IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

AuzenTech bravura X-Fi 7.1 עזרה בבקשה....

שלום לכולם, קניתי BRAVURA, כרטיס נחמד ואני דיי שמח עם האיכות, אבל..... בשום פנים ואופן לא מצליח להפעיל אזניות יחד ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-01-11, 6:19   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל AuzenTech bravura X-Fi 7.1 עזרה בבקשה....

שלום לכולם,
קניתי BRAVURA, כרטיס נחמד ואני דיי שמח עם האיכות, אבל.....
בשום פנים ואופן לא מצליח להפעיל אזניות יחד עם רמקולים. לפי העזרה, תחת טאב האזניות אמורות להיות אופציות שאצלי לא מופיעות, כמו "Automatically enable headphone settings"
כמו כן, אם זה עניין של שינוי מוד (GAME במקום RENTERNAINMENT וכו') אז גם האופציה הזו לא קיימת לי ב AUZENTECH CONTROL PANEL
כל הרעיון של קניית הכרטיס הזה הוא שלא אצטרך לחבר את האזניות (SENN HD380 PRO)
לרמקולים, אבל לא עובד. התקנתי והסרתי את הדרייבר כמה פעמים בכמה גרסאות כולל נקיון יסודי בין התקנה להתקנה, אני מיואש.
יש לי WIN 7 64 ונדמה לי שקראתי שלמישהו היתה בעיה דומה - הצלחתם לפתור?
HELP...
tamash לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-11, 8:48   #2 (קישור ישיר)
IO Rookie

האמת שאני גם מתעניין בכרטיס הזה, ניתן לדעת מהיכן רכשת ובכמה?
tamir245 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-11, 10:28   #3 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

במערכת ההפעלה ובתוכנה של Auzentech אין את האפשרות לישמוע גם מרמקולים וגם מהאוזניות בו זמנית אבל אני מתאר לעצמי שקיימת תוכנה צד שלישי שיכולה לעשות את זה רק אין לי מושג איזו כי זה ניראה לי חסר טעם.

לא מכיר מוד בשם GAME או ENTERNAINMENT, יש לחצן על גבי הכרטיס עצמו לשינוי סוג השמע של האוזניות חוץ מי זה אין לי מושג על מה מדובר .. אולי תביא לינק איפה ראיתה את זה

tamir245 אני את שלי רכשתי פה אבל כשהיה מיבצע ועם המישלוח יצא 450 שקל
Linke Computer, AuzenTech, AZT-BRAVURA, AuzenTech Bravura PCI-E 7.1 Sound Card X-FI EAX DTS Neo DTS Interactive Headphone AMP , Linke Computer

עכשיו יצא לך באיזור ה-570 שקל

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-11, 10:32   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

ישירות מ AUZENTECH במשלוח לארה"ב ומישהוא הביא לי, עלה $139 אם אני לא טועה, אבל העניין של הדרייבר מעצבן לאללה.
מנסיונם של אחרים פה הוספתי גם Opamp AD797BR, למרות שגם ככה עם הOPAMP המקורי אני חושב שאיכות הצליל טובה. ב-Z-5500 שלי שומעים הרבה יותר טוב, וזה לעומת AUDIGY2
CREATIVEשהוחלף.
ישן 31-01-11, 10:39   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

מכיוון שהאזניות מחוברות ישירות לכרטיס, ממש לא נוח לחבר ולהרכיב אותן כל פעם
מתוך ה HELP:

1. Select the Automatically enable headphone settings check box to automatically switch to the headphone settings when you connect headphones to your audio device.
2. Select the Automatically mute speakers check box to mute your speakers when you connect headphones to your audio device.

אופציה 2 אומרת שאם לא בחרת אותה, גם האזניות וגם הרמקולים יעבדו .
הבעיה היא שאין לי בטאב של האזניות את שתי האופציות הנ"ל ואני לא מבין למה
הנה תמונה של הדרייבר (לא הצלחתי להגדיל....)ורואים שאין את האופציות האלה.

bravura.jpg
[IMG]file:///C:/Users/DSKTP/Desktop/bravura.jpg[/IMG]
[IMG]file:///C:/Users/DSKTP/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

נערך לאחרונה על ידי tamash, 31-01-11 בשעה 10:52. סיבה: ג'יבריש
ישן 04-02-11, 3:53   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

טוב.....
כמה תובנות לגבי ה BRAVURA...
בהוראות למשתמש מופיע כנראה הקונטרול פנל של הדרייבר המקורי של קריאייטיב וזה בלבל אותי, לא מבין למה הם לא טרחו לעדכן. שימו לב שבמדריך למשתמש יש כפתורים לבאס ולטרבל שאין בדרייבר העדכני ויש עוד דברים.
דבר אחד שרציתי - להשאיר את האזניות מחוברות ולהחליף מאזניות לרמקולים ולהיפך בלי לגשת כל פעם לאחורי המחשב ולנתק את האזניות. אין דרך לעשות את זה מהקונסול לאונצ'ר, אבל.....אולי אתם יודעים את זה, אבל מישהו כתב תכנה בקוד פתוח שכשמריצים אותה אפשר בלחיצת כפתור או במקש קיצור להחליף מאחד לשני.
הנה קישור:

Contriving » Easier switching of sound devices in Windows with Soundswitch 3.0dev1.

היום גם קיבלתי והחלפתי OPAMP לאזניות AD797BR, עלה $13.
את המקורי לא אהבתי, הוא צרם לי, הייתי צריך להגביר כדי לשמוע טוב אבל אז הווליום היה גבוה מידיי.
עם
AD797BR אני יכול להנות בווליום הרצוי, האיכות מעולה.
בסופו של דבר, אחרי השינויים האלה ואחרי לילה לבן או שניים של נסיון לפתור את הדברים אני מאד מרוצה מהקניה.
קישור פירסומי
ישן 05-02-11, 11:18   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tamash צפה בהודעה
טוב.....
כמה תובנות לגבי ה BRAVURA...
בהוראות למשתמש מופיע כנראה הקונטרול פנל של הדרייבר המקורי של קריאייטיב וזה בלבל אותי, לא מבין למה הם לא טרחו לעדכן. שימו לב שבמדריך למשתמש יש כפתורים לבאס ולטרבל שאין בדרייבר העדכני ויש עוד דברים.
דבר אחד שרציתי - להשאיר את האזניות מחוברות ולהחליף מאזניות לרמקולים ולהיפך בלי לגשת כל פעם לאחורי המחשב ולנתק את האזניות. אין דרך לעשות את זה מהקונסול לאונצ'ר, אבל.....אולי אתם יודעים את זה, אבל מישהו כתב תכנה בקוד פתוח שכשמריצים אותה אפשר בלחיצת כפתור או במקש קיצור להחליף מאחד לשני.
הנה קישור:

Contriving » Easier switching of sound devices in Windows with Soundswitch 3.0dev1.

היום גם קיבלתי והחלפתי OPAMP לאזניות AD797BR, עלה $13.
את המקורי לא אהבתי, הוא צרם לי, הייתי צריך להגביר כדי לשמוע טוב אבל אז הווליום היה גבוה מידיי.
עם
AD797BR אני יכול להנות בווליום הרצוי, האיכות מעולה.
בסופו של דבר, אחרי השינויים האלה ואחרי לילה לבן או שניים של נסיון לפתור את הדברים אני מאד מרוצה מהקניה.
יש דרך יותר פשוטה
אני עם הD1 של אסוס שהוא עם יציאות של כל כרטיס רגיל.
אני מחבר את הרמקולים כרגיל (5.1)
ואת המיקרופון של האוזניות עם מאריך לכרטיס, ואת הכבל הירוק כביכול לרמקולים.
אבל אם אתה מתחבר למגבר המובנה זה כבר עניין אחר.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-02-11, 13:50   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

אני עם ה EMU 1212.לא ברור לי למה מסתבכים עם עניין של כרטיס קול שהכי פשוט זה לחבר אותו למגבר טוב (לא יחידת רמקולים ) ואת האוזניות ליציאה בחזית.

מה הקטע? מגבר טוב עולה 400 שקל.אני לא מדבר על מגברים חדשים גם מגבר ישן עושה את העבודה.ואל תגידו לי מקום.

מערכת רמקולים לא תופסת מקום???
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-02-11, 10:06   #9 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

תקנה מפצל בכמה שקלים..
הוא מתחבר לכרטיס ונותן לך 2 כניסות

עריכה:
http://www.mediagalaxy.co.il/rec/485...7%94-sPL-3-5mm

נערך לאחרונה על ידי IdanBS, 06-02-11 בשעה 10:11.
IdanBS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-02-11, 14:21   #10 (קישור ישיר)
IO Rookie

כל הרעיון הוא לא לעבור דרך לוח האם, מה שיוריד את האיכות ביציאת האזניות.
מגבר - יכול באמת להוות פתרון טוב, אבל כמו שאמרת - 400 שקל נוספים וגם תרצה או לא, עוד מקום - וזה לא בא על חשבון הרמקולים אלא בנוסף.

יש לי כבר "מגבר", Z5500 לוגיטק, לא ממש מגבר אבל יש לו יציאת אזניות, האיכות פחות טובה מאשר ההגברה ישירות מהכרטיס שבעיניי האיכות שלה מצויינת.

דרך אגב, לא הבנתי מה מפצל 3.5MM יכול לעזור כאן.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא