IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

דיי, נמאס! תראו תמונות ותבינו שאין פרטנרים אנושיים!*(תמונות קשות!)*

אין לי שום בעיה עם רפורמי, יש לי בעיה רק עם אורתודוקסי שהחליט שהיהדות בלעדית לו הגבלות הסחר שלנו הם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-03-11, 18:18   #16 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אין לי שום בעיה עם רפורמי, יש לי בעיה רק עם אורתודוקסי שהחליט שהיהדות בלעדית לו

הגבלות הסחר שלנו הם בעיקר על נשק למדינות אויב של ארה"ב, בתמורה לזה אנחנו מקבלים די ויותר פיצוי.
ב60 הקצמנו מדינה שתקרוס בקצב הנוכחי תוך מס' שנים בלי שיעשה שינוי משמעותי כי הבלגן הפוליטי בארץ חוגג
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-03-11, 18:19   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

everdow אתה חושב שמדינת ישראל יכולה להתקיים בלי ארה"ב?
שאלה לי אלייך,
נניח ואנחנו לא בחסות ארה"ב מה מונע מאירן\עירק\סוריה\לבנון\כל מדינות ערב ימח שמם לתקוף אותנו?
כרגע הדבר היחידי שמונע מלחמה עם ארצות ערב הוא ארצות הברית
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-03-11, 18:29   #18 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

הסיכוי היחיד של ישראל לשרוד ללא ארה"ב הוא הצטרפות עקרונית אפילו לאיחוד האירופי ואז יש לנו את נאט"ו בתור גורם מאזן
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-03-11, 18:34   #19 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ColdMaster צפה בהודעה
everdow אתה חושב שמדינת ישראל יכולה להתקיים בלי ארה"ב?
שאלה לי אלייך,
נניח ואנחנו לא בחסות ארה"ב מה מונע מאירן\עירק\סוריה\לבנון\כל מדינות ערב ימח שמם לתקוף אותנו?
כרגע הדבר היחידי שמונע מלחמה עם ארצות ערב הוא ארצות הברית
סוריה לא תתקוף - צבא מיושן ומחסור במים ומזון.
לבנון לא תתקוף - נסראללה עדיין בשיפוצים עד 2012.
עיראק מדינה בלי הנהגה - לא יודע מתי פעם אחרונה בדקת מה הולך שם.
לנסיכויות המפרץ - לא אכפת להם מישראל, העיקר הכסף.
ערב הסעודית - האירנים מאיימים עליהם יותר מאשר אנחנו.
אירן - יש להם חומר ל2 פצצות, אם הרכיבו או בדקו אין לדעת. לתקוף אותנו? סתם דיבורים הם לא יפתחו חזית ישירה.
מדאיג אותי זה המצרים, מובארק נפל ועוד לא יודעים מי ירש אותו בספטמבר.

אם היינו בלי ארה"ב עוד משנת 2000, לך תדע איפה היינו!
לא היו מבקרים אותנו על פעולות שאנחנו עושים, בזמן שהם מבצעים רצח עם בעיראק ואפגניסטן והעולם לא מצייץ לכיוון שלהם.
בזמן שאנחנו מורידים 2-3 מחבלים וכל העולם קם ואומר שהם אזרחים חפים מפשע.

אתה עוד צעיר ידידי, אל תדאיג את עצמך בקשר לפוליטיקה.
לא באמת הרגשת את פיגועי האוטובוסים והשחיטות האמיתיות שעברנו פה בין 1996-2003.
תהנה מהחיים עד שתגיע לצבא, המערכת הזו מושחתת יותר ממה שאתה חושב ויודע.
מה שמטפטפים לתקשורת זה אולי גרגיר ממה שבאמת הולך ברקע.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
הסיכוי היחיד של ישראל לשרוד ללא ארה"ב הוא הצטרפות עקרונית אפילו לאיחוד האירופי ואז יש לנו את נאט"ו בתור גורם מאזן
נאט"ו זה 70% ארה"ב ו30% אירופה.
האירופאים תקעו לנו יותר סכינים בגב מכל אדם אחר, אינקוויציות - מסעי צלב - שואה - טבח שטרסבורג.
בקטע עדיף את הרוסים והסינים.
הסינים מעצמה עולה, אולי הם יפלו כמו היפנים בשנות ה90 אין לדעת.
הסיפור על יפן היה, שבשנות ה80 ישבו להם כ"כ הרבה מזומנים בבנקים בגלל שהם חסכו וצברו - בשנות ה90 הם יצאו למסעי רכישות מטורפות שהעלו את המחירים שם לשיא אדיר.
ואף אחד לא רצה להשקיע שם יותר כי זה היה יקר מדי, ואז הם נכנסו למשבר כלכלי ועדיין לא השתקמו ממנו למרות שהכלכלה שלהם נחשבת אמידה.
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-03-11, 18:36   #20 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של תמיר

אפרופו יפן, אני שואל את עצמי האם באמת יש איזה מוח מאחורי הרצח הזה? מישהו שידע שהרעידה ביפן תמשוך את רוב תשומת הלב ולאף אחד לא באמת יהיה אכפת מי 5 יהודים שנהרגו לאומת האלפים שנעדרים והנזק הרב שנגרם ביפן. צירוף מקרים? אני לא חושב.
ישן 13-03-11, 19:12   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

להפך ואני מדגיש בארץ כל היום מדברים על זה בין עם בחדשות ובין עם זה בבית ספר או עבודה לצורך העניין.

everdow אמנם אני צעיר אבל אל תזלזל בי...
נניח שאתה צודק בכל מה שאמרת אירן תתקוף אותנו לולא ארה"ב.
לגבי הפיגועים, כן אתה צודק לא חוויתי אותם כי הייתי ילד צעיר אבל זה לא אומר שאני לא יודע\מבין על מה מדובר ועל הסכסוך ישראלי-ערבי
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 13-03-11, 20:01   #22 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
זאת לא בושה, זאת הדרך חיים של מדינת ישראל... ללא תמיכה של ארה"ב הקיום של ישראל מוטל בספק בצורה הכי פשוטה
אחד מהדברים שקשורים לזה הוא דעת הקהל העולמית, הכל בימינו זה "יחסי ציבור" המקרה הזה היה זוכה לתהודה גדולה יותר בעולם ונותן לנו לגיטימציה לפעולות כאלו או אחרות אבל האסון של יפן גובר על זה
אנחנו לא כלכך תלויים בהם.

ואם יש תלות כזו עדיף לעזוב אותה מאשר לתת לכל המדינות מסביבנו להתקיף אותנו כל שני וחמישי.

הגיע הזמן שנפסיק להיות תלויים באחרים ונתחיל להתפתח.

אם לא היינו מחזירים את סיני ובכל המלחמות שלנו היינו כובשים שטחים נרחבים כמו שאר המדינות בעולם,היינו אימפריה.
כמובן לא התנהגות כמו מדינות כמו איראן ולוב אך בעת מלחמה היינו צריכים לכבוש ולכבוש הרבה.

לא מכירים את הפתגם נותנים אצבע אחת יקחו את כל היד?
ככה זה אנחנו.וכל ההפגנות שהיו בעולם המוסלמי מראים לך כמה אלא אנשים חולי נפש שלא מפחדים מהמוות, ברברים ואלימים ביותר.
איתם נירא לכם שאפשר להגיע לאנשהו? צאו מהסרט.
ישן 13-03-11, 21:20   #23 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

כואב הלב....פשוט כואב הלב. משפחה שלמה נרצחה ומה אצלנו? מחפשים גינוי! לא פחות ולא יותר, גינוי! מילים יעזרו פה? ומה זה יתן? פתאום יאהבו אותנו? ממשלה של לפלפים אני אומר! לפלפים! אם זה היה קורה בארה"ב אובמה היה מורה על פלישה, אם זה היה ברוסיה פוטין כבר היה מוחק איזה מדינה רק כדי להירגע, אבל בישראל מחפשים גינוי. כל הכבוד ביבי!
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-11, 0:22   #24 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

ישראל צריכה את ארה"ב באותה מידה שארה"ב צריכה את ישראל.

ארה"ב לא עוזרת לישראל רק כלכלית, ארה"ב מגנה עלינו באו"ם מפני אנטישמים, מכיוון שיש אנשים בעולם הזה, שחלקם אפילו נציגים של מדינות דמוקרטיות מתוקנות, שימצאו דרך להאשים את ישראל בפיגוע מסוג כזה, וארה"ב מטילה וטו על החלטות הזויות כאלה, שללא הוטו הזה, היינו תחת הגבלי סחר חמורים ביותר של האו"ם ואולי היינו נהיים האיראן של העולם.

ארה"ב צריכה את ישראל בכך שישראל שומרת על היציבות והאיזון במזרח התיכון, בלי מדינת ישראל, הייתה פה אימפריה עותמאנית חדשה, ומקרה 11 בספטמבר יראה קטן ביחס למה שיהיה.
בנוסף, נשיאי ארה"ב רוצים שישראל תתקיים אישית, כדי לעשות שלום במזרח התיכון ולהזכר בהיסטוריה לדורי דורות.

הפיגוע הזה לא נעשה על ידי כל המוסלמים או כל הערבים באזורנו, ונכון שהרבה מהערבים הסובבים אותנו תומכים בטרור, אבל אי אפשר לתקוף מדינה שלמה ולפגוע בחפים מפשע כי חלק מהאזרחים שם טרוריסטים, במידה ונעשה דבר כזה, במה אנחנו שונים מהזבלים האלה שרוצחים ילדים בשנתם? העובדה שהם עשו את זה אישית ואנחנו עושים את זה מהאוויר עם טילים?

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-11, 0:32   #25 (קישור ישיר)
IO Member

אנחנו בכלל היינו צריכים להתחבר עם רוסיה, נראה לי היה עדיף כבר על פני ארה"ב
Or4more לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-11, 1:44   #26 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

אני לא שמאלני ולא ימני, אני ישראלי, ומה שאמרתי פה, זה לא עובדות, אלה דעות שלי, וזו ההשקפה שלי על המצב של המדינה.

לדעתך המצב יהיה יותר טוב אם נתחיל מלחמת עולם שלישית? מה ייצא מזה? עשרות אלפי הרוגים וועדת חקירה?

אני אזרח ישראלי כמו כולנו, ויותר מזה, אני נלחם על הזכות לשרת בצה"ל, מאחר ולא רוצים לגייס אותי עקב בעיות בריאות, ואני כבר מעל שנה נלחם כדי להתנדב לצה"ל.

אנחנו חיים במציאות קשה, דברים קורים, יש פראי אדם כמו אלה שביצעו את הרצח הזה, ואין לנו מה לעשות מולם אלא לתפוס את האחראים ולהעמיד אותם לדין עפ"י חוק, למרות שעדיף להוציא אותם להורג.

נערך לאחרונה על ידי dany_74q, 14-03-11 בשעה 7:27.
arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-11, 2:29   #27 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arie2412 צפה בהודעה
אם כבר אז המדינה נראית ככה בגלל אנשים כמוך שרק מחפשים מי להאשים. אנחנו חיים במציאות קשה, דברים קורים, יש פראי אדם כמו אלה שביצעו את הרצח הזה, ואין לנו מה לעשות מולם אלא לתפוס את האחראים ולהעמיד אותם לדין עפ"י חוק, למרות שעדיף להוציא אותם להורג.

נצא מנקודת הנחה שהעמדנו לדין, והאחראים לטבח\שחיטה קיבלו 25-30 שנה בכלא.

הם ילמדו ויוציאו תואר על חשבוננו - מה שלנו עולה כסף להם זה בחינם.
בהנחה שתתקיים עסקת החלפה שבויים (שאני נגד), הם ועוד מיטב הרוצחים יחזרו בחזרה והם אפילו לא ירצו חצי מעונשם.
אז כן, האנשים שיושבים בכנסת + הלוביסטים מונעים ע"י אינטרס מסוים אחרת היו שלל חוקים שמונעים מהם את הפריבילגיה הזו.

אבל מה לעשות, פה זו ישראל - כאן כל רוצח ואנס הוא האזרח מס' 1.
בארה"ב או כל מדינה מתוקנת היו כולאים אותם באיזה כלא שלא רואים בו אור חוץ מפלורוסנט - או שהיו מוציאים אותם להורג, אבל אנחנו יפי נפש אסור ליישם את זה.
אפילו התורה הבסיסית שעליה מושתת המדינה מתירה עונש מוות כעין תחת עין, אני לא מתייחס לגמרא או משניות או כל מיני הלכות שרבנים פסקו בתקופות שונות - נטו תנ"ך!
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-11, 2:40   #28 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

OR2, תמתן את התגובות שלך, ומהר. אתה מוזמן להביע את דעתך בכל צורה שמתחשק לך, אבל לא לרדת לפסים אישיים ולהתחיל עם כינויים.

אריה 2412- למרות שאני מסכים עם זה שלתקוף מדינה רק כי יש בה גורמים א' ב' ג' זה לא מוצדק, ישראל לא עושה את המקסימום שמותר לה, ורחוק מזה.
סתם לדוגמה, במקרה של שיגור קסאם:
מה שמותר לפי החוק הבינ"ל- להשיב אוטומטית אש לא פרופורציונלית למקור הירי, זו מטרה צבאית לגיטימית. בתכל'ס, מותר לנו לשטח רדיוס 20 מטר מנקודת השיגור ואף אחד לא יוכל להגיד לנו כלום.
גם לא צריך אף אחד לבצע את הירי- תותח אוטומטי מלא, ויש לצה"ל הרבה כלים כאלו, יכול לזהות את מקור השיגור בשניות ולהחזיר ירי שישמיד את מקור השיגור עוד לפני שהרקטה נוחתת פה.
אין אף אחד בעולם שיכול או יגיד משהו כמו "אל תירה חזרה על מי שיורה עליך".
יש שם אזרחים? חבל, הם צריכים לדעת שבמקום ממנו יורים לכיוון אחד עלולה לבוא אש מהכיוון השני.
מה שישראל עושה בפועל- כלום, מחכים כמה ימים, ואולי אחרי פרק זמן מסוים יוצאים עם מבצע חיסול/תפיסת מחבלים. ועל זה אנחנו חוטפים ביקורת. למה? כי אז מתחילה השקילה של פעולה כנגד פעולה, ודרך הפעולה הזו לא תואמת את החוק הבינ"ל. אז חלק מהביקורת היא אשמתנו.

במקרה כמו של חדירת מחבל שרוצח אזרחים תמימים, אין שום תירוץ או לגיטימציה, אי אפשר לטעון שזו "מטרה צבאית" מסוג כלשהו. הפעולה מכוונת ישירות כנגד תמימים, הם לא נפגעי-צד של פעולה גדולה יותר כנגד מטרה לגיטימית.
מה עושים? מציבים אולטימטום. יודעים מאיפה המחבל יצא, ויש רשות אחראית על המקום. "יש לרשות הפלסטינית 72 שעות להציג בפני ישראל את מבצע הרצח או ש"
וה "או ש" הזה פתוח למליון כיוונים.

everdow- יש לנו מזל גדול, ואין לך מושג עד כמה, שהמדינה לא מושתת על התנ"ך ולא עושה יותר מדי שימוש בדינים שמופיעים בו.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-11, 9:40   #29 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

תמונות האלה לא ישפיעו‬, הם סתם יבזו את כבודם של הנרצחים. מי שצריך לראות את התמונות האלה, כבר ראה אותם.

ההסברה הישראלית צריכה להתמקד בזכותינו על הארץ, בזכותינו להגדרה עצמית, בעובדה שלערבים יש 22 מדינות לאום ולנו מדינה קטנה אחת,
באבסורד התביעה לסגת לקווי גבול מלפני 43 ( קווי 67) שנה וחלוקת ירושלים, בעובדה שהערבים דחו את כל הצעות הפשרה עד עכשיו ....

ההסברה לא צריכה להשען ( רק ) על רצחנותם של הערבים ועל תמונות זוועה, גם להם יש תמונות עם דם והם מציגים את זה בעולם תוך הוצאת דברים מהקשרם ועיוות המציאות,
למשל מראים ילדים פצועים מהתקפת חיל אוויר מבלי לציין שמאותו מקום נורו טילים על ישראל .

הרי רוב שונאי ישראל והציונות והאנטישמיים שונאים אותנו בגלל שכביכול גזלנו את האדמה של הערבים (רובם רואים בכל פלסטין אדמה כבושה ) ושום תמונות זוועה לא ישכנעו אותם אחרת ,
לכל היותר יגנו רצח של חפים מפשע אבל מצד שני ימשיכו לקשקש על ה"כיבוש" של פלסטין .
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-11, 9:51   #30 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של udic3766

סליחה אני לא רוצה לגרום לנושא להשתנות
אבל אני מבקש אל תערבו את התנ"ך, או את התורה שבעל פה.
אין לכם שום ידע במקום זה. (או ידע מדיוק)
עין תחת עין, מדובר שם בתשלומי ממון(ולא כמו שהלא יהודים חושבים, שהכוונה לפעולת תגמול)
והיום כלל והכלל אין רשות לשום בית דין לפסוק בדיני נפשות(מוות)
מאז שגלו הסנהדרין, מלשכת הגזית שבהר הבית(כי העם לא היה ראוי לכך, ועד היום)
וגם שאין ידינו תקיפה(אין לנו מלכות, אלא נשלטים ע"י העמים)
לכן אין היום דנים בדיני נפשות.
אז תדעו לכם שאין היד קלה על ההדק ביהדות
ודעו לכם שהפוך Pika007, אם המדינה ובתי המשפט היו מושטטים על די התורה
החיים שלנו היו טובים ונעימים פי 100
ובלי סחבת ועוולות משפטיות...
מישהו פה למד פעם, מסכת בבא קמא (שער ראשון), בבא מציעא (שער אמצעי), או בבא בתרא (אחרון),
והייתם רואים מזה דיני ממון ונזיקין אמיתים (רק אם באמת היו מקיימים את זה) או את מסכת סנהדרין, וכו'.... רק חבל באמת שלא מלמדים את זה בבתי ספר.
ולעניין המצער שלנו, שהשם יתברך יצרור נשמתם בצרור החיים
הם נרצחו על היותם יהודים ותהיה מעלתם גדולה לפני השם.
ממש מזעזע התמונות, ממש אכזריות
והמצב של המדינה שלנו מול הערבים מזכיר לי את הפסוק בתהילים
תהלים פרק קכ
או?י?ה ל?י כ??י ג?ר?ת??י מ?ש??ך? ש??כ?נ?ת??י ע?ם א?ה?ל?י ק?ד?ר( ערבים)ר?ב??ת ש??כ?נ?ה ל??ה? נ?פ?ש??י ע?ם ש?ו?נ?א ש??לו?ם, א?נ?י ש??לו?ם ו?כ?י א?ד?ב??ר, ה?מ??ה ל?מ??ל?ח?מ?ה.
ועדיין פה בארץ חלק מהיהודים לא מבינים את הפסוק הישן הזה שאמר דוד המלך,
שאלו הערביים פניהם למלחמה.
וראו את הלינק הזה http://beta1.shofar-tv.com/player.php?id=369
(סליחה אבל אין לי מקור אחר לקישור, אבל העיקר שתראו את הוידאו)
וראו שכך אם ביבי ראש הממשלה, או כל ראש ממשלה אחר היה מדבר כמו האישה הזאת
אולי מצב שלנו היה טוב יותר... היא אומרת דברים חזקים ביותר
זיכרון - KINGSTON 4096MB (1024MB X4) DDR2 800MHZ CL5
כרטיס מסך - LEADTEK PCI-EX 2.0 WINFAST GeForce PX 8800GT ZL 512MB GDDR3
ספק כוח - CORSAIR VX 450W
מארז - RAIDMAX SAGITTA II BLACK/BLUE + 23CM SIDE FAN

נערך לאחרונה על ידי udic3766, 14-03-11 בשעה 10:04.
udic3766 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא