוט זה 1200 דולר, זה שטויות. אבל כוונת ההורים היתה שהילד יזכור לכל חייו את הילדה שהוא הרג בכל יום שישי.
לקראת אמצע הסרט, אחרי חמישה וחצי חודשים הילד דופק להורים בדלת ומבקש מהם סליחה, בוכה להם, מתרפס... הוא אומר להם שהוא לא יכול לסלוח לעצמו וההורים לא מוותרים לו.
אחרי שנתיים הוא ניגש אליהם שוב, והפעם הם ויתרו לו, הוא הבין את המסר...

לא רוצה שלאף אחד מכם יהיה על המצפון שלו שהוא הרג את חבר שלו שהיה איתו באוטו, או אישה בהריון באוטו אחר, או משפחה שלמה. או אפילו את עצמו - ההורים שלו לא יקבלו את זה יפה.

נערך לאחרונה על ידי Mr.Fridge, 13-01-11 בשעה 15:34.
Mr.Fridge לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-11, 15:35   #33 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

מקרר, תרגע קצת, אנשים פה לא נוהגים שיכורים ולא נוהגים על סמים, אלא נוהגים קצת מהר.
זה ששני חברים שלך התנהגו כמו מטומטמים גמורים ופגשו עמוד בסוף הערב, לא אומר שום דבר על אף אחד אחר חוץ מאותם שני מפגרים.
אל תשפוט רבעי אמיתות, וקח דברים בפרופורציה.

עקבו אחר IOPanel בTwitter
1immortal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-11, 15:39   #34 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

משכתי אליי יותר מידיי צומת לב כשמוכר חנות בנמל תעופה דוחה שבקטאר לא החזיר לי מספיק עודף .. לא ממש אקסטרים אבל כשאני אני חושב אחורה זה יכל לקבל תפנית אחרת לגמרי ולא לייגמר הכי נעים

ככה אני מפחד מהכל ..

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-11, 15:45   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

אתם צודקים.
היום אני אבא ל-3 וחסר להם שהם יתנהגו כמוני בצעירותי.

לצערי האופנועים אצלי בדם, רכבתי המון שנים בכול תנאי מזג האויר וכמעט בכול מקום בארץ.
הייתי צלם עיתונות 11 שנה, האופנוע היה כלי עבודה חשוב בדיוק כמו המצלמה.

מיותר לציין שהייתי מעורב ב 3 תאונות דרכים, אף פעם לא באשמתי, יש אישור של בית המשפט.
פעם ראשונה נהגת יצאה ברוורס מרחוב חד סיטרי לצומת ...
פעם שנייה טנדר עשה פרסה על 2 נתיבים ... מהנתיב הימני ...
פעם שלישית עמדתי בצומת באדום שמאלה והיה ירוק לנתיב נסיעה ישר ... מישהו נכנס בי מאחור "חשב שיש לו ירוק".

תמיד רכבתי עם מיגון מלא ולכן חוץ משברים "יצאתי בזול".

אחרי כול זה, אני מוכן עכשיו לקנות אופנוע חדש, אבל אישתי אמרה שהיא תתגרש ותיקח את הילדים ...

אבל אמרתי שלקח לי 3 שעות מתל אביב לרחובות, נסעתי ממש לאט, אולי 20 ... זה אופנוע אתה בחיים לא תיתן למישהו אחר לנהוג עליו ועל עצמי אני יכול להעיד שתמיד העשיתי כול מה שניתן להגן עליו.
אפילו כשנפלתי/החלקתי על כביש רטוב או חצץ לדוגמה, הייתי דחוף את הרגל בין האופנוע לכביש.

רגל יכולה להחלים ... אופנוע יכול להישבר לו הפרינג (הפלסטיק שעוטף אותו).

אני יודע זה נשמע נורא ואפילו מטומטם, אבל למי שלא היה אף פעם אופנוע ולא מבין את טיב היחסים בין הרוכב לכלי שלו, לא יבין לעולם.

רכבתי פעם במשך שנה על פיאגו 500 סמ"ק, זה לא אותו דבר בכלל, לא היתה שם האהבה, נתתי גם לחברים לרכב עליו ... זה סתם קוטנוע.

בושה, אין לי תמונות של האופנע זמינות על המחשב, צריך לחפש בארכיון.

Uploaded with ImageShack.us

נערך לאחרונה על ידי LT Mor, 13-01-11 בשעה 16:10.
LT Mor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-11, 19:29   #36 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 1immortal צפה בהודעה
מקרר, תרגע קצת, אנשים פה לא נוהגים שיכורים ולא נוהגים על סמים, אלא נוהגים קצת מהר.
זה ששני חברים שלך התנהגו כמו מטומטמים גמורים ופגשו עמוד בסוף הערב, לא אומר שום דבר על אף אחד אחר חוץ מאותם שני מפגרים.
אל תשפוט רבעי אמיתות, וקח דברים בפרופורציה.
כנראה שאתה ואני לא קראנו את אותן הודעות. אין פרופורציות בעניין הזה... 190 זה בחיים לא יהיה קצת מהר... 190 זה מהר בטירוף! ובמהירות כזאת אין לך שליטה על האוטו גם אתה אתה הכי גבר במזרח התיכון. במרוץ ראלי כשאתה מייקל שומאכר זה אולי בסדר, אבל על כביש מהיר (או לא מהיר...) עם תנועה ערה מסביבך של אנשים תמימים שלא יודעים שאתה מטורף זה יכול להגמר בטלניות.
אין לי ספק ואפילו לא קטן שחברים שלי שנהרגו היו מפגרים: ההוא שנהג שיכור היה דביל מוחלט וזה שנרדם היה מפגר כי הוא יכל לעצור באמצע לישון 5 דקות והוא היה מגיע הביתה בשלום. אבל כשאתה צעיר אתה עושה שטויות שאתה משלם עליהן אח"כ.

שוב אני אומר - אין פרופורציות! התנדבתי במד"א 4 שנים וראיתי יותר תאונות דרכים משילד בן 16-20 צריך לראות ותאמין לי שאין בעולם סליחה. אין תאונה קלה בכביש מהיר. כשאתה נוסע 190 - או שתגיע הביתה בשלום - או שתמות. אין באמצע. לא במהירות כזאת.

LT Mor כותב לך בעצמו - אם הוא ידע שהילדים שלו עושים דברים כמו שהוא עשה הוא יצא מדעתו מתוך דאגה. פשוט לא עושים את זה.
אף אחד לא מדביק מדבקות על אף אחד אחר, כולנו היינו צעירים וטיפשים פעם.

אני לא סולח לאף אחד שנוהג בשיכרות, ואני לא סולח לאף אחד שחושב שהכביש של אמא שלו והוא יכול לסוע באיזו מהירות שהוא רוצה. סע 120, סע 130 יודע מה? בכביש 6 אפילו תגזים ותגיע ל-140... אבל יותר מזה ואתה מסכן את כולם סביבך, ואני אשמח אם אפילו ל-120 לא תגיע.

אני כבר שנים נוסע על 110 גג, ובכביש שש אני מרשה לעצמי להגזים ועולה ל-120. תנסה, תרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך. רקתהיה מספיק גבר להגיד לחברים שלך שאתה לא עובר את המהירות נראה אותך...

מצטער, זה נושא ממש כאוב אצלי

אגב LT Mor, אוטו יפה ממש! והוידאו של האופנוע - אבן קטנטנה בכביש והוא הופך לחביתה.... אבל זה עדין מדליק לראות את זה
קישור פירסומי
ישן 13-01-11, 21:45   #37 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

לגבי האופנוע, במהירות האלה, חצץ על הכביש פחות בעיתי, האחיזה של הכלי מאוד גבוהה.
לגבי האוטו ... התמונה צולמה במהלך אחד המבצעים בעזה, אני והכתב נסעו בשטחים של אחד הקיבוצים בעוטף, והיתה נפילה ממש קרוב אלינו.
קפצנו מהאוטו ממש מהר, בגלל זה הדלתות פתוחות ...
LT Mor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-11, 21:51   #38 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

היה לי קטע.. זה לא אקסטרים זה יותר פדיחה לדעתי.. שהייתי נהג חדש לפני 7-8 שנים
היה לאחותי הגדולה קליאו משלה.. וזה הרכב שנהגתי עליו עד שקניתי את המיצובישי הראשונה
שלי. בקיצור היה רכב ישן, ולא הכי שמור ו.. נהגתי בעיר בלילה ובאחת הכיכרות עפה לי הדלת
שליד הנהג באמצע הכיכר.

חחח.. זה אולי לא נשמע מצחיק, אבל שרואים את זה מהצד.. זה היסטרי.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-01-11, 16:10   #39 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של amit133

LT MOR לאבא שלי יש ZZR 1400....
Intel core I7 920 2.66 @ 4.2 GHZ | Gigabite UD4P 1366 DDR3 | G.Skill DDR3 6144 1600MHZ CL8 | WD 1TB sata II | Gigabite nvidia geforce 295GTX 1.8GB | Asus DRW-22ELT x22 | Antec P190 aluminum 1200W | NOCTUA NH-U12P

Mouse: Logitech G9 | Keyboard: Logitech G15 | Speakers: Peerless 5.1 | OS: Windows 7 64 bit

Phone: iphone 4s 16gb | Color: Black | IOS: 6.1
LG Nexus 4 16GB
Asus Nexus 7 32GB
amit133 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא