IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > דילים חמים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דילים חמים מצאתם מוצר במחיר מדהים ? מצאתם מוצר משתלם במיוחד ? מוצר חדש שרק הגיע לשווקים ? זה המקום לפרסם וגם למצוא את כל הדילים החמים והמשתלמים מרחבי הרשת.

צרכנות ומסחר : דילים חמים

לכל המעונינים יש קניה קבוצתית למסכי DELL

שלום לכולם! אחרי שראיתי איך דברים מתנהלים פה בתרדים השכנים, החלטתי לפעול בעצמי לקידום העניין. יצרתי קשר עם אחד הספקים ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-07-07, 2:00   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של RonLe

ברירת מחדל לכל המעונינים יש קניה קבוצתית למסכי DELL

שלום לכולם!
אחרי שראיתי איך דברים מתנהלים פה בתרדים השכנים, החלטתי לפעול בעצמי לקידום העניין.
יצרתי קשר עם אחד הספקים הגדולים של דל בארץ, והוא מעוניין מאוד להוציא את העסקה הזאת לפועל.
הספק הוא ספק גדול שמכבד את עצמו
המסכים יהיו חדשים לחלוטין מהזמנה חדשה שתתבצע לנוכח כמות האנשים, ולא ממלאי קודם.
זמן האספקה המשוער מרגע ביצוע העסקה הוא 21 יום. המחיר הולך להיות ממש טוב ומשתלם.
לא ניתן עדיין להגיד לכם את המחיר המדויק, אלא רק אחרי שתרשמו לרשימה שאני פותח.
הרשימה תתבצע אך ורק דרך הודעות פרטיות אליי בציון שם, משפחה, מספר טלפון שיהיה זמין בכל עת, מקום מגורים, ומייל שדרכו אני אוכל לעדכן אותו לגבי המחיר.
גם שאלות - דרך הודעות פרטיות כדי שלא יווצר פה עוד תרד זבל. שאלה רלוונטית שתישאל תיענה גם בהודעה זאת מאוחר יותר.
בקיצור לא לכתוב כלום בתרד בבקשה כדי שהעניין יהיה מסודר.
אני מבקש שמי שנרשם יהיה עם מוסריות וגב כלכלי כי העניין הזה רציני ולא בדיחה, ומישהו שלא בטוח או משהו כזה או שעדיין אין לו את הכסף בוודאות - שלא יירשם,
כי ברגע שינתן אישור לעסקה - אנחנו מחוייבים לקנות את מה שהזמנו.
הרשימה תפתח כעת ותיסגר ביום ראשון בבוקר על מנת שהעניין ייצא לפועל כמה שיותר מהר.
אני יודע שכבר עשו פה רשימות אבל אני מאמין שהם לא עדכניות כי עבר כבר הרבה זמן, ובכל מקרה אני רוצה רק אנשים רציניים.
ביום ראשון אעביר לספק את הרשימה והוא ייצור קשר עם דל ויעדכן אותנו לגבי המחיר לנוכח כמות האנשים.
בשלב זה אני אעדכן אתכם לגבי המחיר ואז יהיה עליכם להחליט סופית אם אתם בפנים או לא.
לא תיסגר עסקה במידה והמחיר לא יהיה אטרקטיבי!
ערב טוב לכולם!
אורי דניאל

עדכונים:
1. הקנייה הקבוצתית תיפתח גם למסכים הבאים: 2407WFP, E228WFP.
2. כל המתנחלים לשים לב משלוח יתבצע רק למקומות הגיוניים בתוספת של כ-40 שקלים. איסוף עצמי ממרכז הארץ.
3. אחריות לשלוש שנים מול מעבדות הספק. פיקסלים - במידה ויהיה פיקסל אחד שרוף עד 3 שבועות - החלפה במסך חדש. 6 פיקסלים ל-3 שנים.
4. ה-REVISION ל-2007 יהיה האחרון שיצא (ה- A05).מישהו יכול להגיד אם כל הפנלים ב-REV הזה הם S-IPS??
5. תנאי תשלום - מזומן או כרטיס אשראי עד 5 תשלומים ללא ריבית.

HWzone- פורטל המחשבים הישראלי - קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/22"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 1
RonLe לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא