IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Battlefield 3 - דיון ראשי

לא חשוב.. הסתדרתי כנראה.....
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-10-11, 13:21   #826 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

לא חשוב.. הסתדרתי כנראה..

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 13:24   #827 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

תוריד את ORIGIN, תתחבר עם היוזר של EA שלך, תעבור ללשונית של החנות וכנראה זה יופיע שם.
אם לא, תעבור בחנות ללשונית של המשחקים החינמיים וזה בטוח יופיע שם.

תהנה

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 15:07   #828 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

דרך אגב, אם התכוונתם אלי- הבאגים לא עזרו, אבל הם לא המוקד העקרי לסיבה שביטלתי את ההזמנה.
ציפיתי שהמשחק יהיה כמו BF2, מבחינה קבוצתית, מבחינת משחקיות, כלי רכב. אבל הוא פשוט לא...
על זה וגם על כל שאר הבאגים שחוותי דיווחתי, אם כי קשה לי להאמין שהם ישנו משחקיות ודרך ארגונית של משחק חודש לפני ההוצאה, כמו שאמרתי, אם כן- לא תיהיה שום בעיה להזמין עוד פעם.
כרגע אני מרגיש שאם אני רוצה משחק של כל אדם לעצמו, אני מעדיף כבר MW3...

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 16:12   #829 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

הורדתי את זה בORIGIN אבל כשאני לוחץ על READY TO INSTALL זה לא עושה כלום... FFS
איך אני מוחק את המשחק מהרשימה ומוריד שוב?
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 16:16   #830 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

יצא עכשיו עידכון ראשון, יש תיקוני באגים גדולים, גם לקריסות.

EA is fixing these issues found in the Battlefield 3 open beta | Joystiq
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 19:10   #831 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

הבעיה היחידה ליאור, שזה לא עדכון לבטא אלא לגרסה הסופית..
ציטוט:
EA has been listening to feedback from players and the Battlefield Blog now has a list of the most important fixes that will be in the game's final version
אבל בקטנה חח

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 02-10-11, 19:31   #832 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

אגב, אני לא מבין את הטענות כל כך , זה בטא - זה בסדר שיש בו בבאגים, זה חלק מהמטרה של הבטא.

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

Old/Sold

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
ישן 02-10-11, 19:49   #833 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The_MG צפה בהודעה
דרך אגב, אם התכוונתם אלי- הבאגים לא עזרו, אבל הם לא המוקד העקרי לסיבה שביטלתי את ההזמנה.
ציפיתי שהמשחק יהיה כמו BF2, מבחינה קבוצתית, מבחינת משחקיות, כלי רכב. אבל הוא פשוט לא...
על זה וגם על כל שאר הבאגים שחוותי דיווחתי, אם כי קשה לי להאמין שהם ישנו משחקיות ודרך ארגונית של משחק חודש לפני ההוצאה, כמו שאמרתי, אם כן- לא תיהיה שום בעיה להזמין עוד פעם.
כרגע אני מרגיש שאם אני רוצה משחק של כל אדם לעצמו, אני מעדיף כבר MW3...
ב-ד-י-ו-ק!

הרי כל מה שייחד את BF2 זה המשחק הקבוצתי, ההרגשה והחוויה שאתה חלק מקבוצה ושיש מישהו שמחפה אליך מאחורה. כמעט כולם שם תמכו אחד בשני בשביל להגיע למטרה.
השם האמצעי של המשחק הזה היה 'משחק קבוצתי, כל מפה וכל משימה כיוונה לזה. כי בלי זה פשוט אי אפשר היה להתקדם שם כמעט לשום מקום.
פה פשוט אין את זה, ההרגשה היא שכל אחד לעצמו, פה טמון הכשלון (לדעתי לפחות) של BF3, המשחק מכוון לאינדיבידואליות ולא למשחק קבוצתי. לראליסטיות המוגזמת שדחפו למשחק יש גם תרומה לא קטנה לזה.
לאינדיבידואליות יש לי את סדרת MW שעושה את העבודה בצורה מוצלחת וכיפית יותר בכל מה שקשור למשחק 'every man for himself'.

קופרה, הייתי מבין את הטענה שלך אם הבטא היתה משוחררת, כמו כל בטא אחרת, חצי שנה לפחות לפני ההשקה. אבל פה מדובר על שבועות ספורים בלבד. מה גם שבאף בטא אחרת ששיחקתי בא לא ראיתי כ"כ הרבה בעיות.
אני עדיין סקפטי.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 02-10-11 בשעה 20:00.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 19:57   #834 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

^ מה שאתם מתארים נשמע כמו שרת שמלא בשחקנים נובים ..

זה קיים גם בבאד קומפני, אין בעיה לשחק לבד ולא בקבוצה רק שאין סיכוי לנצח ככה אלה רק ליצבור הריגות ..

אני לא מבין מה אתם מיתלוננים .. זה בטא ועוד יותר גרוע זה DICE! רק לפני שבוע-שבועיים יצא פאטצ' לבאד קומפני ועדיין לא סידר חלק מהבעיות

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 20:45   #835 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה

קופרה, הייתי מבין את הטענה שלך אם הבטא היתה משוחררת, כמו כל בטא אחרת, חצי שנה לפחות לפני ההשקה. אבל פה מדובר על שבועות ספורים בלבד. מה גם שבאף בטא אחרת ששיחקתי בא לא ראיתי כ"כ הרבה בעיות.
אני עדיין סקפטי.
לא מסכים, וזה לא משנה אם המשחק הסופי יוצא עוד חודש, חצי שנה או אפילו מחר.
כל עוד זה בטא - לגיטימי שיהיו באגים משמעותיים, אנחנו הצרכנים לא יכולים לבוא בטענות
לבטא פתוחה, אני אופטימי, נכון המשחק לא יהיה מושלם אבל אבל אני מקווה שהוא יעבוד
יותר טוב, ללא הבאגים המרגיזים - שאגב לא יצא לי להיפגש איתם.

Custom Built
Phase Change Unit

Old/Sold

Join the IOpanel HWBOT
ישן 02-10-11, 20:51   #836 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
ב-ד-י-ו-ק!

הרי כל מה שייחד את BF2 זה המשחק הקבוצתי, ההרגשה והחוויה שאתה חלק מקבוצה ושיש מישהו שמחפה אליך מאחורה. כמעט כולם שם תמכו אחד בשני בשביל להגיע למטרה.
השם האמצעי של המשחק הזה היה 'משחק קבוצתי, כל מפה וכל משימה כיוונה לזה. כי בלי זה פשוט אי אפשר היה להתקדם שם כמעט לשום מקום.
פה פשוט אין את זה, ההרגשה היא שכל אחד לעצמו, פה טמון הכשלון (לדעתי לפחות) של BF3, המשחק מכוון לאינדיבידואליות ולא למשחק קבוצתי. לראליסטיות המוגזמת שדחפו למשחק יש גם תרומה לא קטנה לזה.
לאינדיבידואליות יש לי את סדרת MW שעושה את העבודה בצורה מוצלחת וכיפית יותר בכל מה שקשור למשחק 'every man for himself'.

אני עדיין סקפטי.
היית צריך לשחק איתי, עם גיא ואופיר אתמול, היינו מראים לך את הצד השני של המשחק, מה שהולך להיות הרבה יותר נפוץ ברגע שמערכת ה - squads תעודכן (ואני מאמין ומקווה שהיא תתוקן)

mickeyp לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 22:21   #837 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

Elio - התגובה שלי לא היתה מיועדת ישירות אליך, אבל התשובה שלך לעניין מאוד! מצטער אם אני כועס, זה קצת הקפיץ לי את הפיוז המרוקאי שגידלתי (אני לא מרוקאי, לקח לי הרבה לגדל אותו!).

ועכשיו לעניין:
Dr-Evil - קח בחשבון שהבטא מראה לך מפה אחת בלבד, שמבוססת על עבודת חי"ר. מלבד זאת, כל אחד שם בא לנסות, לא בא באמת לשחק בכיף עם חברים, בגלל זה אתה מוצא את עצמך אדם-לאדם-זאב במשחק.

כמו שאמר מיקי, אם היית משחק איתנו בטים-ספיק אתמול, ואפילו היום, היית רואה מה זה משחק כיפי בטירוף עם עבודת צוות והתקדמות משמעותית.
אני דיי בטוח שDICE שחררו דבקא את המפה הזאת בבטא ונעלו את השניה, כדי לגרום לאנשים לראות שהמשחק הזה יכול בכיף "לחסל" את COD שאמור לצאת כמעט יחד איתו.
שוב, לא יודע באמת אם זה נכון, אבל זה הרושם שאני מקבל.

אתה חושב שאני נהנה לשחק שוב ושוב את אותה מפה, ושוב לעשות לילדים את אותה טקטיקה, להיות MVP שוב ושוב ולהגיד לעצמי "אולי מישהוא יתחיל לשחק פה סוף סוף"? ויותר גרוע... איפה הרכבים שחיפשתי?

דיברו פה על BF2 שהיה כיפי עם רכבים והכל - מה אתם חושבים? שBF3 יהיה חי"ר בלבד? כנראה שלא ראית מספיק סרטונים שלו...

אין ספק שתמיד אפשר להזמין שוב אחרי שביטלת, אבל את עצם הביטול אני לא מבין.

אמנם, אם אמרת שהסגנון לא מתאים לך, אז הוא לא מתאים לך. אף אחד לא יגיד לך שאתה לא מבין כלום -כי זה שטות, כל אחד ומה שהוא אוהב. אבל אם ציפית לרכבים ודברים גרנדיוזים, אל תתאכזב עדין, זה מגיע, רק או במשחק המלא או בשלב מתקדם יותר בבטא. מה שיש לשחק כרגע מהמשחק זה רק METRO, מפה אחת מתוך 12 שהולכות להיות במשחק המלא עם השחרור.
אז מה אתה אומר, קיבלת מידע שגוי או ששכנעת את עצמך על מידע שגוי?

ביננו? הגראפיקה של המשחק הזה אמורה להיות מהסרטים, משהוא פסיכוטי. ומבצע מטרו (המפה המשוחקת) לא באמת מציג לך את הגראפיקה כמו שצריך - ואצלי הכל על מקסימום.
חבל, אבל ניחא, אני מחכה למלא לעלות על איזה מטוס ולראות מה קורה...

אני יכול לאמר שאני משועמם קצת מהבטא, תחלס, כמה אפשר לשחק את אותו מסך שוב ושוב? אבל אין ברירות כרגע. סובלים את הילדים האנטיפאטים שלא מחיים אותך כשאתה מת להם ליד הרגל, מתעלמים מקבוצה שלמה שמונה 95% צלפים שיושבים במקום בלי לתקוף, והכי טוב, מתעלמים משחקנים גרועים ובכיינים שכועסים שיש להם ציון גרוע.
ואללה, גם לי יש סיבובים גרועים, אפילו גרועים מאוד. ואתה שומע אותי טוב מאוד מתלונן, אבל מה לעשות - מתעלמים

אני ממליץ למי שחושב שהוא נותן עוד צ'אנס למשחק להצטרף לטים-ספיק כשהוא משחק, ואז, כשיהיו עוד אנשים משחקים איתו, משתפים חלוויות, מדווחים על אויבים, בונים טקטיקות וכו' - תראו איזה משחק כיפי זה, אפילו באותה מפה שוב ושוב ושוב....

לגבי הבאגים - יש מליון, אני מאוד מקווה שהם יתחילו לתקן גם את הבטא ולא ישאירו הכל למשחק הסופי.

ואגב - אם יש מישהוא פה שחושב ש-COD החדש הולך לצאת מושלם ובלי באגים, שילך לאפסנאות ויחתום על מציאות, כי כנראה שחסר לו קצת, אפילו שזה אותו מנוע מאז COD4...

ELIO, סליחה על ההודעה הארוכה. אני מקווה שהספקת לשתות את הקפה כשקראת אותה..חח
ישן 02-10-11, 22:30   #838 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Fridge צפה בהודעה
ואגב - אם יש מישהוא פה שחושב ש-COD החדש הולך לצאת מושלם ובלי באגים, שילך לאפסנאות ויחתום על מציאות, כי כנראה שחסר לו קצת, אפילו שזה אותו מנוע מאז COD4...
האחרון היה זוועה בהשקה, ולקח להם חודש לאזן\לתקן את הבעיות.
אני יודע, כי שיחקתי בו מהיום הראשון.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 22:44   #839 (קישור ישיר)
IO Addict

Mr.Fridge - אני מציע לך לרשום תקציר של התגובה לפני התגובה עצמה

BF זה כמו יין - משתבח עם השנים
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 22:51   #840 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Fridge צפה בהודעה
אפילו שזה אותו מנוע מאז COD4...
האמת שעוד מאז COD1
(אמנם עבר המון שינויים מאז, אבל הבסיס אותו בסיס - מנוע quake עם שיפורים של IW)
Intel Core i5 760 @ 4.0GHz -Custom WC System w/EK Supreme HF CU Ni // Heatkiller GPUX² LT - Gigabyte P55A-UD5 - GSkill Ripjaws 12GB @ 1600 cl9 - Sapphire HD6850 X2 CFX @ 950/1100 - Samsung 840 EVO 250GB & Seagate Barracuda.12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W - LianLi A71B
Intel C2D E6550 - Noctua U12P- MSI P6n-SLI v2 - OCZ 4GB @933 - Palit HD4850 - Seagate 500GB - CM eXpower 500 - CM 334
Samsung T260HD - JBL Creature II - Logitech G15 - Logitech G700S
SGNote II // Cowon S9 w/Fiio E17 - Shure SE215 - BeyerDynamic DTX501p - AKG Q701
1nfiNity לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא